Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

sillas
8. aug 2007

ahoj Mirka vitaj medzi nami.. 🙂

my sa dneska chystáme aj s našimi na chalupu, ale nejako ma od rána bolí hlava neviem čo to má byť..tak dufam že si tam oddýchnem aspon trošku že Riška pozabávaju.. 😉

kde ste všetky? nejako je tu ticho..

zuzka111111
autor
8. aug 2007

ahojte eee
kto tu jeeeee

eli77
8. aug 2007

dobre ranko dievcata a babetka...kazdemu prajem krasny slnecny a bezslzickovy dnik 🙂

zuzka111111
autor
8. aug 2007

ahooj pozeram ze tu mame novve tvaricky tak vsetky zdraviim 🙂

eli77
8. aug 2007

Dakujem Zuzka:o)

jenis
8. aug 2007

Ahoj Zuzka! No ako bolo? Ako ste zvladli cestu a tak? Daj nejake fotky do albumu nech zavidime.

Mirka ahoj, vitam ta. Kludne sa pridaj. Napis nieco o sebe.

zuzka111111
autor
8. aug 2007

ahoj janka asi ti idem brnkunt len mi daj do ip tel na eurotel 😉

eli77
8. aug 2007

Ahoj Mirka...krasne fotky, mala je velmi chutnucka🙂

zuzka111111
autor
8. aug 2007

a dovolenka no bolo celkom dobre cesta unavna a dovolenka dobra az na to ze plaz bola taka nijaka obrovske kamene a z bazena pri hotely sa lilka cela vysipala...
ale inak dobre necitim zeby som si odychla ale aspon bola zmena 😀

joj len msim hned z niekym pokecat tak posli cislo ... 🤐

mirka414
8. aug 2007

ahoj mamicky takze nieco o nas.ja som mirka 4-je moj den narodenia a 14 je najstastnejsi den v mojom zivote-narodila sa mi dceruska leonie.mojho chlapa som nasla1000km od slovenska v krasnej krajine Svajciarsko.ale nas drobcek sa nam narodil na Slovensku v Trnave odkial aj pochadzam.o7.o7.o7sme si urobili v sobotu volno a zosobasili sme sa a nasa dcerenka nam bola za druzicku.asi tolko o nas.idem nieco spatne citat ako sa starate o deticky ci robim vsetko spravne 😉 .

viktoria
8. aug 2007

ahojte, vítam ta mirka...
no už druhy večer tobias pred spaním vystrája, lebo chce ist spat ku nám, zuby zatial nové nemáme...
včera vikine zdochol skrečok tak si viete predstavit kolko bolo placu, ale hned sme jej zohnali nového...
renca včera som videla muža ktorý sa strasne podobal na toho tvojho, bola to neuveritelná podoba...
dnes u nás svieti slnko akurát že pofukuje vietor takže poobede môžme ist von...

mirka414
8. aug 2007

dakujem viktoria ja zasa naopak uz druhy den sa tesim ze malinka sa zacala budit prvy krat o 6hod.rano.zacala som jej prevarat mliecko uz nedavam praskove to bolo katastrofa drahe...a cuduj sa svete chuti jej 😉 .aky mate nazor na kakavko neskvik?

martina236
8. aug 2007

Ahojte, Zuzka vitajte doma. takze bolo fajn vravis? este ze ste dosli a je tu celkom tplo. teda tu v NR na skapanie. total dusno, vzduch stoji a stoji, ani podlahy nechcu schnut, co som umyla. mrknem na foto, ked si dala. ked nie tak nejake hod 😉

mirka, tak sa tu dobre cit, kecaj, kecaj, podavaj nove a nove info, nech vieme ako to tam u vas funguje. kde presne zijete? kakao, tak to sa malej veru davat este dlho nechystam. zase kazdeho osobny nazor a presvedcenie.

kde je Janka Manikova? zostali na vychode? hadam je vsetko OK, dlho sa neozvala, co nie je zvykom.

pekny zvysok dna

mirka414
8. aug 2007

martina236 my zijeme pri zurichu v dedinke mame rod.domcek spolu so svokrom.zrovna som bola na prehliadke a pytala som sa na to pevarane mliecko a lekar povedal ze od roka,ale ze mala je dostatocne pevna a zdrava a ze uz moze a spomenul aj to neskvik.raz som to skusila malinkej dat no nechutilo jej to zubkami drzala dudlik..co inak lubi tvoja malinka,v com uz postupila?pusta sa uz bezkat?moja spravila na trave 5krocikov...

laurajana
8. aug 2007

ahojte babule - poradte - maly mi dnes zacal teplotkovat, rano 37,5 - poobede 37,7 a teraz 38 rano aj naobed som mu dala panadol sirupcek, no neviem, teraz vecer pre istotu paralen detsky, ak teplotka neklesa co ste robili uprednostnujete zabaly? Pytam sa lebo sa blizi noc a ja sa trosku bojim, snad je to s tych hornych zubkov, mnohe ste tu skusenejsie...vdaka

eli77
8. aug 2007

Nasa mala uz aj 39:5:-( nam pomohol vlazny kupel. Pri zabaloch strasne plakala, a kupel ju krasne uvolnil a aj teplotu stiahol. No a samozrejme vela pit a paralen

sillas
8. aug 2007

laurajana...držím palčeky..k tej teplote, tak ja do 38 nedavam nič, nad 38 davam paralen a ked teplota neklesa tak radšej dám vlažný kupel ako zábal. Zatial som velmi nemusela ale dr mi vravela, že ked su vysoke teploty, tak sa môžu dať tabletky alebo teda sirupček aj po 4-5 hodinách ale nikdy nie ten čo si dávala naposledy, napr. že striedať panadol a paralen.

zuzka...vítam ta doma..akurat vraveli minule o tých bazenoch, že deti do 2 rokov by sa nemali kupať vo verejných bazénoch...no asina Lilku to bohužial plati.. ☹

no a jankamanikova...no neviem...neoslavovala náhodou 30.-tku nie?? nezabudla sa niekde??? 😀

mirka414
8. aug 2007

laurajana ahoj mojej dcerke vysli 3zubky naraz a to horne dve lopatky a spodny predny a do rana bola ako radiator 40stup.horucky ☹ zabal nedavam ziadny nam zabral cipok a vlazny kupel trvalo to 3 dni no pomohlo..dufam ze aj vam.pa

jankamanikova
8. aug 2007

Ahojte dievcata!
Pozdravuje vas moja Janka, ktora je momentalne aj s chlapcami cely tyzden v Presove. Ze na vas mysli. Nema tam pristup k internetu, ale v piatok uz idem za nou tak potom sa ozve. Inac cez vikend oslavujeme Jankinu 30-tku, ktoru sice ma az v utorok, ale oslava bude v sobotu.
Majte sa krasne a pekny vecer.

Jany 😉

jenis
9. aug 2007

Jankamanikova este ze si sa ozvala, aj ked len takto cez Janyho. Vidis vsetky ta tu postradame. Dobru zabavu na oslave a vsetko naj naj naj.

Zuzka ako sa mas?

Laurajana do 38 stupnov nedavam nic. A nad tridsatosem sme este nemali. Ale keby sme mali tak dam panadol sirup a potom ten vlazny kupel. 😉

zuzka111111
autor
9. aug 2007

ahoojteee

tak janke vsetko najlepsie ....k tej 20 tke 😀

zienky ste tu niekto?? nemate niekto cislo na jankumnikovu by som ju skocila pozriet do presova 😉

jenis
9. aug 2007

Zuzka poslala som ti IP 😉

zuzka111111
autor
9. aug 2007

Tak dievcatka moje zlate predvcerom mi tehotensky testik ukazal 2 ciarocky takze CAKAME BABO !!! Je to premna trochu sok no snad to s vasou podporou zvladnem

a asi aj hodim pokec s jankoumanikovou kedze ma taky isty rozdiel 😵

jenis
9. aug 2007

Zuzka super. 😀

zuzka111111
autor
9. aug 2007

jenis jenis no super ako super ale no uz sa s tym nejak ztotoznujem

jenis
9. aug 2007

Vsetko bude dobre a drzkaj sa. Vsetky tak urcite podporime. Puska tebe aj Lilke aj ...(a tie bodky neznamenaju Stevovi)

sillas
9. aug 2007

zuzka...to je krásna správa...normálne si mi urobila krásny den dneska.. je to krásne, aj ked to bude určite náročné, ale zvládnete to..budu vyrastať spolu a jankamanikova určite da nejake "páky".. 🙂
a blahoželám!!!!
Kedy sa vám to vlastne podarilo? a na kedy to bude vychádzať??

Janymu dakujeme za vyrozumenie o Janke..lebo sme si už začali obrhýzať nechty zo stresu čo je s nimi.. 😉

laurajana
9. aug 2007

babule dakujem za radu, od vcera sme mali horucky a pretrvavali celu noc a este stale su...ako hovorite do 38 som nedavala nic, nad 38 paralen kazdych 6 hodin, ale malemu teplotka neklesla ani po zabaloch a ked uzil paralen tak sa teplota este zvysovala...vola som dr. tak ak dnes teplotky neprejdu, tak zajtra ideme radsej do poradne, lebo dr. spominal obdobie angin, ze ich ma u drobcov vela, snad sa u nas mylil 😒

zuzka - blahozelaaaaaaaaame teda super...ej ha...to bude mat Lilka surodenca...to dovolenka sposobila, alebo skor? No sme ale zvedavky...no hlavne drzime prsteky...to je super den

mirka414
9. aug 2007

zuzka111111gratulujeme aj my.nasa leonicka je narodena presne ako tvoja lianka 😉 ja som dnes mojej robila prehliadku v ustockach a objavila uz7 zubok hore vzadu predposledny 😉 len tak z nicoho nic ani neviem kedy sa nam prerezal na svet.pusta sa uz tvoja malinka kracat?uzivala si antikoncepciu?napis aku,my si zatial chceme ponechat len jedno babko...krasny dnik prajeme.

martina236
9. aug 2007

ahojte,
tak najprv zuzke blahozelame. vsetko bude dobre, neboj. podstatne je, aby ste boli vsetci zdravi, aby vas Stevo dostatocne rozmaznaval 😀 a ostatne sa spravi. tesim sa s vami

janku aj chalanov pozdravujem.a vsetko dobre k narodkam, vela zdravicka hlavne...
my opat zajtra vyrazame smer muran, ach jaj to cestovanie...

mirka414, davam malej nutrilon, zatial ho bez problemov pije a kym jej bude chutit, tak necj ho pije. momentalne ale mame asi tyzden to trva, zle obdobie papania. velmi malinko papa. vymysla, uz neviem co by som jej dala od ovocia, zeleniny, kase, masa. a niekedy tak krasne pojedla. tot obdobie nejedenia, sa u nas posledne dost casto vyskytuje. ale inak je v pohodicke, vysmiata, tak je je asi dobre.
este sama nechodi, velmi vela lozi a to som zatial rada. postavi sa, okolo nabytku prejde, no ked ju zavolam, aby presla sama, tak automaticky klesne na zem a lezie. za ruky pochodi...
vcera som ju skusobme po dlhom dlhom case posadila na nocnik a vycikala sa. tak sme sa tesili.

laurajana, este sme nemali teploty, ale asi by som postupovala ako pisu baby. drzte sa, nech je Matti rychlo fit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre