Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jenis
24. sep 2007

Renca casu dost, len niektore si uz objednavaju, rezervuju saty aj rok dopredu. Toto sa mne asi nestane. A este ktomu ma Roni prehovara nech to dame radsej na september. Tak uvidime.

zuzka111111
autor
24. sep 2007

ahojte no aspon vidim z enie sama idem doma zblbnut 😖 lilka je teraz velmi nesamostatna nic nevie sa zahrat ...dokonca sa naucila doobeda spat somnou lebo na zaciatku ale aj teraz som bola hrozne unavena tak si viete predstavit moju domacnost bordel no drzim sa Jankynko hesla "bordel v byte stastne dite" lebo vecer ked ju znocu uspim bud s nou uz zaspim alebo sa mi uz nic nechce robit

jenis inak v pozicovniach poziciavaju aj pre male nenormalne milucke satky 😀 take druzickovske 😀 😵

jenis
24. sep 2007

ja som videla len take na 1.sv prijimanie. Vacsie. Tak uvidime. Co sa postasti.

zuzka111111
autor
24. sep 2007

ja som tu v dargove hore je jeden salon svadobny a tam maju take malicke satosky my sme mali sit na svdbu taks om tam pozerala

jenis
25. sep 2007

Dik Zuzka pojdem niekedy kuknut. Ale neviem kedy. to je tam uplne hore? Nieco sa mi mari, ze som ten salon videla, ale nie som si ista.

sillas
25. sep 2007

caute baby....
jenis...neboj to je ešte kopa času...a dovtedy dostane zase niečo krajšie, tak to ešte až tak nerieš..

renca tak ako dopadla oslava??? baby ved popridávajte foto z oslav... 😉
nas to čaka v sobotu, Riškovi napečiem tortu ja a Lucke som dala objednať, lebo jedniný kolač ktorý zje je doboška...a tu piecť fakt neviem..a ani nemám kedy.. 😀

neviete čo je s laurajanou? sa už vyše mesiaca neozvala..mohla sa aj ona pridať na stretko, nikto nema na nu kontakt??

renca3
25. sep 2007

sillas...oslava bola fajn, ja tradicne tortu nepeciem, tak sme mali z cukrarne. Najviac sa mi pacila vyzdoba. To sa pochlapil moj drahy. Normalne sa odtrhol na 1 den od ucenia. 🙂 Posnazim sa aj o foto do albumu.

Na laurujanu nemam kontakt. Hadam nas obcas precita.

mario
25. sep 2007

No samé dobré správy, gratulujem Jenis.
My sme dnes absolvovali tretie očkovanie a poviem vám, hrozná skúsenosť. Plakala tak, že až prestávala dýchať a nevedela som si ju od seba odtrhnúť, aby som ju obliekla. Ešte teraz je mi blbo, asi kúpime biele plášte a budeme v nich doma pobehovať.
Nás čaká oslava v stredu, pozval nás Jankin Matúško, tak nebudete veriť, ale pôjdem k Janke prvý krát.

martina236
25. sep 2007

jenis, skvela sprava, takze mas co riesit 😉

nasa oslava, napriek tomu ze mala teplotovala a bolo rusno, dopadla super. ked budem stihat teraz tak pridam foto. dostala celkom dost darcekov na to, aby, ked sme sa vratili domov, sa hrala cely den s pokazenym autickom a nove hracky zostali bez povsimnutia. okasla nam tie hracky 😀 😀 😀

laurejane som pisala IP, ale sa vobec neozvala, inokedy odpisala, takze je dost mozne, ze sem ani nechodi.

mario, jakze 1x a kvety kto polieval? ci ako oficialne na navstevu myslis?

martina236
25. sep 2007

vobec sa mi nedari pripojit foto a vobec sa sem dostat. asi opat nestiha server.

pisala som laurajane sms, cakaju na nove rychlejsie pripojenie, len im to nie a nie zapojit

martina236
25. sep 2007

tak predsa sa podarili tie fotky. zabila som tu vecnost 😠

mario
25. sep 2007

Uplne prvý krát, lebo kvety chodil polievať môj drahý 😀 .
Idem spať, lebo od únavy mám svalovku, tak pá.

jenis
26. sep 2007

Tak konecne som pridala fotky z oslavy. A par aj z Bojnic zo zoo.

jenis
26. sep 2007

Martina dakujem, krasne fotocky. Inak ako decielis aby Carolinka nedavala dole celenku a sponku z vlasov? Ja mam z tym taky problem, ze rozmyslam nad tym, ze jej tu ofinku ostriham. ☹

renca3
26. sep 2007

mata, jenis...mile fotky, kocky su zlatunke. 🙂

V poslednej dobe mame rusne noci. Tuto noc to bolo kazdu hodinu. Neviem ci zuby alebo prsnikova zavislost. Ale cez den som potom mimo. 😝

anjelik85
26. sep 2007

Ahojte septembrové mamičky. Chcem popýtať radu, ako učíte detičky na nočník. My ju dávame len po každom zobudení a vždy jej potom tlieskame. Musíme ju dať budúci september už do škôlky, tak ju dovtedy musíme odnaučiť dovtedy od plienok. Zatiaľ ju len na to pripravujeme, lebo myslím, že chápať to bude až o dákeho polroka. Tak ak môžte, poraďte. Ďakujem.

renca3
26. sep 2007

anjelik...my zacneme az niekedy v maji, skolka este nehrozi. 😉

jenis
26. sep 2007

Anjelik85, ja ju davam pri kazdom prebalovani. Ukazem jej nocnik a poviem hapa, pekne si sadne a chvilku sa tam s nou pohram, ale vacsinou nic neurobi. A ak ano tak jej zatlieskam tiez a pochvalim ju, ze je sikulka. Ja to po prebudeni vacsinou nestihnem, lebo som leniva vstat a dat ju na nocnik. 😅
Ale este mate dost casu na to odnaucenie.

ajduska
26. sep 2007

ahoj anjelik, ešte sa tým vôbec nestresuj, ja malú nedávam zatiaľ vôbec na nočník a ak začnem, tak až o nejakého pol roka
najstaršia dcérka šla do škôlky tiež dvojročná, celé leto predtým som ju učila na nočník a nič, sedela tam aj polhodinu a nakoniec sa mi potom o 10 minút vycikala na dlážku, tak som si povedala, že ju nebudem trápiť a nechala som to tak a potom, bolo to presne 3 dni pred druhými narodeninami, sa sama zrazu vypýtala na nočník a odvtedy tam chodila bez problémov, takže my sme sa plienok zbavili zo dňa na deň (ale na spanie ich mala do 2,5 roka) 🙂

martina236
26. sep 2007

jenis, ono kedy ako. niedy narabame so sponkou cele dni, co si ju dava dole a inokedy si ani nespomenie. ako s ciapkou

a nocnik? ja som to tu uz spominala. davam ju iba rano ked vstaneme, urobi malu a velku a hotovka. potom uz cez den nedavam. zatial sa to mu nejak osobitne nevenujeme.

viktoria
26. sep 2007

ahojte,ani mi maleho este nedávame na nočník, podla mna je to este skoro, on aj tak by nevedel co od neho chcem, skusať budeme az za pol roka... vikina sa tiez odnaučila zo dna na den...
no malý este trochu soplí a máme už aj druhu hornu stoličku, takže spolu 10 zubkov...
ozaj baby v piatok večer budem sedieť v lavici a vy na alderdorfe pri vínku, normálne vám zavidím, a budem na vás celý ten čas myslieť... dobre sa zabavte...

anjelik85
26. sep 2007

ahojte, díky za rady. no ja malú ešte neodnaúčam od plienok. len ju zvykám na nočník. a ona keď sa doň vyciká, tak sa ma chytí, postaví a pozrie do nočníka. tak jej zatlieskam a ona sa teší. a dnes sme to šli vyliať do wc spolu, tak sa tešila, že sme to tam spláchli. 😀

renca3
26. sep 2007

viky...ako sa ti paci opat v skolskej lavici? Kolko budes mat teraz v zime skusok?
My mame tiez uz 10 zubkov, horne stolicky a dolne su tu kazdu chvilu. 🙂

jankamanikova
26. sep 2007

Ahojte!
Konecne sa ozyvam. Poriadne som si to ti prestudovala 🙂 a ako citam, mate sa dobre.
My sa mame vynikajuco. Matusko ma dnes 1 rocik, mali sme malu oslavu - nasa rodinka a mario s rodinkou. Nafukli sme s Janikom baloniky, tesil sa neskutocne. Mame sa fajn, sme zdravi a spokojni.
Cez vikend sme boli na vychode, zenil sa Janyho brat, takze bolo veselo 😀 .
O mesiac dalsia svadba, tak sa tesime.

Inac Laura s Matuskom su taki nadherni, kazdy taky originalny ...

Tak Vas pozdravujem a posielam pusinky ...

renca3
26. sep 2007

Janka...vsetko dobre Matuskovi, nech vam robi radost celej rodinke. 😵

jankamanikova
26. sep 2007

renci - Dakujeme. Cez vikend budeme v Blave, ideme na Konferenciu o dojceni. Bude trvat dva dni, tak som zvedava. Mozme sa vidiet. Este sa Ti ohladom toho ozvem.

renca3
27. sep 2007

To je celkom vtipny nazov "Konferencia o dojceni". 🙂
Jasne Janka...ozvi sa ze kedy, aby sme boli doma.

zuzka111111
autor
27. sep 2007

ahojte matuskovi vsetko najlepsie .... 😵
no ako to tak vyzera na stretku uz budem v tehu nohaviciach 🙂 dnes idem na poradnu jooj keby chcel robit ultraz aby som vedela oc to je ja som uz taka zvedava 😝

inak my mame est elen 5 zubkov ale zjeme na nich vsetko 😀 😀

jankamanikova
27. sep 2007

Ahojte!
renci - je to vtipny nazov, ale su tam zaujimave temy.
Tu si klini ... http://www.dieta.sk/index.php?page=3&type=blogg...

jankamanikova
27. sep 2007

Teda klikni 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre