Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

martina236
28. nov 2008

Jani, nie je mozne, mame tu vase fotkyyyyyy 😀

ja som tu doteraz maturovala, ale bezuspesne 😠 , chcela som pridat nejake nahravky, ako mala vyspevuje pesnicky a recituje basnicky, ale handy nie je kompatibilny s vistou, takze nic 😖

jankamanikova
28. nov 2008

Dievcata, uz mam album s Jakubkom. Mozte si to pozriet ...

jankamanikova
28. nov 2008

No, Martinka, snazila som sa ... 😎 .

martina236
28. nov 2008

Janka 🙂 , a co bolo dnesnym impulzom?

jenis
30. nov 2008

Mata pyta tam nejake hesla. Neda sa to pozriet ☹

martina236
30. nov 2008

na yuotube sa prihlasit ako nanusa111111, heslo 0908705602 a potom ta pusti

martina236
30. nov 2008

a na facebooku som to nastavila uz tak, ze by si to mala otvorit

jenis
30. nov 2008

Mata Carolinka je velmi sikovna. Tolko pesniciek vediet na dva roky to je fakt vykon. Sikulka. Saska ju pozerala tiez a musela som jej to pustit dva krat. 😀
Ale na tom druhom to nejde stale.

martina236
30. nov 2008
jenis
30. nov 2008

No ani to, stále vypíše, že musíš byť prihlásená keď si to chceš pozrieť 😠

martina236
30. nov 2008

ok, tak oba videa na youtube.com, ID nanusa111111, heslo 0908705602

http://www.youtube.com/my_videos

dobru noc

viktoria
1. dec 2008

ahojte, no mati tá malá je naozaj sikovná, nas tobias rozpráva pekne ale spievat nechce, skôr sa mu paci tancovanie.....
jani ako vidím ste dost rozcestovaní.......
ja som bola vcera posledný krat v robote, zatial mi nepredlzili zmluvu, mozno az po novom roku, tak uvidíme.....teraz mám strasne vela skusok a vela pisania seminárnych prác,,,,,,,,
deti su zdravé, vikina je v skole sikovná, akurat vzdy chce peniaze aby mohla ist kupovat do bufetu.....
mna uz mesiac boli zub, je to zlamany zub a treba ho vytrhnut, ale strasne sa bojím, uz mi dokonca svokor vybavil jeho známeho zubára, tak mam ist k nemu, no neviem ci tam pôjdem........
z tobiasa je velký sibal, vikinu v kuse bije ked mu nechce nieco dat, je dost tvrdohlavý, cumel este stále má a nechce sa ho zriect,,,,,co sa týka plienky mi ju este stále máme, vôbec nechce si ju dat dole a nechce ist ani na nocník, vzdy krici ze ho boli......strasne vymysla,,,,,,predvcerom zaspal pri vikine v izbe, ale vcera uz chcel ist zase ku nam, on je strasný ciciak,,,,, inac ma novu zalubu a to taku ze mi vybere zo skrine oblecenie a potom si ho zmolká......a ja len ukladam a ukladam.....
u nas prsi, oteplilo sa akurat pocasie na choroby........
v stvrtok chceme ist s detmi pozriet na mikulása, tak uvidime ci sa nam to podari.....
renci prajem skore prestahovanie, bez problémov.......
sillas prijemnu zábavu......

zoya1
1. dec 2008

ahojte.
Mati tak pozerám že aj vy fičíte na Podhradskej a Čanakym. My máme asi 4 CD a tie tu vyhrávajú dokolečka dokola. Minule som sa skoro ušúľala, keď sa manžel holil a spieval si Rafaelu stonožku 😀 😀 😀 . Ináč naše dievčence keby sa stretli tak by sme mali asi problém ich rozpoznať. Zoja má presne takú kučeravú hlávku a presne taký ístý obratný jazýček. Takže viem si živo predstaviť čo máš doma 😀 😀 😀 .
Renci - veľa pevných nervov pri sťahovaní. Pošli mi do IP mailovú adresu a ja ti tam hodím fotečky z toho nášho domu čo sme kúpili.
Pozdravujem všetkých.

zoya1
1. dec 2008

Ešte som zabudla. My sme doma, Zojka má zápal priedušiek. Takže týždeň budem vegetiť doma a nemusím do práce. A potom skoro 3 týždne vianočné prázdniny - no super. Sa teším.

zoya1
1. dec 2008

A hodila som pár nových fotiek do albumu tak kuk ak chcete. 😉

ivon1
1. dec 2008

Janka ... Jakubko je úžasný. Verím, že je to slniečko. Krásne sa usmieva.

Martinka ... myslým, že Carolínka má nového možno prvého ctiteľa. Filipko ju sledoval v nemom úžase. Musela som to púšťať dokola, aj si s ňou zaspieval. Nevedel sa odtrhnúť od obrazovky, musela som mu povedať, že dievčatko je už unavené a ide spinkať.

Renča ... tuším sťahovanie prebieha vo veľkom, keď si sa neozvala od piatku. Nech ti to dopadne dobre a bez problémov.

stankalm
1. dec 2008

ahojte 😉
Tak ako pozerám, vyrastajú nám tu melé tanečnice a speváčky 😀 Naša Tamarka ako ráno vstane, tak hned si sama pustí CD tiež od Podhradskej a fičíme na tom celý deň 😎

Martinka...Karolínka je šikulka ako si pekne spieva, to moja malá sa ešte tak nechytá, ale zato ústa sa jej nezastavia...

Inak Martinka a Zoya, ako som tak pozerala fotky ako to robíte, že si Vaše malé baby dajú zapnúť vlásky? My s tým bojujeme už dlho a stále nič nepomáha, o 5 sekúnd sú gumičky dolu ☹

Renča...a ako si Teo zvykol v škôlke? My sme tiež chceli dať Tamarku od januára, ale sme sa rozhodli, že budem ešte s ňou doma, ved ten čas nik nevráti a pôjde do skôlky až od septembra. Teda ak nám ju vezmú do tej, čo chceme, lebo tu v LM sú všetky skôlky preplnené 😒

Janka...Jakubko je zlatučký...prajem Vám všetkým hlavne veľa zdravia.

Inak sa máme fajn, az na toto počasie, len sa doma motkáme...Tamarka sa rozhodla, že cez obednajsie spanie už plienku nechce, sama si ju dá dolu, tak uvidíme, zatial sa nehoda ešte nestala. Inak to naše obednajšie spanie, to je hotová katastrofa, ako si odvykla od cumláka, tak zaspáva aj hodinu a niekedy ani vôbec nezaspí...ako spávajú Vaše detičky? Ale inak v noci spí aj 11 hodín v kuse, tak ja neviem. Najviac mi to vadí, že nespí, ked sa mi treba učiť..budúci piatok mám ďalšiu skúšku a ako vždy zase sa mi nechce do toho "zahryznúť".

Celkom sa teším na Mikuláša a aj na Vianoce, teraz to už budú tie naše detičky už inak vnímať 😉

Tak sa držkajte a kuknite do albumu, ak máte chuť, hodila som nejaké fotky 😉

martina236
2. dec 2008

ahojte 🙂 , ja som uz mala pomaly cestovat do BA na tu resekciu, ale este som si to telefonicky overila a dobre som spravila. lekar ochorel, mam zavolat buduci tyzden 😠 . uz som bola psychicky nachystana... 2x co sa mi to odlozilo, ani neviem ci mi to do vianoc stihnu urobit 😖

dakujeme za pochvaly, to je ale len malinko z toho co tu dookola omiela 😉 . ano zoya, podhradska, canaky, dokolecka dokola, hadam uz od jej pol roka. aj nam to zostalo 😀 . tvojej malej prejeme skore uzdravenie.
uz je asi 2 tyzdne tomu,co nam zacalo obdobie "precoooo".nema chybu. teda to su debaty!

ivon1, mame ctitela? sa tesime, ze sa pacime 😉 , no este aj rymujem 😀

stanka, pozerala som fotos, nese slecny maju par rovnakych kuskov v satniku 😉 . a inak Zojka, Tamarka a Karolinka ako by ich jedna mater mala 😀 😀 😀

i my mame par novych fotos

ajduska
2. dec 2008

ahojte, tak po dlhšej dobe sa ozývam aj ja 😉

tie tri princezné sú fakt, ako keby ich "jedna mater mala", vyzerajú ako sestry 🙂

maťka, tá tvoja malá je fakt šikovná, mne bola takáto Saška, tiež dvojročná krásne rozprávala a vedela kopu básničiek a pesničiek, zato Timka je úplný opak, tú baví akurát tancovať, rozprávať už síce rozpráva, ale ani za svet sa nechce naučiť žiadnu pesničku....inak, u nás teraz fičí tiež Čanaky , ale tá rozprávka o kozliatkach 😀

jani, Jakubko je prekrásny...........strašne sa tí dvoji drobci na seba podobajú, určite nazprú, že sú bratia 😉

reni, príjemné sťahovanie prajem...a Teo ako v škôlke? Naša Tima každé ráno hučí, že aj ona "cem kolky" (chce ísť do škôlky)....šak ju to prejde, keď tam bude musieť ozaj chodiť 😀

Timka má ešte stále plienku na spanie, raz som jej na noc skúsila dať látkovú, ale ani sa nezobudila, že ju má mokrú, takže asi tvrdo spí a nezobudila by sa sama na cikanie...tak ešte počkáme ☹ .......

zuzka, máš to perné, to poznám, ale neboj, keď Nelinka trošku podrastie, bude to omnoho lepšie, uvidíš....ale dovtedy ti prajem pevné nervy a veľa síl 😉

tak sa zatiaľ majte pekne a hádam sa mi zas zadarí niekedy napísať

tajo
2. dec 2008

ahojte. Som tu nová. Ale čítavam príspevky, len som ešte nebola prihlásená. Takže zdravím všetky mamičky a detičky 😉

stankalm
2. dec 2008

Ahoj tajo...vitaj medzi septembrovkami 😉 Kľudne pridaj nejaký príspevok aj Ty 😵

Martinka...veru, aj mňa to napadlo, že tie naše kočky malé sú ako sestričky. Bolo by určite zaujímavé,keby boli pokope 😀

My sa máme po starom, len prší a prší a prší....a ja som chcela zajtra ešte poumývať okná ☹
Prajem dobrú noc všetkým.

zuzka111111
autor
2. dec 2008

tajo ahoj

no tak to nasa lilka iba kricala ne ne ne ked videla karolinku spievat lebo sme omielali ze ako krasne rozprava a ona nechce nic povedat ...no tak lilka sa zatala a nepovie nic vie mozno 15 slov a to je koniec ked ako slovo pocitam aj hej , co ano ne mama, toto chcem, tata, aj ked sa jej nieco podari povedat tak ako by sa zahambila a uz to neche zopakovat ....cumellll to je hruuza vkuse ho ma a ani za nic ak jej ho vezme zobere ho nelly uz sme ho aj vyhodili aj pospinili a neviem co vsetko a ani za ten svet ju neche dat prec...

zoya1
3. dec 2008

ahojte.
Zuzi nemyslím ši že nerozpráva kvôli cumlíčku. je to jednoducho jej ukľudňovák. Nechajte jej ho, nové štúdie hovoria, že je sprostosť že kvôli dudlíku majú deti krivé zúbky. Tak prečo ju stresovať, nech si podundá 🙂 .

Inak tie naše kočky sú fakt rovnaké. Veď septembrovky no nie? 😉 😉 😉
My sme ešte stále doma, momentálne omieľame v kuse básničku Mikulášovi, aby nezabudla, lebo ju prestrašili že nedostane balíček ak nepovie básničku. V sobotu ideme do manželovej roboty na MIkuláša, tak deti sa vytešujú. Inak Zoja je neskutočne vtipná, keď recituje, že Mik, mik, mikuláš, čo nám nesieš, čo nám dáš? Dobrým deťom HUGAČKU (žuvačku) 😀 😀 😀 a zlým deťom paličku. Sa tu všetci šúľame z tej hugačky.
Pozdravujem všetkých.

jankamanikova
3. dec 2008

Ahojte!
Cez vikend sme boli v BA, nocovali sme u renci a mozem povedat, ze ona stahovanie brala a berie uplne v pohode. Kedze uz su v novom a nema tam internet, tak sa asi este nepripojila. Ona sa potom urcite ozve. Deti boli uplne v pohode, Janik s Leom a Teo s Matuskom za nimi ako drobcence. No, proste partia. Rozumeli si a to je hlavne. Bolo velmi dobre, s Rencou sme pokecali a mohla by som s nou kecat aj tyzden, keby sa dalo.

Mame sa dobre, deti zdrave; len ja unavena, lebo malo pospim. Neviem, co sa deje; organizmus jednoducho potrebuje prestavku (ale to asi ked deti pojdu na vysoku 😀 😀 😀 ). Inac pohoda.

sillas
4. dec 2008

caute baby...no nejako to tu flakam..x xi..

na chate nam bolo super..akurat sme vymakli počasie..plno snehu.. v sobotu snežilo sme sa sánkovali, gulovali stavali snehuliaka..no decka nas tak unavili..že až 😀

Janka obdivujem ta ako zvladaš 3 deti..aj mne sa zda že čím dalej tým lepšie to zvladam.. 😀 😀

zuzka...aj Riško dudluje a mam pocit že teraz viace ako predtým..neviem prečo...už ma zato poniektorí aj napomínaju, ale ja stale poviem že aj Lucka mala do troch rokov..síce cez den nemala už tak často..ale všetko ma svoj čas..

rozpravame iba par slov...ja normalne čumim ako vaše princezničky rozpravaju..ale aj Lucka už všetko vedela a aj spievať aj recitova..

ma sa zase ideme ušulať na posunkovej rečí..no je to bohovske., niekedy trva kým na to prídeme...no aj toto ma niečo do seba...musiem čerpať pozitivne z toho čo mame.. 😀 😀

sillas
5. dec 2008

halo?? kde ste baby?
dneska večer chodí Mikulaš...tak asi všetky leštíte čižmičky... 😀 😀

ja idem večer dokonca s kamoškou von tak sa teším že trochu zresetujem hlavičku.. 😀

martina236
6. dec 2008

ahojte, no my ziadneho mikulasa dnes neslavime... ani necestujeme k dedkovcom... mala celu noc vracala, az sme na pohotovosti skoncili ☹ . nie a nie to zastavit... dostala injekciu, trochu to pomohlo, dostala roztok ORS, kt jej chuti a furt pyta, bo uz je taka vystavena a hladna... ale moze najviac jednu dve lyzicky, lebo hned ju napina 😔 . ze vraj je nejaky virus, vracanie, hnacky, vysoke teploty. ze cele rodiny. dufam, ze ju to rychlo prejde, pokladik moj, lebo veeelmi smuty pohlad na nu 😢

drzte sa, pekny den

jenis
6. dec 2008

Martinka, drzim pacle nech to rychlo prejde. Liecte sa.

stankalm
6. dec 2008

ahojte...
Martinka, aj my prajeme skoré uzdravenie, nech je malinká čo najrýchlejšie zase zdravá a môže si veselo spievať a tancovať 😉

Aký bol u Vás Mikuláš? Mne už tie sladkosti idú normálne na nervy, lebo dostala veľké balíčky a najradšej by všetko ochutnala. Ale inak bola zlatá, lebo celý den mala plno roboty s nimi, stále tie balíčky vysýpala a zase ukladala a spievala si - Mikuláš, čo nám dáš? Ale teraz večer som všetko poskrývala...pre istotu 😉

Od štvrtka je u nás jarmok, zajtra končí, stánky dokopy o ničom, ale atmosféra fajn, vo štvrtok sme boli pozrieť Mikuláša na námestí, dostala aj keksík, aj sme sa odfotili, zlatá bola, ale hanbila sa ho 😒
Dnes vystupoval na tribúne Desmod, tak som bola pozrieť, Tamarku mi strážila mama, manžel v práci a vrátila som sa okolo 21.30 a Tamarka si so starkou veselo štebotala, vôbec jej nechcela zaspať, ona čakala maminku..moja zlatá. Ešte že som išla autom, lebo keby som si dala medovinu alebo varené vínko, tak sa ma asi len tak rýchlo nedočká 🙂

Tak sa majte všetci dobre, dobrú noc. Pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre