Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

mario
9. jún 2007

Okta ahoj! Prečo je Šimonko toľko chorý? Čo hovorí na to lekárka? Mrzí ma to a asi si už poriadne vynervovaná, mám pocit, že toho bolo dosť a verím, že všetko časom bude lepšie, že ak si teraz odkrúti tie virozy, potom už imunita zapracuje a bude chorý až po maturite.
Som rada, že našim maminkám vyšlo počasie a dúfam, že sa večer neodtrhnú z reťaze, aby ich manželia pustili aj nabudúce 😲 .

viktoria
10. jún 2007

ahoj,ahoj, ahoj,,,
tak stretávka dopadla perfektne, počasie bolo super aj nálada,, no super
mário aj ostatne čo ste nemohli príst tak mysleli sme na vás a strašne ste nám chýbali, takže druha stretávka vás neminie, no práve sme prišli tak idem vybalovať potom možno ešte nakuknem...

sillas
10. jún 2007

caute baby!!!!
stetrávka super...no už mame aj vybalene, Riško je velmi unaveny, takže rýchlo kupať a už o siedmej bude spať..tak potom sa zastavim..
len tolko som chcela že sme došli v poriadku.. 😉

zuzka111111
autor
10. jún 2007

ahojte kocky taaak dobre bolo len ste nam tam chybali vsetky co ste nemohli uz sme hovorili ze aj zimne stretko urobiime 😉

take boli vsetky perfektnee ...tesim sa ze sme sa zisli skvela partia 😀

idem urobit album a pridat foto

okta
10. jún 2007

ahojte, tak som rada, ze sa vam Tatry pacili, aj ze vam pocasie vyslo, aj ja som na vas myslela...
Mario, Dr. hovorila, ze idu zubky a on ma z toho oslabenu imunitu, tak vsetko chyti, ale aj tak pre istotu pojdeme este na odber krvi. A vy ako na sutazi?

renca3
10. jún 2007

Caute,
Aj my sme dorazili O.K. Presli sme cez zopar dazdovych prietrzi, ale v pohode. Kedze som Teovi zaviedla total nerezim, uz spi a do desiatej sa s nim mozem zabavat. 😝 Tak idem rychlo vybalit.
Tesim sa na albumik.
A este bolo super, ze pani si celkom sadli a miestami nas ani nepotrebovali
pri debatach. 😉

viktoria
10. jún 2007

tak baby dávam fotečky do albumu tak nakuknite, bude to v mojom albume...

sillas
10. jún 2007

baby...ja už mám veget Riško spí, taký bol unavený že už pred 10 minutami zalomil.. 🙂
aj nam cestou pár krát riadne lialo..takže take počasie bolo asi na celom slovensku..
fakt som velmi rada, že sme sa spoznali a že sme zažili super víkend..dakujem vám všetkým. 😉

zuzka111111
autor
10. jún 2007

tak album hotovy nick je septembrovky06 a heslo sme si hovorili

renca3
10. jún 2007

super zuzka...ako dopadol tvoj 1. turnaj?
Ja som tiez rada, ze sme si mohli osobne pokecat. Este by sa zislo par vecerov, aby sme si mohli viac porozpravat. 😅

jankamanikova
10. jún 2007

Dobry vecer vsetkym!
Tak sme uz doma.
Neviem, kedy sme odisli z Tatier, ale so sillas sme cakali, kym nase drobcata vstanu a ako tak prestane prsat.
Nam sa velmi ist domov nechcelo, taaaaakkkk bolom super. Tak sme sa sli kupat do Aquacity Poprad, stretli tam jenis a tak sme sa vsetci capkali v detskom bazene. Bolo take super, vidiet spriaznenu dusu a moct si pokecat a nemat pritom ziadne bariery.

Do NZ sme dorazili okolo siedmej v sprievode niekolkych burok. Chlapci boli z toho taky vymeteni, ze mali dost strach, aj si poplakali a ja sa len v duchu modlila, aby sme neskoncili v "sanci" (prekopa), lebo sme sa pohybovali z jednej strany na druhu.

Teraz mi zaspal Matusko a Janik este pocuva rozpravku o "Koze" a rozprava naspamat mena vsetkych deticiekm ktore boli v Tatrach (mam pocit, ze ich bude omielat velmi dlho, hlavne Lea 😉 ).

martina236
10. jún 2007

ahojte vsetci. tiez sme dorazili ok, mala uz spi, karci v praci, ale uz mozno aj v tescu. idem popozerat foto.
bolo fajn 😅

renca3
10. jún 2007

Este zopar dni a Janik by mal taku skolu od Lea... 😅

jankamanikova
10. jún 2007

Ale k veci ...

renca - srdecna VDAKA za to, ze si nam to vsetkym vyvavila, ze si si nasla na to cas a vdaka, ze vobec existujes, lebo si skvela, pokojna osobka, ktorej sa vydarili zive a nadherne deticky 🙂 . Mas skveleho, komunikativneho manzela a velmi sa tesime, kedy urobi skusky a ked budeme potrebovat pomoc, tak sa na neho v pravnej oblasti urcite obratime.

sillas - si presne taka, ako som si Ta predstavovala. Milujuca a obetava a usmievava mama. Tvoj manzel je velmi pokojny a aj si s Janym pokecali a poviem Ti, obdivujem, ako to zvladas, ked ma taku "rusnu" pracu (aspon podla toho, co vravel Jany). Lucka je neskutocna a Richard - no, nemam slov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

viktoria - tak Ty presvedcis vsetkych okolo o vsetkom. Tolko energie v Tebe a take pokojne deti? Nemas na to recept? A este aj pokojny muz? To si si dobre stopla 😀 😀 😀 😀 . Poviem Ti uprimne, ze som bola zvedava ako vyzera zienka, co dava dietatku buchty s makom 😀 , a poviem Ti, ze si skvela, otvorena, uprimna a niet co dodat. Dobre sa s Tebou rozprava a si dobra partia do kazdeho pocasia.

martinka - Karolinka je neskutocne krasna (ako aj ine deticky), ma hudobny talent po mamine a verim, ze zdedila aj zvlastny a chytlavy humor po tatinovi. Ako ste sa Vy dvaja nasli? 😉

zuzka - verim, ze turnaj dobre dopadol a ze nabuduce nam vsetkym urobis kurz golfoveho hrania, ci co to je. Ide z Teba velky pokoj, obetavost a ochota. To sa ceni a je to vzacne. Lili je krasna bambulka a Stevo - no, co povedat, miluje Ta 🙂 .

jenis - tak Ty si jedina so vsetkych, ktoru som si predstavovala uplne inak aka ja realita. S Ronim tvorite zohraty par a verim a zelam, aby Vam to klapalo. Som prekvapena, o com vsetkom sa da s Tebou hovorit. Vdaka!

No, a Vy ostatne?
Buduca stretavka Vas neminie.
Mozno v zime, mozno o rok. Ako Pan Boh da!
Vsetky sme na Vas zvedave a patrite to partie. Tesim sa, ze sa budeme aj nadalej tu stretavat pravidelne a budem netrpezlivo cakat na kazde Vase novinky ohladom deticiek. Pusinkujem ich, pozdravujem muzickov a ze Jany im odkazuje, ze sa stretli celkom dobra "skupinka". Mozno nam bolo treba este taky den, dva naviac. Ale co je dobre, toho je malo a tie tri dnicky boli super. Som Vam za to vdacna a idem vybalovat a idem sa najest, lebo som hladna.

jankamanikova
10. jún 2007

Joj a vcera sme si renca a sillas dobre pokecali.

jankamanikova
10. jún 2007

zuzka - krasny album, tiez tam dodam nejake foto ...

renca3
10. jún 2007

Teda Janka, ty mas dobre pozorovacie schopnosti. MY sme radi ze ta mame. Ja dalsiu stretavku zorganizujem kedykolvek, ale ty s Janym sa musite postarat o program, lebo ste v tomto profici. Ta gitarka bola bombova. Aj ostatne hudobne nastroje pravdaze. 🙂

zuzka111111
autor
10. jún 2007

janka janka si tu toho popisala 😀
mne sa tak pacilo ako matka prekladala renci vsetky slova a ko sanec , grula , 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka ale o tebe ani nic netreba pisat uz na fotke vyzeras ako velmi pokojny clovek a skutocnost je taka ista ...tolko dobra ide z vas oboch aj s Janym uplne ako z ineho sveta za nicim sa neplasite ,staci sa ku tebe alebo k Janymu postavit a clovek je kludny 😀 skoda ze nebyvas blizsie 😉

no a kedy ste vlastne dnes odisli??? a do kedy ste sedeli vcera pri klobaskach??? ja som bola hotova a turnaj odohral len stevik a prrrsaloooo jojo este dobre ze som nemohla ist 😀 pojdem vo stvrtok 😉

sillas
10. jún 2007

jankamanikova..super komentár.. 😉

no a čo sa teba týka Janka..ja som bola viac než milo prekvapena, úplne všetko super...
dúfam že vás ešte všetky uvidím, takže ked niekto zabludi do týchto našich hrozných končín...tak je vítaný..

všetky ste boli super, ja som sa bála o svojho muža ako to zvladne, ale pačilo sa mu a povedal že aj chlapi boli super..tak sa teším.. 😉

renca3
10. jún 2007

Vecer sme vykecavali asi do 00.30 Neviem, kedy tieto 2 noci dospim.
Odchadzali sme postupne pocas doobedia a posledni boli janka so sillas, tak neviem. Aj tam pekne sprchlo.

renca3
10. jún 2007

Zabudli sme sa s muzom priznat, ze po nasej poslednej navsteve Tatier nam zostala pamiatka - TEO. Tak dufam, ze nam teraz nezostane podobny suvenir. 😀 😀 😀

jenis
10. jún 2007

Ahojte,
tak mi sme prisli domov okolo piatej lebo sme sa este boli kupkat v Poprade a cestou sme chytili asi styri krupobita, ale take ze sme museli zastat, lebo tolko ladu bolo na ceste (Vernar), ze sme sa smykali.
Mala bola z toho unavena a o osmej uz tiez buvala. Ja som vybalila, oprala, navecerali sme sa a teraz mam kus casu.
Baby vsetky ste super. Babatka su krasne, chalani ako sa patri valibuci a baby krasne princeznicky.
Idem kuknut fotecky.

sillas
10. jún 2007

renca...no ste dobrý ked ste stihli aj TO... 😀 😀 😀

jankamanikova
10. jún 2007

No, babule. Jany mi zaspal pri uspavani Janika. Takze vecerny program z Tatier pokracuje - on "strazi" deti, len ja nemam partiu 😖 ... tak mam uz vsetko vybalene, kopec pradla pri pracke 😝 a teraz sedim, spat sa mi nechce, lebo som taka nabita zazitkami, ze sa mi ani nepodari zaspat 😀 .

renca - parada. My mame "presovske" suveniry a z Tatier? No, uvidime 😎 .

jankamanikova
10. jún 2007

Pozeram fotky a je mi smutno. Take krasne fotky (ja svoje pridam neskor) ...

jenis
10. jún 2007

Ludia kedy ste "to" stihli robit??? My sme si urcite nic z Tatier nedoniesli... ☹

sillas
10. jún 2007

jenis..neboj my tiež určite nie... 😀 ešte aj mrcha dneska dorazila.. 😝 tak ma čakaju krásne dni.,. 😠

jenis
10. jún 2007

Pridala som fotky do albumov aj mojho aj spolocneho.
Sillas tak som rada, ze nie sme sami. 😉

jankamanikova
10. jún 2007

Alexandra je nadherna!

jenis
10. jún 2007

Dakujeme, vsetky deticky su krasne. A Roni ti odkazuje, ze sa na nej veeeelmi napracoval. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre