Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jenis
14. máj 2007

Zienky prajem vam dobru nocku. A Zuzka vsetko najlepsie k 8 mesiacikom.

zuzka111111
autor
14. máj 2007

jeej dakujeme

jenis
15. máj 2007

Ahojte zenusky. Tak sa musim pochvali ako krasne Saska spinkala. Skoro celu nocku, len oo piatej sa zobudila trosku napit cajika a potom sme spolu spinkali az do siedmej. Spolu tym myslim naozaj spolu na manzelskej postely ale len na jednej polovicke. Skoro ma uplne vytlacila. Cista mama ako by povedal moj muzik 😀

jenis
15. máj 2007

Dnes ideme posledny krat na babyplavanie ☹ Skoda bude mi to chybat. A asi aj Saske, ale ide leto tak budeme chodit plavat do bazenu. 😎

renca3
15. máj 2007

Jenis... a nemozte si prihodit este 1 mesiac, ked sa vam to tak pacilo?
My sme s Leom chodili 2 mesiace po sebe.

zuzka111111
autor
15. máj 2007

jenis ja planujem s lilkou potom zacat do barceee uvidim ako sa jej to bude pacit v barci nieje slana voda ale je to tiez podobne a lacnejsie asi o polku

sillas
15. máj 2007

ako vidim z tých naších malých báb su riadne plavkyne...budu našich chlapov zachranovať.. 😀
U nas je riadne horuco, ale hlásili cez obed v rozhlas že môžme čakať velku burku, dažd, normalne zo škôlky volali aby sme si prišli po deti, takže mam doma neplánovane aj Lucku, ale zatial to na nič také nevyzera..uvidime, ked sa Riško zobudí hádam stihneme ísť ešte vonku.. 😉
jankamanikova..konečne fotky...maly su zlatí....len neviem ako by som si poradila s dvomi takými malými deťmi.. 😉 teda ked viem aka bola Lucka v Janikovom veku..uff

jankamanikova
15. máj 2007

Ahojte!
Sillas - dakujeme! Ani je neviem, ako by som si poradila s dvomi malymi detmi 😀 ; vlastne ani neviem, ako to niekedy ide ... 😀 .

Babulenky nam plavaju? Tak to je super, tak to budu uzasne plavkyne, o par rokov je olympiada, tak ich tam mozno uvidime 😀 😀 😀 😀 😀 .

Chlapci spinkaju, mna boli hlava kvoli pocasiu (vzdy mam migrenu, ked ja takto) ..., ale aspon sa nam bude dobre spinkat, ked prsi. Tak dobuvania babule.

mario
15. máj 2007

Tu je už po daždi a ani lístok sa nepohne. Nespíme už piatu noc, malá už poriadne kašle od tých soplíkov, je to hrozné, neviem ako jej pomôcť.
Junior je už v škole v prírode a veľmi mi chýba, som na neho asi príliš naviazaná. Laura sa určite čuduje, prečo tu nie je, lebo sa bláznili každý večer spolu.
Ako to Janka stíha? Baby ona je úžasná, nikdy sa nesťažuje a berie všetko tak v pohode a to je s nimi až do večera úplne sama, vôbec sa netvári unavene a ja som pri nej ako keby som každý den skopala pole repy.
Užite si ochladenie, lebo koncom týždna má byť okolo 30 stupnov.

zuzka111111
autor
15. máj 2007

ahojteee to bolo vetrisko som myslela ze nam okna vybijeeeeeee 😖
dnes bola lilka hroznaaa posledne dni sama śa s nicim nezahraaa iba mrnci joj normalne uz nevladzem ☹

renca3
16. máj 2007

No aj mne chyba trochu toho Jankinho elanu. 😝
V noci sme sa casto budili, Teo zacal aj teplotovat. 😒
Tieto teplotne zmeny v tak kratkom case su "uzasne". Tu je teraz rano neprijemne, fuci a prsi. Pekny den pred nami. 😉

jankamanikova
16. máj 2007

Ahojte moje krasne!
Tak asi mi neuverite, ale je 9,00 hodin a mne chlapci normalne zaspali. Necudo, ked o piatej rano uz cvrlikali a stebotali jedna radost. Asi sa dohodli 😀 😀 😀 .
Teraz mi spia a ja mam veget, co si normalne uzivam. To ticho a klud. Niezeby som nemilovala svoje deti, zboznujem ich, ale dobre padne "ticha domacnost" 😀 .
Vonku je pekne, len dufam, ze nebude prsat. Nase deti by najradsej vonku "byvali", tak tam rady chodia. Hlavne Janik ... No, tak Vam prajem krasny den a usmievajte sa, prosim, stretavka sa blizi. Inac nas Janik stratil hlas 🙂 , tak sepoce ... Sranda.

sillas
16. máj 2007

caute baby... no u nas je zatial ok,svieti slniečko, o jedenástej sa chystáme von, lebo bohvie ako bude poobede..
rano som bola kupiť zemiaky do polievky Riškovi, tak teda v chladku kosa brr..
zuzka...nič si z toho nerob riško sa nezahrá sam ani minutu, dokonca aj každá hračka ho bavi asi minutu odhodi ju a ked mu chcem podať tu istu, tak ani ruku nenačiahne a začne plakať, tak dám dalšiu, minutu je spokojny, zase odhodí a tak dookola.. 😀 😀
no a iba na rukách je kludny..aj ked včera zase predviedol jednu "hodinovku" tak neviem či nejde nejaký další zub alebo čo..

aviril
16. máj 2007

Ahojte. Koľko majú už Vaši drobčekovia zúbkov? My už máme OSEM!!!

sillas
16. máj 2007

aviril..mi máme iba dva.. 😒
baby, chcela som sa ešte stpýtať aké autosedačky máte pre drobcov? my homáme ešte stále v tom vajíčkovom, či akom...a Lucka ma iba ten pod riť a priputana je pásom...to jej asi nestačí, že?
Už máte pre týchto našich dborcov tie riadne čo v nich sedia? A pre tých starších máte aké?

sillas
16. máj 2007

pardon "my".

zuzka111111
autor
16. máj 2007

my mame 2 a asi uz idu dalsie lebo je nespokojnaaaaaaa
sillas presno to iste mam doma

sillas
16. máj 2007

zuzka...tak tí naši by si rozumeli...hihi..rezervujem na stretávke Lilku pre Riška.. 😀 😀

aviril
16. máj 2007

Ja mám tiež pre menšieho vajíčko a pre väčšieho pod zadok.

jenis
16. máj 2007

Silas normalne si ma sklamala, Lilka pre Riska? A co bude so Saskou?
Co sa tyka toho plavania, velmi rada by som chodila aj dalej, ale dost to financne zatazuje. Nejde o tych 3000 korun za kurz ale my musime dochadzat dva krat do tyzdna na to plavanie 100 km tam a 100 km spat. A to uz je daco. Takze nutene musime koncit. Keby bolo nieco tu v Roznave tak bez problemov. Skoda. Mozno opat o rok.
Vcera tu bola taka hrozna burka aj elektrinu vybilo, tak sme sli vsetci spat o pol deviatej, takze som spala skoro 12 hodin aj s malou, iba okolo piatej sme sa nakojili a spali dalej. Konecne sa citim svieza a vyspinkana.
Sedacku mame este stale vajicko, ale uz sme dostali aj novu, ale este ju nemam doma tak neviem ako vyzera.

jenis
16. máj 2007

Zubky mame tri, ale idu dalsie.

sillas
16. máj 2007

jenis...si ma rozosmiala...všetko v rámci srandy...ved myslím že zatial je to tým našim drobcom jedno, oni ani nerozoznaju kto je chlapec a kto dievča.. 😀 😀
naozaj kolko tam bude chlapčekov a kolko dievčatiek??

jenis
16. máj 2007

ja som to nepocitala, ale asi na polovicu

jenis
16. máj 2007

Jasne, ze sranda Silas. Saska uz ma napadnikov tu v Plesivci. A nie jedneho...

renca3
16. máj 2007

Jenis, tak to je pekna streka za tym plavanim, chapem.

Aj my sme este vo vajicku. Hovori sa, ze moze kym mu nepresahuje hlavicka nad opierku a moc netrcia von nohy. Tak este tie 4 cm mame rezervu.
Starsi ma sedacku od 9-18 kg. Takze jemu ideme kupovat a svoju posunie braskovi.

bubatinko
16. máj 2007

to mate dobre ked ho nosis este vo vajicku .... my uz dva mesiace fachcime v autosedacke 9 - 36kg .... a musim povedat ze je v nej spokojnejsi ako v ovajicku...

babenky aj u vas je taky vietor a zima???

jenis
16. máj 2007

Vietor je, ale zima velmi nie. Lepsie ako vcera.
Saska sa mi celou cestou do Ke potila, aspon ze sme potom sli plavat, tak sa troska schladila.
Renca aj baby tam mi hovorili, ze keby oni mali chodit 200 km tak by sa na to vy...(kaslali). No ale co neurobis pre drobca. A sa mi zda, ze jej to pomaha, lebo uz robi prve krocky ked ju drzim za rucky. Doteraz len tancovala ked som ju dala stat, ale uz vie co ma robit. 🙂

viktoria
16. máj 2007

ahojte, tak u nás včera riadna burka bola ale vietor nefukal, dnes svieti slniečko a trochu fuka vietor, ale už sa robia aj mraky...
no my máme Tobiasa vo vajíčku ale už vidno že mu je male, a vika má sedačku do 36 kg, tak neviem ako to budeme riešit,možno časom kupime novu malemu...
dnes už bol hore o 5 ráno, vypil mlieko trochu sa s vikinou pohral a potom zaspal, teraz spí zatial 😀

jenis
16. máj 2007

Aj moja spi. niekdy sa cudujem, ze prespi celu noc, do osmej, deviatej a potom este zo dve hodinky doobedu. No a potom uz len okolo siestej. takze poobede mam o zabavu postarane 😉

viktoria
16. máj 2007

no a zubov máme 6 a idu nám horné ocne naraz 2, dole máme len 2 zubky, akurát sme sa smiali že hore bude mať všetky zuby a dole len 2 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre