Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

renca3
31. máj 2007

Aj my to mame tak od 4-5 v noci rusnejsie. Ale potom sa ukludni a pospi do 7.00.

sillas
31. máj 2007

no baby sa pri nich namakame...ked tam začnu v penzione všetci plakať naraz bude to zaujímavé.. 😀 😀

mario
31. máj 2007

je to tu nejaké zanedbané, kde ste?
určite si hľadáte večerné roby na to stretko 😀
mne malá uspala manžela, malý tancuje a ja jem všetko, čo mám po ruke a je to na jedenie, dúfam 😝

jankamanikova
31. máj 2007

Ahojte!
Tak noc sme mali otrrassssnuuu! Este dobre ze mame fit loptu, lebo by som po byte v noci nevladala chodit 😝 . A tak si na nej v noci veselo skacem, Matusko na prsniku a mrvi sa a mrvi a ja rano "vybluta" a este mam fungovat. Este dobre, ze cez den pekne pospi (aj to polovica spanku na prsniku 😀 ). Ale pohoda.
Dnes mame s Janym vyrocie, tak si to ideme vychutnat 🙂 . Mali sme velmi pekny den a boli sme na "romantickej" veceri (ale s detmi samozrejme ...). Jany ma prekvapil kyticou ruzi (co u neho nie je vobec zvykom), tak sa tesim. No, uz len uspat deti a uvidime, co sa bude diat 😎 .

sillas
31. máj 2007

baby...tie noci su aj u nas rušne, ja neviem či sa tie naše deti dohodli, aby snme boli na stretku ako vygrcane.. 😀 no dufam, že aspn tatranský vzduch prospeje.. 😉
jankamanikova..blahoželáme k výročiu, pekne si to užite...môj muž ani nevie čo je to výročie..tak super že si tak pekne spomenie, my sme mali v aprílei 9.te a teda ked som mu to pripomenula tak poznamenal, že to už tolko vela??? 😀 😀 ho otravujem... 😀 😝

renca3
31. máj 2007

Janka, romanticka vecera s detmi? 😅
V restike s detmi...to je u nas tak na vredy. Ale ta kytica ruzi musela byt krasna. Tak vam prajem prijemny vecer a nerusenu noc budenim Matuska. 😉

Mario...ty sa mas, ze ladujes vsetko co najdes v kuchyni. Ja mam tiez niekedy take stavy, ale na rozdiel od teba sa to hned prejavi na vahe. 😝

jenis
31. máj 2007

Tak ahojte, ta hnacka tak to nie su zubky. Mame nejaku virozu a prve antibiotika. Takze sa musime preliecit do piatku. Esteze to prislo teraz a nie buduci tyzden. V pondelok budu vysledky z vyteru tak dam vediet. Pekny vecer vsetkym.
Co sa tyka nespania, tak teraz si to uzivam aj ja, kedze malu boli brusko.

sillas
31. máj 2007

jenis...prajeme skore uzdravenie aby ste boli do piatku fit..sašenku pozdravujeme.. 😉

renca3
1. jún 2007

Na virozu sa normalne ATB nedavaju, ale hlavne nech ste v poriadku.
Za tyzden to bude dobre.

zuzka111111
autor
1. jún 2007

ahojte kocky joj lilka je v poslednom case tiez nejaka nervna sama ani sekundu vcera pomna prisiel manzel az do telocvicne kde som sla cvicit na fit lopty ale ona aj tu hudbu prekricala tak plakala nemozem sa vobec pohnut od nej

idu jej ocne zubky obe aspon mam pocit tak bude veselo ked sa pri kojeny zakusne bojim bojim 😖

jenis tak nech to sasenku skoro prejde ?? a z coho to je??

no nech su nam len deturence zdraveeeeeeeeee

jenis
1. jún 2007

Ahojte, tak mame stvrty zubok, zatial len spicak ale je tam. 😀
Saska sa ma uz lepsie, takze hadam to bude ok. 😉 Uz nehnackuje a aj je zivsia. 😀
Je to nejaka infekcia criev alebo nieco take. Tak preto antibiotika. Mala aj krvicku v stolici. Vraj to mohla dostat hocikde v kontakte s ludmi. Dospely, ktori to uz prekonali to tak nepocituju ako male babatka takze si to mozno ani neuvedomili, ze su chori. Takze vobec neviem kde to mohla nachytat. Mozno aj od nas. Ale na tom nezalezi, hlavne ze to prejde.
Inak pytala som sa aj na to ci mozme ist na to stretko, ale dr. hovoril ze sa neboji toho ze by niekoho nakazila skor toho ze nieco dostane ona tam od vacsich deti. Ale to riziko je asi vsade tak ma to nezaujima. Ked ma choroba prist tak pride. Hlavne, ze nenakazime mi vas.

sillas
1. jún 2007

caute baby...dneska taký krásny deň MDD!!!!
prajem všetkým našim a aj všetkým detičkám na celom svete všetko naj naj...aby všetky detičky mali tolko lásky ako tie naše..
a taktiež aj všetkým ostatným ktorí sa ako detičký občas alebo aj stále cítia.. 😀 😀

sillas
1. jún 2007

u nás vyzerá že bude krásny den, tak si budeme užívať MDD..
zuzka...Riško ešte ako tak bezomna vydrží..len ked ma uvidí po 2-3 hodinách, tak hned chce cici..hihi.. 😀

viktoria
1. jún 2007

jenis rýchlo sa uzdravte...
u nás je zamračene a pofukuje studený vietor,
dnes som iba s malým lebo švagrina zobrala vikinu do prešova na letisko, tam maju nejake podujatie na MDD.
malý ešte stále spí tak som zvedavá kedy pôjde spať poobede, no a o druhej mám náuku v kostole, lebo idem krstit kámoške v nedelu dceru...

jankamanikova
1. jún 2007

Caute babule!
Krasne MDD Vam vsetkym prajeme. My sme boli v MC na divadielko. Janik sa tak tesil, ze deticky a jezibabka a tak. Najviac sa mu pacili baloniky (tie, z ktorych sa robia zvieratka, ci co) a bublinky z bublifuku. A zacal tie bublinky s balonom nahanat a nakazil tym vsetky deti, takze bolo tam veselo. Vsetky deticky sa sermovali s bublinami.
Ani som nevedela, ze moj maly syn dokaze s takou "somarinou" zmanipulovat vsetky deti 😀 .
Matusko po veeeelmiiiii otrasneeeej romantickejjjjj noci 😝 , nechcel zaspat, tak tam cumel na tie deti, ze na ceste domov zaspal v kociari. Teraz mi spia obaja a ja som rada, ze Janik ma zazitok. Este idem vyzdobit byt, aby sa tesil, ked sa zobudi 😉 .

renci - viem, o com hovoris, co sa tyka veceri, preto som pisala, ze "romanticka" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

renca3
1. jún 2007

Tak aj my mame pol dna MDD za sebou. Muz ma volno, tak sme boli vsetci na ihrisku, na obede na teraske a dopriali sme Leovi aj zmzlinu. Ked ma ten sviatok... 😉
Teraz spia a poobede pokracujeme. Nieco je v centre, MDD na kazdom kroku.
Uvidime co este obehame.
Prajem pekny sviatocny den, nech su len zdrave tie nase ratolesti.

jankamanikova
1. jún 2007

renci - to mate super, ze sa Vam tam stale nieco deje.

sillas
1. jún 2007

u nas nič katastrofa... 😠

viktoria
1. jún 2007

ani u nás nič, vikina šla spať ku mame a tobias práve zaspáva v postielke....mna zase začína bolieť hrdlo tak by som ho asi mala z niečim vypáliť....

jankamanikova
1. jún 2007

Ahojte!
Tak ide zase Hit storocia a ja sa chystam zehlit. A ja zehlim a zehlim, tvarim sa profesionalne, ked tu zrazu zistim, ze mi odisla zehlicka. Neviem, co sa stalo, ale jednoducho nefunguje. Jany sa snazi nieco s nou urobit, ale mam pocit, ze zajtra nabehnem niekam do Nayku a kupim novu, lebo mam tam tri kopy zehlenia a nemozem si dovolit meskat 😀 , uz teraz zase periem a tak sa mi to bude kopit.
Tak Vam prajem nadherny vecer a dobru nocku.

jankamanikova
1. jún 2007

Tak Jany ma prekvapil. Zehlicka je opravena. Chapete? Moj manzel mi opravil zehlicku. Idem ju vyskusat. Alebo sa vrhnem na manzela?

renca3
1. jún 2007

A to si sa tesila na novu, nie? 😅
Aj mna caka upratovaci a papierovy vikend. Drahy ide s Leom k svokrovcom nieco porobit a ja budem makat doma co sa bude dat pri Teovi. 😒

mario
1. jún 2007

Jany je talent, mohol hned aj požehliť, aby si preveril, či je žehlenie s nou bezpečné.
My sme neMDDeovali, lebo malá dnes nemala náladu, zaspala o desiatej a ja som k.o., nepomôže ani hit storočia.
Zajtra zasa sama s malou, chlapi idú na tanečnú súťaž do ba.
Ja mám pocit, že jej idú momentálne všetky zuby naraz, lebo už hryzie aj sama seba.

renca3
2. jún 2007

Maly dospava noc a ja uz mam vsetko hotovo.
Papierovacky sa mi uz neoplatia, lebo urcite len co otvorim sanon, je hore.
Tak idem relaxovat. 😎

viktoria
2. jún 2007

ja tiež oddychujem manžel išiel von s detmi, tak som zvedavá že na ako dlho, baby už len 5 dní a vidíme sa... 😎

bubatinko
2. jún 2007

ahojte ako sa mi mavate vsetci???? my sme mali vo stvrtok desny pad z gauca tak sme boli na Kramaroch na pohotovosti ale nastastie nic vsetko je OK iba maly ma modrinu na cele.... dnes sme oslavili Sebastianov 9viaty mesiac dostal darcek trojkolku a tak sme sa s nou boli hned aj povozit v parku cely bol z nej vyteseny a strasne sa mu v nej pacilo... pridam fotky do albumu tak ak chcete tak spravte kuk 😉 prajem vam pohodovy vecer...

jenis
2. jún 2007

Bubatinko aky je zlatucky v tej travicke. Super motorka. Nemali ste obdivne pohlady okolia, ze taky maly a uz sa vozi???
Inak v poradni nas odvazili a mame 7500 g takze Zuzka uz nie ste najmensi. ☹ Uz sme my. Inak zajtra asi pojdeme ko KE. Ste doma? Neskocime na kavu? Ked nam to minule nevyslo? 😉

sillas
2. jún 2007

bubatinko..tak to je dobre že je všetko ok, tomu pádu sa asi nevyhnehne skoro žiadne bábo..vedia nás riadne vystrašiť.
Riško ma obdobie objavovania, skoro celý den je pri Lucke v detskej a lozí po mezi, z jedného rohu do druheho a najradšej ma jednu staru klavesnicu..tak si tuka tuka... 😀
renca,.,.o papieroch ani nehovor...nejako som to tento týžden flákala..tak hrozne sa mi nechcelo ako už dávno nie.. 😠
jankamanikova...no a maš po novej žehličke.. 😀 ja som dneska tieť absolvovala žehlenie..

jenis
2. jún 2007

Mne prisla pozehlit babka, ake super

sillas
2. jún 2007

jenis...na buduce ked pôjdem okolo vás, tak budem brať aj nevyžehlené prádlo.. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre