Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jankamanikova
11. máj 2007

Jasne, ze nosim babyvak. A Matusko je tam velmi spokojny. Aj Janikovi sa tam paci a tiez ho tam ponosim, ked chce. Je to super pomocka ...

A inac je neviem s tymi fotkami robit. Neviem ich zmensit, ci co treba urobit. Alebo nemam ten program? No, neviem. Tak si budete musiet na mna pockat az priamom prenose. Nazivo sa hadam nebudem musiet zmensovat 😎 😎 😎 😎 .

jenis
11. máj 2007

Janka aky mas program na prezeranie fotiek? IrfanView je program kde si to vies zmenit. Vyzera to ako taka cervena packa farby.

jankamanikova
11. máj 2007

Mam nieco take, len s tym neviem robit. Mozes ma to naucit?

jenis
11. máj 2007

Otvor si obrazok v tom programe, ktory chces zmensit. A potom klikni na (ja to mam v angl.) Image (tretie uplne hore) a tam si zvol Resize/Resample (osme zhora). otvori sa ti tam teke okienko, v ktorom sa daju menit velkosti. V lavo si volis sama velkost a v pravo su uz standardne udane, tak si klikni najskor na vacsiu a potom skus aj vacsie, ktore ti modrykonik vezme.
Skus najprv jednu a daj vediet

jankamanikova
11. máj 2007

jenis - si poklad. Este vtom nemam velmi jasno, ale Dakujem Ti. Keby nieco, tak sa ozvem pre rady, ok?
Tak moze byt takato fotka, damy? Som kocka?

jenis
11. máj 2007

Super, som rada ze som pomohla. Si kocka. Len tak dalej a zajtra tu chceme mat fotecky celej rodinky.
Kludne sa ozvy ved aj ja sa furt nieco vyzvedam

zuzka111111
autor
11. máj 2007

ooo janka neverim sice minijaturka ale aspon nieco tak aj deticky uz mozes pomalicky hodit do albumiku 😉

renca3
11. máj 2007

No super Janka, miniaturka je na svete. To uz musieme so Silas prihodit tiez.

jankamanikova
11. máj 2007

No, babule, moj album je vdaka Jenis na svete. Pod nazvom "Ja a moje lasky" uvidite vsetkych mojich troch chlapov v plnej parade. Zatial len par fotiek a casom sa to bude menit. Dobru nocku.
Prisiel Jany, tak koncim!

zuzka111111
autor
11. máj 2007

JANKA HURAA a rozkosny ste naozaj 😉
a matusko jaky okan rozkosny no konecen mame predstavu 😵

renca3
12. máj 2007

Janka, podarene deticky. Braskovia sa na seba podobaju. 🙂

jankamanikova
12. máj 2007

Dakujeme! Deti spia a my potom pojdeme na tu milu pre mamu. Rozhodovali sme sa medzi Blavou a NZ. Ale z pohladu deti sme sa rozhodli pre NZ. Aj ked ja som chcela ist do Blavy. Ale to nic. Mame krasny den, Jany je doma a tak sa vsetci tesime.
Krasny vikend!

jankamanikova
12. máj 2007

Ahojte! Boli sme na tej akcii tu v Novych Zamkoch, ale asi sme mali ist do Blavy. Taku reorganizaciu som este nevidela. Ale aspon sme sa presli a s Janym pokecali po taaaak dlhom tyzdni. A samozrejme vsetci na nas cumeli, ze dve deti a v jednom kociari. A fotili si nas, no sranda. Tak vidim a citam, ze vikendujete. To je super. Chlapi isli von, tak sa tesia z tatina, ze nechapem. A aky je Jany mily a nezny ... No, mal by chodit do Budapesti stale 🙂 , ked je potom taky zlaty ...
Tak sa majte!

viktoria
12. máj 2007

no u nás to vyzeralo tak že malý už bude v poriadku no a má teplotu 38, je to prvy raz, dala som mu čipok tak teraz teplotu zatial nemá, tak som zvedavá aká bude noc....
jankamaniková detičky su zlaté a ty tiež vyzeraš super, no už sa teším na stretko....

renca3
12. máj 2007

Aj my sme si milu odpochodovali v BA. Bolo fajn, pocasie vyslo, dobry program.
Zuzka... ty si sa tiez zucastnila v KE. Na tych fotkach si to ty, ze?

martina236
12. máj 2007

Ahojte,
najprv teda nemozem uverit, ze Janka ma album. huraaa. dobre ste to s tou jenis urobili.

a boli sme dnes na milu v NR. poviem vam, ze cakala som viac. myslim, ze tato akcia mala nadych dna deti, pricom bol tak prisposobeny i program a myslim, ze hlucna hudba nema nic spolocne s akciou pre babatka. kocikov malinko. a kedze sa to casovo nejako natahovalo a na malu dolahol spanok, jednoznacne sme sa museli vzdialit od podia a tak sme presli trasu sami. medzitym dost prsalo. nevadi. presli sme sa, pokecali, mala sa vyspala, napapala a sli sme domov.

renca3
12. máj 2007

Aj mne maly spal pri reprakoch. Jemu to zjavne nevadilo, tak bol unaveny, ved mila je mila. 😝 Len to asi nebolo dobre na jeho uska.
V NR prsalo? Ved ste tu na skok a tu bolo krasne. 😎
Viki...nepostihla vas burka? Videla som v spravach, na vychode sa "vyradila".

okta
12. máj 2007

Dobry vecer! 🙂 Tak malemu ide prvy zubok, uz som myslela, ze budeme bez zubkov.... je velmi mrzuty a chce byt iba na rukach.. tak dufam, ze mu nevyskoci teplota ani nic ine 😉 . Oj, ja ani neviem, ci aj v PP bola mila. No poobede tu bol dost silny vietor a aj prsalo, tak aj tak by sme nesli.
Dievcata, viem, ze sa tu uz preberali kociare, ale chcela by som sa spytat, ci niektora z vas ma skusenosti alebo videla sportovy kociar Jane Energy. Tu ho nikde nemaju, vyberala som cez internet, ale radsej by som ho videla - co sice nie je mozne, ale potrebovala by som aspon vediet, ci nie je velmi maly a aky ma ten potah - ci to nie je nejaka plastenka, tak ako ma uz par kociarov sklamalo, ked som ich videla v obchode. Tak ak o tom nieco viete, prosim, dajte mi vediet. 😔

zuzka111111
autor
12. máj 2007

renca ano ja som na fotkach tiez ...tiez som cakala nejaku organizaciuuu ale bolo to nejake divneee my sme sadli na kafco kocky presli "milu" samozrejme na rukach a to bolo vsetko znovu sme sedeli na kavicke 😀

janka odfot ten kociar neviem si to vobec predstavit 😀 😀

jenis
12. máj 2007

Janka zlate deticky, fakt sa podobaju. Pekne sa vam podarili.
Tu ide riadna burka tak asi pojdem spat.
Silas zajtra idete?

sillas
12. máj 2007

caute baby, tak tu dnes bolo čudne počasie aj popršalo ale fukal nenormálny vietor..
jenis, už to vyzeralo tak že nepôjdeme lebo ešte o piatej vraveli predpoved v rádiu že sa má ochladiť a pršať zajtra a teraz kukám že je predpoved 21-26 stupnov a slnečno, takže by sme mali zajtra vyraziť.
Ja sa ti ozvem niekedy poobede, lebo by sme sa stavili cestou nazad..ale o kolkej. to netuším.. 😉
Toto bude náš prvý výlet s deťmi tak som zvedava ako všetko dopadne..

viktoria
13. máj 2007

ahojte, no nás burka zastihla v piatok vecer a v noci, konečne prišli blesky hromy, ja milujem burky aj silný vietor...
no malý má stále zvyšenu teplotu ale už tolko nesoplí, a vikinu začalo v noci bolieť ucho, tak zajtra idem opat ku doktorke tak som zvedavá čo mi predpíše, už mám toho dosť, no čo je dobre je to že sa mi už pomaly vracia hlas.... tak aspon to....
zuzka kde si na fotkách?

viktoria
13. máj 2007

ozaj dnes máme 8 mesiacov, haloooo kde ste všetky... asi ste von lebo svieti slniečko...

renca3
13. máj 2007

Gratulujeme Tobiaskovi. Oslavte ich aj s tvojim sviatkom "Den matiek".
Ja ho oslavujem pracou na pocitaci a manzel sluzbou v praci. 😒

jankamanikova
13. máj 2007

Ahojte!
Viki - blahozelam k osmym mesiacom, to ani nie je pravda, ze uz preslo osem mesiacov od narodenia, ze?

Mamule moje!
Prajem Vam ku dnu matiek, aby Vase srdce bolo vzdy naplnene laskou a pokojom; nech Vas sprevadza radostny dzavot Vasich deti a nech ste stastne. Mam Vas rada a velmi sa na Vas tesim!

Dnes sme boli v Balve na Hrade a v meste. Jany povedal, ze ked mam uz ten sviatok, tak si mam vybrat, kam pojdeme na vylet. A ja som velmi chcela ist do Blavy, ja to tam milujem 🙂 . Bolo krasne, behali sme po trave - mimochodom nas Matusko uz lozi dopredu po styroch. Pochopil, co ma robit a robi to velmi zlatym sposobom 🙂 . Tak sme sa vysalili, slniecko nas opalilo ... Bolo super!

Okta, Martinka, ze ste sa konecne prihlasili 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .

mario
13. máj 2007

Tak a som tu! Soplíme a soplíme, dnes sme boli už o ôsmej vonku, aby sa nadýchala čerstvého vzduchu, bolo super. Míľu sme neabsolvovali, ja ju robím denne, boli sme na rodinnej sešlosti na pečené prasa, jediné na čo som mala z neho chuť, bol citron v papuli.
Janka super foto, konečne ťa spoznám na ulici 😀 😀 😀 .
Prajem krásny večer! Cmuk!

zuzka111111
autor
14. máj 2007

ahojte
viktoria _ tu su fotky z mile ...pobehujem tam v pasikovanom tricku teda ta najtucnejsia som ja 😖
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

sillas
14. máj 2007

zuzka...tak my si budeme rozumieť...ja si tiež všade kde som myslim že som najtučnejšia.. 😀 😀 hádam sa na tom nepohádame.. 😀 vyzeráš super..takže asi vyhrám..hihi
Včera sme boli na výlete v Betliari, nakoniec som maleho nezobrala ma nahovorili že aby sme si trochu oddýchli a venovali sa iba malej...no ťažko mi bolo ale kedže prišla aj mrcha, tak som mala starosti aj sama so sebou.. 😝 Maly sa už nevedel dočkať, svokra ho poriadne prepchala, stálejej grckal..no ona mu dávala kým otváral ústa.. 😀
No ale povedala že mala dosť od 10:30 do 17:00 hod.. 😀
Cestou domov sme sa zastavili v Jelšave u Jenis...tak teda som si myslela že Sašenka sa rozhodla že nas nechce vidieť a že celý čas prespí ale 5 minut predtým ako sme odchadzali sa zobudila, je strašne zlatá taká malá okana a cerí zúbky, no spapanie.. 😅 ..a kýva na rozlučku..no je úžasná..a Jenis tiež a už sa velmi tešíme na vás všetky o mesiac..

zuzka111111
autor
14. máj 2007

no tak toto ...vy sa tu uz navzajom spoznavate 😠

sillas
14. máj 2007

no tak jednu z vás už poznámosobne.. 😉 ale už iba 3,5 týždna zuzka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre