Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

mario
22. mar 2007

No presne, chodím len tu po okolí, nevyberala som ju, dnes prvýkrát lebo ten rev bol šok a bála som sa nech sa nenadychčí studeného vzduchu, lebo malý mával aj z toho záchvaty a tak to je moja mora.
Ja sa dnes neviem dožrať, asi mám pásomnicu, lebo som stále hladná, dala by som si makové slíže.

okta
23. mar 2007

Dobre ranko 🙂
Mario, u nas je to posledne dni presne ako u vas. Doteraz mi von vzdy zaspal a teraz.... place. Dvakrat som ho nechala plakat v kociari, bola som sama a nezvladla by som aj nosit aj tlacit.A dvakrat som bola s mamou a boli sme dalej od domu, tak som ho vybrala a isli sme ako "cigani" - ja s revajucim malym a za mnou mama s kociarom. Este som mala vytiahnut cicu a pritom aj kojit 😀

jankamanikova
23. mar 2007

Ahojte!
Mario - jej, tak to bude parada, ked budem pri Tebe. To buu zase mne vsetci zavidiet 😀 ... Taka mamula ako Ty, to je super. A Tvoja dracica s mojim drakom dokopy? Tak to rovno zalozime dracie noru, kde budu moct byvat 😀 ... Budem sa tesit!!!!

No, s tymi kociarmi to mate zaujimave, vela trpezlivosti a pokoja!

Krasny den!

U nas je des a asi ani vonku nepojdeme, lebo sa nam nechce a vonku fuka hrozny vietor. Uvidi sa!

sillas
23. mar 2007

baby mrknite do stretávky ,našla som ešte jeden penzion v tatrach a aj cenovo je to zaujímavé,..
a nahláste názor a osoby laurajane..

mario
23. mar 2007

Drak a dračica, tuším kúpim hasiaci prístroj, dobrá investícia.
Okta zabudla som ti napísať, pozerali sme tvoje foto a vyzeráš byť také jemné žieňa ako sa málokedy vidí, človek má potrebu ťa ochraňovať, alebo len foto? Šimonko je nádherné dieťa!
Janka chytro pobaliť, pobehať Prešov a hybaj k nám!
Silas, mrknem a nahlásim!

mario
23. mar 2007

Kuk do stretka!

mario
23. mar 2007

No tak si tu tak pokecám a ked sa vrátite z hríbov, tak napíšte!

okta
23. mar 2007

... tak dnes som totalne vystavena... ten nas maly chrust spal od rana od siestej doteraz len 35 minut a teraz zaspal - dufam, ze na dlhsie 😝
Neboli sme ani von - ma sopliky, prsi a ja som tiez nejaka chorlava. Mario, dakujem za seba aj za Simonka. Jemne ziena? 😅 Zhodnotis, ked uvidis... 😉
Kde ste vsetky? 😨

okta
23. mar 2007

a este sa musim postazovat, lebo som cakala na tatina, ze pride z prace a ja si trocha vydychnem, chystala som sa aj na postu a nakup - aj napriek tomu zlemu pocasiu som sa tesila, ze budem chvilu sama a on zavolal, ze nepride, lebo ide pomahat otcovi..... fuuuuu, take sklamanie.... 😒

okta
23. mar 2007

a uz sa vyspinkal...tak pa

okta
23. mar 2007

😀 teraz mi doslo,ze som sa rozlucila sama so sebou 😀

renca3
23. mar 2007

Mario, okta... vediete pekne monology. 😀
U nas fuciiii a prsiii. Uz aby bol buduci tyzden. Zase bude teplucko.
Inak som zvedava, ako zvladneme zmenu casu v nedelu. S Leom sme mali vzdy problemy. Nemuselo by sa to uz menit.
Idem mrknut ten album od Okty. 😉

mario
23. mar 2007

No fakt je to dnes tu pobosorované, čo všetky porábate?
Janka balí a asi ste jej vybehli na pomoc, len my sme s Oktou také opustené.

jankamanikova
23. mar 2007

Ajojte!
Tak monolody su nadherne. Ako vidim, nie som sama, co trpi sem-tam samomluvou
😀 .

Ja balim, ale boli sme aj doobeda vonku a dobre sme urobili, lebo poobede uz zacalo prsat a to sa uz von nedalo ist. Boli sme sa rozlucit so znamymi, ktorych sme tu spoznali. No, keby som mala vsetkych obist, tak to by som stadial ani neodisla 😎 . Tak mozno ich niektorych len omrknem ... Balenie momentalne stagnuje, pozerame Supermodelku ...

mario
23. mar 2007

Janka aj tak to vyhráš, zavolám Simče?

jankamanikova
23. mar 2007

No, vies, na druhy tyzdne ke finale, tak pozerajte ... No nie? Taka kocka ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jenis
23. mar 2007

No uz je koniec modeliek tak sa mozte rozpisat. 😀

jankamanikova
23. mar 2007

Ja pozeram este "Zufale manzelky", vlastne som tak trochu "zufala", lebo mi treba balit a sa mi nechce, tak idem nieco jest a potom spat, alebo balit?

jankamanikova
23. mar 2007

Takze zase som tu sama? Cez den nestiham s nikym kecat, lebo som s detmi. A vecer vsetky spite, co? No, co uz, mate pravdu, treba spat.

jankamanikova
23. mar 2007

Tak dobru nocku krasavice!

mario
23. mar 2007

Tak kto ešte dnes nemal monolog, my to máme za sebou, tak aj ostatné si to odbavte, nech nezostanete v hanbe.
Dobrú noc!

jenis
23. mar 2007

Takze moj dnesny monolog. Spravila som novy album. Tak sa chodte naň kuknut. Ale kedze je to monolog, tak sa nanho idem kuknut ja sama. Pekný vecer.

jenis
23. mar 2007

Tak už aj zufale manželky skončili. Tak hor sa spinkat.

sillas
24. mar 2007

okta...krásny Simonko....
jenis...krásna Sašenka..

včera krásne monology...ja som sa včera vytešovala z auta, tak sme večer boli pojazdiť...ale teda jazda v noci a ešte za dažda nie je nič pre mna...ja iba cez den.. 😉 ja som v noci slepa.. ☹

jankamanikova
24. mar 2007

Dobre rano!
U nas zase prsi, a ja som z toho uplne hotova. Ani von, a ani dnu sa toho vela porobit neda. Jany v robote, Matusko mi spinka (ktovie dokedy), Janik ma soplik a idu mu tretie stolicky (dobre, nie?). Trochu pokaslieva, ale pohoda. Ja som unavena, ale z toho pocasia, lebo milujem teplo. Take pocasie si vychutnavam na chate, zakurene v krbe, sviecky a romantika. Ale vecer, ked deti spia ... Momentalne by som bola rada, keby bolo pekne.
To, ked sme vonku, tak mi tam Matusko pospi aj tri hodiny. Ale doma mi viac ako hodinu nepospi (ma zato viacej kratsich spankov, ale to nic neurobim).

Sillas - takze auticko? Super, dajte si ho aj "pokrstit" 😀 😀 😀 . Nech mate vela stastnych kilometrov, ktore nech obohatia Vas zivot a detickam nech prinesu kopec radosti dobrodruzstva.

Ta papapapa.

sillas
24. mar 2007

dakujeme...dufam že budeme mať s ním štastie, predsa jazdenenka je jazdenka...kupovali sme ho hlavne kvôli detičkam aby sme nesedeli stále doma na riti a nechodili iba vonka na namestie a domov.. 🙂

sillas
24. mar 2007

a to počasie katastrofa!!!! ide ma z toho jankamanikova tiež poraziť, takže nie si sama..už som si myslela, že dneska sa vyčasi, ale kedže ešte prší aj u vas, tak bude tu celý den, a ešte k tomu ten vetriskooooooooooo

jankamanikova
24. mar 2007

No, otras. To aby sme odisli kdesi na juh, aby sme zazili nieco pozitivne. No, nebojme sa. O tri dni ma byt pekne, tak si to vyhutname. Len dufam, ze ked pojdeme do Presova, tam nebude prsat, lebo ma "utne". Vzdy, ked do toho PO ideme, tak pris, tak som zvedava, ci to plati aj v pripade stahovania.

sillas
24. mar 2007

jankamanikova...tak dufam že nie a že už si konečne užijeme slniečko..

viktoria
24. mar 2007

sillas, prajeme vela stastných km s tým novým autíčkom, u nás tiež prší, no ráno som vstala a ked som pozrela z okna mala som dosť, viete ake špinavé su u nás auta z toho dažda, normálne som nala aj piesok na parapete na okne, a čo mi na šnure visel sáčok aj ten je kakaový od piesku, asi to prišlo zo Sahary 😀
dnes ideme do SNV pozrieť moju kámošku ktorá sa tam nedávno prestahovala, takže plán na dnes by som mala a zajtra sa ma konečne vyčasiť takže budeme von, pa....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre