Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jankamanikova
26. máj 2008

renci - Ty co nespis?

Inac mi spanok na vyletoch velmi neriesime, nasi zaspia hocikde. U nas je ten problem, ze nase deti na vyletoch nechcu jest. Su take rozrusene a stastne, ze im staci len voda ...

sillas
26. máj 2008

janka..daj sa nám rýchlo dokopy...

jankamanikova
26. máj 2008

sillas - jasne, ved energie mam za troch 😀 . A aj Ty sa rychlo vyliec ....

zuzka111111
autor
27. máj 2008

ahojte
renca tak maly leo je zatial ukazkove babo spinka a papa dufam ze to tak ostane 😉

nam lilka este vonku nespala a v novom kociku kde sa neda lahnut no neviem a potom ma ukazkove spravanie reve kadze sa ozem no uvidime co to bude 😀

laurajana
27. máj 2008

Renca vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam, vela zdravicka, stasticka a nech deturence posluchaju
😅 ..pekny slnecny den vsetkym

viktoria
27. máj 2008

ahojte renca to asi o kolkej bude vecera v piatok lebo mi dorazime asi az okolo 5,6 lebo mam este v ten den skusku....
inac u nas vsetko po starom, je teplo, cele dni sme von a ja som s aeste nedostala k uceniu
a neviete ako dopadla zoya...asi uz je v kome, urcite oslavuje.....

renca3
27. máj 2008

viki...vyzistim to a dam vediet.

viktoria
27. máj 2008

este sa vas chcem spytat, neviete mi poradit ci nejaka prepravna spolocnost nedorucuje zvierata,,,, proste mame v bratislave psa a toho tyzdna nam ho treba doniest a kedze byvame daleko od ba tak nevieme ako ho mame priniest.... neviete poradit

martina236
27. máj 2008

renci vsetko najlepsie k narodkam 🙂

viktoria, karol tu sedi pri mne a mu hovorim za vasho psa, tak ze mate este 2 tyzdne dockat a renca vam ho na stretko donesie 😀 😀 😀
mame znameho, co predava psov a zaujemca si dosiel po neho na slovensko z venezueli, dobre co?

zoya1
27. máj 2008

ahojte dievčatá. Takže hurá hurá hurá konečne je to za mnou a som MGR. Kóma sa nekonala, nakoľko Zoja je chorá až hrôza. Zápal uška nám prešiel, ale od včera začala mať problémy s kašľom a hlasivkami - mala som podozrenie na laryngitídu. A dnes keď som zoštátnicovala bežala som hneď domov a so Zojou na pohotovosť, lebo som sa bála aká bude noc. Vyšetril ju primár detského oddelenia, taktiež ORL lekár a skončili sme s hydrokortizónom v nôžke a taktiež ju na detskom oddelení inhalovali Adrenalínom. Pustili nás domov s tým, že keby sa v noci dusila, treba okamžite prísť. Takže viete aká noc ma čaká.
Renca - všetko naj k dnešným narodeninám, najmä nech sa ti splní to čo si želáš TY.
Taktiež gratulujeme jankinmu Janymu.
Pozdravujem

ajduska
28. máj 2008

ahojte, som tu len na skok, som v robote a mám chvíľku čas, tak vás chcem pozdraviť 😉

zoyka, GRATULUJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉM, si SUPER !!!!!! tak vydíš, máš to za sebou, len škoda, že si to nemohla poriadne osláviť.....nech sa malá rýchlo uzdraví, aby bola na maminkinu slávu - promócie fit 😉

ako renca písala, na stretko neprídem, lebo akurát vtedy budeme mať návštevu, veľmi ma to mrzí, strašne som sa tešila, ale to vždy tak dopadne, že keď sa na niečo teším, tak to nevyjde...už sa normálne bojím tešiť aj na dovolenku ☹ .............lebo samozrejme u nás nič nemôže ísť hladko, u svokrovcov začína kosba, mal tam miesto nás pomáhať švagor, kým mi budeme na dovči, ale ten sa v nedeľu, keď sme sa boli byciklovať, tak zrýpal z bicykla, že leží s otrasom mozgu v nemocnici.............takže z neho nič pri sene nebude, buď to stihneme, kým pôjdeme na dovolenku, alebo neviem, čo bude, lebo sami to nezvládnu a môj muž má "silný pocit zodpovednosti" voči robote u nich, tak sa len modlím, aby nezačal strečkovať, že on nikam nejde...no, mám nervy v kýbli, aj z toho švagra, lebo sa zrýpal rovno pri mne a ja som ho musela prvá kriesiť, kým dobicyklovali ďalší 😝 😝 😝

inak sa máme fajn, slniečko svieti a malá sa vytešieva, lebo je celý deň vonku a bez plienky, len tak s holou riťkou... očné zuby nie a nie vyjsť, má už také riadneš napuchnuté a biele tie ďasienka a zuby nikde ☹

viki, a prečo máte psa až v BA?

jani, nech ti tá bolesť rýchlo prejde, ja som mala prst len narazený a bolelo to poriadne 😠

neviem, kedy sa sem znova dostanem, tak vám prajem všetkým príjemný zvyšok týždňa a krásny víkend 🙂

ajduska
28. máj 2008

a ozaj, ešte som zabudla, všetkým oslávencom prajem všetko náááááj................... 😉

ajduska
28. máj 2008

no fuj, napíšem vidíš s tvrdím "y"...

viktoria
28. máj 2008

ahojte.......tak ten pes je preto az z ba lebo sme hladali jazvecika s papiermi a nikde sme nemohli zohnat iba tam... ale rozhodli sme sa ze v sobotu skoro rano ideme po neho sami,,,,, aspon bude vylet.....
zoya blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.

renca3
28. máj 2008

mata...pozdravujem karola 😅 no deti by sa psickovi potesili, pokial to nie je dospely pitbul ci slovensky cuvac.
aky je to psik, viki? to ste tu akoze kupili steniatko? teoreticky by sme ho mohli zobrat, i ked budeme dost nabaleni v kufri ako vzdy. zalezi aka je to rasa a teda ci je to male. ale neviem si predstavit potom jeho pobyt v penzione, ci by tam vobec mohol byt ubytovany.

zoya...gratulujem. nech je mala cim skor vyliecena. tak si si to vcera velmi neuzila, s malou v nemocnici.
o dva, tri dni bude ako rybicka.

ajduska...kde to idete presne na dovolenku? no asi by som na tych roliach makala aj s muzom, aby sa nemohol vyhovorit. my sme boli v sobotu u svokrovcov a Peto bol celucky den strceny v zahrade, kopal a sadil a ja som sa motala s detmi po dvore. takze to poznam. 😉

renca3
28. máj 2008

Teraz som hovorila s Westernom.
Ubytovat sa mozme po 14.00 hod v piatok. Vecera je od 18.00 do 19.00. Na veceru bude kuraci vyvar a zapecene kuracie prsia s broskynou a syrom. Objednala som aj male porcie pre drobcov. To je potom ta mala polpenzia za 100,- Sk Vecer mame k dispozicii bar. Je tam aj nocna smena, takze mozme do rana. 😅
Pytal sa ma, ci nemame zaujem o country zivu kapelu. Naucia nas nejake tanecky, no proste na zabavu.
Stoji to 3000,- Sk od 19.00 do 24.00. Je nas zatial 8 rodin, na rodinu 375,- Sk Ale to by bolo dobre na sobotu.
Len som sa pytala, ci to nebude deti budit v izbach. Vraj ked to je vo vnutri, tak to pocut len do izby nad podiom. Tak sa vyjadrite, ci to za to stoji. Neviem. Uz som pisala, ze mi to pripada taky akcny penzion.
Napiste mi, ako sa vam to pozdava.
Na 1. poschodi je chladnicka, varna konvica a mikrovlnka. My mame izby na 1. a 2. poschodi. Vraj vysielacky maju do baru dosah. Tak ak mozte, prieneste si. Inak pre deti asi klasicky hracky, odrazadla i ked bude boj o kazdu cudziu vec, to pozname. 😉
V piatok vecer sa dohodneme, co objedname z jedalneho listka na sobotnu veceru. A asi tiez program na sobotu. Nezabudnut plavky.
Mozme tuto debatu presunut do temy stretnutia, ale sem castejsie vsetky chodite.

martina236
28. máj 2008

ahojte, tak ako prve zoya veeeelmi blahozelaaaaame k tvojmu uspechu, konecne si si vydychla a mozno este viac tvoja rodinka 😉 , ze sa im mozes uz naplno venovat. je mi luto malinkej ☹ , princeznicka nech je rychlo zdrava.

ajduska... no vy ste fakt akcna rodinka a stihate popri robote sportovat, alebo lepsie asi bude ze popri vasom sportovani aj makat na poli. juuuj to ja nemusim, ako mala som to doma vyslovene nenavidela, dnes by ma na taku robotu uz nenahnali. okolo kvetin ano, ale inak nie... tak nech vsetko klapne tak, aby vysiel cas na dovolenku, po tolkej praci si to vsetci zasluzite...

renca.. odovzdala som pozdrav 😀 , no cely karol, co budem hovorit. zda sa mi to fajn napad s tou zabavou, ale myslim, ze sa dohodneme na mieste. podla situacie a danej nalady, nie? 🙂

tak dnes som si poumyvala okna, kym bola mala v jasliach. teraz spinka a potom startujeme na ihrisko. je totalne zavislak na piesku a smykackach. ked ju donesiem domov na obed z jasiel a tiez vecer, ked dojdeme z vonku, tak vsade pod nohami mame piesok 😕 . takze vysvac frci furt. este ze ked sa kupe sa nam odtok neupcha, lebo polepeny je aj v plienke, po telicku, proste vsadeeeee

aha a este som postrehla ze amia, kt ma malu dorotku, porodila druhu dcerku terezku

sillas
28. máj 2008

caute baby....
čo sa týka toho stretka, tak je už iste, že prídeme iba v sobotu doobedu, niekedy medzi 9:00-10.hod...ešte neviem či všetci alebo iba ja s detmi...
v piatok nema kto isť doobchodu a na dva dni nemôžme zavrieť, a sama si v piatok netrufam, to budu plne cesty takže neriskujem..
ale dufam že prídeme všetci štyria ale iba v sobotu.
velmi sa na vas tešíme...to bude ale detiiiiiiii... 😀

sillas
28. máj 2008

zoya...a blahoželámeeeeeee....
a princeznej skore uzdravenie...a mohli by ste dobehnuť aj vy aspon tak na dva dni... 😉 a zapijeme.. 😀

zuzka111111
autor
28. máj 2008

ahojtee no zabavka na stretku sa asi musi dohodnut ...ja mam starch ze v tom hluku by som ani vysielacku nepocula a top na nej budem musoiet byt nalepena ci sa nebude budit a nelly asi budem mat pri sebe vkuse ale ved sa dohodneme ....okolo ktorej tam asi budete ???

lebo mne sa este budi lilka na caj a na kade co ineeeee 😒

mam z toho stretka trochu obavy ale tesime sa hlavne z cesty lilkina vydrz v sedacke je velmi kratka 😅

piesok a smykalak aje tiez nasa naj momentalne ale delit sa o hracky v pieskovisku je velka trageeedia 😀

ajduska
29. máj 2008

ahojte....

renca, ideme do Bulharska, deti sa strašne tešia, furt sa vypytujú, koľkokrát sa ešte vyspia, len dúfam, že zvládnu tú cestu, ideme autobusom, lebo keby sme šli všetci lietadlom, tak by nás to stálo o 30tis. viac, a to si bohužiaľ nemôžme dovoliť....kamošky ma utešujú, že deti to určite zvládnu, dokonca lepšie ako my 😝

no, neviem, či sme akčná rodina, ale je pravda, že každú nedeľu niekam chodíme, či už na turistiku, alebo teraz už aj na bicykle..........a makáme aj u svokrovcov, ja síce menej, odkedy chodím do roboty, ale dnes už aj ja budem musieť nabehnúť k senu, včera ma to obišlo, bola som na kurze a domov som prišla o siedmej, ale dnes ma to určite neminie ☹ 😠 😝

tak vám to stretko závidíííííííííííííííím ☹

zoya1
29. máj 2008

Ahojte. Veľmi pekne vám ďakujem za gratulácie. Som neuveriteľne šťastná, že je to za mnou - už ma nikto nedostane na nijakú školu.
Aj ja Vám stretko závidím - tohto roku mi to určite nevyjde dôjsť za Vami, ale pevne verím, že to nie je posledné stretko, a na to nasledujúce prídem aj s mojimi dvoma uragánmi - Dodo a Zoja.
Pozdravujeme všetkých, idem ešte žehliť a potom hajde vonku - dnes máme 32 stupňov konečne.

mario
29. máj 2008

Ahojte! Tak z vás budú country tanečnice? Prajem vám krásne počasie na stretku a super zábavu!
Zoya gratulujem,si šikuľka a nie hocijaká, ale titulovaná!
My si pomaly zvykáme a stále niečo dorábame a prerábame, je tu veselo, ale to ticho za to stojí, cez den vtáčíky a večer žaby, super koncert.
Užite si slniečko! Pá!

renca3
29. máj 2008

ajduska...viem, ze do Bulharska. ale kde tam? lebo aj sme rozmyslali o nom, ale mozme az koncom augusta a to uz neriskujem pocasie.

tak tu country zabavu asi nechame tak. ja by som to brala, ale asi by sme sa my maminy neodviazali, lebo by sme museli aj tancovat s vysielackami v ruke ci na krku. 😅 uvidime na mieste, ak sa to potom este bude dat dojednat.

jankamanikova
29. máj 2008

Ahojte!
Konecne som tu.

Renca - zabava musi byt, my sme s Janym za tu hudbu. Ja budem tancovat aj so zlomenym palcom, velmi sa tesiiiiiiim ... A treba aj nahradby program, ked bude prsat. Jaskyna alebo Tatralandia, kupanie sa. Tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ...

Zoya - tak konecne to mas za sebou a tak blahozelam. Vyuzi dokladne svoje vedomosti, schopnosti a nech si Ta vsetci naokolo vazia 🙂 ...

Zuzka - neboj sa. Deti to zvladnu lepsie ako my, to je jasne.

My sa mame dobre, dnes boli pri vode. Deti naholaka; Matuskovi je vsetko jedno, takze domov priniesol okrem piesku, blata aj vodu 😀 . Zajtra ideme zase, tak sa tesia obaja. Aj su pekne opaleni; su zdravi, stastni a spokojni. A ja som rada, ze im staci tricko, gate, hole nohy a ide sa von.

Idem papat jahody, mnam - mnam. U nas ovocie jem len ja, takze sa nedeliiiiiiiim ...

jankamanikova
29. máj 2008

Inac ak bude ziva hudba, deti spat nedavam. Budu tancovat s nami dokedy budu vladat a potom zalahnu a bude pokoj. Na svadbe vydrzali do pol dvanastej. Takze my sme za hudbu (a aj nase deti).

jankamanikova
29. máj 2008

Inac v utorok sme mali poradnu, sono a odber krvi. Tak nas maly je riadny baculko. Aj dr. povedal, ze je pekne gulaty. Uz teraz v 31. tyzdni ma 1947g., takze sa tesim, co z neho bude 😉 . Podla sona je vsetko ok, tak len verim, ze bude vsetko v poriadku a ze sa narodi tak, ako sa narodit ma.

sillas
29. máj 2008

caute baby...
no akčna Janka sa nezaprela... 😀 ja si to celkomneviem predstaviť..drahe take nemusi a ak nahodou nepôjde..tak ja budem musieť asi zalahnuť s detmi Riško dlhšie ako do ôsmej nevydrží..vysielačku nemam.. 😒
mam ale nefunkčnu

jankamanikova
29. máj 2008

Sillas - jasne, ze drahy pojde. Odkaz mu, ze Jany sa na neho tesi, lebo s nim sa dalo tiez super pokecat. Takze oni budu kecat a my dve tancovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . A pohoda. Vysielacku nemame ani my a ani sme nikdy nemali. Dam deti do stanu, do spacaku a budem ich aj pocut a aj vidiet ...

sillas
29. máj 2008

ja som už hrozitánsky zvedava na tie naše trpasliky.... 😉 bude to super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre