Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

stankalm
28. apr 2008

ahojte...
tak ako citam, zase nas navstevuje chripka...no aj manzel bol chory, ale uz je ok, ja trosku kaslem a mala ma sopliky, ale vyzera, ze uz jej prechadzaju, tak dufam, ze to tak bude.

My sme boli dnes skoro stale vonku, bolo krasne, len aby to vydrzalo, lebo nejake mraky sa nazhanali ☹
No aj ja uz par dni rozmyslam ist s malou na pieskovisko, ale trosku sa bojim, ze ako to bude vyzerat a hlavne ako bude ona vyzerat ☹ Ale raz to vyskusat musime a uvidime...

No ani nespominajte to ucenie, mne sa treba pripravit na prijimacky z nauky o spolocnosti, mam uz aj knihu, ale nejak neviem z ktorej strany zacat 😒 Vobec ale vobec sa mi do toho nechce pustit, ale uz musim, lebo prijimacky su o 2 mesiace a ja duta jak poleno...

Zajtra nam pridu montovat roldor, taky mensi do jednej mensej chodbicky, tak sa tesim, ze si to tam vsetko potom poukladam, lebo ulozneho priestoru nikdy nie je v byte dost...a hlavne teraz, ked vacsinu spodnych suplikov mame prazdnych kvoli Tamarke 😉

Dnes som bola kuknut kamosku v porodnici, v nedelu sa jej narodila dcerka...boze to bol pocit drzat po dlhej dobe take male babo v naruci...som sa rozplyvala...no asi zacneme rozmyslat nad druhym 😉 ...ale manzel mi povie, ze mi tie navstevy malych babatiek skodia ☹

Tak sa drzkajte a dobru nocku prajem. Paa

jankamanikova
28. apr 2008

Ahojte!
Tak odber na glukozu dopadol nad ocakavanie. Akurat som prvykrat musela rano deti budit (a to spali od pol siedmej 😀) a to sa im nepacil, tak plakali obaja naraz. Ale s pokojom (ako si vzdy vravim). Dorazili sme o siedmej (presne - co sa mi nestava); vsetci cumeli, ze co ti mali tam robia, ale boli velmi zlati. Sestricka nadsena. Akurat, ked mi chcela brat krv, tak Matusko sa ma nepustil a Janik vsetko musel mat pod kontrolou 😎 , ale inac pohoda. Ta "hnusna" voda sa dala vypit a aj tie dve hodiny vydrzat, kedze o dve hodky mi brala zase krv.
Chalani boli uzasni, som velmi rada ...

Dnesny den bol velmi dlhy, kedze sme sa od rana nenudili. A este aj anglictina. Bol so mnou Matusko, Janika mi zobrala kamaratka. Tak ho osalila, ze isiel s nou. Co som nechapala, lebo on sa odo mna nepohne 😉. Bol taky stastny, lebo bol s kamaratom Matuskom, ze ani nedychal, ked mi rozpraval, co robili 😀 😀 😀 😀 😀 . Tak som rada.
Zajtra nas caka tazky den Doobeda kamaratka, na obed cestovanie do BA a podvecer nas Jany 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Tesim, tesim, tesim ..... Od radosti som si zmenila farbu a zajtra ma kamaratka ostriha, aby som bola kocka ...

Tak papapapappapa ......

aviril
29. apr 2008

Ahojte. Janka, chcela by som mať tvoju energiu a kľud s akým všetko zvládaš. Ja už teraz som z hocičoho vynervovaná a to ešte sa to malinké ani nenarodilo. Čo budem robiť potom, keď mi dve malé deti budú naraz plakať. Asi sadnem do kúta a budem plakať s nimi 😀
A do tej cukrovej vody ti dali aj citron? Pri prvom som to pila bez citronu a bol to hnus. Pri druhom a treťom som už mala citron a bolo to ako sirupová voda, úplne v poho som to vypila.

mario
29. apr 2008

Bojím sa aj niečo napísať, lebo včera som dopísala a odpojilo ma od serveru, takže som si pokecala sama so sebou.
Aj u nás bolo predlhé soplíkovské obdobie a ešte stále tak čudne chrápe, ale to už zrejme bude opuch sliznice z alergie. Slniečko dnes zase pekne svieti a malá chce byť stále vonku, ked sa zobudí, postaví sa s kýblikom k dverám a pýta sa von. Ja som ako citron, lebo byť toľko vonku po tej zime mi dáva zabrať a hlavne ten beh je dosť náročný, ale včera vydržala v piesku plných 1O min, tak som rada. Asi ked bude mať toľko ako ja, vydrží sa tam hrať aj dlhšie.
Mamičky -študentky obdivujem aj ja, mám pocit, že by som teraz nezvládla ani leporelo.
Janka, dúfam, že farba vyšla, lebo máš nejak pozaľahované 😀 .
Idem niečo zhltnúť, kým malá spí, prajem pekný den.

viktoria
29. apr 2008

ahojte dievcata kde ste vsetky, mne uz totalne drbe z ucenia, ale v pohode, najblizsie mam ustnu skusku z komunikacie, tak janka pozor, na stretavke budem velmi komunikovat, ako minuleho roku, ale renca slubujem ze tentoraz sa posnazím aby si mi aj rozumela.....
s malym sme boli von, zakazdym si dava ciapku dole, dne si daval hlavu do plota takeho kolieska normalne som myslela, ze mu hlavu nevyberiem, lebo viete ma dost velku hlavicku.... 😀

sillas
29. apr 2008

janka..tak teda s dvomi drobcami k lekarovi a další v brušku...no maš super vychovaných tých svojich chlapov..a snad ta Jany spozna ked tak meniš frizuru... 😀 hod nejake nove foto..už dávno si nič nepridala..aj nejaku bruškatu...snad stihnem hodiť sem niečo nove aj ja.. 😉

Riška teraz nosim ku svokre..u nas už 2 mesiace prerabaju byty...Riško ma už z toho celeho traumu..sa trasie a chce iba na ruky a hrozne sa boji..takže mam dosť lietačky...Riško-Lucka..ale Riško je tam spokojnučky...a ovela lepšie cez den spi...doma sa stale budil.. ☹

martina236
30. apr 2008

ahojteee, nejako tu poriedko prispievame. halooooo 😕
dnes mam upratovaci den, ani vonku sme doobeda neboli, vstali sme veeelmi skoro uz 7.10 som bola na nohach, tak vsetko v pohodicke stihame. mala uz spi, mne este ostali dve miestnosti umyt dlazku a poobede hijo na nakup, lebo zajtra cestujeme do prahy. este nemam darceky.

stanka, vy ste este neboli na piesku? tak preto ten strach ako bude vyzerat asi co? neboj sa zvyknes si. ja som si musela aj na to, ze tam chodi v uplne novuckych veciach od hlavy po paty, pretoze nemame po kom dedit. ale nie je to take hrozne. samozrejme ze si domov zakazdym donesiem peknu nadielku piesku, ale my ak ked sa vyberieme na prechadzku bez "werkzeugu", ze ideme iba tak na luku, aj tak skoncime v piesku s inymi detmi, lebo mala zboznuje smykacky a piesok. uz vylezie sama na smykacku, este sa aj hneva, ked za nou stojim aby nepadla, ze sama, sama.

viktoria, my sme ciapku uspesne nosili na hlave, kym neodkukala od inych ze ju zhadzuju a opakuje uz aj ona 😠 . dost neprijemne, ked ma spotenu hlavicku a potom fuka vietor a ona bez capice.

ked sa tu uz nahodou vecer nestihnem zastavit, tak vsetkym prajem krasny vikend, uzite si, neviem ci bude pocasie priat, predpoved nebola najlepsia. uvidime. dufam, ze nebude sediet zavrety. mame v plane aj zoo v prahe.pa

stankalm
30. apr 2008

ahojte...
martinka, no veru este sme neboli na pieskovisku, ale pojdeme, vcera som jej kupila formicky...ja sa nebojim, ze bude spinava, ved to sa operie, ale aby bola dobra a aby napr. piesok nejedla alebo co..ale mozno sa obavam zbytocne...uvidime 😉 A uzite si to poriadne v Prahe, aj za nas 🙂

sillas...no nezavidim, ze prerabaju byty, Tamarka sa tiez boji, ked buchaju a vrtaju a pozera na povalu a ukazuje no,no a hned ju mam nalepenu na nohe🙂

Inak, nejak sa ochladilo dnes tu u nas, fuka taky neprijemny vietor, snad sa to nejak velmi nepokazi.

Som Vam pisala, ze nam mali prist montovat satnik...no dopadlo to katastrofalne, manzel bol s majstrami doma a ja som isla s malou prec, k nasim, lebo vrtali a buchali, no a prideme potom domov a pozeram, premeriavam, a ten satnik bol uplne iny ako som si ja nakreslila. Manzelovi sa to tiez nezdalo, ale nic nepovedal, ani mi nezavolal, jemu je vzdy vsetko dobre...no do mna voslo sto certov, tak ja si nakreslim navrh, zaplatim zalohu a oni mi urobia uplne iny satnik, mensie sufliky, vycnelok na zehl. dosku a susiaky na pradlo mal byt 150 cm vysoky a oni urobili len 140, cize je mi na 2 veci, kedze zehl. doska ma na vysku 145, vsetko proste na prd...tak som zavolala tomu chlapikovi a povedala svoje, ten iba cusal chudak a prisiel za 5 minut a vraj urobila chybu taka mlada pipka, co tam robi, ze si nepozrela moje miery a urobila si po svojom, ze ako je standard a ako si vzcsinou ostatni ludia davaju robit...to mi nemohla zavolat, ked sa jej nieco nezdalo? To je uzas! Tak teraz na ich naklady to musia poprerabat tak, ako som to chcela...porazit ma islo vcera, normalne som si dala do "stampelrika", lebo som sa az triasla.
No pevne verim, ze sa im to uz podari...

Tak sa majte krasne, uzite si zajtra volny dnicek, my budeme same dve, lebo manzel zajtra pracuje ☹
Ale od piatku je doma a ideme oslavovat moje aj jeho narodeniny, tak sa celkom tesim. Pa paa

renca3
1. máj 2008

matka...tak vam prajem pekne pocasie, lebo uprsana Praha nic moc.
to sa mi paci, ze 7.10 velmi skoro. my mame takmer kazdy den budicek o 5.45. potom sice spi poobede aj 3 hodky, ale vecer ide spat az okolo 9.00.

vcera sme boli s Leom vo viednskej ZOO. no parada. nema na bratislavku ani na prazsku zologicku. pocasie bolo akurat. to bol vlastne darcek k Leovim meninam, velmi sa mu pacilo.

renca3
1. máj 2008

vcera som zbalila babatkovske vecicky pre bratrancove a sesternicine deticky. nejak som im to podelila. normalne ma chytala nostalgia, aki boli ti moji drobucki. dala som im to s komentarom, ze dufam, ze uz to nebudeme potrebovat a keby sa nieco prihodilo, tak si to budem pytat. 😉
peto dnes pracuje, tak ja upratujem a idem porobit firmam mzdy.

mario
1. máj 2008

Ahojte! My pieskovisko absolvujeme, už sme aj ochutnali, aj z očí vyberali a tiež mi nebolo všetko jedno, ale asi s tým rastú deti. Videla chlapčeka, čo si veselo napchal ústa a jeho mamina čítala dalej časopis, tak aj Laura hned vyskúšala a nestihla som tomu zabrániť 😀 .
Z majstrov domácich mám fobie, my sme robili už tri šatníky, ale teraz pri sťahovaní sme sa rozhodli pre hotovú variantu z Ikea. Nemám už nervy na chlapov v monterkách a bagančiach, dokonca môj drahý bude aj malovať, lebo po poslednom maliarovi sme upratovali tri dni a aj tak nám stierka zostala na plávajúcej podlahe, takže už nikdy.
Renci daj trochu info o tej viedenskej zoo, prosím.
Junior dnes trenuje 7 hod, tak žiadny sviatok práce, my sme boli s malou na kolotoč v NR a v parku.

aviril
1. máj 2008

no renca, nikdy nehovor nikdy. ešte pokojne môžeš tie vecičky potrebovať.
mario, ty kde bývaš, keď chodíš do nr?

renca3
1. máj 2008

mario...viac na www.zoovienna.at

o majstroch mi ani nepiste, lebo my prerabame jeden dom a uz mam nervy v cudu. kym nad nimi nestojis a nekontrolujes vsetko, tak mas smolu. ale kde zobrat ten cas tam s nimi travit? nechapem, ako niekto postavi dom bez nervoveho zrutenia. a pri detoch je to parada. pan zameriavac na vstavane skrine sa mi ma ozvat na buduci tyzden, tak dufam, ze to tak aj bude. ja by som tiez volila hotove skirne, ale mame podkrovie, tak musime dat robit na mieru. to este bude horor, ked to nesadne...ja mam uz teraz obavy. 😒

renca3
1. máj 2008

aviril...ja neviem ale do prechodu sa mi ich nechce skladovat. no ved som povedala, keby daco, vratia. 😅

v lete sa totiz budeme stahovat, tak triedim veci a zbavim sa snad aj mojich handier spred 15 rokov. ja vsetko drzim v skriniach ako taky dochodca. 😅

stankalm
1. máj 2008

ahojte..
renca...ja tiez vsetko skladujem, ved co ak niekedy...ale raz za cas ma chyti upratovanie a co mi je male, vyradim, lebo tazko predpokladat, ze budem mat este niekedy 49 kg ☹ Malej vecicky si odkladam, lebo este by som jedno babo asi chcela, uvidime, ako nam to priroda nadeli...

No veru, aj ja som na majstov uz alergicka, lebo ked sme zariadovali byt, tak ma islo parkrat porazit, uz som aj dlazbu v chodbe chlapom zrusila, nastastie to este nebolo dobre zatuhnute a ked rano prisli, ze to idu zafugovat, tak boli velmi prekvapeni, ze kde je dlazba...oni si to ulozili "hajom-fajom" ako sa im pacilo a mojmu manzelikovi sa to zdalo tiez dobre 😒 Ja si ani neviem predstavit, keby sme mali stavat dom, tak ja by som tam musela byt stale ako stavebny dozor...Najvacsi problem ale mam s tym, ze ti chlapi ma ako keby ignoruju alebo co, lebo vyzeram mozno tak na 20 rokov, ale ked mi uz piju krv, tak si poviem svoje a uz len cusia a robia ako kazem 😉

No ja som dnesny sviatok prace stravila upratovanim celeho bytu, vratane umyvania okien a este aby nebolo malo, tak mala mi prevratila vedro s vodou, nastastie nemame koberce, tak som to rychlo utierala a potom vecer vykydla kakaovy pribinacik, polovica na jej body a pancusky a druha polovica na moje teplaky a na kobercek pod stolom...ale pohoda, klidek, tabacek 😎
A doobedu sme boli pozriet Fica na tribune 😉

Tak prajem dobru noc. Pa

zoya1
1. máj 2008

Ahojte! Tak ako čítam, všetky ste v pohode, detičky "počúvajú". My nemáme nič nové, akurát Zojke sa asi prebudila pásomnica - s prepáčením "zožerie" všetko čo jej príde pod ruky. Dnes sme boli grilovať u našich na záhrade tak tam spráskala celé grilované mäso - taký plát ako ja - za tým si dala tanier zapekaných zemiakov s brokolicou a šunkou a celé to ukončila chlebom s maslom a Paťou - tvarohovým krémom. Aj som rada, že papká, ale na druhej strane sa bojím, že bude guľka bombuľka ako ja ☹ , a celý život bude chudnúť chuderka.
Ja sa učím a učím, a čím ďalej mám pocit, že toho viem menej a menej, ale už aspoň 1 predmet z piatich som zvládla. Manžel od zajtra dovolenkuje tak neviem, ako to bude s mojím učením, keďže ja sa učím nahlas a dosť mi vadí, keď je niekto doma. No uvidíme.
Prajem krásny zvyšok večera.

ajduska
2. máj 2008

ahojte babule...tak som sa predvčerom naštvala, napísala som siahodlhý príspevok a keď som ho chcela odoslať, tak ma odpojilo a nechcelo sa mi to písať znova 😠 ......už ani neviem, čo som tam písala..teraz som v robote a akoby zázrakom mám chvíľočku čas, tak to využijem 😉

my sa máme celkom fajn, malá je zatiaľ zdravá, aj keď berie Zodac na posilnenie imunity a Maltofer...zubov máme stále len 12, nejak jej nerastú tie očné, ale niekedy je mrzutá, akoby jej išli všetky naraz 😠 😝
inak je zlatá, šikovná, pomaly začína rozprávať, ale najradšej spieva, Cilka (naša opatrovateľka - mužova sesternica) ju naučila že "hajaj - búvaj bába", tak to spieva dookola a pomedzi to niečo nezrozumiteľné, ale "výšky" má neskutočné (až mi trhá uši 😀 ), tak z nej raz možno bude operná diva 😀 😀 😀

už musím končiť, tak možno večer napíšem viac

jankamanikova
2. máj 2008

Ahojte!
Snazim sa Vam napisat uz tri dni, ale ten "neinteligentny server" vobec nechape, ze to ma odoslat a nie ma odpojit.
No, takze mam toho dost a ani neviem, co mam napisat, lebo sa toho velmi vela udialo.

Tak BA v utorok sme zvladli bravurne, dokonca som obehovala, co sa detom paci najviac. Aj lietadla sme absolvovali; na tatika sa taaaak tesili, ze cely priletovy terminal vedel na koho vlastne cakame a nepotrebovali ani megofony a ked ho zbadali, tak hybaj na neho (az som si poplakala, taki boli zlati). Takze spanok v utorok vecer bol asi taky, ze Matusko nam od "vzrusenia" zaspal o stvrtej rano, dovtedy len kotroloval, ci tatino je naozaj doma 😀.
Chlapci sa vytesovali z original futbalovych dresov, ja som sa vytesovala z Janyho bez dresu 😀 😀 😀 😀 😀 ..., no proste parada. Tesime sa, ze ho mame doma. Ale vlastne malo, lebo od stredy ja stale v praci a mozno pojde aj v sobotu 😠 ☹ . Ale to nevadi, apson pride vecer domov 😀 .

No, mame sa fantasticky, lebo ja Jany doma. Matusko ma obdobie hladu, nechce jest nic; takze v kutiku duse zavidim vsetkym, co im deti papaju vsetko a vzdy. Sme zdravi, stastni a spokojni. Myslim na Vas a dufam, ze ma tentoraz ten server neodpoji. Pa ....

viktoria
3. máj 2008

ahojte....jani som rada ze janiho uz mate doma....
tobias prave spi, doobedu bol von s dedom, tak sa mu parkrat porucal na zem, aj ciapku si daval dole no a samozrejme dedo dostal aj od neho bitku, strasne nas tobias bije, niekedy je ako nepricetny....
dnes idem na 50- tku tak sa aj tesim ze sa odreagujem od ucenia....
vcera tobias narazil na radiator takze ma novu modrinu na cele, to bolo placu..... no a vikina stale nepocuva, strasne odvrava asi prechadza nejakou detskou pubertou....

sillas
3. máj 2008

caute baby...ako vidim...tak s príspevkami sme mali problemy asi všetky..ja tiež predvčerom..tak som sa naštvala.. 😠
dufam že teraz to bude ok..

sme radi že ste vytešení...a tešíme sa s vami..
ma sme teraz ok...celkom dobre obdobie..alebo som si na tie výstrelky nálad zvykla??? 😀 😀 😀 asi to bude tým...

inak sa mi akosi nič nechce...deti ma zmorili mali sme tu včera a dneska jarmok..tak si viete predstaviť... 😀

a už sa velmi tešíme na stretkooooo... 😉

tak pa ideme víkendovať dalej.. 😅

jankamanikova
3. máj 2008

Ahojte!
Ja neviem, co mam robit. Stale len jem a jem a jem. A okrem toho nas uzasny sused uz tyzden vrta a bucha s kladivom od pol jednej do tretej. Akurat ked deti spia. Mam na neho take nervy, ze ma Jany len ukludnuje, ze si moze aj tak robit, co chce cez den. No, ved ja mu ukazem, ked bude Matusko v noci plakat. Tak ho necham, nech mu tam vykrikuje. No, a zase teraz trepe. Asi vyletim ... (z koze).

Vonku je prekrasne, vcera sme boli na ponikoch; mame tu v NZ cirkus, ale ja ma cirkusu dost aj doma (lebo Matusko napodobnuje vsetky zvieratka) a riesime kooooopec veci, ktore mi nedaju spat. Ved sa casom dozviete ... 😉 .

No, tak idem jest (uz som vyjedla cely vikendovy nakup, asi pojdem zase do toho obchodu 😀 ) ...

jenis
3. máj 2008

Caute, davno som tu nebola. Odkedy je tak dlho vidno chodime vkuse von. A asi sme na to doplatili, lebo sopliky, tecu ocka a Dr. povedala, ze aj hrdlo je chytene. Tak sme doma a Saska buva uz od pol jednej. Asi sa lieci, lebo nejak sa jej nechce vstat.
Chceli sme sa ockovat proti pneumo, ale nevieme zohnat vakcinu. Tak musim cakat, ale teraz sa aj tak neda, tak mi to nevadi.
V robote je super.
Saska s otckom to zvladaju super, uz aj sem-tam navaria. Kazdemu sa chvali, ze on je na materskej tak sa musi starat.
Ideme prerabat bytove jadro, tak sa uz tesim. Dufam, ze sa to zrobi cim skor. Roni bude mat riadnu makacku.
No nic hadam ju idem zobudit, lebo vecer budeme hore aj o desiatej.
Majte sa krasne.

sillas
3. máj 2008

janka...tak teda tolko jesť....na jednej strane závidim že to aj tak na tebe nevidno...na druhej strane to musi byť finančne dost náročné... 😀 😀 takže teraz čo je lepšie??? hihi 😕 😕

My sme Lucke slubili taku jednu dlhu strategicku hru...tak nas čaka s drahým tvrde drvenie...tak držte Lucke palce aby vyhrala... 😉 teraz chystaju s drahým žetony a hor sa na to... 😀

jenis...super že všetko zvládate--že sa tiv práci darí a že Rony je z "materskej" vytešení... 😀 pozdravujeme... 😉

jankamanikova
3. máj 2008

ahojte ...

sillas - ze financne narocne? To mi ani nenapadlo, my na strave nesetrime. Kupujem naco mame chut a u nas sa to vykompenzuje tym, ze Jany je tolko, kolko potrebuje (takze len 3x denne) a deti nejedia skoro nic (len maso) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Takze som tu jediny poriadny jedak 😎 . Som zvedava na toho tretieho v brusku, co sa z neho vykluje 😀 😀 😀 .

Jenis - blahozelamk k tatinovi na materskej. Ked bude sutaz o nay-otecka, tak ho prihlasime 😀 a na stretavke mu dame na starosti vsetky deticky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

No, Jany bol s Janikom v cirkuse. Janymu sa velmi nechcelo, ale ked prisli domov, tak mal Jany vacsiu radost ako Janik 😉 . Samozrejme, ze Janik mi vsetko okomentoval. Za ten cas (2 hod.) sme si to s Matuskom riadne vychutnavali 😉 a poviem Vam, byt doma s jednym dietatom je baladaaaaaaa ... Hodinu sme vysavali (teda Matusko) a hodinu sme sa mojkali na posteli. Totiz nas Matusko ma bozkavacie obdobie a nechce ani Janymu dovolit, aby ma objal a pobozkal, tak sa tesil, ze sme boli sami a mohol ma "obtazovat" 😉 .
Inac sa mam dobre, v utorok mam poradnu, tak sa tesim a Jany mi pripravil nejaky film, tak idem pozriet, kym on uspi deticky .... Dobru noc a peknu nedelu.

zoya1
3. máj 2008

ahojte žienky! Tak čítam, že všetky ste v pohode, čo ma teší. U nás všetko po starom.
Jenis - odkedy pracuješ? A kde? Nejak som tieto informácie asi prepásla, alebo čo 😀 . Ale gratulujem k ocinkovi na materskej - to sa len tak dnes nevidí. Teda aspoň tu u nás na okolici.
Pozdravujeme všetkých.

renca3
4. máj 2008

ahojte
zoya...ty nemozes spavat? ze 1:25 tukas este do pocitaca. 🙂

nuz janka...teba radsej satit ako zivit, ako sa hovori 😅

vcera sme boli na vylete a Leo mal na vecer teplotu, len polihoval. dnes je zase ako rybicka. neviem, co to bolo, ale uz som si ho predstavila zase cely tyzden doma. uz je doma totiz 2 tyzdne. jeden pre chorobu a jeden pre prazdniny v nasej skolke. tak uz mu to chyba a aj mne. 😉

jenis...tak je super, ze ste vsetci spokolni, ty v praci a Rony doma. a prosim ta, ako bude pri malej to jadro prerabat? lebo ja pri Teovi ani okno neumyjem.

iskakiska
4. máj 2008

Ahojte holky, neviem, asi si ma pamätáť nebudete, prispela som sem asi len 2x a to už asi pred rokom. Prišla som Vás len pozdraviť a opýtať sa či neplánujete v auguste nejaké stretko, máme tu cestu, tak by som aj ja spoznala konečne nejaké holky zo Slovenska. My len lietame z jedného miesta na druhé, síce malým sa to páči, ale mňa už to pomaly unavuje, už konečne by som sa usadila.

iskakiska
4. máj 2008

Pozerám, že je tu jankamanikova, čo čaká bábätko a bude mať také meno ako náš Jakubko a my máme tiež Matúška. Janka - krásne mená si si vybrala

renca3
4. máj 2008

iskakiska...stretavame sa v juni, v auguste su uz dovolenky a nedali by sme sa asi dohromady.
a medzi akymi miestami lietate?

jenis
4. máj 2008

zoya Robim v SCA, kde sa vyrabaju vlozky libres a plienky libero. Som tam technicky trener. Ucim novych operatorov ako funguje linka, mechanicke casti linky a podobne technicke veci. Manzel je na materskej na polovicny uvazok, lebo este aj do prace chodi na zmeny, takze jeden den v tyzdni chodi moja starka, cize prababka. A ako bude prerabat jadro, tak asi tak, ze sa odstahujeme k mojim rodicom. Moja mamka je po operacii, otec si vybera dovolenku, aby sa o nu mohol starat, tak mu dam Sasku na krk 😀 . Ale pravdaze aj s mojou babkou, lebo inak by to nezvladol. Stacilo, ze raz prisiel opatrovat a Saska sa tri krat pokakala a on nevedel ani kde ma plienky. Tak sme z toho mali srandu.
Janka, neviem ci tie vsetky deti vezme, asi si bude chciet vziat "dovolenku" 😀 Nech uz ten jun pride, sa tesim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre