Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

zuzka111111
autor
1. mar 2010

Ahojte dievcene
tak datum zerezervovany 28.- 30.5 .....

Ešte kto chce este postielku? Idem este raz spisat mail ...a poslat aby nam poslali celkove vykalkulaovnie na rodinu ..postielku zatial objednavam pre Vierku...

salma22
1. mar 2010

ahoj zaujima ma ci treba chodit z babom kazdy den vonku a ci aj vtedy ked je len nachladena citala som a pisala to doktorka som ze je dobre ked sa chodi von aj vtedy a vraj lepsie vonku dycha 😒 nasa doktorka nam vravela ze mame byt doma co si o tom myslite vy pomozete my z dylemou?...hm.... 😅

zuzka111111
autor
2. mar 2010

tak zenuse tu je kalkulacia....

1 rodina - Renata - 2 dospele os, 2 dieti , vek -6r, 3 r ...... 2 izbový aprtman, 2 dospele polpenzie , 2 detske polpenzie

17,5 x 2 x 2 = 70,-Eur (dvaja dospely noc s polopenziou)

11 x 2 = 22,-Eur (6 rocne dieta noc s polopenziou)

5 x 2 = 10,-Eur (3 rocne polopenzia)

spolu = 102,-Eur


2 rodina Janka Manikova- 2 dospele os, 3 deti, vek- 5r, 3r, 1,5 r ........ 2 izbvý partman , 2 dospele polpenzie , 2 detske polpenzie

17,5 x 2 x 2 = 70,-Eur (dvaja dospely noc s polopenziou)

11 x 2 = 22,-Eur (5 rocne dieta)

5 x 2 = 10,-Eur (3 rocne polopenzia)

Dieta 1,5 roka bezplatne

spolu = 102,-Eur


3 rodina Mária- 2 dospele os, 3 deti,vek - 5r, 3 r, 1,5 r...... , 2 izbový apartman, 2 dopele polpenzie, 2 detske ...

17,5 x 2 x 2 = 70,-Eur (dvaja dospely noc s polopenziou)

11 x 2 = 22,-Eur (5 rocne dieta)

5 x 2 = 10,-Eur (3 rocne polopenzia)

Dieta 1,5 roka bezplatne

spolu = 102,-Eur


4 rodina - Janka Genciova - 2 dospele os, 1 dieta 3r, ...1 izbový apartman s pristelkou, 2 dospele polpenzie , 1 detská

17,5 x 2 x 2 = 70,-Eur (dvaja dospely noc s polopenziou)

5 x 2 = 10,-Eur (3 rocne polopenzia)

spolu = 80,-Eur


5 rodina Zuzka - 2 dopele os, 2 deti , vek- 3 r, 2 r, .......1 izbový apartman s pristelkou , 2 dospele polpenzie, 2 detské

17,5 x 2 x 2 = 70,-Eur (dvaja dospely noc s polopenziou)

5 x 2 = 10,-Eur (3 rocne polopenzia)

spolu = 80,-Eur


6 rodina Evka - 2 dospele os, 1 dieta ..3 r , .....................1 izbový apartman s pristelkou ,2 dopele polpenzie , 1 detska

17,5 x 2 x 2 = 70,-Eur (dvaja dospely noc s polopenziou)

5 x 2 = 10,-Eur (3 rocne polopenzia)

spolu = 80,-Eur


7 rodina Martina - 2 dospele os, 1 dieta ..3 r, ...................1 izbový apartman s pristelkou, 2 dospele polpenzie, 1 detska

17,5 x 2 x 2 = 70,-Eur (dvaja dospely noc s polopenziou)

5 x 2 = 10,-Eur (3 rocne polopenzia)

spolu = 80,-Eur


8 rodina Silvia - 2 dospele os, 2 deti , vek .7r,.3r, ............1 izbový aprtman s pristelkou , 2 dospele polpenzie, 1 detska

17,5 x 2 x 2 = 70,-Eur (dvaja dospely noc s polopenziou)

11 x 2 = 22,-Eur (7 rocne dieta)

5 x 2 = 10,-Eur (3 rocne polopenzia)

spolu = 102,-Eur


9 rodin Vierka - 2 dospele os , 2 deti , vek 3r, 1 r...............1 izbový apartman s pristelkou a postielkou, 2 dospele polpenzie , 1 detska

17,5 x 2 x 2 = 70,-Eur (dvaja dospely noc s polopenziou)

5 x 2 = 10,-Eur (3 rocne polopenzia)

Dieta 1 rok bezplatne

spolu = 80,-Eur

renca3
3. mar 2010

dakujeme zuzka. tie ceny su celkom primerane. pytala si sa aj na zalohu?

zuzka111111
autor
3. mar 2010

chce vediet ci to vyhovuje ...
len mne asi nezapocitali polpenziu pre nelly
a silas zrejmne zapocitali polpeniu 2 krat namiesto jerdnej ...dobre som pozerala ne

renca3
3. mar 2010

asi si to nevsimli.
ved to je len informativne. sillas si povie na mieste, ze pre maleho nechce polpenziu a bude ju to stat o 10,- EUR menej. a ty si doobjednas a prihodis 10,- EUR.

renca3
3. mar 2010

baby...napiste vsetky ci suhlasite, pripadne ci nie. aby zuzka mohla dat vediet do penzionu.

martina236
3. mar 2010

suhlasim 😉 , dik zuzka

sillas
4. mar 2010

ok Zuzka, ale akurat ten rozdiel ako si spomínala.. 😉

jankamanikova
4. mar 2010

Ok, my suhlasime a dakujeme Zuzke za jej cas ...

renca3
4. mar 2010

ahojte
Tea v skolke preradili do vyssej triedy. v malej bol najstarsi a uz sa tam nudil. a sme na zaciatku ako v septembri.
nechce ist do triedy, drzi sa ma ako kliest a place. ucitelky ho odo mna odtrhnu a prcham prec. o minutu je dobre.
len to treba vydrzat nejaky ten piatok..... 😝 ucitelky a ja ho uz pozname, len mi je to neprijemne pred ostatnymi rodicmi. 😒

vierka3
4. mar 2010

ahojte, mne tam nesedi len pocet 1 a 2 izbovych apartmanov... a radsej by sme boli v 2 izbovom, ak sa da, aby sme sa tam zmestili a mohla som pripadne uvarit nieco Dankovi. Inak to suhlasi a uz sa na Vas tesime 😉

zuzka111111
autor
5. mar 2010

vierka zmestili by ste sa aj do jedoizboveho ...dvoj izbovy su led dve oddelene izbičky ale kuchynka tam nieje.

renca3
5. mar 2010

zuzka...svagrina mi hovorila, ze tam mali kuchynku alebo nejaky kuchynsky kutik.

jankamanikova
6. mar 2010

Ahojte, ja som si tiez citala, ze v dvojizbovom je kuchynka, ale nam to jedno. My potrebujeme dve izby pre nas komfort, deti v jednej a my v druhej a v pohode sa vyspime. Velmi sa na Vas tesim a aj Jany a detom to radsej nehovorim, lebo ak by som povedala, tak Matusko sa ide obliekat a obut a ideme 😀 . Im to povieme asi tesne pred odchodom.

zuzka111111
autor
6. mar 2010

nestudovala som teraz ich stranku ..... tak potom vierka ...ches dvojizbový ? aby som im napisala a aj tu zlohu dohodla

jankamanikova
6. mar 2010

Zuzka - a zalohu Ti netreba poslat? Alebo im, ci ako to je?

Dufam, ze ste vsetci zdravi a spokojni; ze deti posluchaju a vymyslaju (ako tie nase 😀 ), ale to je pre nich prirodzene. Tesim sa na novinky ...

vierka3
7. mar 2010

zuzka, ak sa da tak dvojizbovy. dik

lacosste
8. mar 2010

ahojte zienky, davno som tu nebola....nestiham 😢
Zuzka,potvrdzujem ten penzion, nam to tak vyhovuje. mas s tym asi kopu starosti....dakujem🙂

kde mozem potom poslat peniazky? prosim daj vediet🙂

pekny ( aj ked znovu zasnezeny) den 🙂

martina236
8. mar 2010

v NR slnecnoooo 😉 😎

renca3
9. mar 2010

aj u nas je pekne slnecno, ale stale zima brrr. uz aby bolo aspon 15 stupnov.

Leov kamos ma cerstvu sestricku a nasi si zobrali do hlavy, ze aj oni chcu sestru. 🙂 ale Teo by chcel uz taku velku ako je Leo. 😅

jankamanikova
9. mar 2010

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Ahojte! Tak boli sme s babom u dr. Ultrazvuk mi nerobil, ale zato boli dalsie vysledky z krvnych odberov a o tyzden idem na dalsie krvne testy. A potom sa kazdy cuduje, aka som chuda . Krvne odbery dopadli dobre, vsetko je negativne (aj Rh protilatky), akurat sa druhykrat objavila enormne zv. stitna zlaza. Nikdy som s nou nemala problemy a teraz toto.Tak idem na endokrinologiu, vo stvrtok mi budu brat najprv krv a potom vysetrenie. Ta sa tesim. Citala som na internete vsetko mozne o tom, vraj to moze sposobit riadnu sarapatu. Ale dr. optimista, ze mam vypnut internet. To iste povedal aj Jany, ze bude dobre, ved sa modlime a aj deti sa modlia. Tak na co sa strachovat. Jednoducho ako som citala o tej stitnej zlaze, tak som s nou musela mat problem asi skor. Vsetky tie indikacie sa na mna hodia a vyskocilo to zrejme po Jakubkovom porode. Uvidime, co povie dr. odbornik. A vraj preco som taka naozaj chuda a jem aj za piatich a zase som nic nepribrala .

Takze tolko. Inac dnes som absolvovala aj interne. Taaaak som sa smiala, ze ja, co nemam rada dr. a ani ich nemusim, si ich pri stvrtom babu vsetkych obehnem naraz . Ale gynekolog povedal, ze mozem byt v klude, lebo morfologicky UTZ ukazal, ze je vsetko ok a aj testy na Downov syndrom boli negativne. Este AFP testy ... Tak sa tesim, ale aj modlim, aby bolo vsetko ok.

Vy sa drzte, opatrujte sa a budte vsetci zdraviiii ...

jenis
10. mar 2010

Zuzka mne vyhovuje. Pošli číslo účtu kam ti poslať zálohu. 😉

sillas
10. mar 2010

Janka, dávaj na seba pozor , máš môj obdiv...držím palce, všetko bude ok...myslim na teba.. 😉

A ja už chcem jaaaaaaaar.. v nedelu nad tu nakydalo plno stenu, ešte stale sa nestopil...rano hrozna kosa, cez den vietor...no už je to na nervy... 😠 😠

tak nech sa nam už oteplí...

zuzka111111
autor
10. mar 2010

JANKA . Mne s tiez ukazala stitna po porede s nelly ale ta opacna takze ja ani za nic schudnut ☹ tak pekne papkam lieciky ...

sillas tba som dala opravit takze to bude 92

vierka budete mat 2 izbovy aprtaman

renca posielm ip ...lebo neviem teraz sa hnut kuk ip

jankamanikova
11. mar 2010

Zuzka - viem o Tvojej stitnej zlaze a myslim velmiiii na Teba. No, dnes som tam bola a bolo tam brutalne vela ludi. Tak asi tento problem sa tyka naozaj väcsiny populacie, hlavne zien ...

renca3
12. mar 2010

janka...nezavidim ti to momentalne behanie po doktoroch. ale ako zart - aspon sa mozes z chuti najest a nepriberies. 😉 ja sa najem a hned to citim na obleceni. potom to kompenzujem pohybom (velmi zriedkavo).
bola som 2-krat na Zumbe a skoro som odtial usla, co som nevladala. 😝 ale uz mam doma DVD a naberiem kondicku doma (teda rada by som). 🙂

cipka
12. mar 2010

Ahoj JankaManikova,

práve pred časom som ťa niekde spomínala a zamýšlala sa nad tým, či nebudete mať už 4-té bábo...a čo nevidím...tak gratulujem. A, opäť september? 😀 Hlavne, nech ste zdravučký.

zuzka111111
autor
12. mar 2010

Ahojte
tak mate IP ...o zalohe....

janka moja stitna je opak tvojej takze ja mam problem schudnut a lieky beriem tiez sporadicky stale zabudnem a musia sa brat rano nalacno tak to si spomeniem vzdy na obed .... ale moja kazda druha kamoska ma problem so stitnou ....

renca3
16. mar 2010

caute, sa to tu nejak nehybe.

Teo dnes isiel takmer po tyzdni do skolky. trochu protestoval, lebo Leo je na ATB doma, ale dalo sa.
nevedeli sme sa zbavit kasla ani za nic. 😝 snad uz bude dobre.
Teo sa uz nepyta do malej triedy, lebo sa citi teraz ako velkac. nastastie s kolektivom nema problemy. on sa pohra s kazdym. ten bude ako Leo. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre