Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

martina236
24. sep 2008

caw Jani, pekne si to napisala 🙂 😉 , nas susedko foti, tak sme ho poprosili. som spokojna. urobil ich mnozstvo, vybrali sme asi 50 naj, naj.

zoya1
24. sep 2008

Carolinke prajeme všeeeeeeeeeeeeeeetko naj naj naj a naj.

sillas
25. sep 2008

Carolinke všetko naj naj...fotky su super...
aj my dakujeme za gratulacie..

u nas ma byť zajtra a v sotobu jarmok, tak dufam že u žnebude pršať, lebo Lucka sa teší..dnes rano lialo a vyzera to na dažd aj nadalej...

mame sa dobre...len Riško začal hryzť..neviem odkial ma zase toto 😕 😕 stale niečo nove vymysli...

čo sa týka hračiek tak aj ja zvyknem občas niečo schovať a tak to striedam..a je to dobrý spôsob..osvedčilo sa mi, ale jasne že skryjem ked ich nechcu odpratať

renca3
25. sep 2008

tusim uz su vsetci 2-rocni okrem Novozamcanov. Matusko a Laura. 🙂

no nemuselo by prsat, lebo v piatok ideme s Petom "zit" na narodeninovu oslavu kamoske. ma to v podniku.
zase tu bol problem, co na seba. tak som vyhrabala saty spred 5 rokov a nasadila dietu. nie je to to, co bejvavalo, ale da sa. 😉

martina236
25. sep 2008

ahojte, este raz vsetkym dik za gratulacie 😉
my dnes doobeda sme mesto "brazdili", nakupy a tak... pozde sme dosli, tak mala len o pol2 zaspinkala, ja si davam akurat obedik a co ma znepokojuje, ma hnacku 😒 . teraz pred spanim ju to chytilo chudatko. a zajtra mame ist na vychod. dufam, ze to nebude nic vazne, lebo u nas v teme nitra uz bolo par babatiek v nemocnici 😖 . klop,klop, aby to nebol nas pripad 😔 .

no a co sa tyka schovavania hraciek. tiez SA CASTO STANE, KED NECHCE UPRATAT, ze hracku odlozim, dnes rano ked sme sa chystali, som jej kazala poupratovat, tak mi povedala ze mam skryt 😕 😕 😕 😀 😀 😀

zoya1
25. sep 2008

martinka - ty pochádzaš z východu? Nejak mi to ušlo. Odkiaľ presne?

martina236
25. sep 2008

zoya, nie az taky daleky vychod ako ty. muran.

zoya1
25. sep 2008

aha. Tam je krásne. To vy tam máte tie koníky vo voľnej prírode nie?

martina236
25. sep 2008

ano kone su tam 🙂 . bola si tam uz?

zoya1
25. sep 2008

keď som ešte bola "mladá a krásna" 😀 😀 😀 . Kámoška má v Revúcej vydatú sestru, tak sme tam boli na prázdniny. Na Teplom Vrchu - alebo dajak tak sa to volalo. A zašli sme pozrieť aj tie kone. Len sme ich dajak nevideli 😅 😅 .

martina236
25. sep 2008

zoya, oni sa v lete pasu po lukach na horach, vacsinou v zime su tam. teply vrch, si predstav ze som tam este nebola. nasi tam stale chodili, ja som bud nebola doma, alebo mala nieco ine. sillas je nedaleko tepleho vrchu tusim.
revuca, hm to mesto jak oci 😀 😀 😀 . ides nieco kupit (obyc potraviny), len sa rozculis a radsej urobis, co najdes u deda v komore 😉.

idem kuk ruzovu zahradu 🙂

jankamanikova
25. sep 2008

Ahojte!
Zajtra ma jeden mlady Novozamcan dva roky a jeho kamoska o par dni, tak sa tesimeeeeeeeeeeeeee.

Idem robit tortu, zajtra budeme len my rodinka, na druhy tyzden pozveme deticky. Janik sa tesi, Matusko tiez. Kupili sme mu priblu a este torta. Tesim sa. Idem fukat balony a robit vyzdobu ...

martina236
25. sep 2008

Jani, mala si kupit pumpu na balony, super vec. sa nam osvedcila. ved dusu vypustis 😀 . ale pre deticky vsetko, neeee? 😀 😉 . krasnu zabavu a nech sa torta podari.

jankamanikova
25. sep 2008

Pumpu mam, ale nefungujeeeee ...

martina236
25. sep 2008

juuuj, to je skoda. ste ju zapiekli??? 😀 😀 😀

jankamanikova
26. sep 2008

Ahojte!
Tak nase dva rocky sme prezili spolu rodinka, sami. Balony, torta; deti sa tesili. A my s Janym z nich. Su uzasne a robia nam radost. Jakubko sa sam pretocil na brusko z chrbatika, cumeli sme ako najati. Rychlo to bezi, nedavno sa takto Matusko prevaloval 😎 . Chalani maleho miluju, kazdy svojim sposobom. Janik s nim vela rozprava a Matusko ho len pusinkuje.

Prajem pekny vikend, idem spat (aspon dufam).

mario
27. sep 2008

Ahojte septembrovky!
Dodatočne ešte raz všetko naj dvojročným detičkám a ich mamičkám. Nás to len čaká, my sme asi poslední, Laura a Matti. Oslavu máme tiež len my doma, balony Lauru nezaujímajú, tak aspon nezapečieme pumpu, ale náš maličičký Junior oslavuje o týžden a ten balony požaduje.
Junior zvláda ten prechod zo štvrtého do šiesteho ročníka super, bol aj v správach na Markíze, ako zločinec 😀 .
Dnes má súťaž, včera vystupoval na celošt. súťaži karikaturistov. Dal sa aj na dramatický krúžok, vraj mal medzeru dve hodiny, tak si ju vyplnil. Každý den končí o pol ôsmej a ešte nemá dosť.
Laura robí pokroky, hádže sa už len do trávy, aby si nezašpinila šaty, vie povedať torta, čo je jej asi desiate slovo, ktoré vie a dalej zdokonaluje svoju posunkovú reč. Včera zjedla svoju prvú piškotu a namaľovala si pery fixkou, zelenou a hnedou.
Prajem krásny víkend.

renca3
27. sep 2008

caute.
vcera bolo fajn. pokecali sme, popili, potancovali, prisiel tam zaspievat aj Opatovsky. celkom prijemny clovek,
dokonca obcas vtipny. 😉

mario...Junior teda nema cas nudit sa. 😝

viktoria
28. sep 2008

ahojte...tak tobias je prechladeny, ale uz mu vysli dolne stolicky, tak asi z toho, uz len 2 horne stolicky a mame vsetky zuby........
vikina zacala chodit na moderny tanec, volaju sa ,,paprsky,, velmi sa jej tam paci aspon sa tam vyskáce......
manzel vari a ja pozeram telku, tobias spi, ale dnes sa konecne vycasilo aj slnko svieti tak pôjdeme poobede spolu von......
dnes sme boli v kostole, tak tobias celu omsu rozpraval, zjedol cele balenie keksov, viete on vkuse musi nieco jest uz som z toho chora, a ked mu uz nechcem dat tak ma bude dovtedy otravovat kym mu nieco nedam...... ale aspon ze mu chuti.........
zajtra sa dozviem ci idem do prace, mala by som ist pracovat do ustavu ku postihnutym tak uvidime zajtra sa to rozhodne......

martina236
28. sep 2008

ahojteee 🙂 , my uz z vychodu spat, vybalila som, malinka spinka, tato na pivecku a ja relax 😉 . bolo supeeer aj pocasko nam vyslo. buduci vikend ideme asi znovu, lebo Karci sa chysta do kosic na maraton 😕 🤐 .

viktoria, ides pracovat na cely uvazok? k tomu skola, doma prvacka a stale hladny Tobi 😀 ? fuuu 😝 . mas teda pary. a este som zabudla na mangela samozrejme 😉 . aspon ze ti maly v kostole vydrzi, my sa ku kostolu ani priblizit, lebo mala hned roni slzy. ked videla minule omsu v telke, tak zaliezla do detskej izby a nevysla kym sme neprepli. samozrejme ze som si to hned vsimla, takze tam bola asi tak 2 minutky, mozno ani to.

renca, opatovsky 😒 . eeeeee

zoya1
28. sep 2008

ahojte! Tak vyzerá to tak, že sme konečne našli dom, ktorý nám obom vyhovuje. Je to síce taký starší rodinný dom, do ktorého budeme musieť investovať nemalé peniaze, ale ako hovorí manželík tak na to máme ešte celý život 😀 😀 😀 .
Zoja už konečne zajtra nastupuje do jasieľ, a ja ešte zajtra posledný deň voľna a šup naspäť do práce.
Dodo bude mať rodičko tak som zvedavá ako dopadneme. Pravdepodobne bude integrovaný - no uvidíme či to pomôže. Teraz neustále na vyučovaní vyrušuje, a vykrikuje pretože sa neuveriteľne nudí.
Pozdravujeme všetkých, a prajem krásny pracovný týždeň.
PS: v piatok som bola prvý krát v škole - Ružomberku, uznali mi množstvo skúšok z predchádzajúcej výšky, takže to budem mať trošičku ľahšie, ale aby som sa nenudila, dala som si hneď prihlášku na špeciálnu pedagogiku, takže idem študovať ešte ďalší vedný odbor. Ako vraví moja família - keď mi začne šibať, tak už poriadne 😅

sillas
29. sep 2008

caute..no ako vidim..poniektore toho stíhate a už si neviete čo vymyslieť od nudy... 😀 😀

mna celý víkend bolela hlava... a zase ma od rana boli..hrôza..asi sa niekam zakopem..lebo mam problem mať aj otvorene oči...myslim že je to všetko od chrbtice.., musime kupiť novu postel..už je na figu..a ešte k tomu spanie s Riškom..ma vytlača..mechrí sa..ja potom niekedy schulene a skrčena musim spať...no..problem bude asi niekde v tom.. 😒

posledným oslávencom želame všetko naj naj naj....
my budeme mať oslavu teraz v nedelu, Lucka sa už nevie dočkať...vymyšlame aku tortu napečieme..už aku taku predstavu mam...takže v sobotu môžem vypekať a zdobiť..ale už sa teším..ked vidim aku ma z toho Lucka radosť a ako planuje oslavu...je zlata...RIškovi to ešte akosi vela nehovori.. 😀 😀

viktoria
29. sep 2008

AHOJTE....tak tobias este spi, ja som uz umyla okna, vyprala záclony.......
od stredy nastupujem do roboty, velmi sa tesim, lebo budem robit v tom odbore co teraz studujem.....
idem na cely uvazok......
zoya aj ja studujem specialnu pedagogiku..........
inac dnes vikina prisla zo skoly o 12 a bolo mi to cudne lebo piatu hodinu mali mat nabozenstvo, a tak som zistila ze tá hodina bola, ale nasa vikina si zmyslela ze ide domov, ju prerazím raz, normalne si skôr odisla zo skoly.........

renca3
29. sep 2008

zdravim
viki...asi ju ta hodina moc nezaujima. ale bud rada, ze prisla domov. mohla sa este zastavit aj niekde na ihrisku a ty by si ani nevedela, ze na nabozenstve nebola. 😉

mata...nepaci sa ti Opatovsky? ja mam na nasich spevakov neutralny nazor. nikoho nepreferujem a nikto mi neprekaza. 🙂
my sme na zelanie svokry deti pokrstili, ale do kostola s nimi nema kto chodit. ani si to neviem predstavit, coho by tam boli schopni.

studentky drzte sa. hlavne pocas skuskoveho. 😝

zuzka111111
autor
29. sep 2008

zoya no tak ty mas guraz ... masw moj obdiv ...nechces nieco vystudovat aj za mna????

martinka.. tak to dame streto jasne???? VOLAME SI VO STVRTOK A DOHODNEME SA 😉

My sme boli vcersa s jankou (jenis) a saskou v dedinke domica akoze rozpravkovy svet no par atrakcii tam boli ale lilkasavsetkych bala 😀 😀 😀 ale su zlatucke kocky saska keca jedna radost ....

laurajana
29. sep 2008

Všetko najlepšie všetkym dvojročnym veľkým "bábätkám"...bóoooooooooooožinku to letí...nedávno sme boli po pôrodniciachi a už nám majú po dva rôčky...no niektoré boli usilovné a už aj ďalšie bába pribudli...no parada, ako hovori náš Matti... veľa zdravíčka aj Laure...tak sme sa mário dočkali aj my, no nie? 🙂 😉 ...

martina236
29. sep 2008

zuzka oziii ved ja som zapomenula, ze by sme sme u vas mohli zakotvit 😉 na sekndu a uz som ohrnala nosom, ze my ani nepojdeme. tak to musim este s drahym naplanovat. tesiiim, dufam ze sa vidime.

zoya1
29. sep 2008

martinka, zuzy - tak to by sme mohli dať stretko niekde pri divadle 🙂 🙂 🙂 . Len to má taký malý háčik - celý víkend som v práci. Kolegyňa berie dovolenku, kvôli svadbe, takže zastupujem. Ale tááááááákkkkk rada by som Vás videla aj na živo 😀 😀 😀 .
Zuzi - ja chodím do KE dosť často, kvôli knižnici a tak , tak možno nám niekedy nejaké to stretko aj vyjde. Teda ak by si mala záujem.

martina236
30. sep 2008

dobre ranko 🙂 , ja som sa zobudila do rana s bolavym hrdlom 😒 , dufam, ze to vycmulam 🙄 . obedik sa uz vari, este do mesta behnem, ku karolovi do prace a potom pre malu. slubovali dnes slnecno, no zatial len same oblaky.

zoya, rada by som ta spoznala tiez, skoda. ale ked povinnosti volajuuu

renca3
30. sep 2008

ahojte
tu je zatial slnecno a dufam, ze to tak aj zostane cely den. 😎 maly mi zaspal v aute cestou zo skolky, tak budeme mat dnes iny rezim. nevadi, aspon budeme travit popoludnie vonku.
Leo ma neviem ktore stadium puberty, ale dokaze ma kazde rano taaak vytocit. nechce sa chystat do skolky, lebo prave vtedy ma uplne inu robotu. teda aj vecery su zaujimave. vcera sme odpratali asi 3/4 hraciek do pivnice, akoze sme ich dali dobrym detom. nechceli si ich upratovat. prijali to v pohode a my tu mame konecne poriadok. Leo si mysli, ze ked bude posluchat, hracky sa mu vratia. 😉 takze asi nikdy. 😒

prajem pekny den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre