Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

renca3
6. feb 2007

Pracujem a nie som SZCO.

aviril
6. feb 2007

a to chodis do prace alebo doma? len že to dobre stíhaš. Musíš mať dobré deti 🙂

renca3
6. feb 2007

Robim doma a jeden den v tyzdni som na skok v praci. Starsi je v skolke a mladsi... da sa. Nie som sama pracujuca septembrovka. Su tu aj ine vcelicky. 🙂

aviril
6. feb 2007

Ja pracujem doma. Bratovi robim UCT a 2-3 mi donesú spracovať rok 2006. Už teraz mám z toho mindráky ako to zvládnem. Malý mi večne mrnčí.

sillas
6. feb 2007

aviril, dalšia učtovníčka???
celkom slušná hustota učtovníčiek v septembrovkach.. 🙂

laury nebudem hádzať po mužovi nič...ale pohlady budem..rôzneho druhu.. 😀

renca3
6. feb 2007

Tak sme sa tu nazbierali. Teraz bude trochu husto, ale o to viac sa tesim na jar. Na april. 🙂

sillas
6. feb 2007

veru aj aj...a nie len kvôli tomu že bude po danových priznaniach.. 😉

zuzka111111
autor
6. feb 2007

my sme pouzivali pampers a dostali sme na nich alergiu vyzerala ako by som ju obliala sekundovym lepidlom brrr radsej nemysliet ... ani babylove nam neboli dobre nakoniec sme na haggis super a tie su nam dobree aj v noci ale tazka je hrozne rano

mario
6. feb 2007

Danové priznania ani nespomínajte, Aviril bude mi veselšie, ked nebudem sama ponocovať s kopou dokladov. Fuj.
Renca, tebe by mali dať medailu za statočnosť, že to všetko stíhaš.

okta
7. feb 2007

no dievcata, co to tu citam....tolko uctovniciek.... 😵
dnes idem k rodicom, tak sa tesim, trochu oddychnem, maly bol v noci kazdu hodinu hore ☹ , tak pekny den vam prajem

aviril
7. feb 2007

Aspon sa budem mat s kym poradit... 🙂
Dnes sa mi zase precural, musim mu na noc kupit ine plienky. teraz neviem ci pampers alebo babylove.

renca3
7. feb 2007

mario, teraz mam len 5 FY, z toho 2 neaktivne. Pri prvom som mala viac a to bolo o drzku. Este som nevedela, do coho idem. 😖 Ale zase ked nestiham, mama mi zoberie starsieho na den, dva. Aj drahy pomoze, takze ide to. 😉

jankamanikova
7. feb 2007

No, tak caute.
Ja v noce neprebalujem, lebo sa mi nechce. Iba ked sa pokaka. Inac vydrza do rana. Akurat mi maly krici, ze che ist vonku, tak ideme. Potom sa ozvem.

"M" som nedostala a dufam, ze tak skoro nedostanem. Bola by som rada, keby nebola.

aviril
7. feb 2007

Janka, a ake plienky dávaš na noc?
Mne už MS mešká vyše týždňa. Ale počas dojčenia je to hádam v norme. Dúfam.

renca3
7. feb 2007

aviril, ty uz nestresuj, lebo mozno aj z toho meska. 😉

aviril
7. feb 2007

Renca, to dúfam, že len z toho. Lebo žiadnu HAK neberiem a spolieham sa len na prerušovaný sex. Však zajtra idem aj tak k ženskej, tak sa jej na to opýtam. Keby som už mala byť v tom /čo verím, že nie som/, tak aspoň keby to bolo dievčatko 😒

laurajana
7. feb 2007

ahojte baby, tak po tejto noci som totalne grogy, tolko razy v noci papat a potom len co pri papani zaspal, tak po polozeni do postielky, zacal tak stenat, akoby sa mu nieco zle snivkalo a to ho aj zobudilo...no priserna noc...ale zajtra snad dr. poradi konecne co s tym castym papanim...prajem Vam aby sa konecne nasli "neprecikavane" plienky a tak podobne 😀

konecne som dovarila obedik, tak pomaly idem dat papat malemu, potom sebe a snad dozenieme co sme v noci zameskali ahojte

sillas
7. feb 2007

no na prerušovany sex sa tu spolieha asi každá z nás.. 🙂 no a čo bude ked dokojim, netuším..
laury...tak len dohanajte...keby som davala maleho do postielky, tak aj u nas by to bolo to iste... 🙂

okta
7. feb 2007

ja oddychujem .... sme u rodicov, maly ako naschval cely cas spi - dohana noc a tu by sa s nim tak vyhrali, no on si pocka, kym prideme domov 🙂
Laura, u nas bolo dnes v noci to iste co u vas, zaspal po kojeni na rukach a v postielke stonal, zaspinkal na chvilocku a zasa hore....

mario
7. feb 2007

Padlo tu slovo sex. A to je prosím vás čo? 😀 😀

sillas
7. feb 2007

no mario to su tie smiešne pohyby... 😀

sisa2
7. feb 2007

ahojte baby, neviem, ci ste to tu uz rozoberali, akosi nestiham citat dozadu 😅 ake kupujete stolicky na papanie? mate nejaky tip, pripadne na co si dat pozor pri vybere? dakujem 😵

sisa2
7. feb 2007

ja davam momentalne malemu pampersky, este ani raz sa neprecikal, tusim raz sa prekakal, ale mozno som mu ju len zle dala. predtym som pouzivala fialove tesco a tiez som bola spokojna. tieto pampersky som dostala z roboty 4 jumbo baliky, tak mi asi akurat vydrzia, kym prejdeme na vacsie 😉
a sex??? u nas tiez nehrozi, som rada, ked si lahnem do postele a spim 😀

mario
7. feb 2007

Teda dobre sa tu pomiešali témy! Vraj akú stoličku a Sisa dala tip na pampers, aspon je veselo.
Silas ak sú to tie smiešne pohyby tak som práve dosexovala s vysávačom a idem ešte s riadom. Pa.

renca3
7. feb 2007

mario 😀 😀

sillas
7. feb 2007

mario...no ja z tých smiešnych pohybov zvyknem mať dobrý pocit...v celom tele.. 😀 a z vysávania ho nemám... 😀 😀 síce ked tak nad tým rozmýšlam...MÁM" ved predsa mám potom dobrý pocit z toho že je poriadok.. 😀
no ale ja by som chcela vedieť častejšie čo je to sex...moja aktivita sa doma príliš neocenuje..asi som na baterky... 😀

sillas
7. feb 2007

sisa...čo sa týka tej stoličky tak mi máme obyčajnu drevenu a bola som s nou spokojna, da sa z toho urobiť aj stolík so stoličku, to mam ešte po malej, takže nad týmto si nemusím lamať hlavu.

laurajana
7. feb 2007

ahojte

okta, boli sme dnes o 14:00 u dr. lebo neskutocne plakal a nic nezaberalo...tak som to pripisovala tomu, ze dlho nekakal...no crievka ma vraj prazdne a moje mliecko ma kvalitu, taku, ze vsetko jeho brusko strovi...takze sme sa dozvedeli, ze sa nam dolu zacinaju prerezavat zubky a uz vieme od coho tie stony v noci 😒

sisa2 k stolickam, my mame tuto polohovatelnu od Cam, my sme zasa kupit museli, kedze mame prve babo a poziciavat som nechcela od nikoho 🙂

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ale baby nebudte lenive na sex...muzickovia sa rozbehnu inde 😀 😅 som to len chvalenkar, ale nebojte, ze by sme to prehanali, kedze su dni ked "odpadneme" ako mechom ovaleni od vycerpanosti s venovania sa malemu a tak podobne 😎

jankamanikova
7. feb 2007

Ahojte babule! Zase zaujimave temy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

Aviril - my pouzivame Tesco "fialove" alebo Fixies. Tie Tesco sa nam osvedcili celkom dobre, tak kupujeme tie.

A co sa tyka toho sexu, tak ten mi momentalne chyba, lebo Jany je prec. Ale tesim sa, kedy pride a hned na neho skocim 😉 😉 😉 .

A inac babule, ked zena uplne koji (t.z. ze neprikrmuje a babo nema cumlik), tak ma anovulacne dni, t.z. ze je neplodna. Ale samozrejme, ze je to u kazdej zeny individualne a rozne. Takze ja - teda my - sa spoliehame na to, ze mam neplodne dni a ideme vzdy naplno (ako vzdy). Tablety neberiem (ani som nikdy nebrala) ...

Inac stolicku mame drevenu, z Nemecka dovezenu. Ale zacnem ju u Matuska pouzivat, az ked bude uplne sam sediet. Teraz sa z nej este vytesuje Janik.

mario
7. feb 2007

Teda baby, vy máte energiu, ja nevládzem na to ani myslieť. Som prechladnutá ako pes, imunitu mám v keli. Beriete niečo na imunitu? Surové ovocie a zeleninu sa bojím jesť kvôli kojeniu, jem len jablká, banány a mrkvu, to ma zrejme nepodrží.
Stoličku si budeme musieť kúpiť tiež, lebo nemáme, asi Ikea to istí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre