Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

viktoria
2. jún 2009

ahojte.....pravidelne vás cítam len akosi nestíham prispievať, ale teraz mi skoncila skola tak mám 4 mesiace prázdniny,,,,,,,,,,,
noooooo tu stretávku aj ja vám závidim, ale v dobrom.......inac sa vás chcem spytat, ked sa ide do madarska, treba mat deti zapísané v pase, alebo ci maju mat vlastny pas, alebo to uz netreba........
ako tak cítam, tak nie som sama co ma doma neposlusné dieta, nas tobias je normálne lucifer,,,,, naucil sa ovladat nootbook tak teraz chce len s ním pracovat, samozrejme ja mu to nedovolím tak mali by ste vidiet tu zlost,,on akoze nikdy nema slzy iba tak krící ako sialený...........
inác 13.-teho ideme na svadbu do Liptovského Mikuláša, tak sa tesím že sa zabavím........
tobias zistil ze má pimpel tak vkuse to teraz opakuje, uz niekedy naschval povie ze on má pisulu a vikina pimpel, pritom vie ze je to naopak.......
u nás je vsetko po starom, tobias vkuse je, usta sa mu od rozprávania nezatvoria,,, plienky nemá od decembra ani cez den, ani v noci,,,,,,,cumel tiez uz nema,,,,,vecer mlieko uz nepije kedze vkuse nieco chrume, a ráno pije mlieko ale nie stále.....
a to kedy idete presne na tu stretávku???????? 😎

jenis
2. jún 2009

Viki, buď má dieťa vlastný pas alebo je zapísané v pase rodiča. Dávali to dnes v správach.

jenis
2. jún 2009

Janka, pošlen všetky info ešte tento týždeň, komplet adresu aj s ubytovacie poukazy len mi pošlite emailové adresy. Díky 😉

jenis
2. jún 2009

pošlem

ivon1
3. jún 2009

Janka, na stretko nejdem. Vladino nechcel ísť. Sama nemôžem, keďže nejazdím. Vodičák mám 15 rokov, ale prax nula bodov. Najskôr som nemala na čom, potom keď som bola tehotná, tak som nechcela a keď sa Saška narodila tak som sa začala báť. Pokiaľ by som bola sama tak bez problémov. Ale prestala som si veriť, keď som mala deti v aute. Vladino ma radšej nepúšťal jazdiť a tak mám ku dnešnému dňu najazdených minimum kilometrov. Mám v pláne si urobiť kondičné jazdy. A potom ma už môj drahý bude musieť púšťať jadiť.

Ale ak bude nejaké stretko, ako ste písali v BA v zoo alebo niekde inde - rada prídem.

jankamanikova
3. jún 2009

Dieta od piatich rokov ma mat vlastny pas.

Ivon - tak to musis jazdit. Proste sadnes a ides a v BA sa vidime. To stretko urcite v BA naplanujeme, dohodneme sa s Rencou a stretneme sa.

Viki - tak to mate veselo. Skoda, ze nejdes na stretko. Bola by sranda a tie Tvoje vychodniarske hlasky, to uz bude len sama tam zatahovat 😀 😀 😀 😀 😀.

zuzka111111
autor
3. jún 2009

jankaaaa aj aj budem zatahovattttttttttttt s tebouuuuuu 😀 😀 😀 a zoja tiez 😀 😀 😀 😀

janka LILKA SA tiez chce len vyvazat v kociariku a nelly nic nula bodov ...uz som myslela ze kupim jeden dvojickovsky golfac ze ked budu pri sebe tak aspon trosku posedi ...aj teraz na stretavku kociar a tasky ani neviem ako sa pomestime 😖
a nas je tiez uz zniceny kociar spodok uz je roztrhany od obrubnikov....

jankamanikova
3. jún 2009

Jej, Zuzka, tak na Vas so Stevom sa specialne tesime. Budeme rozoberat tie nase "dvojicky", kedze my dve tu mame tak dve deti za sebou. Nekupuj druhy kociar, nebudes ho potrebovat. Nas Jakubko tiez nechce byt v kociari, dnes tam posedel desat minut a hotovo. Matusko, tak ten miluje vsetky dopravne prostriedky, takze kociar u nas musi byt vzdy. A kociar vyzera hrozne. Povedala som Janymu, ze ak budeme cakat dalsie babo, tak sa kupuje novy, bezpodmienecne, lebo tento je v hroznom stave ...

zuzka111111
autor
4. jún 2009

Jankaaaa ze ked budeme cakat dalsie babo 😀 ...ale ti poviem ze tu v tom centre kde chodim v stredu tak mamicka ktora ma 5 deti s takym rozdielom ako mame obe...a ona sedela a pila kavu a ja som tam lietala ajk spinave pradlo bud utesovala lilku alebo riesila hadzucu sa o zem nelly...a stale dokola ticho bolo len ked boli obe na rukach co moj chrbat uz nezvlada.... ..... ja som sa zaopatrila mirenou dufam ze mam na 5 rokov pokoj .... 😅

no dufam ze bude pekne pocasie lebo hrozne to vyzera zatial.... no a moja depka ist do plaviek je v najhorsom stadiu 😖 😠 😠 pomoooc

zuzka111111
autor
4. jún 2009

a bolo karolinky tak vsetko naj naj najlepsie

martina236
4. jún 2009

zuzka, dik 🙂

jankamanikova
4. jún 2009

Zuzka moja - ja tiez lietam ako spinave pradlo 😉 , lebo moje deti stale nieco riesia. Ale nemenila by som. Jakubko je s nimi partia, stale za nimi a najradsej ma Janika. Neviem preco. Ked vidi Janika, tak sa neskutocne tesi (ale to aj Janikovi kamarati maju radost, ked vidia Janika. On je taky charizmatik 😎 .) Mat deti takto za sebou je narocne, ale tie deti maju uzasny vztah. Je to pre nich velmi obohacujuve ....

Joj, velmi sa tesim na Vas na to stretko. Velmi, velmi ,,,,,,,,,,,,,

jankamanikova
5. jún 2009

Tak Vam prajem pekny vikend. My budeme doma, tesime sa. Dufam, ze bude pekne ...

Chalani sa ukladaju k spanku, ale dnes to vidim na dlhsie, lebo este stale spievaju "My sme smeli vojaci" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................

martina236
5. jún 2009

Jani, dufame vsetci, ale prognoza hovori opak 😠 . netusim co vymysliet, ked bude na nic...

Jenis, pis, pis, sumarizuj, bo ja uz ani neviem kam ideme 😀 , ako sa to vola

Zuzka, dnes sa Karci pyta, Stefan ide? 😀 😀 😀

zoya1
5. jún 2009

Ahojte!
Tak ja som si istá že to stretko je v Nyregyháze, len ani za ducha si neviem spomenúť na dátum 😀 . Prosím Vás napíšte mi čím skôr kedy to je, bo neviem jak v robote - tento mesiac robím na smeny lebo zase nám jedna ženuška vypadla. A táááááááááááááákkkk sa na vás tešíme. pá pá

martina236
5. jún 2009

zoya, buduci vikend moja 🙂 , nacase si to zariadit 😀

renca3
6. jún 2009

zoya...no aby si to nepresvihla. je mi luto, ze vas neuvidim.
ale kedze idem na tu stredoskolsku stretavku, bola som nutena si kupit na seba nejake tie handry. no neviem, kde sa este tak ohaknem po tom stretnuti. ved este bude snad prilezitozt v priebehu par rokov. len nemozem pribrat. 🙂 tesim sa aj na spoluziakov. dufam, ze budu vsetci pozitivne naladeni. 😎

stankalm
6. jún 2009

ahojte...joooj, normálne Vám závidím tú stretávku, budúci týždeň by sa vraj už aj počasie malo zlepšiť...
Lebo to čo sa vonku deje je otras, zima, fúka vietor...hrozné...ale zase na druhej strane som rada, že je takto, lebo ma skolila angína, horúčky, tak sme iba doma, už ani neviem, čo s malou robiť, furt dačo vymýšľame, ale veľmi nevládzem... ☹
Inak aj Tamarka bola trošku chorá, mala zo 2 dni zvýšené teploty, soplíky, hnisalo jej očko...asi sme prechladli v Bešeňovej alebo v Aquaparku...najhoršie jej bolo akurát minulú sobotu, boli sme na svadbe, ale zvládla to dobre, teploty nemala, len to očko jej hnisalo...ale aj sa vytancovala, zlatá bola...
Aj ja som sa po dlhom čase vytancovala, vypila si vínka...už som to potrebovala 😉

Viktoria...si písala, že idete na svadbu do LM...Ty tu máš rodinu? Prezradíš, kto sú tí šťastní, možno ich poznám 😉

Aj my prajeme dodatočne Karolínke všetko naj, naj, naj k meninkám 🙂

viktoria
6. jún 2009

ahojte........na svadbu ideme sesternici, ona je z Popradu a bere si Dušana Španka, ale on je z Liptovského Hrádku, tam je aj obrad v kostole, iba hostina je v Liptovskom Mikuláši....
my sme zdraví, klop,klop............
aj u nás zima, akurat dnes je zamračené, ale oteplilo sa.......
mna začal boliet zase zub, tak by som mala ist k zubárovi, ale ako sa poznam, kym zaberá tabletka tak tam nepôjdem, ja sa strasne bojím zubárov,,,,,to volím radsej kazdy den rodiť ako toto...... 😲
tobiasovi uz vysvetlujem ze ochvilu pôjde do skôlky, ale vôbec ho to nezaujíma, povie ze on tam nepôjde, a že ked aj pôjde tak bude ucitelky byť......"on chce byť s mamou"... on je strasný ciciak, a na druhej strane vzdy nieco vyvedie, Nasa Vikina uz ho má dost, lebo stále jej robí zlosť, a potom je z toho bitka. Medzitým si este tobias fajne zahreší.....
moje krásne aj mne je luto ze tento rok nejdeme na stretávku, ale co už, dufam ze nabuduci rok nám to výjde,,,
jani len pekne zatahuj, na mna sa aj tak nikto nechytá.........
😀 😀 😀 😀

renca3
6. jún 2009

caute...dnes bolo pocasie take nijake, tak som bola s Leom v kine pokial Teo spal. a po kine sme vybehli pozriet jednu tanecnu sutaz deti v modernom tanci (majstrovstva Slovenska). v podstate tam boli len dievcata. ale boli super. zasla som, co dokazu. skoda, ze Leo nevydrzal dlhsie pozerat. cestou domov zalomil Leo. vylozila som ho a zobrala Tea na ihrisko. a pekny den je za nami. len nas caka dllllhy vecer, lebo deti vyspateee. 😝

jankamanikova
7. jún 2009

Ahojte!
Vcera sme mali navstevu. Prekvapila nas moja mamina s mojou sestrou. Casto tu nechodia, lebo pre nich daleko, o to viac sa deti tesili. Velmi nas potesila ich pritomnost. Boli sme vcera spolu s nimi na jednej farmaceutickej akcii tu v NZ, tak sme boli cely den vonku. Bolo nadherne, sem-tam pokropilo a potom slniecko. Deti sa pohrali, vyblaznili. Aj koncert Komajoty sme mali a cely den sme tam jedli a vegetili. Bolo fajn. Teraz vegetime doma, chalani spia a potom ideme ku kamaratke na garden party, tak sa tesime. Pekny vikend to bol (este aj je!).

Jenis, prosim Ta, daj este raz tu vsetky instrukcie ohladom stretavky. Kde to je, co to je atd. A este prosim Ta, to budeme ubytovani vtom penzione, ci co to je? A kde sa bude chodit plavat a je to daleko od toho domceka, bo mam z toho chaos ... A ked je to ZOO. Nie ze sa nachodime hore-dole 😎 .

martina236
7. jún 2009

ej veru jenis ozvi sa, lebo ja nemam v plane brat kociar, bo prachom zapadnuty, uz rok... kto vie ci ho brat, ci nie? 🙄

jankamanikova
7. jún 2009

Martinka - aj ja som myslela, ze to bude tak vsetko pri sebe a poruke. Ale zda sa, ze nebude 😠 . Ale nevadi, tesime sa!

martina236
7. jún 2009

Jani, nemam pary, kde co ako 😀 , ale ved nakoniec ani Jenis tam este nikdy nebola 😀 , snad nieco vycita na stranke.

jankamanikova
7. jún 2009

Martinka - ani ja neviem, kde sa ide a znami, co idu s nami sa ma vypytuju a nic. A ta madarska stranka, co mi poslal Jenis mi vela toho nepovie. Su tam sice pekne fotky, ale to je vsetko. A ja by rada vediet, kde a co a kedy 😉 .
Ja myslela, ze ked sa vravel aquapark, ze to bude vsetko tam a aj ubytko. Ale asi nebude.

sillas
8. jún 2009

no baby vy ste bohovske... 😀 ani neviete kam balite... 😀

snad vam vyjde aj počasíčko,juuuuj...ako vám bude dobre...moja dovolenka je v nedohladne...až o dva mesiace..a aj ta bude možno iba na zahrade.. 😒
mne to teraz nejako neskutočne letí, teda ten čas...už teraz sa bojim septembra... 😀

renca3
8. jún 2009

sillas...prazdniny a teda leto leti asi najrychlejsie. 🙂
pocasie sa javi dobre, tak bude super. v Madarsku je este teplejsie ako u nas.

jenis
8. jún 2009

Zeny, sorry, že sa neozývam, ale veľa roboty mám. Ja som tam nebola, ale kočiar určite neberiem. Saša nám už nikam nechodí kočiarom.
Mapka kam treba ísť je tu:

http://www.blahapanzio.hu/index2.php?id=contacts

Viac neviem ani ja, čo kde je. Keby sme chceli bývať pri tom aquaparku tak to asi také lacné nebude. Je to všetko v jednom meste.

Píšu tam, že v blízkosti je kúpalisko a zoo. Neviem ako ďaleko. Keď budem mať večer čas preštudujem mapu a potom Vám poviem viac.

Keby dačo volajte!

martina236
8. jún 2009

Janulka, dakujeme ti kraaaasne za infosky 🙂 , ze stihas a nevies asi kde ti hlava stoji. fakt dik. tesiiiime sa.

jenis
8. jún 2009

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=hu&om...

vyznačila som cestu do zoo a kupko tiež nie je ďaleko, tak dúfam, že takto to stačí. Inak aj ja som si vytlačila mapu cesty, lebo neviem kam treba ísť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre