• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2006

martina...
tak take teploty som mala pri prvom, ked som prišla z pôrodnice tak sa mi zrazu naliali, mala nestihala papat, narobili sa mi hrčky, 40-ky teploty...no úžas..fakt ani nepriatelovi neprajem..len teraz nemam hrčky, bolia ma žlazy..
12. feb 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurajana...a ešte k tým výletom, ja ešte k tomu neskutočne rada šoférujem..takže je to pre mna ešte o to horšie... :angry:
12. feb 2007 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sillas tak to teda urcite planujete v blizkej buducnosti auto kupit, ked si aj sofer. ako chodis na poradnu, k lekarom a tak?
12. feb 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no svokor je naštastie po ruke..ale stalo sa že sme k lekarovi museli taxikom.. :confounded:
planujeme..dufam, že do leta lebo potom ma v septembri naozaj odvezu ked bude cele leto iba na zahrade.. :grinning:
12. feb 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..dakujem za rady a za ochotu, som velmi rada že vás mám... :slight_smile:
12. feb 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tes veeelmi zo zahrady, lebo my ju nemame a je to skoda prevelikaaaa. cele leto stravime na ulici asi
12. feb 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sillas na to sme tu aby sme sa podrzali, poradili a hlavne kecali, ze??? :sweat_smile:
12. feb 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani my ju nemame ale svokrovci bývaju v dome tak maju zahradu, takže je to aj so spoločnostou... :unamused:
12. feb 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sillas terza mi jedna znama hovorila ze co este na zapal zda sa mi to divne ale ona je lekarka aze to v nemocnici robila teda jej to nosil manzel..... kapustovy list si rozvalakal ako cesto a to si dala na prsia ze to uplne vytiahne zapal vraj ze jej to hrozne pomohlo len primar na nu pozeral ze co z kapustovimi listami :grinning:
12. feb 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
homeopatiká na mastitídu- Belladona 5CH, 5 granúl 3-4 krát denne a pri bodavej bolesti, zlepšenie stud. obkladom Apis mellifica 9-15Ch
12. feb 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zuzka teraz ma napadlo, ze aj to som citala a pocula. treba vyskusat
12. feb 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s touto kapustou sito robila aj kamoška..ale nenajo to nezabralo.. :unamused: na každého zabera asi niečo ine...niečo vyskušam..
mario, tie homeopatika sa daju riadne dostať alebo su na predpis?
12. feb 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ano aj moja kamoska to pouzila kapustny list a vraj paradicka...tak sillas dotoho drzime palceky
12. feb 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.. musim crknuť sestre či mi nevie zaobstarať kapustu..
12. feb 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, sillas - je mi to luto, ale Ty to zvlades. Tie kapustove listy pomahaju, ale na kazdu babulenku plati nieco ine. Drz sa!

Zuzka - dovolenku s babom pri mori odporucam. My sme boli s Janikom a bola som uz aj tehotna s Matuskom. Bolo super. Odporucam destinaciu na ostrove Krk - Baska (mesto). Je to destinacia pre rodiny s detmi, byvali sme v hoteli (polpenzia formou svedskych stolov - super), k moru sme mali tri minuty cesty alebo sme sli len do hotelovych bazenov. Janik to zvladal super a aj cesta bola paradna, ale on je zvyknut na dlhe cesty autom, lebo chodime pravidelne na vychod. Takze sa netreba bat a ist. Cim mensie dieta, tym menej problemov. Beha si naholo, clupita vo vode, nakojis, prebalis a ide sa ...
12. feb 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ako vidím, každá z vás sa chystá k moru, my sme pri mori ešte neboli tak možno raz pôjdeme, toho roku ideme iba na Šíravu, tam chodíme každe leto,inač malemu vyšli naraz 2 zubky, včera sme ich dokonca aj videli, je ich pekne vidieť,,,,
12. feb 2007 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu destinaciu poznam na krku toho poznam vela aj ludi ale manzel nechce ist do chorvacka :angry: tak preto nieco ine zhanam len lietadlo a male babo no neviem ci to vobec zvladne
12. feb 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja som ešte nebola pri mori :frowning2:
12. feb 2007 o 13:21  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, my sme boli s Leom 2 x letecky. Ked bol malicky a plakal, prso do pusy a spal. Takmer cely let prespal. 2. krat to uz bolo horsie.

Babule, aj dovolenka na Slovensku ma svoje caro, ale my astmatici ocenime viac slanu vodu. Opalovanie ja nemusim. Zeby som si doma napustila vanu so slanou vodou? :grinning: :grinning:
12. feb 2007 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak renca o tom je nase krasne Slovensko je tu vela krasnych miest, kde je pohoda a kraaaaaaaaaaaaasna priroda...takze ani Slovensko samozrejme urcite nezostane v hande a tie, co nejdu k moru, nemaju preco zufat,no nie? Ved mozno aj my napokon budeme "skumat" Slovensko a hotovo :sweat_smile:
12. feb 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby to je super citat o dovolenkach ja som tomu svojmu povedala ze ked bude maly vacsi tak mi musi zaplatit pobyt niekde tu na slovensku v kupeloch. milujem masaze aj ked som na poslednej bola asi tak pred 3 rokmi, tak by som si to vychutnala dat sa niekym rozmaznavat aspon 1 tyzden to je moj sen. dufam ze sa mi splni.
sillas tak uz viem naco ti bola ta kapusta co ti niesla tvoja sestra ked som ju dnes stretla. dufam ze sa uz citis lepsie.
neviem baby ako inde na slovensku ale u nas bolo dnes take nadherne pocasie ako na jar ani domov sa mi nechcelo ist. uz sa neviem dockat leta ked sa nebudeme musiet tak babusit.
12. feb 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako pise petrik, vyborne citanie :slight_smile: , my tento rok nikam, ideme menit okna. Sillas, mne sa to stalo vcera s tym prsnikom. Bol hrozne naliaty, stvrdol, urobili sa hrce, nemohla som sa pohnut, mliecko z neho vobec neslo a maly mi na bradavke este urobil pluzgierik. Mne pomahali horuce sprchy - aj hodinu a masirovat, potom ohrievala som soluxom a prikladala som elektricky vankus. Po piatich hodinach vyslo par kvapiek mlieka. Nastastie som nemala teplotu. V noci som uz chcela ist na pohotovost, no nastastie si to maly rozmyslel a o jednej mi z toho prsnika zacal pit.Ale tiez som mu dala najskor zo zdraveho, niekolkokrat som skusala menit prsniky, lebo z bolaveho nechcel. Tiez som myslela, ze sa mi to uz nemoze stat. Takze cerstva rada-zohrievat vela, dlho dlho masirovat, odstriekavat a co najcastejsie z neho davat papat, aj ked to boli.Drz sa a daj vediet
12. feb 2007 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držíme palce sillas. Ináč, aj ja som si už myslela, že už o tomto čase sa prsník hádam ani nemôže zapáliť. Myslela som si, že to skôr po pôrode a keď sú detičky ešte veľmi malé. Nuž, treba si dávať pozor aj teraz, aspoň budem vedieť.
12. feb 2007 o 19:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silas -Homeopatiká sú voľne predajné.
Zuzka prečo manžel odmieta Chorvátsko?
Mna by skôr bociany naučili lietať, akoby som sadla do lietadla.
Silas držím palce kapuste, aby zabrala.
12. feb 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mario nevviem on je zatazeny na grecko ale mozno ho prehovorimm :grinning:
12. feb 2007 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silas tak oc zabrala ta kapusta????
12. feb 2007 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu asi najvacsi ranostaj. Vcera som ulozila deti o 22.00, ze ako si rano schrupnem. A budicek o 5.30. Tak ja uz neviem...
Leo ma vraj silny zapal priedusiek, ale je ako z divych vajec. Ledva dycha, zato beha a krici. Ticho je len vtedy, ked nieco tlaci do pusy. :sweat_smile:
Uz pozorujem maleho, kedy to schyta tiez. :confounded:
13. feb 2007 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aby sme za vami nezaostavali, vyrasil nam 1 spodny zubok.
13. feb 2007 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nam sa ta malicka bodka co sme ju mali stratila :sweat_smile: asi ma opuchnute dasienko a preto ho nevidno inak si to neviem vysvetlit :slight_smile:
13. feb 2007 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas ani bodka, ani ciarka este... :slight_smile:
13. feb 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok