Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

martina236
7. dec 2008

ahojte 🙂 , mala od vcera poobedia nevracala, verim ze to tak zostane. stale mame dietu, i ked som to rano riskla s malou davkou mlieka, lebo stale len mlieko pytala a zatial vsetko v poriadku. je velmi unavena, len lezka, sem tam sa objavi zvysena teplota, zajtra s nou pojdem k nasej lekarke, nech sa na nu pozrie.
pred pol hodlou zaspala, idem aj ja oddychovat...

pa

jankamanikova
7. dec 2008

Ahojte!
Tak sme dost neocakavane museli na vychod. Boli sme tam od piatku a teraz sme sa vratili. Tak ako sa nam nechcelo (ale sme museli), tak bolo super. Deti dostali na Mikulasa tolko sladkosti, ze mi je zle, ked vidim nejaku cokoladu (ktoru inac milujem). Maju denny pridel a najblizsi rok nekupujem sladkosti, tolko ich dostali.

Mame sa dobre, len sa narychlo udiali zvlastne veci a aj sa budu diat. Tak hadam to zvladneme. Deti su zdrave, stastne, zive a radostne. Velmi sa tesia z malickosti, vedia sa pekne hrat a aj pobit a aj udobrit. Tesime sa na Vianove a zacinam asi naozaj verit na Jeziska, lebo darceky nemame a ani nestihame kupovat 😀 . Tak hadam Jezisko naozaj nieco prinesie ...

martina236
7. dec 2008

takze u nas pre zmenu prepukla hnacka 😠 ☹ , ale v tomto pripade aspon veim ako na to. kdezto pri vracani som nevedla ako jej mam pomoct. nasadila som hylak, smectu, vypila ORS 2000.

karci vinko uvaril, tak popisjame i figy mlsame a pozerame talenty.

zuzka111111
autor
7. dec 2008

ahojte aj my pozerame talenty a sama popijam vinko , dievky buvajuuu , stevo skonstatoval ze usetrime na elektrike lebo ked prisiel domov tak skonstatoval ze je jak na cintorine naposital 22 zapalených 😀 😀 😀 😀 😀 sviecok 😀 ja& som taky sialenec zbozbujem sviecky ale kto bol u nas tak si to asi vsimol kahanceky vsade na polickach na oknach na stoloch 😉

martinkaaaa moja zlata karolinka take trapenie mala dufam ze kje vsetko prec ale nespominal asi ze nieco mali v jaslickach.....

janka boze vy sa nacestujete ...dufam ze ze tie zvlastne zmeny su dobre zmeny...lebo ked si to zacala pisat tak som sa normalne lakla ze sa nieco stalo tak sa drzte 😵

martina236
8. dec 2008

zuzka i ja rada sviecky, ale tak 3 stacia 😀 😀 😀 . asi sme k tomu nedostali, ked sme spolu hovorili a vlastne malej nic nebolo, tak som neriesila...

akurat som ju dala spat, lebo na prvy pokus nevyslo, opat zvracala 😖 . dokina nam dnes special nutrilon dala, ze ten mozeme taky 2v1, na nasu dietu plus bezlaktozovy a doobeda jej z neho nebolo nic a teraz aha. uz nechapem, nevladzem. perem, prezliekam, sprchujem, dovidenia... a to som si myslela ze sme na dobrej ceste, hm... dnes uz len jedna stolica bola, sice len voda, no vsak nic neje, takze nema byt z coho. piskoty a na obed jedla polievku, vyvar. som totalne KO, lebo v noci som dokopy nic nespala, mala mlieko dopytovala, na caj kricala a tak asi kazdu hodinu sa to zopakovalo 😝 .

jankamanikova
8. dec 2008

Ahojte!
Tak dnesny den je za nami.

Zuzka - tie sviecky sme zaregistrovali aj my, ked sme boli u Vas. Ja tiez zboznujem romanticku atmosferu. Aj moje deti. Chalani zboznuju hlavne, ked mozu tie sviecky sfukovat.

Martinka - tak Vy mate teda veselo. Je mi to luto, lebo to su zbytocne trampoty s tymi chorobami.

mario
9. dec 2008

.Prajem krásny a spokojný advent dievčatá!
My sa máme dobre, sme soplíkavý každé dva týždne a dr. tvrdí, že Laura je jedno z jej najzdravších detí, sú to naše desiate sople a tri krát sme boli na atb. tak neviem, ale asi môžeme byť radi, že je to takto. Stále sa kojíme a bude asi problém prestať, uvidíme, zatiaľ fičíme.
Aj u nás sa dejú čudné veci, tak Janka neboj, všetko prejde, ako moja babka vravievala, len my tu už nebudeme 😀 .
Mne sa tajne oženil švagor v Las Vegas, lebo si chcel zobrať evanj.a rodičia boli proti, teraz to držia v tajnosti dalej, lebo babka by to vraj nepredýchala, no ja tieto veci dosť nechápem a tak to nebudem rozoberať. Teraz plánujú dieťa a to sa narodí akože do nespečateného vzťahu, tak zas bude veselo. Aspon dá svokra pokoj mne, má inú zábavku 😀

zoya1
9. dec 2008

Ahojte septembrovky!
Tak mi sme Mikuláša prežili v pokoji, deťúrence vytešené, sladkostí máme tak na 10 rokov dopredu. Dnes sme boli s manželom nakupovať vianočné darčeky. K detičkám prišla babka takže pohodička. Som celkom spokojná, deťom som nakúpila oblečko - od spodného prádla cez mikiny, až po čiapky a vetrovky no super som sa vyriadila v obchodoch 😀 😀 😀 . Chudáčik manželík trpel a robil nosiča 😀 . Ešte mi treba nejaké hračky, aj keď ich máme doma požehnane, ale bez hračky by sa mojim deťom vianoce asi nepočítali, a ešte musím niečo kúpiť rodičom a babke. My s mužíkom si nekupujeme žiadne darčeky, resp. každý si kúpi to po čom túži. Takže žiadne prekvapko pod stromčekom 😝 Ale tak sme sa dohodli už pred rokmi, a zatiaľ to funguje.
Pozdravujeme vás, a Martinka prajeme skoré vyzdravenie.

zoya1
9. dec 2008

ospravedlňujem sa: my sa píše s tvrdým Y. A to som učiteľka. Fuuuuuuuuuuuuuuuuj. 😝 😝 😝

martina236
10. dec 2008

dobre ranko vsetkym 🙂

zoya, takze vlastne uspesny den, ked si splnila ucel a nakupila 😉 , to aj u nas tak, ze karci nosic a prevracia ocami 😀 . joj som rada, ze ja uz nemusim po obchodoch behat a zhanat, davno nakupene, nieco som riesila cez net, niektore veci este dojdu a nie celkom manzel dorieseny, ale predbezne viem, co by som...

zda sa, ze teraz ja nie som celkom v poriadku. neviem sice opisat moj stav, ale necitim sa dobre, tak cely clovek nijaky, nic sa mi nechce, zaludok pocukany a co ja viem co este. karci tiez v noci nad misou klacal 😕 .
dnes dietny den, aspon pre nas, tak nevarim, som si silnu kavu bez mlieka uvarila. malej na obed zeleninkovu polievku spravim.

stankalm
10. dec 2008

Ahojte...tak ako tak čítam, u všetkých predvianočný zhon 😉 My už máme tiež skoro všetko nakúpené, už len nejaké drobnosti a my s manželom si nejdeme nič extra, lebo sme si kúpili nový foťák a mne bolo treba nové okuliare, čo je tiež poriadna položka...takže tak 🙂

Dnes sme boli s Tamarkou v Centre voľného času, je tam taká tanečná pre deti od 2 rokov...no bolo tam asi 20 detí s maminami, všetky pekne tancovali alebo sa aspoň motali okolo svojej maminy , iba tá naša si chodila kde sa jej páčilo a vyvaľovala sa na žinenkách 😒 No pôjdeme aj o týždeň a uvidíme, ako to pôjde dalej...dúfam, že k lepšiemu 😉

Včera som behala po doktoroch - preventívne prehliadky, ja som taký darebák a vždy si to nechávam na koniec roka, ale som rada, že to už mám za sebou.

No idem sa učiť, lebo v piatok mám skúšku a o týždeň v sobotu dalšiu...tak mi držte palce 😉
Majte sa krásne. Choručkým prajeme skoré uzdravenie. Pa pa

renca3
10. dec 2008

ahojte septembrovky
tak konecne nam vcera spustili internet. je bezdrotovy od T-Mobile a o nieco pomalsi ako som bola zvyknuta.
my sme sa uz ako tak zadaptovali v dome. nachodene mam kilometre, lebo stale nieco hladam a ukladam.
a tie schody...no uz som aj schudla z tolkeho pohybu. deti boli 1. tyzden ako utrhnute z retaze. stale behali a objavovali, co sa da kde vyviest. v byte som mala uz bezpecnostne opatrenia.
prve dni tu bolo dost chladno, tak sme prikurili v krbe. s Petom sme boli par minut na poschodi a deti zavreli kominovu klapku. no dym sme mali vsade. aj periny boli vyudene. uz je aj stena pokrstena a stolik poskriabany hrackou. uz som sa prestala rozculovat. az na to nekonecne upratovanie je tu super. tesim sa na leto na zahradu, ked deti vypustim von.

Teo je v skolke rad, ale do triedy musi ist s nim aj Leo. pobudne tam s nim par minut a potom ho poslu do svojej triedy. to neviem, co sa deje, ked sa tam ocitne Teo sam. vraj si trochu aj poplace. ked to nepocujem a nevidim, nevadi mi to tak.

Janka bola nasa uplne posledna navsteva v byte. chalani si celkom rozumeli. ani nejaka vazna bitka o hracky
nebola.

Mata...to mozte byt radi, ze ste to este s Karcim neschytali. lebo ked nam tuto virozu priniesol Leo, skosilo to nas aj starych rodicov.

Zuzka...tak sviecky u nas nehrozia. to by som sa bala pri mojich detoch. urcite by ich chcel Teo zlikvidoval. lebo na Vsech svatych to robil, ze behal od hrobu k hrobu a sfukoval sviecky.

Mikulas s certom prisiel aj k nam. Teo takmer cely cas reval od strachu a Leo nasluboval zase hory doly.

Vianocne darceky sme ciastocne zvladli. este nas caka jeden vyjazd do obchodov.
mam cely zoznam veci, co by som potrebovala do domu, ale teraz v tejto nakupnej horucke to necham tak.

jankamanikova
10. dec 2008

Ahojte!
Ja sa hram na internetoveho Jeziska, lebo darceky by sme asi nemali. Ale vobec ma to nestve. V obchode som nebola asi dva mesiace a uz som to vzdala. Iba za odmenu ideme do Dracika a tak. Odkedy je Jakubko na svete, tak nakupuje vsetko Jany. Velmi sa snazi a ja som velmi rada. Takze neviem vobec, co je trendy a tak. Ale nevadi. Pre deti kupil darceky Jany, kazdemu jeden.

Velmi sa na Vianoce tesim. Prezivame velmi pekne a pokojne obdobie a nechcem si to pokazit nahananim sa po obchodoch.. Takze sme s detmi doma, vonku na prechadzke a doma. Jakubko je uzasne slniecko, no musime s Janym skonstatovat, ze sa nam vydaril 😀 😀 😀 😀 😀 . Medzi ludi nechodim, ani Mario som nebola navstvivit a to som jej aj volala asi pred mesiacom, ze pridem. Ale nedalo sa mi. Dost ma to stve, ale hadam do roka sa dostanem niekam von a poriadne.

Takze Vam pozehnany cas a presne o dva tyzdne bude Stedra vecera 😎 😎 😎 😎 , tesim, tesim ...

zoya1
12. dec 2008

ahojte. Tak my zdobíme stromček zásadne v noci z 23 na 24. 12. . By ste videli tie prekvapené očká. Ráno deti vstanú a nevedia sa vynadívať. Aj keď je pravda, že minulý rok už Ďoďko zdobil stromček s nami. Ale Zoja ešte stále tvrdí, že nám stromček nosí Ježiško 😀 . Je to pre ňu také prekvapko.
Upratovať nejak veľmi nemienim, okná som umývala asi tak pred cca mesiacom takže ich určite zase umývať nebudem 😝 . A upratovať sa u nás oplatí až 24.12. lebo skôr by to nemalo zmysel.
Piecť plánujem okolo 22.12. pretože my všetci (okrem Zojky) milujeme krémové koláčiky tak aby to bolo čo najčerstvejšie. Akurát sme sa smiali, že keď my budeme jesť zákusky tak Zojke musíme do chladničky nakúpiť jednú fúru parenice a klobásky, aby sa necítila ukrátená. Keď ona sladké nerada. Aj dnes zahlásila, že chce halušky s tvarohom a slaninkou 😎 . Takže som hneď mala vymyslené čo navariť. Akurát ja s malým to jeme bez tej slaninky, a Zoja s tatíkom so slaninkou.
Pozdravujeme vás všetkých, ale asi všetky vo veľkom nakupujete, keďže sem nikto nechodí.

jankamanikova
12. dec 2008

Ahojte!
Takze vsetci peciete, upratujete, varite, kupujete. To len ja asi trcim doma, co?
Darceky mi pridu v pondelok, vsetky som objednala cez internet. Akurat sme este dali rodicom urobit kalendar z deti, nic ine nedostanu. A piect budeme s detmi perniky (ak nam to Jakubko dovoli 😀 ); stromcek bude zivy a budeme ho zdobit vsetci spolocne buduci tyzden, aby si ho deti uzili doma, kedze na prvy sviatok ideme na vychod a budeme do troch kralov. Nic nepratam, lebo sa mi nechce a ani sa neoplati. Ved aj tak doma nic poriadne nemame, veci este v kabiciach od stahovania. Povysava Jany (ako vzdy), lebo ja nevysavam a aj poumyva a nakupi, co bude treba.

Vsetkym Vam prajem pozehnany vianocny cas. Nech Vas navstivi Laska, ktora prisla na tento svet a nech Vas a Vasich blizkych obdari pokojom, radostou a objatim. Vesele Vianoce! (preto teraz prajem, lebo sa k internetu asi uz nedostanem). Majte sa!

zuzka111111
autor
13. dec 2008

no janka som na tom podobne my asi odchadzame 22 a az 3 sa vratime lebo na stedry veecr a par dni dopredu ideme na dedinku tam sa stretavame rodina uz 26 rokov 😉 dufam ze bude sneh aj jenis je tam blizko martinka na murani bude tak mozno urobime nejake stretko so sankovackou 😉

darceky su este v obchode nemam sa tam kedy dostat 😖 popratane nemam vsetko co popratam rozhadzu deti tak uz kaslem na to aj tak tu nebudem...uz som si zaobstarala aj upratovacku novu lebo ta predtym bola hruuza ale ked nechodi tak je este horsie 😀 tak pride v utorom aj na zehlenie uz mam kocku tak ets ena varenie a opatrovanie a mozem v&ylozit nozicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dievcata su diveee prediveeee uz nejak nestiham na nich lilka tale nic nehovori ako par slov ale celu vetu este nepovie .....neviem kedy chce zacat na vianoce dostane same rozpravacie hracky .... nech sa neico nauciii 😀

tak idem varit obed ale tato je znovu mimo domu na porazenie uz .... 😠 tak kym nelly buuva aspon polievku postavim papapa ja tu etse do vianoc urcite pridem 😀

renca3
13. dec 2008

caute,
ja si dnes bacujem doma sama. Peto zobral deti k svokrovcom. asi 3 hodky som upratovala tento kolos a teraz idem pobalit darceky. este si par hodin vychutnam ten poriadok...
piect tento rok Stedrak asi nebudem, lebo nemame ruru na pecenie. uz je teda objednana, ale namontovana do Vianoc urcite nebude. takze pojdeme radsej s detmi na klzisko. 😉

zuzka...ved nie je golfova sezona. alebo sa dal Stevo na halovy futbal ? 😅 lebo aj u nas je to tak, ze ked ja chodim tancovat, Peto zacal sportovat. 🙂

martina236
13. dec 2008

ahojte, upratovanie? pecenie? nakupovanie? to tema nr 1 teraz vsade 😀 . s upratovanim si tazku hlavu nerobim, lebo nepoznam vysostne sviatocne upratovanie. upratujem priebezne kazdy tyzden, satnik a linku asi tak 2x do roka, hadam staci a najviac ma mrzia nie najcistejsie okna 😠 , ale kedze som ich tento rok umyvala uz 4x 😝 , piaty nemienim. i tak tu na sviatky nebudeme, padame k ocovi 20.12. a spat az po 6tom a oco ze si okna umyl 😀 😀 😀 , tak v pohode, nie? piect sa chystam urcite, ale az tam, klasika oblubene nugatove suhajdy, mandlove suchare a snad vanilkove rozky... ale straaaasne vela toho dostaneme, takze nebudem prehanat 😉

mame tu na vikend mojho oca, takze Karolinka ma program, s karcim sme i kavu dnes dali v meste, sme sa stretli na nakupe 😀 , ani som neratala ze siel do obchodu, akoby aj, povedal ze ide do prace. a bol prichyteny 😕 😀
tento predvianocny cas som celkom OK, pokoj, klud... napriek tomu, ze je vsetko na mne. od domacnosti az po nakupy a balenie co nas caka. karol ten je uplne niekde inde a vypne az v piatok. tesim, tesim... takze Janka cest chlapom, kt nakupuju, upratuju ako ten tvoj 😉 . to asi preto som pokojna, ze som neabsolvovala ten desny konzum 😝 v davoch. aj dnes som isla radsej zavcasu.
uz zostava dokupit len "male hluposti" , kt tam nie su k mani tak samozrejme ako tu v meste 😉 .

Janka, my sa este budeme pocut, mozno i vidiet 🙂 , zuzka detto 🙂

zoya, pani ze halusky so slaninkou 😕 , to si neviem predstavit, ako by to u nas skoncilo. dost tazke na zaludok nie? pre take male dieta. ale uz som ticho 😀

idem pomaly chystat veceru, o chvilu dojde mala s dedom z vonku a ja potom hura na masaz 😵

jankamanikova
13. dec 2008

Ahojte!
Tak zuzka a martinka - my sa budeme pocut. Chystame sa na Muran, robit snehuliakov s Karolinkou, tak sa tesime.

Dnes Jany zobral deti na velke nakupy, rano o osmej (kedze od piatej boli hore) a aj mi umyl okna. Este odkedy nam menili za plastove, tak neboli umyte a ja nestiham, tak dnes to vzal Jany do svojich ruk a parada, hned je krajsie v tom byte.
Boli sme dnes cely den doma, lebo uz sa aj patrila. Stale niekam cestujeme, tak sme dnes vegetili. Velmi dobre nam bolo, ja som este v podvecer zbehla do Tesca, ale o dvadsat minut uz Jany volal, ze Jakubko. Takze som nekupila nic ...

Inac Zuzka, aj nasi si diviiiiii. Ale pohoda.

ivon1
14. dec 2008

Ahojte. Prajem krásny a pokojný advent.
Dnes šiel Vladino do nemocnice za maminou (my sme mali zákaz, vraj sú chrípky a deti tam nesmú) a tak ma s deťmi vyložil v Tescu. Konečne sa mi podarilo kúpiť nejaký ten darček pre Sašku aj keď to videla ale dohodli sme sa, že sa bude tváriť, že o tom nevie.
Koláče som už mala napečené ale sa zjedli a bolo mi povedané, že v skúške som obstála a teraz môžem naostro k Vianociam a vo väčšom množstve. Upratovanie si nechám až na poslednú chvílu, dovtedy to ani u nás nemá význam. Výzdobu už nejakú máme aspoň tak troška aby bola atmosféra, len ma mrzí, že nemôžme mať žiadne sviečky. Filipko všetko likviduje, a keďže nechcem riskovať, že vyhoríme tak si ich budeme musieť odpustiť.
Čítam, že cestuje za rodinkou. My len tak na jeden deň. Máme to podelené: na 1 sviatok vianočný ideme k Vladinovej rodine a na 2. sviatok ideme k mojej. Robíme to tak už pár rokov a zatiaľ to funguje.
Tak, ak by som sa už neozvala, prajem vám krásne a ničím nerušené sviatky.

renca3
15. dec 2008

caute
dnes isiel Teo 1. krat do skolky bez Lea. ma crevnu virozu. a bol plac. radsej som rychlo prchala prec. hadam to netrvalo dlho. dom zvedava ako zajtra, lebo este Lea nedam do skolky.

sillas
17. dec 2008

caute baby...ako vidim nielenja prispievam sporadicky.. 😀

ja nič nestíham...koniec roka v praci..hrôza...doma tiež doma su obaja..aj Lucka aj Riško na nas kašlu 😀 😀 takž už aj Lucka bude doma až do 7.1. svokra si to asi hodi tento týžden...ešte v pondelok budem robiť a potom 6 dni volno..niečo neskutočne..ale potom už stále robim iba 1.1. mam sviatok..

Riško mal zase laryngitídu..ale už je to snad ok..ale začal kašlať včera na hrubu, tak asi vykašliava..Lucka musela na atb..lebo ma chytene dutiny..tak veselo, tak dufam že choroby sme si odkrutilia cez sviatky sa budeme tešíť zdravičku.

prajem vam bezstresove chystanie a nakupovanie

renca3
18. dec 2008

sillas...ako si pripravena na euro v ucte? lebo ja som bola na 4 roznych skoleniach a este si to neviem zivo predstavit v paxi. tie korekcie po prepoctoch, no uzas....

Deti skolkuju, aj ked Leo este nie je celkom fit. Vcera mal besiedku, ale bolo vidiet, ze nie je vo svojej kozi.
Dnes ma besiedu Teo, tak som zvedava, co nam predvedie ten. 🙂

zoya1
18. dec 2008

Ahojte. Tak mi so Zojkou máme dnes za sebou návštevu detského gynekológa ☹ . Predvčerom prišla z jasličiek a na nohavičkách som našla takú škaredú žltú škvrnu - vyzeralo to celkom ako keď mi dospelé máme výtok 😝 . Tak sme zavolali kmotra, ktorý je gynekológ a on zhodnotil, že nech s ňou idem radšej k detskej gynekologičke - pre istotu. Tak sme dnes šli. po vyšetrení zhodnotila, že to bude pravdepodobne infekcia od stolice. Zoja totižto nedávno prekonala črevnú chrípku a vraj v takýchto prípadoch, keď je oslabený imunitný systém je možné že sa stolica (keďže nekontrolovateľne strieka) môže dostať do pošvy. Vy ju síce vymyjete pri prvom kúpaní ale tie baktérie zostávajú vo vnútri a robia šarapatu. Tak sme vyfasovali mastičky (jedna do vnútra, jedna po vonkajšku) a máme prísť o mesiac na kontrolu. Chúďa moje malé, normálne ju v tej nemocnici vycapili na KOZU, síce len tak polosed ale predsa. Normálne ziapala - a to doteraz pri dokotoroch nerobila nikdy.
Dúfam, že sa to zlepší. Inak nič nové, od pondelka mi začínajú vianočné prázdniny - tak sa teším. Robím pedagóga už 4 roky, ale ešte som sa tak na prázdniny asi nikdy netešila ako tento rok 😀 😀 😀 .
Pozdravujem Vás a prajem krásne sviatky, keby sme sa už náhodou nečítali. 😀

martina236
18. dec 2008

zoya, boooze, az sa mi to zle citalo. bambulka malinka, co musela prekonat... a keby si tu uz nebola, tak vsetko dobre, pekne a pokojne vianoce celej rodinke 🙂 .
my nejako zaciname chripiet 😠 , som sirupy nasadila, tak som zvedava, co to da.

zajtra do ba musim, lebo ma ten nestastny zub pobolieva, s lekarom sa mi spojit nepodarilo, mal operacny den, tak sestricka kazala, ze mam dojst. ze to pozrie. pri predstave ze musime s malou, v tomto pocasi, iste to bude na par hodin cakania 😖 , aaaaamen

renca3
19. dec 2008

matka...tak sa priprav aj na peknu chvilu cakania v aute, lebo je to hrozne sa teraz presuvat po BA.

zoya...mala to este tak nevnima, ale mne by nebolo vsetko jedno. este musite absolvovat aj kontrolu? drzim palce.

Teo mal vcera tu besiedku a celu ju v tichosti presedel. co uz povazujem za uspech, ze nebezal s placom za mnou, ale vydrzal medzi detmi. 🙂 mozno v lete nam uz aj nieco zaspieva. 😉

martina236
19. dec 2008

ahojte, ba sme zvladli ok, casovo hadam najlepsie. 6.30 sme padali z domu a o 10.30 uz spat. na to ze som nebola objednana, celkom hladko to slo, ani vela ludi nemali. v ba premavka zvaldnutelna.
dostala som ATB, ked doberiem treba urobit snimky a hlasit sa. nebol velmi nadseny, lebo nechape, co to tam moze byt, ked nemam ani opuch, rana zahojena... este aj rozmyslal ked na mna pozrel a moje kg odhadol, aby mi tie atb neuskodili, ze si ich mam po sviatkoch nasadit, ked sa poriadne najem 😀

no ale mala uz aj teplotovat zacala ☹ , nic moc. zajtra cestujeme ale tak ci tak. jedno kde doma sediet budeme, ci tu ci tam. dufam, ze to prejde raz dva.

poobede som este do tesca na nutrilon zbehla, ale ani zaparkovat kde nebolo... vsade ludiiiii. som myslela ze este aj vecer niekam vybehnem, ale sa v meste ani nevymocem, co vsetko bude upchate, ved je piatok vecer. konecne aj snezit zacalo, ale teplo je, tak bielo asi nebude 😒

sillas
19. dec 2008

matka..hlavne že to už snad bude ok...a Carolinka nech rýchlo vyzdravie.. ajv RS by ste sa mohli zastaviť ked budete tu sviatkovať..

renca..no aký bude prechod..tiež som velmi zvedava ako mi to urobi program a čo všetko budem musieť prepočítavať ručne..zatial neriešim, budem riešiť v januari..

zoya..princezna nech sa da pekne do poriadku..

aj o chvilu už frčím..ešte v pondelok budem v praci a potom 6 dni doma..si to neviem ani predstaviť juuuj..sa teším..ale po sviatkoch už v praci..pre mna koniec roka a začiatok roka je najvačší zaberak

martina236
19. dec 2008

sillas, dik. akurat odbehla k susedom 🙂 . u nas len co sa dvere otvoria, hned je tam.

boooze baby ja balim, ale tentokrat sa mi ani nechce, ani sa nejako neviem 😠 . uplne ine ako v lete. tieto zimne veci zaberu tooolko miesta. ved nejdeme prvy krat, tak neviem co mi to nejde tak od ruky 😖

martina236
19. dec 2008

tak a mam to zbalene. uz aby som bola pod perinou 😝 . karciho siroko daleko nikde 😕 , museli rok zurkou ukoncit 😉

sem tam vas precitam, ale prispievat sa asi nebude dat 😒 , tak vam vsetkym prajem krasne vianocne sviatky, plne lasky, pokoja, stastia a radosti. v novom roku vsetko dobre, nech sa dari, ale hlavne nech sme zdravi. deticky najma 🙂 . davajte na seba pozor... myslim na vas ... ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre