Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jenis
11. jún 2009

Vytlačila som to raz, ta asi postačí. My tam budeme asi najskôr, takže to bude v pohode.

Janka, Zuzka keby ste náhodou nešli, tak mi zavolajte alebo aspoň napíšte sms-ku. Ale liečte sa, nech môžete prísť, lebo ja sa už na Vás teším!

jankamanikova
11. jún 2009

Jenis - jasne, ze TI dam vediet. Jany konstatoval, ze nic z toho. On sa musi poriadne vyliecit, lezi uz od utorka a nic zatial. A v pondelok do prace a potom musime na vychod, takze musi byt fit. Ale ja som mu vravela, ze mozes aj tam lezat na izbe tie dva dni, ale on nechce, ze sa bude blbo citit, ze my s detmi a on na izbe. Ale ja mu to nevycitam ... Ale ja pojdem sama s detmi, aj ked Jany ma nechce pustit. Deti sa tesia, tak ich nechcem sklamat.
Ale urcite sa TI ozvem ... (s mojim blbym mobilom, ak bude fungovat 😉 ).

martina236
11. jún 2009

baby pomoooooc, ja este nepobalena, len kde tu kopa, mala s karcim u susedov nasavaju, dosla som z cvicenie, ich nikde 😕 , musim sa na to vrhnut, inak do rana makam 😝

zuzka111111
autor
11. jún 2009

no akurat som dala prat postelne pradlo lilka zvracala...teraz neviem ci to bolo z pyzamka ktoreeee bolo veeelmi velmi uzke teda gumka na nohaviciach alebo je chora nanic sa nestazovala cely den sice pomenej papala ale to uz dlhsie nejak nechu papat obe....tak ja neviem stevo uz nechce ist ze kto vie co jej je .... ☹ som z toho smutna tak strasne som sa tesila ze uz konecne vypadnem z domu a teraz neviem taska zbalena len kozemtiku trebalo a mozem asi vybalovat jenis zajtra ti dam vediet ....

martina236
11. jún 2009

zuzi, to je aaaaale ☹ ... nejako sa nam to vymyka 😒 . malu som len teraz spat dala, uplne bola KO 😔 . dosla domov, videla kufor, ze ci teraz ideme 😀

idem dat sprchu, hlavu zmyt, vysusit, este nieco dohadzem a do polnoci hadam budem lezat 😉

zoya1
11. jún 2009

Ahojte!
Tak asi neuveríte, ale my určite nedorazíme. Všetci traja (ja aj obe deti) máme hnisavú angínu. Neviem kto z nás to dovliekol domov, ale je to strašné. Od včera máme teploty - teda ja a Dodo (39°C), Zoja zatiaľ bez teploty, ale neskutočne ma bolí hrdlo, nemôžem prehltnuť, piť, jesť. Zoja tak isto. Iba plače a ukazuje na hrdielko. Dokonca ani nerozpráva - a to už je čo povedať. Manžel sa premenil na zdravotnú sestru a obskakuje nás. Je mi to straaaaaaaašne ľúto, neskutočne som sa na Vás tešila.
Jenis - je to strašné vyzerá to tak, že nám to níe je dopriate z hora.
Kočky držte sa a ozvite sa keď dorazíte domov. Budem tu celý víkend plakať ☹ ☹ ☹

martina236
11. jún 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jankamanikova
11. jún 2009

Dievcata, nebudete mi verit, ale je mi to luto, ze ste chore a mam az vycitky svedomia, ze som bola taka uprimna ohladom svojich pocitov a sa to prevalilo tymi chorobami. Je mi to luto, vyliecte sa. Ja neviem ako s nami, Jany ma samu nepusti a zase choreho ho doma nemozem nechat. Deti v plavkach pobehovali po byte 😀 a nafukovali lopty a rukavniky. Oni nadsene, ze ideme plavat; ale asi nepojdeme nikam. Este nie som zbalena. Ak pojdeme, zbalime sa hned pred cestou ...

Jenis - ta moja kamaratka s rodinkou idu, tesia sa. Snad medzi Vas zapadnu, oni su velmi dobri ludia. Dala som im Tvoje telefonne cislo, keby nieco, ozvu sa Ti.

Drzte sa a este raz mi to je luto. Nebuduce budem mlcat ... Dobru noc!

Inac Matuskovi sme dnes objavili stolicku vpravo dole, on este nema prerezane posledne stolicky.

zuzka111111
autor
11. jún 2009

no ja pratam a nieco davam na kopky co nieje zbalene , rano este musim ist na krv a potom uvidim ako na tom bude lilka....daj boze aby jej bolo lepsie ....takze nechavam vsetko na rano a uvidime..... idem dopratat dnes sa do postele dostanem asi az o jednej 😒 aj tak by som z toho ako mi je na nic nezaspala tak zatial ... ☹

jankamanikova
11. jún 2009

Zuzka - ani mne sa nechce ist spat. Musim preventilovat pocity a este dat Janymu ATB, spi ako zarezany 😉 , tak budem musiet zobudit ...

zuzka111111
autor
11. jún 2009

no ja som uz popratala veci pripravila ...este sa mi perie pogrcany vankus tak musim pockat kym pracka doperie ...a cakat ako sa bude lilka citit... zatial spinkaju obe tak uvidim co bude rano...achjaj sa nam to nejak pokazilo ...nakoniec tam budeme ak pojdeme len my 3 rodinky co sme to spiskali na stratenej .....no a este nova rodinka ktoru nepozname....tak jany nech sa este da dokopy nech rano vstane a je fit aj zoya keby sa dala dokopy 😒

jenis
12. jún 2009

Včera som vás už nečítala, lebo som sa bála ako to dopadne. My sme pobalený, o chvíľku sa pohýname, ešte počkám kým doperie práčka.
Dúfam, že ste mali pokojnú noc a všetci ste už v pohode.
Jani nerob si výčitky, určite to nie je kvôli tomu čo si písala.
Idem ešte nohy oholiť a môžeme padať.
Šťastnú cestu všetkým a držte sa.

jenis
12. jún 2009

Saša sa mi práve vyzvracala... Ale bude to len z toho, že nechcela jesť, lebo už tlačí mlieko do hlavy. Aspoň dúfam, že z toho. No idem. Ahojte

viktoria
14. jún 2009

ahojte.....tak posledné dni co som tu nebola sa toho pomenilo,,,vsetci chorí, grcáte........
som zvedavá ako dopadla vasa stretávka, urcite ste sa mali fajne.....pridajte fotky
ja od utorka chodím k zubárovi, stále ma bolia zuby, uz ani neviem co je to spánok v noci....stále placem a kývem sa....uz som vybrala aj antibiotika,,,,uz aj zubár je zo mna hotový, a myslím si ze mi ho bude musiet uz vytrhnut.,.bojim, bojím.......
tak píste ako stretávka, kolkí ste nakoniec boli......

martina236
14. jún 2009

cawteeee 🙂 , hlasime sa z domu 😉 . cesta domov dlhaaaaa, nekonecnaaaaaa, mam dost 😝 . mala pilila tak usi, ze som mala chut vystupit alebo ju vysadit. strasneeeeeeee. nikto ma nenahovori na dovolenku autom do chorvatska s dietatom 😒 .

no a k stretku... velmi, velmi a este raz velmi dobre a vydarene 😎 . super ludia 😎 , super prostredie, co viac sme mohli chciet. asi par dni navyse 😀 ...
dakujeme jenis za organizace a aj jej mangelovi, ze riesili nasu jazykovu barieru 😅.
Janka, dik ze sme mohli spoznat Majku s rodinkou, dufam ze aj nabuduce sa pridaju, ved das avizko ako zhodnotili ucast 😉 . a pre tych co neboli, sice su kazda original (Janka a Majka) ale TOTAL rovnaka krvna skupina 🙂 . Maji sorry, nejako sme sa nerozlucili, mysleli sme ze padame vsetci naraz.

este raz dik vsetkym za skvely vikendik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka111111
autor
14. jún 2009

ahojte martinka rada stihla vecerny program 😀 😀

stretko ozaj super ....zhodnotili sme ze majka nam nahradila janku 😀 ved oni sa etse aj podobaju aj deti take ako by boli rovnake no super bolo ....trooosku lepsie pocasicko ....este keby my nebolo zle tak perfis bolo tam krasne ...a JANKAAAA ani raz sme neboli nikde autom zologicka za jednym rohom aqua parkr za druhym 😉

len ma mrzi ze som v sobotu vecer zaspala s detmi a nesla si podebadit ale ta moja crevna parada urobila svoje ☹

renca3
15. jún 2009

caute po vikende.
som rada, ze sa vam pacilo. uz som zvedava na fotky.
nasa skolska stretavka dopadla vyborne. bolo nas 30. nikto sa povahovo nezmenil ani vyzorovo velmi nie.
boli sme do 5.00, aj to som sa nestihla so vsetkymi osobne porozpravat. 😉 rano som vyficala za Petom a detmi na jednu MDD akciu do Senice na chatu. vcera sme sa vratili. neviem, kedy to zase dospim. 😝

ivon1
15. jún 2009

Takže kočky, stretko sa vám vydarilo ako čítam. Super .... A dokonca aj Renča i keď jej v jej prípade to bolo troška na inej note. My budeme mať tiež tento rok stredko zo základky. Minulý rok sme mali stredko zo strednej školy "na jeseň" a osvedčilo sa nám to. Všetci už mali po dovolenke, takže aj účasť bola hojná, preto aj teraz to bude tak.

jurocko
15. jún 2009

a co ste tam robili?my ideme tento vikend a velmi sa všetci tesime
boli ste na termalnom kupalisku?a izby ako vyzeraju?dik 😀

jenis
15. jún 2009

Takže sa pridávam, bolo super. Mne sa páčilo veľmi. Určite tam ešte raz pôjdem keď bude Saška väčšia a keď bude hotová prerábka ZOO.
Čo sme robili? Boli sme prvý večer na ihrisku (100 m od penziónu), druhý deň ZOO, dospávanie, vláčik do mesta a späť, reštika s hudbou a obrovskou terasou (tancovali hlavne deti). A ďalší deň ešte aquapark. Deti sa vyšantili jedna radosť. Moja dospávala dnes celý deň. Izby boli v pohode, postielky pre detičky.
😉 Idem dať prať, lebo po daždi bolo akosi špinavo 😀

anickaajanko
15. jún 2009

babenky prosim Vas aka je tam zoo a kde to je, ako daleko?
ja idem sama bez manzela, mame stretnutie tento vikend septembrovky 2008 nevsmli ste si ci je na jedalni schopna stolicka na krmenie, ci to tam sama zvladnem, ranajky akou formou?

martina236
15. jún 2009

anickaajanko, upresnim, my sme boli v madarsku, vy idete na liptov. uz ma kontaktovala jedna z vasej skupiny a pytala sa ... mate zle info... ZOO na liptove? no neviem, neviem...

anickaajanko
15. jún 2009

😀 to vazne, tak sorry, no neviem kto u nas vravel ze idete tam tak sorry,

martina236
15. jún 2009

zuzi, ako diečvcata? boli ste u dr? ja som chora 😒 , teplujem, boli ma hrdlo a cely clovek 😠

zuzka111111
autor
15. jún 2009

hej boli sme.....maju antibiotika .... tak sa davame do kopy ...len lilka nechce byt doma 🙂 od madarska len niekam chce ist .....zlata doma nuda asi....

ta co ze teplota?? chripka alebo co?

musim stiahnut nejake fotky....

viktoria
16. jún 2009

ahojte....uz sa neviem dočkať vasích fotiek,,,,,,,
tak dnes som bola opat u zubára a uz mi ten zub aj vytrhol, tak dufam ze uz budem mať pokoj........
mati asi si behalal na stretávke holá, ked más teploty 😀 , rýchlo sa vyliec.....
zuzi a tebe je uz dobre?????
mne tobias práve zaspal, ja som povysávala a idem nieco varit,,,,,,

martina236
16. jún 2009

hej baby, dnes som absolvovala testy na prasaciu chripku 😲 . som isla k lekarkelebo v noci 39 teploty bolesti celeho tela, hlava ma este aj teraz neskutocne boli. pytala sa ci sme boli mimo SR a no a ked som povedala ze v madarsku, tak nebolo viac treba 😖 . taky chaos, z hygieny tam dosli, normalne mi rusko dali 😝 . potom ma poslali domov, ze o hodku budu predbezne vysledky. volala mi lakarka, zatial negat, zajtra budu dalsie.
idem dat malu spat a ja s nou...
urobte niekto nejaky album, ked budem mat sil pozmensujem nase a prihodim 😉

jenis
16. jún 2009

Martina, nestraš s prasacou chrípkou. To, že by v Maďarsku už bola? Držím palce nech si v poriadku a Zuzi Vy tiež.
U nás je všetko v pohode (klop, klop, klop). Len už som zasa v práci a tááák sa mi nechce. Radšej by som vylihovala pri bazéne. Hrozné teplo je vonku.
😝

martina236
16. jún 2009

Jenis, mali tam 3 pozitivne pripady 😒

renca3
16. jún 2009

mata...za chripkou ani nemusis za hranice. ved uz aj v SK bola. verim, ze je to nejaka ta viroza a budes skoro fit.
ale to je dobre, ze su taki precizni.

ja som dnes bola s Leom u Dr.(boli ho ucho) a spomenula som jej, ze v skolke boli kiahne a deti nic. vakciny mam stale v chladnicke a tento mesiac expiruju. vraj aby som ich cim skor dala zaockovat. to ma pobavilo, lebo prave ona ma od nich odhovarala pred rokom ci dvoma. ako sa to rychlo meni. 😉

pocasie je ako v aprili. raz slnko, potom sa zamraci, prsi. keby som vedela, pomodlim sa za sobotu aby bolo pekne. cely den budeme travit vonku. ideme tancovat na Myjavu. rano nacvik, sprievod v krojoch a o 22.30 vystupenie.
ja uz na to asi nie som, na taketo festivaly. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre