Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jenis
16. jún 2009

Martina asi nesledujem správy. 😒

jenis
16. jún 2009

Zopár foto v albume 😉

martina236
17. jún 2009

cawte, som sa konecne k fotkam dopracovala, tak mrkajte 😉

jenis
18. jún 2009

Prvá fotka nemá chybu!!! 😀

renca3
18. jún 2009

pekne babske trio ste tam mali. podarene su kocky. 🙂

zoya1
18. jún 2009

Ahojte!
Joooooooooooooooooooooooooj jak vám závidím. My sme už fit, teda až na mňa. Mám celé ústa z vnútra obsypané pľuzgierikmi, najmä jazyk. Vraj to môže byť z nedostatku vitamínu len neviem ktorého 😎 .
Veľmi krásne to tam bolo, aj aquapark vyzerá super. Dúfam, že sa tam toho roku s deťmi dostanem. Čo inak porábate?

renca3
18. jún 2009

co porabame? ja som z tej stretavky, celeho vikendu a vcerajsieho vystupenia uplne grogy. mam herpes a zenske veci. takze uz by som aj zalahla do postele, ale deti sa tak netvaria. 😝
v skolke stale strasia kiahne (uz 7 tyzdnov). nasi sa im tentokrat asi vyhli. Teo sa stale odopina v sedacke. nemam uz ziaden napad, tak jazdim radsej pomaly. aj v skolke sa mi na neho stazuju. ja len pokrcim plecami, ze ani ja neviem ako na neho. ale niekedy sa na nich dvoch aj nasmejem, co povystrajaju. a tie ich duchaplne dialogy.... 😅

martina236
18. jún 2009

ja sa liecim, doliecujem 😒 ... zajtra mam kontrolu, ale kaslisko ma drazdi hnusny, bleee 😝 . ale som dnes uz aj upratala, navarila, upiekla, takze zacinam byt v normale 😀 , akurat cvicit som si nedovolila ist ☹ .
mala zatial OK, klop, klop, klop. verim ze to tak zostane 🙂 . zajtra nas dojde pozriet moj otec, tak sa tesime, len neviem aky program zvolime, lebo nas caka asi uprsany vikend 😖

stankalm
18. jún 2009

ahojte 😉
Fotky zo stretávky sú super...určite ste si to super užili 🙂 🙂

Zoya...ja mám to isté, najskôr som mala angínu, to prešlo a pár dní po dobratí atb sa mi urobilo to isté, som si najskôr myslela, že sa mi vrátila angína, ale to ma bolí všetko kvôli tým pluzgierikom...je to otras, ja už ani glgať niekedy nemôžem, až mi je do plaču...pomáha Ti na to niečo? Ja užívam B-komplex, to mi odporučili v lekárni a aj na internete som sa to dočítala...a mám nejaké vodičky, ale neprechádza... ☹ ☹ ☹
Najhoršie je na tom to, že zajtra večer letíme do toho Bulharska a ja takáto o ničom...ešte nie sme ani zbalení, všetko je pohádzané na posteli, vôbec sa mi nechce...manžel odišiel do mesta, lebo tu máme Stoličné dni, že vraj aby som si v kľude premyslela, čo treba a čo nie ...no zlatý 😠

Tak sa držkajte a tiež držte palce nám, aby nespadlo lietadlo ☹ Pa pa

martina236
18. jún 2009

stani, neboooj,nepadne 😉 . zelaaaaam skvelu dovolenku, uzite siiiiii 😎

inak tie pluzgieriky co spominate, mate na mysli afty? take mam teraz aj ja a je to hroza, umyt zuby ameno 😲 😝

martina236
18. jún 2009

netecie nam tepla voda cely tyzden 😠 , tak si idem nahriat v hrncoch 😀 . dobruuuuu

stankalm
18. jún 2009

martinka...dakujeme 🙂
Asi sú to afty, ale ja to mám 1. krát na jazyku, ani som si nemyslela, že sa také niečo môže urobiť...tak to bude asi vírusové...no neprajem nikomu a verím, že ma to nebude dlho trápiť ☹

renca3
19. jún 2009

ta navsteva cinkeho prezidenta mi uz ide pekne na city. zdrziava sa tu nedaleko nasho domu. maju tu aj ambasadu. a uz 2. den nam tu kruzi nad domami helikoptera. nie ze robia krik deti, ale aj vrtulnik tu huci. policajti na kazdom kroku a obmedzena premavka aut. lebo ked sa presuvaju, musia byt prazdne cesty. uz aby ho vyprevadili domov.

dnes cestujeme na tu Myjavu. taaak sa mi nechceeee. 😝 no ale uz to musim dobojovat. potom mame pauzu a uvidim, ci sa na to dam zase od septembra. zajtra ma byt zima a dazd. mame o 7.30 skusku a vystupujeme
o 23.00. a vecer 10 stupnov na Myjave. idem si pre chorobu. drzte palce, pekny vikend prajem. 😉

martina236
19. jún 2009

renca, tak prijemny vikend, nech vam vystupenie klapne 😉 . veru pocasko nic moc na vikend 😠 . ja som bola rano u lekarky, vyfasovala som atb trojdnove. vysledky z ba este nie su, ved len dnes, ze ich tam niesli 🙄 . maju cas...
uz tu mame deda, tak sa mala predvadza, nevie co skor 😀

martina236
19. jún 2009

baby, kde ste vsetkyyyyyy 😕 . ale asi uzivate slnka, ze? nasi sli do parku, ja sa este na prechadzky necitim 😒 . drhne ma skaredoooo ☹ . som zvedava, co prinesie zmena pocasia...

viktoria
19. jún 2009

ahojte.............
tak tie afty vám nezávidím, ja som ich mala asi 3 roky do zadu a rovno na vianoce, ani jest som nic nemohla....tiez som brala b-komplex a taku hnedú vodicku, ale pocula som ze je dobrá aj tá fialová co sa dáva bábatkám.....
aj u nás je fajne teplo, cele dni trávim s detmi von...tobias stále nepocuva, a keby ste poculi tie jeho slovné výrazy no hrôza.....
v nedelu sa chystáme s oliverom/psom/ na výstavu, tak dnes sme boli u veterinára ho preočkovať, aj po potvrdenie, lebo inac bez toho by nás medzi ostatných psov nepustili......aj sa tesím, lebo mám strasne rada psov.....
dnes sme s malym absolvovali zoo, tak sa tešil.......
este sme boli dnes hrat aj volejbal, neviem ci som to tu uz pisala, ale kazdy piatok vecer chodime s janíkom hrať volejbal............

martina236
20. jún 2009

viktoria, super, ze si takto chodite zasportovat a deti su same vtedy? 😕

jaaaaj, marha pocasko 🙄 , ale som sa vytrhla, nevydrzala som doma 😉. zajtra den otcov, tak som bola chlapom pralinky kupit 🙂 , juj ale dobre som povyberala, samozrejme, ze som si i ja na kostovku vzala, kym som domov dosla, bolo po nich. inak vsade plno ludi, vsetci zabijaju cas v nakupnych centrach 😝 ... mala isla s dedom akurat von, prestalo prsat, tak sli na prechadzku. jaidem konecne zehlenie rozlozit. nechce sa miiiii

na zajtra varit nemusim, najeme sa niekde von 😉 . tesiiiiim 😎

renca3
21. jún 2009

ahojte po narocnom vikende. na Myjave sme aj zmokli, aj zima nam bola, ale nelutujem. v sobotu vecer uz konecne prestalo prsat, tak sme aj vystupovali. odtancovali sme to v ramci nasich moznosti. na tych mladych sme sa nechytali. no ale ved aj my sme boli taki pekni a sikovni pred par rokmi. 😅 pripomenili sme si folklornu festivalovu atmosferu, bolo super. 🙂
vybalili sme a prchame pre deti k nasim.

jankamanikova
21. jún 2009

Renca - Ty si sikovna velmi. Obdivujem Ta ako to zvladas a este aj tancujes a este aj dobre vyzeras. Uz sa tesim, kedy sa stretneme. Tento tyzden (dufam) ideme na vychod a potom v juli by sme sa mohli vidiet.
Pekny vikend vsetkym!

renca3
21. jún 2009

janka...tancujem, ale o tom ako vyzeram, hlavne dnes pomlcim. hroooozne som unavena. uz sa to ukludni a v juli sa urcite vidime. dohodneme sa aj s matou a ivon.

viktoria
21. jún 2009

ahojte.....mati kym mi hráme volejbal, tak deti su u mojich rodičov, kedze byvaju iba 2 bloky dalej.....
no renci určite to bolo pekné,,,,,,ja síce netancujem, ale spievam v cimbalovke,,,,nedávno sme boli na suťaži a skoncili sme strieborné........boli sme z toho prekvapené, lebo uz dlho sme nespievali,,, spievame 3 ženy,,,,,,,,pre mna to je relax,,,,,,,,,,,,,,,,,
dnes sme absolvovali tu výstavu psov, ale neboli sme dlho kedze prsalo a strasne fukal zimny vietor,,,,bolo tam strasne vela ludí, a krasne psy......
idem robiť poriadky,lebo tí dvaja sa zase biju..... 😠

sillas
21. jún 2009

caute baby...už som dávnejšie neprispela...ale čítala som...
všetci sme ok....tento víkend bol taký kludný kedže nič take sa nedalo, iba nejake prechadzky sme absolvovali a navštevy..
ja stále rozmýšlam o tom čo v lete....no ale už po všelijakých úvahach a prehovarani draheho aby sme niekam šli...ja som už rezignovala...tak sme sa nakoniec asi dohodli, že ja pôjdem niekam do chorvatska autobusom s malou...a on zostane doma s malym..že keby som šla s obomi tak by som si nič neoddýchla...no ale ja to predýchavam a mam čas do augusta si to premyslieť, leboneviem ako ja vydržím bez maleho...ved ja som bez neho iba ked som v praci....som bez neho ešte nespala....no tak uvidime...
snad sa mi niečo podari zohnať...v normalnej cene..

renca...viktoria...tak teda baby..sa nezdáte..
😉

zajtra zase pondelok..ufffff....sa mi nechce...ešte musim teraz žehliť...a potom hajde do postele...

renca3
21. jún 2009

viki...spievas v cimbalovke? v kroji? to som nevedela. gratulujem za 2. miesto.
a vas psik bol prihlaseny na vystavu alebo ste ho tam len tak zobrali pozriet sa? moj Peto je psickar alebo bol, ked nemal mna a mal psa. 😉 chodime sa pozerat na vystavy. myslim, ze niekedy v auguste byva v BA.

martina236
21. jún 2009

viktoria, ty toho kolko stihas, prosim ta 😉 ... ale hezky 🙂

sillas, uf, nezavidim ti to rozhodovanie. mam sice len jedno dieta, takze neviem posudit situaciu, ale nesla by som bez nej dovolenkovat. mangel sa nechce obetovat pre rodinku, aby ste spolu vyrazili, hm?

ja som uz celkom OKi, zakaslem len malo. tak som rada, atb zabrali. klop, klop, klop... zacala som vecer este na zajtra varit, knedlo, vepro, zelo, 😝 , polievka slepacia sa dovara, len to maso neviem kedy bude 🙄 . doobeda chcem nieco v meste pobehat, tak musim teraz... mam cas, karci este na pive, tak ho pockam.

pekny tyzden vsetkym. ani som telku nepozrela, ze ake pocasko bude

zuzka111111
autor
22. jún 2009

martinka cely tyzden ma byt tak skaredo vietor dazd 😠 no to bude zabava ....detom uz dnes bude doma harasit...a mne isto tiez... este sme len po ranajkach v pyzamkach dopijem kafe a idem vybalovat sme boli trosku relaxovat na dedinke v slavosovciach u mojho detka s rodicmi lebo stevo este aj v sobotu robiiii 😠

sillas
22. jún 2009

veru takto bude celý týžden...ale takto hlasia aj na chorvatsko..kamoška išla s rodinou...tak počasie im teda nevyšlo vôbec... 😒

no drahy sa nechce obetovať matka...stale niečo, raz peniaze /to je pravda/...potom zase niečo ine a zase si niečo najde..on prostre k moru nepôjde ani keby neviem čo...ani kvôli detom ☹ a v tom ma pravdu že keby som šla sama a detmi...tak to by bolo održku...lebo mna vyčerpáva to ich hádanie...a neviem ako by Riško zvladol noc v autobuse...no ved uvidime...ale Lucka ma dnes rano tak naštvala..že neviem neviem či idem niečo plánovať 😉 ale ja hrozne tužim isť..nebola som 9 rokov a Lucka predtým ako by šla do školy aby mala nejaký zážitok...aspon by som to tam okukala že čo a ako..a takto na dve by nas to ani tak hrozne vela nevyšlo...ved kes som pozerala niečo tu na SK, tak je to finančne to iste... 😠

ved uvidime či sa mi podari niečo zohnať...ved pôjdeme autobusom..tak sa tam s niekym aj zoznamime.. 😀 ak nepôjdu samí dôchodcovia, lebo mladí chodia autom.. 😀 😀

martina236
22. jún 2009

hej Zuzi, som dnes telerano sledovala, pocasie strasneeeee 😠 . hnusny vetrisko fuka...
ja som zmyla podlahy, tak ficim prec, nech stihnem, kym po malu pojdem...

viktoria
22. jún 2009

ahojte.....ano renci normálne som oblecená v kroji, mám ho doma........chápete ja a kroj 😀
na výstave sme boli len pozriet, aby si oliver zvykol,,,, nabuduce ideme naostro,,,,
sillas aj môj janik sa ku moru velmi nehrnie, ja som este v zivote pri mori nebola ale raz urcite pôjdem........ale neviem kedy, kedze materská mi ochvílu koncí a robotu stále nemam.....
aj ja aj moje kamosky sa cuduju, kolko toho mám, lebo naozaj je toho dost,,,,skola, v stredu malé javiskove formy, cimbalovka, volejbal,a v sobotu veceer chodievam posedieť do baru.... 😵
ale bavia ma tie skusky, akurat teraz neviem ako to budem zvládať kedze ma cakaju uz štátnice.......
aj u nas je pocasie na figu, zamračené, prši, tak to cely den len doma,,,,,, 😒

renca3
22. jún 2009

caute
tu leje ako z krhly. pocasie na spanie, tak som aj na hodinu zalahla. snad som to uz dobehla 😉 .
dufam, ze nebude takto naozaj cely tyzden. Leo ma v piatok v skolke besiedku, v podstate pre neho poslednu. a potom by malo byt vonku na dvore obcerstvenie pre rodicov. v jedalni by sme sa pekne tlacili. tak verim, ze do piatka sa vycasi.

sillas
22. jún 2009

renca aj my mame v piatok akciu v škôlke, Lucka ma rozlučku..takže bude program, občerstvenie, posedenie...tak snad bude už v piatok pekne..
Lucka bude do škôlky chodiť ešte celý júl...ale už teraz mam z toho obavy..asi iba 5 ich bude chodiť takže bude spojena trieda..vravi že nechce chodiť...no len nema kde byť...teraz ledva vstava...a to už bude potom koniec sveta, lebo nerada chodi ked su spajaní...a ešte ani kamošky jej nebudu chodiť.. ☹ ☹
takže bude každe rano cirkus...juuuj..to budu každe rano nervy...
no ale 6 týždnov v lete nemôžu byť so svokrou...by sa asi zakilerovali...lebo oni ked su spolu sa iba tlču a hádaju..Riško zapára...Lucka vreští...potom sa biju, a raz vreští jeden raz druhy... 😀 😀 😀
ked sa chce mojkať jeden tak druhý nechce a takto dookola... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre