Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

sillas
4. jún 2007

jenis....škoda!!! nevadi ved nabuduce, dnes sme boli skoro stále vonka, doma sme boli iba ked Riško spal.
Dneska bolo fakt super počasie na ladovu kávu.. 😉

jenis
4. jún 2007

Veru dali sme si kavu v Poltari a skoro som odpadla ked doniesli ucet, ze 13 korun. To je cena. 😅

sillas
4. jún 2007

no neboj...v tatrách taká nebude.. 😀

jenis
4. jún 2007

Berem rychlovarnu a kavu. Tazke budem Vam varit a predavat za lacno. 😀

jankamanikova
4. jún 2007

Tak mam za sebou adrenalin den.
Matusko od piatku teplotuje, tak sme boli u dr. Boli sme zaroven prvykrat, kedze sme menili z TT doktorku. Bolo to dost tazke, lebo ma tam nechali cakat s malym dietatom dve hodiny, kym sme sli dnu. Matusko unaveny, zaspal v babyvaku. Potom, ked sme prisli konecne na rad, tak sme ho museli zobudit, plakal, chudacik moj.
Potom sme isli na usne, pre istotu, ci to nie su uska.
Tam mi povedali, ze mam cakat, ze mam byt trpezliva a ja som im povedala, ze mam male dieta a druhe vedla mna, ja unavena, nevyspata, hladna, tak maju pred sebou velmi dobru kombinaciu matky, tak ak ma nevezmu, tak uvidia (samozrejme, ze som mala slzy na krajicku, lebo mi bolo luto Janika a Matuska, co museli absolvovat) ... a oni zavreli dvere predomnou. Ale o minutu otvorili a vzali ma. Som rada bola, lebo neviem, co by som tam urobila.

Vdaka Bohu, sme zdravi, dr. skonstatovala, ze nam idu zubky. Nastastie, nam nic nie je, ani uska, ani hrdielko. Ked budu teploty, tak davat cipok proti bolesti.
No, tak tri hodiny u dr. boli tak narocne, ze Janik mi zaspal v kociari na ceste domov a spal doma dve hodiny. Nastastie Janik bol u dr. taky dobry, ze som sama nechapala. Obdivovala som ho, ako to zvlada. Super, som na neho hrda!
A Matusko? Tak to som si myslela, ze uz nezaspi, ale doma mi spal dve a pol hodiny. Co som uplne nechapala. A ja samozrejme, ze som spala s nimi. Ani neviem, ako som zaspala 😀 .

No, tak mame zas sebou rusny den. A tesim sa velmi do Tatier, ze hned by som tam isla. Tak krasny vecer, idem zehlit a este sa pridem na Vas pozriet.

renca3
4. jún 2007

Janka... 2 hodiny s dvoma detmi? To musela byt fuska. Gratulujem Janikovi, ze vydrzal. Leo by tam uz vyrobil zopar scen. Kedze tieto stavy poznam, ked ideme k lekarke, hodime do auta so sebou aj moju mamu. O co to mam jednoduchsie, ze je po ruke. 😉
Jenis... objednavam si kavco, pijem s mliekom. 😀

jankamanikova
4. jún 2007

renca - je to makacka, tak s dvoma detmi. Ja Janika na taketo veci pripravujem, mame v kociari vsetky knihy, hudobne nastroje, keksy, vodu. Nastasie to zvlada, vsetko mu vysvetlujem. Ale citim, ze je to pre neho narocne, a velmi preziva take veci.

sillas
4. jún 2007

jankamanikova...nezavidim situáciu, ale hlavne že ste ju zvladli, naštastie ked idem s oboma detmi, tak Lucka je už ako tak OK, aj ked ja bežne čakam niekdy hodinu, mna najviac bolia z toho ruky.. 😀 😀

sillas
4. jún 2007

mario...neozvala sa 3 dni čo sa deje? ved pravidelne sa tu pripojila okolo desiatej...haloooooo 🙄

viktoria
5. jún 2007

aj ja si objednávam kávu a tiež pijem s mliekom,
no janka bože ja ta obdivujem, pretože keby sa to stalo mne tak to rieším na mieste, proste ja som taka povaha že bez hanby hned poviem čo si myslim a nieto ešte že by ma nechali čakať v čakarni 2 hodiny...
´proste ked už mám nervy tak poriadne...
u nás je dnes zamračené tak uvidíme či nesprchne, 😠

sillas
5. jún 2007

u nas to vyzerá na krásny slnečný teplý den.. 🙂
no ja kávu pijem iba bezkofeinovu... 😒 ale zoberiem si ju aby sa jenis nemohla vyhovárať že mne nemôže spraviť.. 😀 😀
prajem vám krásny den..

jankamanikova
5. jún 2007

Ahojte!
U nas prsi, neviem ako dlho. Dufam, ze to hned skonci, lebo chceme ist von.
Noc bola otras.
Matuskovi idu zubky, takze parada. Najvacsia sranda je, ze ked mu vysavam nostek, tak mu nic nejde. Ale ked si kychne, tak to poriadne z jeho nosteka "vystriekne" a ja sa divim co .... 😎 .
Tak krasny den!
... a pijem Caro.

sillas
5. jún 2007

My sme tuto noc mali tiež nekludnu, a ked som hccela aby prstal revať pomohol iba cici..tak som dosť nevyspata...ale pohodička, idem si urobiť kafe, akurat zaspal nezvykne takto skoro...ale asi aj on cíti že v noci bol viacej hore. 😉

martina236
5. jún 2007

nasa vcera tiez zila naplno. zaspala o 22.30 a rano o 6.30 uz bola hore, takze teraz zalomila skor ako zvycajne. dufajme ze aspon hodku pospi.

u nas to vyzera asi na prsanie. zamracene.

a pokazila sa nam na kociku brzda, dnes to nesie manzel predajcovi, ked sa to nebude dat opravit na mieste, tak nam daju nahradny. chvalabohu, lebo do tatier by som musela pozicat nejaku satku od starej matere na chrbat 😎

jenis
5. jún 2007

Martina ja satku beriem tak ci tak. Keby bolo treba.
A co sa tyka tej kavy, ja pijem len klasiku Popradsku inu nemam. Tak ak chcete pit tak si doneste ako spravne napislala sillas. 😉
U nas je tiez pekne, aspon zatial. Pokusala som sa uspat Sasku a vysledok bol 5 minut. Tak o pol hodinku mozem zas. 😒

jankamanikova
5. jún 2007

Martinka - my mame kociar dva v jednom, takze pohoda. Ponesieme Ti malu a moze tam aj spat, taky to super kociar je. A ja beriem aj babyvak, Janik bude mat motorku, takze parada.

renca3
5. jún 2007

Janka, tolko dopravnych prostriedkov...
My ideme testovat box na streche auta, kt. berieme na dovolenku, co sa tam zmesti, tak sa nas nezlaknite ked zacneme vybalovat. Prihodila som aj cestovnu postielku. 😉 Maly sa mi dnes 1. krat zgulal z manzelskej postele, tak aby som nemusela robit barikady z perin.

sillas
5. jún 2007

ja som pripravená na barikády, ale už to mám prešpekulované ako to urobím a beriem asi malý matrac, predsla malemu aj na lozenie a na valanie bude dobre..
teraz sa tu strhla burka, krupy padali, bolo dneska totálne teplo a dusno.

jankamanikova
5. jún 2007

No, dnes bola pohoda.
Chalani spia, no, Janik je este v zone uspavania, ale snad to bude ok.

renci - ale to je ta motorka, odrazadlo. Chapes? Sadnes a makas. Nas Janik ju miluje. Ale dnes bol prvykrat vonku na svojom novom bycikli. Este nevie pedalovat, ale dufam, ze sa nauci 😎 .

No, idem zase zehlit, kedze pri mojich troch chlapoch sa inac neda 😀 .

renca3
5. jún 2007

No jasne, ze nie motorka na bateriu, to ma ani nenapadlo. My mame pedalovu motorku, taku trojkolku. Uz mu je pomaly mala. 🙂 Ale Teo sa na nej vozi rad, len odchadza pri tom chrbat. 😝

viktoria
6. jún 2007

ahojte, tak dnes som skôr hore lebo vika išli zo škôlky na výlet do košic, do zoo a ku požiarnikom,
no ale musím sa vás ešte pred stretkom niečo spýtať, tie mená čo používate tu su vaše alebo nie, pretože ja sa v skutočnosti nevolam viktoria dala som si to iba tak ešte som vtedy tuto stránku nepoznala a tak som nevedela že budem tu figurovať pod tymto menom no a teraz sa pýtam lebo neviem že ako sa budeme oslovovať na stretku, alebo to necháme tak a budeme sa volať tak ako tu............... 😖

renca3
6. jún 2007

Ja som pod pravym menom a vam budem hovorit ako chcete. 😅
Ved sa osobne dohodneme. 😉

sillas
6. jún 2007

aj aj si myslim že to budeme riešiť na mieste..ja mam tu prezývku, prve tri písmena su začiatok mena a dalšie tri písmená začiatok priezviska.. 😀

baby čo je s mario...už sa dlho neozvala..neviete?

mario
6. jún 2007

Ahojte dievčatá, som rada, že vám chýbam a ospravedlnujem sa, že som sa neozvala skôr. Posledné dni nevládzem a asi budem musieť ponavštevovať nejakých lekárov, lebo som sa doteraz tvárila, že to rozchodím.
Mrzí ma to, ale na stretko neprídem a je mi to veľmi ľúto, lebo som sa na vás veľmi tešila. To daľšie budem musieť zorganizovať za trest ja sama, aby som to odčinila. Pôjde tam aj za mna Janka- naše slniečko a snád vás presvedčí, aby ste sa na mna nehnevali.
posielam vám pusinky a myslím na vás 🙂

mario
6. jún 2007

volám sa Daša a Mario je môj manžel, iné login my vtedy nenapadlo

viktoria
6. jún 2007

ale mario to nemyslíš vážne naozaj nepridete, nedá sa to nejako zariadiť ved tam budeš v tatrách a tatranský vzduch ti určite pomôže... ešte to zváž...

jankamanikova
6. jún 2007

Ahojte!
Ja som Janka Manikova, moj manzel Jany Manik a deticky manikove Janik a Matusko.

sillas
6. jún 2007

mario...nerob nám to...ešte máš dva dni času..tak si to ešte rozmysli..

jankamanikova...mala by si isť k mario na návštevu a zobrať so sebou nejaké presviedčacie metody..

martina236
6. jún 2007

Mario... ale hybaj. keby si videla, v akom stave som posledne ja 😝 , ale tiez si myslim ze bude lepsie, ale to uz bude Karolinka asi maturovat a tolko casu nam hadam len tak neutecie predsa nie? 😉 tak to este zvaz, ako vravi sillas dva dni mas cas. nieco vymyslite.

my zajtra odchadzame a nemam zbalenu ani vec, ani len zoznam som nespisala. som sice zvyknuta balit, ale zaujimave, ze som to robila vzdy den predtym, teda aspon som zacala. ktovie, co to znamena...
akurat som doprala veci v rukach, vyvesila, zacalo prsat. do zajtra to asi sotva vyschne. 😒

som martina, manzel karol, dcera caroline konturovie rodina 🙂

sillas
6. jún 2007

veru mario..ani ja nie som na tom najlepšie..už 9 mesiacov kojim minimálne 4 krat za noc a ešte 20 krat za noc hladam cumel..ale už som si na to nejako zvykla, ja verim tomu že tie 3 dni nam tam iba prospeju a že načerpame sily, ved mi ubudne upratovanie a varenie...to je pre mna ako balzam..takže MARIO...zvaš a rozhodni sa pozitívne.
Ja potrebujem vpadnuť z tohto mesta , z bytu..a ešte ked to bude spojené s dobrým horským vzduchom...a s dobrými ludmi..tak niet čo dodať..

martinka..kedže maš prax. tak pobališ raz-dva..ja budem baliť zajtra..lebo neznášam balenie.. 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre