Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

mario
8. máj 2007

Aj my posielame Janimu pusu, sme radi, že sa mu podarilo zaparkovať 😀

jankamanikova
8. máj 2007

No, predstav si, ze zaparkoval 🙂 , co sam nechapal, ze mal volne miesto. Teraz mi rozprava zazitky, ako vraj bral stoparky 🙂 , ze bola aj velka burka ...
A idem mu dat potom druhu pusu ...

jankamanikova
8. máj 2007

Tak Vam vsetkym prajem dobru nocku. Akurat mi Jany oznamil, ze ide zajtra ne cely den do Budapesti, tak zase budeme sami ... Tak drzte prsty. Cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ....

jankamanikova
9. máj 2007

Ahojte!
Prajem Vam naderne rano a krasny den. U nas to vyzera na dazd, ale hadam sprchne az v noci ako vcera. Tak ja sa idem poumyvat, kedze deti uz su na dnesny dne "pripravene" ... Tak sa majte!

laurajana
9. máj 2007

juj babule a to Vas čaka onedlho stretko a vy takto chorobkujete...nuz ale radsej "teraz" ako potom, ze? Skore uzdravenie vsetkym...

mrcha? Ta aj mne meska a dostala som ju hned po sestonedeli...takze ja tiez pekne "mrchujem" a je nehorazne silna furt 😒 tak pekny dnik, tu nam zacalo ako inac, prsat...

elri
9. máj 2007

Maminky, ako Vam spinkaju v noci Vase deticky? 🙂 Moj maly do polnoci ako tak spinka a potom... Vypije mliecko z jedneho cici a hned zase spi, ale o hodinu, hodinu a pol je znova hore a zase druhy cici.Takto sa to opakuje celu noc.Nechce spat ani s nami v posteli, /bolo mi to pre mna jednoduchsie 😉/ takze ho musim este vyberat z postielky a potom znovu do nej ulozit.Cez den spi este dva razy a to zvykol aj 3 hodiny...

renca3
9. máj 2007

Janka, tak vy za Janym a on cestuje po celom Slovensku a aj za hranice.
Aspon vecer si date pusy. 😉
Mario, dopredu gratulujeme juniorovi, on je sikulko. 🙂
Elri, my sa budime 2-3 krat za noc. Myslim, ze je to v pohode.
Tu leje od rana, ale aj tak marodujeme, tak je to jedno. Leo je O.K., len ten Teov hrozny kasel... 😒
Prajem prijemny den s drobcami.

viktoria
9. máj 2007

tak baby gynekologiu mám za sebou, o 3 týždne mám volať o výsledky tak dufam že to bude v poriadku, doktorka vravela, že ked to bude zle tak mi oni zavolaju skôr,
no dnes sa citim lepšie ale deti su stále prechladené a kašlu, a malý má stale očka zapalené...

laurajana
9. máj 2007

sillas blahozelame k prvemu zubku, ty brdo to uz tu maju vsetky deculka zubky? 😒 No aspon ja mam "zatial" pokoj a moje bradavky hlavne 😀

erli spanok? Cez den spinka 3x rano dospava noc - tak hodku, naobed hodku a pol a pred kupanim hodku niekedy menej a v noci sa budi prvy krat od 21:00 okolo pol noci a potom kazde 3 hodky, spava v postielke od narodenia a tak mame co "dvihat" tiez, ale manzel podava, tak je to fajn 🙂

renca3
9. máj 2007

lauri, to mas fajn, ze mas "podavaca". Aj mne podaval a nosil prve. Teraz sa radsej vystahuje zo spalne, aby sa vyspal. 🙂

sillas
9. máj 2007

no baby ten môj nepodaval ani prve ani druhe...a zatial stále spí pri malej v detskej...a povedal, že kým sa malý bude budiť tak dovtedy spať v spalni nebude.. ☹
takže podávač nehrozi..tiško závidím laury..

bubatinko
9. máj 2007

ahojte ako ste prezili tento uprsany den?? my celkom fajn ale je strasne byt doma zavreti.... maly si zmyslel ze aj doma sa da hrat futbal tak sme kopali do lopty to by robil aj cely den len moj chrbat akosi zaostava a nechape preco to robi 😀 inak je to uzasne ked uz deculo chodi drobec uz niekedy ani nepotrebuje drzat len za jednu ruku 😀

inak aj ja som rada ze mi maly spinkava v postielke aspon ze ho v noci nemusim vyberat na papanie ked sa uz nekojime... ale tiez sa mi budieva tak 2x za noc...

tak idem hadam pozriet trochu hokej lebo maly uz spinka .... paapapa 😉

jankamanikova
9. máj 2007

Ahojte!
Tak Matusko mi zaspal na prsniku.
Jany prisiel pred chvilou domov a tak sa Janik vytesoval, az isli obaja von nieco vybavit. Dnes sme mali rusny den - doobeda hokej doma (lebo odkedy ide hokej, tak moj manzel tak nazhavil Janika, ze beha s lopatkou za loptou po celom dome 🙂 ).
Poobede sme sli von, ked prestalo prsat a potom sme boli na navsteve u Mario. Velmi som sa tesila (dufam, ze aj ona - Janik jej skoro prevalcoval cely byt s motorkou 😎 ).
Videla som jej Juniora - baby, to je fesak!!!! Inteligencia mu z oci priam bije, a baby sa budu o neho urcite bit. No, podaril sa im 😉 . Aj Laura sa im podarila. A aj Vam vsetkym sa podarili tie Vase ratolesti ... A velmi sa na ne a na Vas tesim ...

zuzka111111
autor
9. máj 2007

ahojte aj u nas dnes prsalo ale po obede sa vyslnieckovalo tak este aj stretko s kosicankami sme stihli ... aspon sme sa vykecali .. a aj plavat sme boli lilke sa paaci velmi 😉
ale dnes ôlen raz spinkala hodinku a pol ale teraz uz haja

jankamanikova
9. máj 2007

Baby, na ten hokej sa neda pozerat. Mam z toho hoke v hlave a som z toho uplne sklamana. Bud mame smolu, alebo nevieme hrat 🙂 . Ale kedze hrat vieme, tak mame asi smolu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .

jankamanikova
9. máj 2007

Tak a hokej sme prehrali. Je tazke to prijat a je mi ich luto, lebo hraju dobre. Zasluzili by si vyhrat, ale co uz. Zivot ide dalej. A Vy co, ako sa mate? Nejak tu malo pisete, nie? Asi sa Vam nechce, co? Alebo si setrite slova na stretavku? Tak to budeme potom len kecat a kecat a kecat. Tak sa tesim.

sillas
9. máj 2007

no som sklamana z hokeja...a z tých blbých rozhodcov!!!!!! tie vylučenia v poslednej tretine boli svinské!! no ale čo...nechceli nás tam.. ☹ ukážeme im to o rok.. 😀
jankamanikova...mario...tolko chávly na vás počujem, že kým pôjdeme na stretku tak chytím komplexy... 😀 😀 😀 som velmi rada že ste si padli do očka.. 😉

bubatinko...to akože malý už chodí??????? u nás nehrozí nevie sa ani postaviť a ja to ani neskušam...mne stači ked začne chodiť v septembri, nech si len pekne v lete hovie v kočíku.. 😀 aby mamina mala klud a nemusela za nim behať.. 😀

renca3
9. máj 2007

Najstarsieho chlapa mam v praci, tak nezijem hokejom. Ale skoda ich. ☹
Bubatinko...tak vy uz behate? Tak to si dobre pamatam. Ked zistil, ze sa da chodit za ruky, nechcel vobec sediet a ja som 4 mesiace chodila zhrbena. 😝
Este ze som taka krpata. 😅
Mario, Janka...zavidime tie vase mitingy. Ja sa aj tak teraz s nikym nemozem tu stretnut pre nase choroby. Este ze funguje telefon a net. 🙂

jankamanikova
9. máj 2007

Sillas - ale ake komplexy? A to co je? Tie komplexy? Ved Vy ste vsetky uzasne maminy, milujuce a obetave a este k tomu fantasticke zeny. Kazda z Vas ma daco do seba a kazda je absolutne jedinecna. Ked sa vsetky stretneme, tak si padneme do oka tak, ze nebudeme stihat ani len na seba pozerat. Velmi sa tesim a bude dobre. Mame si co vsetky povedat, mame rovnako stare deticky, rovnake problemy a radosti, tak bude super. Jasne?
Ja som vdacna, ze existuje ten "Modry konik" a ze som sa tu odhodlala prihlasit a ze som zhodou okolnosti sa prestahovala do NZ a ze je tu Mario a je to super. Je to zhoda nahod alebo riadenie zhora? Ale je to super! A som rada ...
A vdaka netu som spoznala aj Vas a to je tiez super, tak idem spinkat ale najprv sa najem, elbo som hladna. Tak papapapa!

mario
9. máj 2007

B-komplex?

viktoria
10. máj 2007

mario ty si bohová, stručná a výstižná,
no baby maly je už trošku na tom lepšie, vika sa včera vyzvracala čisto hlieny mala aj teplotu ale teraz už nemá, a ja už som v poriadku až na to že nemám hlas, ešte dobre že tu sa píše, lebo keby sme mali hovoriť tak by som sa nemohla zapojiť do debaty, no do stretka hlas budem mať, dufam 😀
hokej katastrofa ale čo už nabuduci rok sa hrá znova...
teraz ked nemám hlas tak muž povedal že to su prenho najkrajšie dni v roku.... 😀

sillas
10. máj 2007

viktoria...tak to už hádam bude iba lepšie...a do pondelka budete všetci fit..
vyšiel nám druhý zúbok, maly by sa cele dni iba nanášal,cez den je nervozny..po včerajšku mi odišla chrbtica, neviem ako to zbládnem dneska..lebo asi von sa zase nebude dať...potrebujem maséra!!!!!§ 😝

renca3
10. máj 2007

Sillas...taky maser by sa u nas uzivil. Ale to uz potom aj pestunku pre deti 😅
Nam uz vysiel 5. zubok. Ved mi bolo divne, ze ma stale hryzie do ramena ked ho drzim a to ho dasienka trapia. Aj my sme uz na tom lepsie s kaslom. 🙂

jankamanikova
10. máj 2007

Ahojte!
Tak Vam prajem krasny den, u nas uz konecne neprsi. Som zvedava dokedy. A dufam, ze nebude prsat cez vikend, lebo je ta akcia "Pohni kocikom, pohnes svetom" a ja sa nu velmi tesim.

Sillas, renca - som rada, ze ste zdravsi a zdravsi.

My mame len zaciatok prveho zubka, ten mu vysiel v sobotu.

Viki - len tak dalej, ved co, hlas nepotrebujes, no nie?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renca3
10. máj 2007

Janka...pridete 12. do BA alebo si to odkocikujete v NZ?
Ja by som s Teom isla, ked bude pekne. 😎

sillas
10. máj 2007

dneska večer je tu nejako ticho.....haloooo... 😉
Maly sa mi včera vyhádzal na hrudníku a neviem z čoho síce som si prvý krát dopriala kapustnicu den predtým večer..žeby sa mu to nepáčilo??
Alebo z broskynovej výživy.. ☹

renca3
10. máj 2007

Z kapustnice su len vetry, to skor ta vyziva.

sillas
10. máj 2007

vetry zvláda v pohode, asi s broskynou budeme musieť počkať.. ☹ len som chcela vyskušať lebo už odmietal jablčkovu, ale bananu sa nevie dojesť ale viac ako polku mu nedávam aby ho nezapieklo..

jenis
10. máj 2007

Z broskynovej neverim. Skor ta kapustnica.
Inak ahojte vsetky. Konecne som sa sem dostala. Muzicek je chory tak som na vsetko sama.
Saska nespi v postielke, spi so mnou na manzelskej postely a nepotrebujem nikoho kto by mi ju podaval. A ani by som ho kvoly tomu nebudila. Ona potrebuje priestor a postielka ju omedzuje tak som to vyriesila takto a odvtedy sa zobudi uz len raz za noc a bolo aj take ze prespala celu. A reci typu, ze ju oz toho neodnaucim ma nezaujimaju.
Pekny vecer

renca3
10. máj 2007

Ja davam cely banan tak kazdy 3. den. A este som vyskusala marhulovu vyzivu.
A v poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre