Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

renca3
2. jún 2007

bubatinko...tie Kramare nezavidim. Niekedy tie pady vyzeraju hrozne, ale vacsinou to nic nie je. Leo padal ako hruska z postele, gauca. Asi tak 4x.
Uz som to asi aj pisala. Mozno preto je taky divoky. 😀

sillas...a Lucka je v pohode, ked jej berie veci? Nas sa teda este nepremiestnuje, ale cakam, ze to bude boj pri Leovi.

sillas
2. jún 2007

no Lucka nie je v pohode, ale sme ju naučili aby si tie hračky ktore nechce aby jej Riško zobral dala na postel, takže pohoda a aby dávala pozor aby nič male na zemi nebolo, ale aj tak to všetko kontrolujem.. 🙂 ale na začiatku...bolo stále "Richard to nesmieš!!!", Richard nerob to, neber mi to! zničíš mi to! nedávaj to do úsť! Mamiiiiii, Richard mi berie hračky! Richard mi zbural kocky!! no sranda užasna..
Inak Lucka volá malého Richard nie Riško, ked som sa jej pýtala že prečo tak povedala, že jej sa páči Richard. 😉

renca3
2. jún 2007

Spravne, ved tak je v kalendari.
Nas maly vola maleho bracek. Krici: "place ti bracek"

sillas
2. jún 2007

tie deti su proste užasne..a ešte dobre je ked sa k nemu stále tuli a Riško sa jej zahrabne do vlasov a kričí Mamiiiiii, Richard mi tahá vlasy!!!!!!

renca3
2. jún 2007

Kukla som do albumov
bubatinko...maly je uz riadny chalanisko na tej trojkolke.
sillas...usmiate a spiace dieta, no co je krajsie?

sillas
2. jún 2007

renca..veru ked spia su ako anjeliky, cez den su anjeliky s rožkami..
teda bubatinko..ja si maleho takto neviem predstaviť, ved on by na takej trojkolke spadol 😀 akože u nas nehrozi taketo niečo...asi iba na buducu jar.. 😀

jenis
2. jún 2007

Tak Saska uz buva, dnes to uz bolo ovela lepsie. Plac bol len rano a potom cely den v pohode. Tak dufam ze aj noc bude v pohode.
Inak dnes dosla moja babka (ako som pisala) zobrala malu von na prechadzku tak som v pohodicke navarila a potom pozehlila a ja som potom sla uspavat malu a len pocujem, ze niekto otvara dvere, tak sa vratila a pyta sa: Janka zabudla som si zuby. A ja ze zober si ich. Uspavam malu. A ona: A nevies kde su? Tak som spustila smiech a mala bola hore. 😀 😀 😀

renca3
2. jún 2007

ja tiez teraz dost zabudam kde co polozim, stastie ze zuby nevykladam 😀

martina236
3. jún 2007

Ahojte zienky,

aj u vas je take na nic pocasie. vyzera to,ze cely den budeme dnu. ach jaj. mala bola uz druhy den rano o siestej hore, zrovna si musela vybrta prave vikedn 😀 , takze som pekne unavena. samozrejme ze rano sa pri stole pri ranajkach hned povracala, tak rychlo umyvat, prat, lebo po mlieku to nie ktovieco

kupila som special mama a ja vyziva deti, konecne nove napady na varenie. uz som dnes aj zacala. 🙂

tento tyzden som malej zmenila lekara, uvidime, ake to bolo plodne 😉 . sice to mame o dost dalej, aj ordinacne hodiny ma sem a tam. raz doobeda, raz poobede. je na prvom poschodi, takze si zafucim 😝

takze my pojdeme asi uz vo stvrtok k otcovi na Muran a v piatok do Tatier. tiez nie som velmi nadsena vybalovanim a zase balenim na jednu noc, ale dedo sa bude na malu veeelmi tesit. nevidel ju uz vyse mesiaca. a druhy starki tiez.

Jenis, mala schudla, alebo menej pribrala? nepamatam kolko mala posledne. ale teraz sa podstane viac hybe, je aktivna, takze je to urcite OK. na prednej ste teda neboli, vsak?

Janka, pisala som ti sms, ze ci ste nesli nakoniec vlacikom do NR. len neviem, ci si desifrovala, ze som to bola ja.

peknu nedelu vsetkym!

sillas
3. jún 2007

martinka...no to budeš nedaleko.., aspon to do Tatier nebudete mat daleko, takže budete tam najbližšie.. 😉
aj ja som kupila ten Mama a ja špecial, tak sa tiež budem inšpirovať, ale vela z toho som aj robila, ale ked to človek vidí, lepšie sa vymýšla..
Maly teraz spí, vari sa obed, dneska zabijačkové menu, klobaska, jaternička, kaša..mnam...zase sa nažerkam..ja takto nikdy neschudnem.. 😠
navrhovala som rodinke zahrať si človeček..návrh mi neprešiel.. 😠 tak hraju mikado..to nemusim.. 😝
prajem vám krásnu nedelu aj ked zrejme upršanu...a človek nikdy nevie do večera sa ešte môže vyčasiť.. 😉

martina236
3. jún 2007

asi najblizsie, cca 60 km. i ked okta je tam vlastne doma. hadam nas dojde mrknut na chvilu.
ja som uz navarila, muzik isiel na sekundu ze pozriet do roboty, odisiel o 10.00. sekunda nie a nie skoncit. mala spi, ale uz budu 2 hodky, i ked 2x sa prebudila, takze kazdu chvilu bude hore.

jankamanikova
3. jún 2007

Ahojte!
NO, tak sa poctivo hlasim.
Mali sme rusny vikend.
Vcera sme boli na jednej Garden Party na Strande (termalne kupko v NZ), takze sme piknikovali zadarmo cely den na deke. Parada! Vsade kopec piratov a rytierov, kedze tema bola "Pirati z Karibiku". Takze Janik si prisiel na svoje. Princezna sen, princezna tam, pirat sem a tam. Parada. A k tomu kopec sutaz, nas Janik bol najmladi a najviac sa mu pacilo hadzanie do zaby siskou. To bola sranda. No, spieklo nas super. Ja som ako moriak, Matusko cernusik a Janik cervenacik 😀 . Janyho slnko chyta prirodzene, takze on je normalne 😀 opaleny.
Ale to chcem povedat, ze vonku bolo super. Deti nam nadherne pospali, papalo sam vsetko mozne (aj peceny byk 😀 ) ...
No, pre Matuska ovocie tam nebolo, tak sme boli na mlieku a dnes tiez iba na "mne", lebo sa mi nechcelo varit 😉 .
Dnes som bola inac po vcerajsku mierne unavena, ked cely den na slnku. Tak ma chlapi masirovali 🙂 , super vikend. Jednoducho taka pohoda.
Ked tak bude v Tatrach, tak bude super.

zuzka111111
autor
3. jún 2007

janka tvoje prispevky sa tak dobre citaju ...ide z vas pohoda my sa stale len niekam plasime potom sa hadame lebo nieco zabudneme a jeden na druheho to zvaluje ... 😒

my sme vikendovali na golfovom ihrisku ...uz sa zacinam aj ja ucit tak sa snad aj ja zrelaxujem od zajtra robim zelenu kartu , takze v tatarach pojdem povinne v nedelu si odpalovat lopticky 😀 😀 😀

renca3
3. jún 2007

Tak ste mali zabavny vikendik. Ja mam deku na zem pre deti zbalenu, tak uz len tu naladu a mozme v piatok vyrazit. 😎

zuzka111111
autor
3. jún 2007

aku mate pre deti deku???? my sme kupili taku tu piknikovu ale velmi zla je sa stale toci a nedrzi na zemi 😠

renca3
3. jún 2007

zuzka, ja mam obycajnu karovanu deku na von, nic specialne. 🙂

jankamanikova
3. jún 2007

Zuzka - dakujeme. Inac velmi dobre to poznam, ze ked sa "plasime" 😀 ... To je parada!

Deku? A to je co? Ja zoberiem, co mam po ruke a nosi sa to stale s nami v kociari a lezi to tam a caka, kedy to zase vyberieme.

jenis
3. jún 2007

Ahojky,

Martina neboli sme, lebo doktor neodporucal, lebo keby sa to zhorsilo museli by sme ist do nemocnice, ale nastastie je to uz lepsie (klop,klop,klop)
Dnes bola u nas svagrina s bratom. Uz si ani nepamatam kedy som mala ja take brusko (je v siestom mesiaci). Normalne som chcela aj ja byt tehotna. 😉 Mozno o rok.
Dobru nocku

sillas
3. jún 2007

jankamanikova...krásne MDD u nas nič.. ☹ ☹
zuzka..o tom plašení ani nehovor, ja sa už v klude neviem ani chystať, stále niečo zabudnem..lebo ked niečo chcem niečo začne do toho Lucka kecať a už neviem čo som chcela.. 😀 a vždy si vravim že klud klud,, vydrží mi to pár sekund.. 😝

jankamanikova
3. jún 2007

sillas - pozname ...

Dnes ma Martinkina Karolinka meniny, tak vsetko najlepsie. Vela lasky a stastia ....

sillas
3. jún 2007

Pripájame sa ku gratulácii.... 🙂

jenis
3. jún 2007

Martina schudnut sme neschudli, mala mala pred dvoma mesiacmi sedem kil, tak neviem ci je dost to pol kilo za 2 mesiace. Ale asi hej ked doktor nic nepovedal. Len to ze sme tu skoro najstarsi a tak malo kil...

jenis
3. jún 2007

Vsetko naj k meninam 😲

sillas
3. jún 2007

jenis...ale Saška sa mi nzedala chudunka a nejaka velmi mala,...možno má lahke kostičky.. 😉 a je velmi šikovná, tak to nerieš...no asi drží líniu.. 😉

jenis
3. jún 2007

Aspon ona ked uz mame sa nedari 😉

renca3
4. jún 2007

No a ja som vcera pol dna rozmyslala, aku Karolinku to poznam, ked som to videla v kalendari. To su tie vypadky. Tak sa pripajame ku gratulacii k vcerajsim meninkam. 🙂

martina236
4. jún 2007

vsetkym Karolinka dakuje

sillas
4. jún 2007

halooooooo baby..už sa balíte??? kde ste?? my sme absolvovali ranajšiu prechádzku, vonku bolo riadne dusno, už vykuklo aj slniečko..ak nebude pršať vyzerá to na krásny den..

viktoria
4. jún 2007

aj my sme boli von, nedávno sme prišli a maly šiel spať, karolinke všetko naj...

jenis
4. jún 2007

Dnes bolo krasne pocasie, tak trocha teplo, len nech to ostane aj cez vikend.
Sillas sli sme okolo Rimavskej dneska, ale neboli sme sami tak sme sa nemohli zastavit, ale muz mi aj dva krat hovoril, ze skoda, mohli sme ist na kavu. ☹
Pridala som nejake nostalgicke fotky z plavania tak sa kuknite. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre