Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

stankalm
4. jún 2008

ahojte...
tak ako? Prebiehaju velke pripravy na stretko? 😉
Renca...dakujem za cisla, uvidime, ako bude, lebo Tamarka dnes zacala kaslat a teraz ku veceru jej to tam nejak chrapoce, inak nema teplotu ani sopliky, tak neviem co sa deje, zajtra pojdeme ku dr. pre istotu.
Pocasie hlasia vselijake, teploty okolo 20 St., co by nebolo zle, len aby nelialo, lebo vtedy sa tu vie aj dost ochladit. Janka, veru, pocasie na Liptove je nevyspytatelne 😒
No idem sa ja pozriet na tie podklady, co mam k prijimackam, joooj, nechce sa mi.
Tak sa zatial majte krasne a dobru noc vsetkym. Pa pa

jankamanikova
4. jún 2008

Ahojte babule moje!

Tak ja som sa vratla akurat od kamaratky. Spravila mi frizuru, kedze sa ideme stretnut, nech nejak vyzeram 😀 😀 😀 . Mam aj melir, aj strih. Tak sa vytesujem. Chlapi spia, vsetci do jedneho (aj ten v brusku).
Balit zacnem zajtra, lebo treba brat aj na zimu, aj ked mozno nebude treba, ale nik nevie. Myslela som, ze nebudeme nabaleny, ale pre istotu. Na seba vela veci neberiem (aj tak sa uz do nicoho nezmestim), ale pre deti. Aj ked im to uplne jedno, co budu mat na sebe. Velmi sa tesime.
Prajem Vam pokojnu nocku a Zuzulka moja, do PO ideme posledny junovy vikend, tak prideme pozriet na Vasu chatu. Je to super, ze mate nieco take po ruke ...

renca3
5. jún 2008

zacinam balit a pozrela som meteo.sk pre Ruzomberok. tak je to asi viac na dlhe veci ako na kratke. teda kto je ako otuzily pravdaze. 😅 myslim, ze tentokrat netreba brat deku na sedenie na trave vonku. ti nasi drobci uz toho vela nenasedia. 🙂

ajduska
5. jún 2008

no Janka, ty sa riadne chystáš na to stretko 😉 😉 😉

hlavne vám všetkým "stretajúcim sa" prajem krásne počasie, aby ste nemuseli vyťahovať to teplejšie oblečenie a aby ste si to poriadne užili (ticho vám závidím ☹ ) a nech vám to dobre dopadne 😉 🙂

ja už tiež pomaly rozmýšľam nad tým, že by som si mala aspoň napísať, čo mám zbaliť na dovolenku a čo budem musieť ešte dokúpiť, ale nejak sa mi do toho nechce, ako sa poznám, tak chaos nastane deň pred odchodom...len dúfam, že sa zlepší počasie, lebo na internete som pozerala počasie v Bulharsku a tiež to nie je bohviečo, tak snáď sa za týždeň umúdri.. 😒

viktoria
5. jún 2008

ahojte tak dnesnu skusku mam uspesne za sebou,a chystam sa balit na zajtra....lenze ako sme minuly tyzden malovali byt tak niekde som odlozila plienky do bazena, a nemôzem ich najst, takze ich idem hladat.....
aj ja beriem aj teplejsie veci, keby sme sli aj do nejakej jaskyne,....
joooooooooooooooj uz sa tesimeeeeeeeee

zuzka111111
autor
5. jún 2008

ahojteee tak ja sa balit vobec neviem stale nieco zabudnem alebo mam toho vela alebo maloo .... 😠 ale tesime sa chceme vyrazit uz okolo 12 aby lilus spala v aute ...takze netusim kedy mame prichod ale obedujeme uz v ruzomberku asi 😀 ide niekto tak skoro zeby sme dali obed spoluuu??? 😉

zuzka111111
autor
5. jún 2008

no asi vsetky baliiite 😀

laure vsetko najjjj

sillas
6. jún 2008

no baby...ja som teraz zistila že ani na jednu z vas nemal číslo.. 😕
Rišo mi hodil do vody telefon a čísla som nemala na karte..ale v telefone...no dufam že nas tam ráno počkate. 😕 😕

dianagol
8. jún 2008

Ahojte mamicky, mozem sa k Vam pridat? Pisem si na konikovi a Vas som len tak zahliadla ze septembrove babatka, vezmete ma do kolektivu? Citam, ze mate neake stretko? Uz ste asi odisli ked 6 juna tu bola naposledy sillas

jenis
8. jún 2008

Ahojte, tak my sme už doma. Super sme sa cítili, takže sa už teším na ďalšie stretká.
Dianagol kludne sa pridaj, všetkých berieme.

jankamanikova
8. jún 2008

Ahojte!
Tak my sme uz od piatej doma, deti spali celu cestu domov. Aj my by sme pospali, len sa nedalo 😀 . Tak ked sme prisli domov, lahli sme s Janym do postele a deti sa odvtedy blaznia 😀 😀 😀 😀 . Prave sme dovecerali, veci povybalene a ja idem do vane.
Stretko bolo super, vsetky ste opekneli (asi sa o Vas muzickovia pekne staraju) a deticky su nadherne. Je to uzasne sledovat, ake su rovnake a zaroven absolutne rozdielne 😉 😉 😉 😉 😉 .
Dakujeme za pekne stretko, hudbu, pokecanie, pocasie (ktore bolo na Liptov ukazkove). Tesime sa s Janym na druhy rok. Dufam, ze nas v pocte deti niektori aj dobehnete 😎 😎 😎 😎 😎 😎 . Tesim, tesim a prajem Vam pokojne nocky a pekne letne dni.
Mam Vas rada!!!!!!

renca3
8. jún 2008

Ahojte, vitajte doma jenis, janka. 😅
dianagol...kludne prispievaj, len tohtorocne stretko si zmeskala, tak dalsie o rok. 🙂

tak zopar viet k stretku. som rada, ze sme sa stretli fajn partia a ste prijemni a dobri ludia. dnes je to vzacne.
len ma mrzi to ubytko a vsetko s nim spojene. pokracovanie o chvilu.

jankamanikova
8. jún 2008

Renca - nech Ta nic nemrzi. My sme mali izbu velmi dobru, len personal bol z roku "5", ale nik za to vlastne nemoze. Jednoducho mame dobru skusenost, ze nabuduce dame viac penazi za penzion alebo nieco podobne a mame zarucene dobre ubytovanie. Sme bohatsi o nove skusenosti a zazitky a to je vlastne velmi pozitivne. Ja idem pozriet nejaky film, chlapi uz spia ...

zuzka111111
autor
8. jún 2008

ahoojteee ... tak nam tiez celu cestu spali dievcatka a v poprade som aj ja zalomila 😀

boloo suuper ani mi to ubytko nevadilo lebo sme tam boli skvela PARTIA a na dalsi rok v tatralandii takze dievcata kazdy mesiac odkladat 😉 😉 😉

nelly spinka a lilka je uz tiez unavena co sa cudujem som myslela ze sa bude chciet ist pohrat naihrisko ako tam 😀 😀

a v besenovej bola lilka zlataa uplne nadsena bola ..ma zazitky skvele urcite

a janka baby vak suuuper etse ze ta mam a naucila si ma to znovu dnes sme uz robili nakup beuz kocika 😀

idem uspat lilus

martina236
8. jún 2008

ahojteeee doma. dorazili sme cca o siestej, medzitym sme presli peknou burkou a pekne sa rozprsalo uz aj tu. len som sa tesila ze si kupim cestou spat melon a ta burka mi to prekazila 😠 .

prezili sme kraaaasny vikend. dakujeme. boli sme veeeelmi spokojni a bolo nam s vami velmi fajn. renca, zaklad je dobra partia a ta sa teda stretla, no nie? a vdaka Bohu, ze to ubytko bolo aspon take a nie horsie 😎 😎 😎 😎 . no a nebolo by zle si to este raz zopakovat trebars aj v jeseni, ak by bola pekna a situacia by to dovolovala.

a este som chcela... zuzanka, zvladas dievcatka s maximalnym nadhladom a pokojom. proste krasne. tak si sa obavala... sem tam "osprchujes" Steva a pohodicka. si skvela maminka. a ostatne sme tiez, nie? 😀 😀 😀

renca3
8. jún 2008

tak pokracujem, deti spia.

ano, asi treba viac investovat do ubytovania, aby sme boli so vsetkym spokojni. zalezi od pristupu majitela. od neho sa odvija personal a celkove sluzby. no ale kde by ste zazili taku scenku ako z telenovely ? este vecer mi hovoril, ze ma 18 mesacnu dcerku, pako. 😒 asi si to bude dlho zehlit, ze? 😉

a ja som tiez o nieco mudrejsia. v tejto partii sa uprednostnuje kludnejsie posedenicko a pokecat si pri pohariku. ale ja som to nevedela, lebo vacsina sa k tej muzike pred stretkom nevyjadrovala. nevadi, poniektori
sme potancovali. detom sa pacilo. najvacsiu vydrz mala Lenka. 🙂

ale pocasie ma zase milo prekvapilo. to kompenzovalo, ze mozme byt mimo penzionu a hlavne vonku.
detom sa kazdopadne pacilo, Leo tomu hovori dovolenka. male deticky boli nadherne. o rok uz budu zase uplne ine. chcelo by to stretnut sa castejsie, ale na jesen je zase riziko s tym pocasim a chorobami. tak do toho sa mi nechce velmi pustat. ved uvidime.

dakujeme vierke, velmi milo prekvapila tym obleckom. aj matke a karolovi za tricka. su super.

dobru noc.

zuzka111111
autor
8. jún 2008

no aj ja som tu ....

matrinka stevo ma prisiel zobudit ze chod pozriet co pisu aj oni si vsimli ze ma dzubes :-
😀 😀 😀 😀 😀 a velmi ste mi pomohli s detmi tak to len tak vyzeralo ze to zvladam 😉

musi stevo stiahnut foto aj ked nemame tych fotiek vela ☹

no aj po minulom stretku sme chceli aj zimne a nepodarilo sa ale neboilo by to zleeeee 😉

a vierka s martinkou ozaj potesili ..tricka odlozte na dalsi rok nam este budu dobreee 😀

sillas
8. jún 2008

caute baby..
tak hlasim že sme došli v poriadku pred polpiatou...cestou na niektorých usekoch aj lialo...takže pre mna to bolo akčne šoferovanie.. 😀
o siedmej som šla dať spať Riška a zobudila som sa o 22:19..ja som zaspala skorej ako on... 😀 ešteže sa mal o malu kto postarať... 😀

bolo nam velmi super,...píšem za všetkých členov našej rodinky..ste super ludia a už sa tešíme na dalšie stretko...deti su perfektne..

a dakujeme ešte raz za oblečko...

polovične osadenstvo čo sme sa boli kupať v Bešenovej, sme sa už aj vybrali miesto na stretko na buduci rok.. 😅 takže to bude potom už iba na odklepnutie 😉

čo sa týka ubytovania...tak na jednu noc to bolo uplne v pohode...inak to tam bolo pekne..len sa o to malo starali a upratovali...ale to ja zase neriešim...ved na izbe sme iba spali.. 😅

no ja už iba dufam, že deti budu zdrave...Lucka začala pokašliavať..tak dufam že je to iba plany poplacha dame to do poriadku.

dobru noc..a prajem krásny nasledujuci junový týžden...

Mišo šiel spať, že už nejde čakať kým "dokoníkujem"...tak hadam idem pokračovať v spani aj ja.. 😀

sillas
8. jún 2008

ešte som zabudla...
chcela som napísať presne to čo Martinka...
Zuzka..si uplne super...a velmi dobre to zvládaš..s takým pokojom..tak to je velmi dobre...si trpezliva a krásna maminka...takže to všetko zvladneš... 😉

n a jasne že všetky to zvládame super a s "pokojom"...xi xi..

dobru noc.

zuzka111111
autor
8. jún 2008

oo dievcat vam dakujem ja z toho nemam taky pocit ale ked to hovorite 😀 😀 😀

konecne som pridala fotky po hodine 😠 nechcelo mi ich vziat ..

album a prihlasovacie meno je septembrovky heslo 2006 tak pridavajte lebo ja viac nemam 😠

viktoria
9. jún 2008

ahojte tak mi sme boli doma prvi, tobias spal doma 4 hodiny a uz som ho musela budit, bol riadne zniceny...
stretko bolo naozaj super, normalne ked sme my prvy odchadzali tak som sa este otocila ku vam z auta na parkovisku a normalne mi vysli slzy................
bolo dobre...aj my dakujeme za pekne tricka a svetrik.........
vsetky ste perfektne aj muzi samozrejme.........
janka a ta tvoja vydrz, ja ked som bola v takom mesiaci ako ty som ledva chodila, a ty si tak pekne na parkete hopsala no super..
vikina je dnes uz v skôlke rano si privrela palec do dveri, takze bol plac.......

stankalm
9. jún 2008

ahojte baby...tak vitajte nazad doma 😉

Pozrela som albumcek s fotkami, urcite Vam tam bolo super, aj napriek nejakym negativnym detailom, ale na to sa casom zabudne...joooj, normalne zavidim, my sme nemohli prist, Tamarka mala od piatku vysoke teploty, kasel, tak sme trcali doma a mysleli na Vas. Ale ste vsetky krasne mamicky s este krajsimi detickami 🙂
Tak snad o rok 🙂

Tak sa zatial majte krasne, nech ste zdravi, ja sa idem ucit, kym mala spinka a potom ideme grilovat a oslavovat moje meninky. Pekny den. Paaaa

zuzka111111
autor
9. jún 2008

tak kde ste zenuse...kde su fotkyyyy 😠

jenis
9. jún 2008

Fotky sú pridané, ale len zopár, aby sa zmestili všetky. Zuzi ak nejaké budeš chcieť tak napíš.

Tie tričká a svetríky boli super, ďakujeme.

Mne ubytko nevadilo, lebo bolo ihrisko. Horšie by to bolo keby tam to pieskovisko a hojdačky neboli. Inak mi nevadilo ani to, že tam pobehovali nahý muži 😉 a telenovela bola tiež fajn. 😀

sillas
9. jún 2008

caute baby...tak dneska bolo u nas krasne počasie...tak teplučko..aj mi dobre padlo po tom víkendovom počasi... 😀
dnes som bola v praci ako vymleta...som sa nevedela po tom víkende zorientovať.., bolo super..

jankamanikova
9. jún 2008

Ahojte!
Tak ako pisu babule, Zuzka, zvladas to ukazkovo. Mam sa co od Teba ucit. Si pokojna, kludna, vyrovnana a velmi trpezliva. Musime sa este stretnut, aby som co-to do Teba odkukala.
Steva kludne "sprchuj", ved ja na Janyho tiez robim "nalety". Jany je nastastie pokojny typ a musi ma asi velmi milovat, lebo ja ked na neho "naletim" svojim temperamentom 😎 ...; no malokto by ma zvladal.

Velmi sa tesim z toho stretka. U nas doma sa o nicom nehovori, len o stretku. A kludne by sme mohli sa stretnut aj skor, ak by sa dalo. Ak nie, tak o rok urcite. My uz s troma 😀 😀 😀 😀 😀 (ak sa nejake este nepritrafi, ale hadam uz nie) ..., a mozno niektori este pribudnu 😀 😀 😀 😀 😀 .

Dakujeme Karolovi za tricka, nasi uz v nich dnes pobehovali po meste a svetrik od Vierky je nadherny, vdaka, ze vobec z tej USA prisli.

No, ja som uplne nadsena. Mam v sebe kopec emocii, myslienok. Som uvolnena a oddychnuta, stretko bolo SUPERRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!

jankamanikova
9. jún 2008

A Zuzka, pozdravujeme Steva ... A som rada, ze babyvak pomohol. Si profesional, malokto sa to tak skoro nauci. Ale Ty mas aj dobre babetko 🙂 ...., Nelly rychlo pochopila o co ide 😉 😉 😉 😉 😉 .

zuzka111111
autor
10. jún 2008

janka nepreehanaj ze obkukala nieco ma dost 😀 😀 😀 ja som obkukovala od teba...ets ekeby som naucila naraz uspavat deti tak by bolo dobre

no stevo je prave opak Janyho 😠 ten v klude neostane ked robim nalet 😠 😠 😠

babyvak superr sa tesim vcera sme boli na ihrisku vkuse spala potom vykukla pokukala zaspala suuper dakujeme janka instruktorka 😉 ale musim aj na druhu stranu nosit lebo potom len z laveho prsnika kojim 😀

fuu dnes tu mame poriadny hic , boli sme trosku na prelieskach a v piesku a teraz uz buuuva

renca3
10. jún 2008

ahojte babule. som tu len na skok. dnes som bola v praci. ukazovala som fotky, co ste dali do albumu. velmi sa im pacili deturence. ja sa tiez chystam prihodit nejake, ale dnes to nevyjde. tak zajtra snad.
pekny teply vecer vsetkym.

mario
10. jún 2008

Som rada, že vám to vyšlo a cítili ste sa dobre, len ked budete mat niekto cas a chut, tak mi objasnite tu telenovelu, holých chlapov a ....lebo nie som v obraze, čo ste tam stvárali.
Fotky sú perfektné a tak mi je trocha ľuto, že sme nešli, ale raz to vyjde, dúfam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre