Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jankamanikova
4. jan 2010

Dievcata, prajem Vam pokojny rok 2010 ... Nech Vas naplna laska a nech kazdy den je vdacnostou za zivot, ktory mate a nech v tichosti srdiecok prezivate lasku a naklonnost Vasich milovanych. Nech mate kazdy den radost zo seba a z kazdodennych malickosti ...

Dnes sme dorazili z Presova, tak verim, ze budem mat cas Vas nastudovat a precitat a nieco aj prispiet. Drzte sa a davajte na seba pozor.

renca3
5. jan 2010

zelam vsetko dobre do noveho roku 2010, zdravie vsetkym a stastie a aby uz odisla hospodarska kriza.

deti skolkuju, Lea deti velmi pekne privitali v starej skolke. maju ho radi. aj ucitelky na neho nedaju dopustit.
ja neviem, preco potom len mna doma hneva. 😉
ja uz makam na zavierkach. tak praci cest.

jankamanikova
7. jan 2010

Ahojte ...
Renca jasne, ze je v skolke hviezda. Bud rada. To znamena, ze Vasa vychova je v poriadku a vsetko je tak, ako ma byt. Dieta, ktore ma doma urcene presne hranice a primeranu prisnost, tak si v skolke dovolovat pre cudzimi nebude. Resp. bude pocuvat, lebo je vycvicene. A to ze deti vzdoruju rodicom je normalne a prirodzene, lebo ich miluju a vedia, ze aj rodicia ich miluju a skusaju, kolko sa da. Ja na Teba v posledne mesiace velmi casto myslim. My sme s Janikom mali velmi tazke a zvlastne obdobie, ale uz je dobre. A to nechodi do skolky, takze to nemal, kde odkukat. Jednoducho ten vzdor je u kazdeho dietata, ci chodi alebo nechodi do skolky. Ale teraz ma krasne obdobie, pochopi, ze s maminou a tatinou si nemoze robit, co chce a prestal bojovat. Som zvedava dokedy 😀 😀 😀 . Matusko je uzasny, sam sebou; tvrdohlavy; zabavny a ma neskutocne napady, ze az nechapem, kde sa to v nom berie. Jakubko je do partie, velky smejo a neskutocna energia.
No, som sa vykecala ... Kedy bude stretavka?

renca3
8. jan 2010

no dakujem janka, dobre sa to cita.
co sa tyka skolky, teraz mal v starej skolke novu ucitelku, co ho nepoznala. ked som sa po 1. dni pytala, ci bolo vsetko v poriadku, povedala: " Leo je ako anjel". tak preto ma to zarazilo, lebo doma su ako certi obaja.
nasi mi ich ani dvoch na noc nezoberu, lebo sa ich boja.
tento tyzden som sa s nimi odvazila ist do potravin na nakup. ked som platila, vybehli obaja z obchodu a vonku dost rusna cesta. sama pokladnicka ma poslala za nimi. nakup som jej nechala tam a utekala som von. este ze tam nestala fronta ludi pri pokladni. 😝

stretla by som sa rada, len ta organizacia....

jankamanikova
9. jan 2010

No, ved ta organizacia odradza asi vsetkych. Ja by som na taku vikendovku sla, hoc aj by len dve-tri rodiny isli, ale asi nic z toho ... No, pridem Ta pozriet aspon do Blavy ...

martina236
9. jan 2010

ahojte baby... ze vsetko dobre v novom roku 🙂 , veeeeela zdravia vsetkym...

spomina sa tema stretko... potesilo by samozrejme 😵 ... hovorila som so Zuzkou, tak sme sa dohodko ze hodime do eteru nejake navrhy a hadam sa tento rok podujmem ja, snad to zvladnem 😉 , bez hundrania 😉 😀 . a vsak nech si to kazda vyskusame, nie?

myslim, ze mame este dost casu na premyslanie, takze sup sem navrhy. s karolom sme sa zhodli, ze by nebolá zlá oblast Terchová. je tam mnozstvo penzionov, konkretne sa mi zdaju tieto

www.covera.sk
www.penzionsustiak.sk

ina lokalita napr.

www.hotel-bartoska.sk
www.http://www.smrekovicacompany.sk/

tak prihodte nieco, nech mame z coho vyberat.

zuzka111111
autor
9. jan 2010

mne sa paci zatial penzionsustiak ale idem aj ja nieco pohladat

martina236
9. jan 2010

aj u mna je sustiak Nr.1

zuzka111111
autor
9. jan 2010
renca3
10. jan 2010

tesim sa, ze ste sa do toho pustili.

paci sa mi sustiak, uz som ho videla na fotkach zo stretnuti tu na koniku. prijatelna cena a vyzitie pre deti.

penzion family nie je zly tiez, len nemaju tam cennik. a to jazierko...tolko veci nezoberiem na prezlecenie.

martina236
10. jan 2010

nooo, aj tieto moznosti nevyzeraju zle. to jazero asi nie je v bezprostrednej blizkosti penzionu, ci?

jankamanikova
10. jan 2010

Joj, baby, tesim sa na stretko. Som rada, ze ste sa na to dali a ze mate odvahu a velmi sa tesim. Idem pozriet tie tipy.

jankamanikova
10. jan 2010

No, vsetky moznosti vyzeraju dobre. Ten "Sustiak" aj "Family" a aj "Bartoska" bolo velmi zaujimave. Tak nieco vyberte a este termin ...

martina236
10. jan 2010

no ja osobne za seba... rozhodovala by som medzi sustiakom a family...

termin jun, upresnime kt vikend, mne je v podstate jedno, my zatial nic nemame...

kt ste v spojeni s jenis a victoriou, mohli by sem kukuc, aby sa vyjadrili. zoya sa dlho neozvala...

az sa cca dohodneme na zariadeni, tak to vybavim... sa otestujem 😀 😝 , ci som suca 😀 😀 😀

Janka, aj my sa veeeelmi tesime 😉 a ste sa neozvaliiiii

zuzka111111
autor
10. jan 2010

😀 tak mati ak sa vyberie sustiak vybavujes ty ak sa vyberie family vybavujem ja 😀 😀 😀

tak jenis odkazem ...

martina236
11. jan 2010

zuzi oki 😉

renca3
11. jan 2010

tak som to este raz prezrela a priklanam sa k Sustiaku. ten velky dvor sa mi paci. len aby pocasie vyslo. 😎
vo family su asi krajsie tie apartmany. ak vyberiete ten, nevadi.

jankamanikova
11. jan 2010

Tak ok, vyberte termin, "Sustiak" a pocasie 😀 😀 😀 😀 a ideme ...

martina236
11. jan 2010

asi by som pockala na ostatnych ucastnikov 🙂 a potom vyberieme tu lokalitu, alebo?

termin... davam do plena 25-27.06. ak teda nema nikto este letnu dovcu...

renca3
12. jan 2010

25.6. ma Leo zaverecnu besiedku, ale ved poobede mozme vyrazit a podvecer sme tam.

len som pozerala, ze v tom Sustiaku vlastne nie je strava, takze ranajky si asi tam robi kazdy sam a obedy vecere v nejakej restike? pre mna to nie je problem, len aby aj ostatnym to bolo jasne.

martina236
12. jan 2010

no z mojej strany je toto minus 😉 , takze sa malinko viac priklanam k family... ale stale je tu malo vyjadreni.

jenis
12. jan 2010

Ahojte Všetky, želám krásny a spokojný rok 2010.
Dlho som sa neozývala, ale som v kontakte so Zuzkou, takže som sa dozvedela, že sa chystá stretko.
Som za. Termín je ešte ďaleko, ale môže byť. Na koniec škôlky tak akurát a mám kolegyňu, ktorá má tiež septembrového chlapčeka a rada by sa ku nám pridala ak by Vám to nevadilo.
Idem pozrieť tie ponuky.
Ja som za penzión, ktorý je aj s reštikou, lebo je to jednoduchšie ako niekde chodiť na večeru a ešte toľkí. A ešte sa chcem opýtať čo je tam na okolí, kde sa dá vypadnúť, lebo ja to tam veľmi nepoznám.

jenis
12. jan 2010

Ja sa prikláňam k tomu Family. Vyzerá dobre, ale my sa prispôsobíme. Ja nebudem frflať na nič 😀

jenis
12. jan 2010

Trošku napíšem aj o Saške:

Chodí už do škôlky, ale zatiaľ bola viac doma ako v škôlke. Chrípka, angína, ovčie kiahne (samá jazva jej ostala), takže je viac doma. Ale dúfam, že teraz už to bude lepšie. Páči sa jej tam a v pondelok ráno sa zobúdzala, že už sa teší. Veľa kreslí, hraje sa zo zvieratkami a obľúbené DVD je bambuľka. Je to pekná rozprávka, výchovná a veľa tam spievajú. Škoda, že také rozprávky už teraz nie sú.
Čo sa týka neposlúchania, tak to je niekedy viac a niekedy menej. Podľa nálady. Ako deti.

Baby držte palce, aby sme na stretko prišli už štyria 😉

renca3
12. jan 2010

vyzistite ceny v tom Family, lebo na webe ich nemaju.

jenis...takze snazilkujete? nech sa teda zadari. 😉

martina236
12. jan 2010

ahooooj jenis, drzkame palce samozrejme 😉 aj vy mate uz kiahne za sebou? parada.

ano je pravda, ze dochadzat niekde za jedlom je blbost, nejako som to podcenila s tym vyberom toho sustiaka. zuzka sice spominala, ze sa na to family da ona, ale ked bude treba pomozem, nie je problem 😉. neviem, ale tuto cast SK asi moc dobre nepozna nikto z nas, alebo sa mylim? ale nevidim v tom problem, ak je dobra partia, co je vymyslime na mieste. samozrejme, ze oravsky hrad a tak. myslim, ze ked bude dobre pacasko, tak nie je o com, lebo priroda je tam kraaaasna 😵

takze Zuzka ozvi sa, ci pises alebo volas za ceny...

jankamanikova
12. jan 2010

Co sa tyka terminu, Terchovu mame obchodenu a neodporucam jun a jul, moze byt uprsano. Ja by som dala termin na maj. A ked nie, tak my zaciatkom juna. Dakujem ...

jankamanikova
12. jan 2010

Teraz citam, ze v Sustiaku nie je strava. Tak nam to teoreticky moze byt jedno, ale je pohodlnejsie, ak by sme tam tu stravu mali. Apson polpenziu. Cez den sa da vyrazit niekam, nie sme obmedzovani obedom, mozme niekam ist a vecer mame v klude veceru, bez nejakeho cakania v restauraciach. Takze asi my chceme radsej tu stravu ... Dakujem ...

jenis
12. jan 2010

Renca už bolo na čase, ale asi nie je ten správny čas... Uvidíme.

jankamanikova
12. jan 2010

Ono sa da v Terchovej aj nejaka tura, co by zvladli aj deti. A inac opytam sa tej Majky, co bola s Vami v Madarsku, ci by nesli aj oni ...

Jenis - nech sa dari a nech ku Saske pribudne maly cloviecik 😉 ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre