Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

sillas
20. sep 2007

caute baby...tak dneska sme mali s Riškom krásny den..a ked prišla Lucka zo škôlky domov tak všetci spolu, už sa mi nechcelo o piatej vonku a doma sa vieme super zabaviť...tak sme sa šialili, dneska sa decka uhrali s vaničkou, liezli dnu von, na nu...no Riško nevedel čo skor ma robiť, Lucka sa schovala pod nu, Riško ju videl, lebo je to priesvitne a prikladal ustočka na vanu...no sranda.. 😀

na naša imunita zatial drží a dufam že ešte dlho bude, lebo sa tešíme na stretko..

zuzka..prajem ti vela síl...detičky maju aj svoje obdobia, teda aspon Lucka ich mala niekolko..som si užila..a ešte aj určite užijem..

dneska sme si večer objednali pizzu, syr kukurica a paradajky,slaninka /tu som pravdaže zjedla ja.. 😀 / no Rišo sa išiel za tým potrhať, zjedol jednu osminku, iba mlaskal..akože som nechápala..keby sme mu z nej nedali asi by zdivel.. 😀 no a polhodinku nato vypil 140 mliečka, tak hádam mu to dlho vydrží.. 😉

sillas
21. sep 2007

baby...to je kosa!!! v byte mame ako vmrazničke chodim zabalena v deke.. 😝 nieže by trochu prikurili, rano bolo -2..uffff.

jenis
21. sep 2007

Zuzka skus Stodal, je to homeo.

Sesternica ma tu naplast, je s tym sice spkojna, ale sem tam sa zvykne odlepit, takze treba davat pozor. A kazdy mesiac to treba lepit na ine miesto. Ale vraj v pohode. Ale ona inu antiko nemoze kvoli peceni.

renca3
21. sep 2007

Sillas, u vas este vobec toto obdobie nekurili? Teraz ani tu, ale mame podstatne viac stupnov rano vonku ako vy. Ked boli vacsie zimy, prikurili nam uz.

Janka...vsetko dobre k dnesnym Matuskovym narodeninam. Prijemnu zabavu na svadbe. 🙂

viktoria
21. sep 2007

ahojte, tak u nás nad ranom začali kurit aspon trochu, v byte máme vačšiu zimu ako von
zajtra ideme svagrinej na krstiny aspon nemusím variť... u nás je teplo svieti slnko no malý sa mi zdá ze je este viac prechladený ako bol pred 3 dnami...
večer ideme s partiou hrat do skoly volejbal, chodíme tam každy piatok tak aspon nieco zchudnem...
no dnes som vikinu dala na flautu riaditelka mi to odporucila, ozaj nepredávate niektorá destsku flautu, musime jej ju čo najskôr zohnať...

sillas
21. sep 2007

renca...kurili ten prvý septembrový týžden čo celý pršalo..ale asi iba preto lebo skušali..odvtedy nič..18,5 stupna sa mi zda dosť malo v byte...teda pre mna určite.. 😉

no dnes máme rôčik a maly čím dalej tým viac kapituluje pri obliekaní, akože nahánačka po spálni..akože makačka..

viktoria...flauta ťažký nástroj...teda aspon čo som počula..

tomaslavka3
21. sep 2007

Ahojte vsetky.Ahojte maminy s ktorymi som bola v porodnici v Kezmarku a presne pred rokom v Kosiciach.Dnes zacinaju trojcatka oslavovat 1 rôčik.Nemam moc casu byt na nete,lebo prisla ich krstna mama.A este cakame novinara z Noveho casu tak mame stres...Vecer sa vam aspon dufam ozvem.Slavka

sillas
21. sep 2007

slavka...všetko naj naj krásnym trojičkam...nech su zdrave a robia vam všetkým radosť.. 😉

jenis
21. sep 2007

Vsetkym dnesnym oslavencom vsetko naj, naj, naj zelame.

ajduska
21. sep 2007

Takisto sa pripájam a prajem všetkým dnešným oslávencom veľa veľa zdravíčka, šťastíčka, krásne detstvo, milujúcich rodičov a obrovské množstvo lásky 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
21. sep 2007

Dakujeme 🙂 🙂 🙂

martina236
21. sep 2007

ahojte, tak my sme dnes docestovali k ocovi na muran. mala ma od doobedia 38,4 teplotu. uz som jej dala 2x cipok a nezabera. ziadne ine priznaky nema. hoci vcera 1x hnacka a dnes hlieny v stolici, dost vela 😒 . teraz spinka. o chvilu bude jest, tak jej premeram. normalne nechapem, lebo sme doposial neboli chori, teda aspon taketo horucky nemala. vlastne ani ked jej isli prve zuby. chuda moje.
a to nas zajtra caka oslava 1. narodenin. kaslat aj na oslavu, hlavne nech je ona v poriadku, to je jasne. uvidime aka bude noc.

vsetkym, kt. slavia 1.rocik prajeme len to najlepsie. predovsetkym vela zdravicka, lasky, pokaja, stastia a pozehnania.

pekny vikend vsetkym.

renca3
22. sep 2007

Pripajam sa ku gratulacii, vela stastia a zdravia prajem a krasne narodeninove oslavy.
Slavka...vy mate aku torticku na oslavu? Trijitu? 😅

Matka... tak nech sa maly oslavenec rychlo vylieci. Snad to nebude na dlhsie.

elri
22. sep 2007

Tomaslavka, vsetko najlepsie ku vcerajsim narodeninam tvojich troch dievceniec, prajem im vela, vela zdravicka, stasticka a veselu oslavu 😉
Taktiez blahozelam vsetkym septembrovym babätkam k ich prvym narodeninam 🙂
My oslavujeme dnes. 😎

jenis
22. sep 2007

Matejkovi blahozelame! Dobru oslavu 😀

renca3
22. sep 2007

Vsetko naj Matejkovi. My chystame oslavu na zajtra. Vyzdoba a tak...

martina236
22. sep 2007

boli sme dnes na pohotovosti, lebo v noci 39,4 a nezbili sme pod 38. predpisala sice penicilin, ale ze mam este pockat 2 dni, lebo moze to byt zo zubov. aj moc sme niesli, ze je v poriadku, ale na vysetrenie hnisu v moci, ho bolo malo 😒. cez den mala tak do 38. uvidime aka bude noc. tuto som spala asi cca 2 hodky 😝

renca3
22. sep 2007

Mata...drzte sa, bude dobre. To patri k mamickovaniu prebdete noci pocas chorob.

sillas
22. sep 2007

matka..snad sa už Carolinke polepší...veru renca...poznam tie prebdete noci.. 😒 a ešte kolko ich bude ked budu v puberte a my nebudeme vedieť spať kým neprídu domov.. 😅

jenis
22. sep 2007

Sillas nepredbiehas trocha??? Este casu dost do puberty, dokonca aj Lucinka je od toho daleko. 😀

jenis
22. sep 2007

Inak baby chcela som to povedat az na stretku, ale uz to nevydrzim. Budeme sa s Ronim brat. 😀 Uz bolo na case kedze Saska ma uz rok. Takze mozte mi do IP posielat nejake typy a tak ako na to vsetko. Hlavne ako to zorganizovat pri tom mojom zivom striebre. 😉 Inak hostina nebude len vecera.

tomaslavka3
22. sep 2007

Caroline.Matejko,Teo a ostatne deticky...tiez vsetko najlepsie a trojicky dakuju. renca 3-torticky mame tri srdiecka na ktorych maju,kazda svoje meno a jednotku.

renca3
23. sep 2007

Sillas...nestras s pubertou.
Jenis...tak gratulujeme. A kedy by to malo byt? Ten den "D"?

zuzka111111
autor
23. sep 2007

Jeej Jenis no tak ste sa rozhybali som uz ani neverila po debate s Ronim v lete 😀 Ale budete met krasnu druzicku 😉 Ked nebudes mat hostinu tak to mas v pohode staci zacat satami ak vobec chces saty z pozicovne lebo tie su rezervovane uz aj na dalsi september aspon u nas v KE.

Puberta zeny vy ste uz ozaj nejak daleko ja tu ocakavam ze o pol roka bude lilka mudre dievcatko a prime z otvorenou naruckou surodenca a vy tu o puberte ... 😀

Inak sme boli u lekarky s lilkou lebo mi chrcala a ma chytene priedusky 😖 zo soplikov ....

Inak to aj Vase drobce tak radi papaju sami??

jenis
23. sep 2007

Den D bude asi posledny majovy tyzden. A chcela by som mat saty, ked uz to bude na tom hrade, nech tam nevyzeram ako nejaka turistka. Asi z pozicovne, uz som si jedny vyhliadla, ale ci mi budu aj pasovat??? No este uvidime.

Zuzka co ti hovoril Roni? Neviem o nicom... 😀

sillas
23. sep 2007

Jenis...to bude krásne...a k tomu ta vaša krásna družička.. 🙂

Tento víkend ma Riško zničil...hračky ho nebavia, iba smetný kôš, liezž pod stôl, , do skrine...na chodbu medzi topanky, vytahovať káble, ..a plno iných vecí..nestíham ho kontrolovať..ked nahodou zavriem dvere, aby sa niekde nedostal, tak dovtedy bude do nich buchať kým mu ich neotvorim..podvečer sme boli v cukrárni, tak tam behal po štvornožky, čo som s nim už nevládala.. 😀 😀 a obliekanie!!!! kym stihnem zobrať do ruky vec ktoru mu idem obliecť už je dole z postele ked ho zdvihnem sa vzpiera, prehýna dozadu, kričí...no veselo veselo.. 😅 😅 ako ste na tom s obliekaním vy?

jenis
24. sep 2007

Sillas na etapy... najprv vyzleciem, no to mi hned zdrhne ked citi, ze je plienka dole. Potom si pripravim oblecenie co jej obleciem. Idem utriet kde sa vycikala 🙂 a davaj naspat na postel. Ale vacsinou mi uz nezdrhne, pokial mam pripravene vsetko, ale ak nie staci, ze sa otocim a uz je dole z postele a bezi do obyvacky. Ma z toho radost, ze ju nahanam tak ju necham. Ale ked sa ponahlame tak zvysim hlas a je klud.
A co sa tyka restauracii a cukrarni je to makacka. Beha furt za pult alebo do kuchyne. Asi z nej bude barmanka. 😀

jenis
24. sep 2007

Neviem kde zozenie take male satocky pre Sasku. Asi skocim do Kosic. Lebo tu u nas su len vacsie cisla. Sice som este nebola kuknut, ale neverim ze budu mat. 😖

renca3
24. sep 2007

sillas...smetny kos sme davno zrusili. Mame igelitku na klucke dveri. Skrinky vyhadzuje a ja ich vecer upratujem. Teda tie skrinky so sklom su zatarasene kreslami. Kvetinace si zaigelitovane, lebo vyjeda zem. Elektricke zasuvky su zabezpecene. Horsie je, ze vytahuje z nich kable. Ale mna to az tak neprekvapuje, lebo uz sme to tu vsetko mali. Len Leo vsetko nejedol. Papierove veci musi mat Teo mimo dosah.
No a obliekanie...to my na posteli nemozme, lebo by mi usiel a spadol. Takze na zemi a ked inac nie, tak nasilim. Pri prebalovani mu dam vzdy nieco do ruky (krem a tak, hracka nestaci).
Asi vsetky v tomto veku su take sidielka. Alebo mate skusenost, ze sa daju v klude prebalovat, obliekat? Ja to nepoznam. 😉

renca3
24. sep 2007

jenis...do maja este cas, ved ani nevies, aku bude mat velkost.
Tak na baby dostanes kupit urcite krasne satocky. To slusne oblecko na chalanov je vacsi problem. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre