Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jankamanikova
10. jún 2007

😀 😀 😀 😀

renca3
11. jún 2007

My sme stihli vsetko co doma nestihame. Zeby to bolo tym horskym vzduchom? 😀

martina236
11. jún 2007

dobre rano, ja som tie fotky vcera ani nepozrela, lebo nam blbol net, takze az teraz sa na to vrhnem.

jenis, ze "kus casu", to ked poviem v tomto kraji kus ma to boli, kus je zima, tak sa skeria, ze co to za kus 😀

zuzka111111
autor
11. jún 2007

ahojtee idem mrknut foto ....
my len teraz ideme vybalit teda lilka to uz vsetko vybrala mam pomocnicku 😉

taky vikend by som brala kazdy tyzden 😀

viktoria
11. jún 2007

ahojte, tak fotky su super, aj nám bolo smutno že sme už museli ist domov, manželovi sa tiež páčilo a sympatický mu boli aj vasi mužičkovia, naozaj sme boli dobrá partia
no mário sa v jankemanikovej vôbec nemýlila naozaj s teba vyžaruje taký klud a pohoda...
dufam že stretko bude ešte tuto zimu, normálne sa už tešíme...
no a vikina vravela že v škôlke už nikomu nedá ruku, pretože má novu kamarátku Lucku, a nových chlapcov...

sillas
11. jún 2007

super fotky...a tam čo je Jany s detmi...no ta foto vyzera perfektne.. 😀
ja som teraz tiež pridala dve..
u nas doma zatial stále tema stretko, ešte sme sa nespamatali že sme doma.. 😉
Lucka už stále otravuje s tým že kedy už budeme v časopise... 😀

jenis
11. jún 2007

Dobry den, tak uz je to vsetko v starych kolajoch. Len Roni furt otravuje, ze co pislai? Doteraz ho to nejak nezaujimalo, ale teraz sa furt pyta. 🙂
Malej chyba asi horsky vzduch lebo bola hore uz o siedmej. Musime sa tam vratit, aby sme si mohli pospat. 😀
Musim sa s vami podelit o radostnu novinku. Isto ste si vsimli, ze Saska ma styroch krstnych rodicov (dva pary) a teraz obaja cakaju babatka. Jedno je uz iste a druhe sa ma dnes potvrdit. Taka som rada. Asi sme ich nakazili 😀

martina236
11. jún 2007

u nas vsetko po starom aj nas kvazi rezim funguje, takze nastastie nic neriesime.
vybalila som este vcera, aj dala oprat, teraz som este vesala. mala vstala okolo 12.00, tak uz sme aj poobede, asi niekam vybehneme do ulic. u nas sa tiez vcerajsok rozobera, kazdy po svojom ale, lebo karci v praci a malej tazko rozumiet 😀 , ale neplace, takze asi pozitivne ohlasy.

jenis, aj karci vcera, ze co pisu 😀 a inokedy si robil srandu, resp. uz ani vysedavanie na slonikovi ako on povie nekomentoval. gratulujeme tehulkam 🙂

mala zacina lozit po 4

fotecky numero uno

renca3
11. jún 2007

Ja uz mam ozehlene v skrini, ale to vdaka tomu, ze drahy je po nocnej doma.
Tak Saska bude mat onedlho v okoli kamosov.... 😵
mata...gratulujeme k lozeniu

viktoria
11. jún 2007

no tak práve sme prišli, boli sme trochu von, tak som kamarátkam porozprávala kde sme boli cez víkend a ako bolo super, že na to že sme sa prvykrát videli aj naši muži tak dopadlo to výborne...
len je škoda že od seba bývame tak daleko
no malý mal včera trochu večer problem zaspať, pretože tam nám spal malý pri nás a doma spí v postielke, no nakoniec zaspal...

sillas
11. jún 2007

no renca...sikulka...mne ked to už konečne vyschlo tak sa tu strhla taka burka hromy, blesky, že som sa bala vyjsť na balkon to pozbierať.. 😝
Dneska bol perný den, Lucka nebola v škôlke, bola nejaka unavená z tolkých zážitkov tak som ju nechala doma, už zajtra mi bude ľahšie.. 😉
martinka super...pozdravujeme carolinku,...no asi odkukala na výlete.. 😅

jankamanikova
11. jún 2007

AHOJ.
U nas sa o nicom inom nerozprava, iba o stretavke. Jany chce vsetko vediet, kto pise, co pise a mam vsetkych chlapov pozdravovat. Asi by si chlapi mali otvorit novu temu, nie?

Idem dat dokopy fotky, napalit a poslat. A vlozim nieco aj do albumu.

Inac ta fotka, co je tam Jany s detmi, tak ta je super. Kto ju fotil?

jenis
11. jún 2007

Janka to fotil moj drahy, ak chces poslem mailom.
Martinka to je super ze lozi zachvilu sa ti skonci poriadok v byte. Ja uz to ani nepracem.

martina236
11. jún 2007

fakt asi odkukala od Sasky.

renca, ty si uz aka sikulka, ked mas aj ozehlene. ked pozeram na tu moju kopu, tak sa mi chce spat. a este musim nejake pozbierat z balkona. mne to dnes chvalabohu schlo, lebo sme mali straaaasne teplo.

zajtra idem s malou k lekarke za ten hlas. uz neviem, co bude s nami robit a kam nas vysle. Jani, ale calciovy davam 😉

pekny vecer vsetkym

jankamanikova
11. jún 2007

martinka - ja uz davam Calcium tiez. Matusko ma hlas ako Joe Cooker alebo po nasom, ako "deravy hrniec". Nechapem. Chripci a chrapci. Tak uvidime, co bude. Nabral sa od Carolinky 😀 ...

martina236
11. jún 2007

ved to Jani, ze ona co sa tyka hlasiviek neoddychne vobec, stale len vykrikuje debati. teda to som rada, len momentalne jej to neprospieva. pocuj viem, ze srandujes, ale aj tak chcem povedat, ze lekarka nas ubezpecila, ze tym nakazit druhe babo nemoze

... a spoznali sme sa na farskom plese...

zuzka111111
autor
11. jún 2007

ahojte maminky ..neuverite ale stevo uz ani nechce vediet ze co kto pise on si to uz sam cita 😀

my sme dnes boli vonku a prsalo svietilo slnko prsalo svietilo slnko no hruuza lilka uz buva ... 😔

a stevo ide domov z golfu 😖

jenis
11. jún 2007

Mala uz buva, Roni siel na nocnu tak som tu sama. Tiez kopec pradla na zehlenie a tak sa mi nechce... Este ze ty susedia idu v telke 😀

martina236
11. jún 2007

kolko sa nas tu zislo teraz

jenis
11. jún 2007

Ako sa to vsetko zmenilo po tom stretku, ale postradam baby, ktore neboli. Ozvyte sa!!!

jenis
11. jún 2007

Ozvite (pardon)

jankamanikova
11. jún 2007

martinka - viem, ze nas Caroline nenakazila. Ale to je taka sranda, ked ma taky hlas. Dufam, ze to je pohoda. A nebudu to pluca alebo priedusky.

Zuzka - Jany sa nasmial, ked som vravela, ze Stevo si to cita 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...

jankamanikova
11. jún 2007

Martinka - ta fotka, co je Carolinka v tej trave je nadherna!

martina236
11. jún 2007

toho som sa aj ja obavala a tvrdia ze nie su. takze nemaj strach, isto chce byt Matusko sexi, ako ty hovoris.

jankamanikova
11. jún 2007

Aha, chapem 😀 😀 😀 😀 😀 .

Inac aj tak fotka, co je Karol s malou, tak ta je tiez super.

jenis
11. jún 2007

Jej Martina krasna fotka. Taka umelecka. super

martina236
11. jún 2007

ano, tiez sa mi lubila, tak som ju tam dala. fotil moj brasko.

renca3
11. jún 2007

Caute,
tak tu bolo dnes horucooo. Doma sme boli len cez obed, cely den sme boli vonku.
zuzka...to aby sme si davali pozor co napisat, ked uz aj muzi citaju nase kecacky. 😅

zuzka111111
autor
11. jún 2007

no tak ked u vasa bolo dnes horuca tak nas to caka zajtra zrejme 😀

naozaj krasna fotka martinka ..ake je to lepsie ked sa uz osobne pozname nie???

martina236
11. jún 2007

myslim ze ano. tak si vas hned viem predstavit, vybavit a tak a ako by ste asi reagovali... boli sme s karcim na kavu ked dosliel z prace a ze ci uz je v plane dalsie stretko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre