Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

renca3
13. jún 2007

my sme boli v praci odniest robotu a pre papiere. to je pre mna relax, lebo kolegyne sa hraju s detmi a ja si pofotim veci, posadim sa a pokecam.
boli zvedave na stretko, tak som im aj fotecky ukazala. pacilo sa im to. 🙂
poobede pojdeme len niekde pod stromy v tej horucave. 😝

jankamanikova
13. jún 2007

Ahojte!
renca - sme radi, ze nam to pises dvakrat, lebo by sme zabudlai 😅 .

sillas - tak to bude separacna kriza. Mne sa nezda, zeby bol Risko hladny, lebo vyzera velmi dobre. Tak mozno skus ho nosit na rukach, pohojdavat a davat do postielky. Alebo to moze nieco ine signalizovat - brusko, problemy s niecim inym ...

viki - kym by ja som zavarila jahody, tak by boli hned zjedene. Ja nechapem, ze mas na to cas. Mne by sa nechcelo. Radsej by so ich fakt zjedla. Joj, a mam na nich chut ...

zuzka a janka - pekne posedenie a prijemny pokec nazivo.

renca3
13. jún 2007

jej sorry, uz sa aj opakujem. 😀 asi som 2x klikla.
janka krasne fotky. tie detaily su dobre 🙂
no aby som opravila, dali sme sa dokopy tu vsetky na koniku a ja som vybavila len ubytko. 😉

zajtra si nezabudnite kupit "bajecnu zenu". mam strach co tam popisala, lebo mi to neposlala do mailu ta redaktorka. dufam, ze nie v takom zneni, ze tam spomenie akurat mna, ze som to zorganizovala. 😒 dopredu sa potom ospravedlnujem. fakt som zvedava.

jankamanikova
13. jún 2007

Babule. Na svete je dalsi nas spolocny album. Mam tolko tych fotiek, ze som mala problem vyberat. Ale vybrala som zaklad a ostatne na CD (poslem). Dufam, ze sa nehnevate!

renca - jasne, ze na konikovi sme sa spoznali, ale nebyt Tvojej sikovnosti, tak sa nestretneme. A samo, ze aj vdaka Laurajane!

martina236
13. jún 2007

janka aky Samo? 😀 😀 😀

martina236
13. jún 2007

dosli sme von, uplne KO. aj ked je tak teplo vonku, musime ist, lebo malinka je dnu taka nervozna, nevie co so sebou, tak hybaj na to slnko 😝 . uz spi, ja popijam kafe a janka super fotecky. na tie vsetky by sme potrebovali asi jeden XXXL album, lebo aj ked su niektore cca rovnake, na kazdej fotke sa kazde dietatko inak tvari. kazda jedna je proste original, nie?
a este ako sa ma Matusko, co hlas?

viktoria
13. jún 2007

jankamanikova tak ked bude najbližšie stretko tak ja ti zopar tých zavarených jahôd prinesiem....
no stíham to tak že mi pomáhala aj mama lebo dnes bol malý nejaký nervozný, neviem či mu nejdu dalsie zubky...idem pozriet album...

viktoria
13. jún 2007

no pozrela som si aj druhy album, je perfektný až nato že ved na tej fotke čo som s mužom vyzerám akokeby som už bola po piatom poldeci...
ale ináč super... 😀

jankamanikova
13. jún 2007

Dobry vecer.
Tak dnes sme Janikovi dotiahli novu postel. Nemali sme dlhu trasu, iba cez ulicu, vsak Mario?
Som zvedava, ako sa mu bude pacit. Zatial na nej poskakuje, lebo je staby poschodova (ale nie uplne taka vysoka). Je hned vedla manzelskej, takze bude s nami. Ale netvari sa, zeby mal na nej spat, tak uvidime. Stale hovori, ze tatik bude hore a Janik s maminkou 😀 , takze je na tatinovi, aby to nejako usporiadal 😀 .
Dam Vam vediet, ako to vlastne cele dopadlo.

jankamanikova
13. jún 2007

No akosi nemate cas pisat. Odpustene iba vtedy, ak sa venujete manzelom 😀 .

renca3
13. jún 2007

No my este aj detom. Vyzera to tak do 22.00, to by uz mohli spat... 😅

jankamanikova
13. jún 2007

Tak to mate veselo a zaujimavy program ...

jenis
13. jún 2007

Tak Saska po namahavom dni spinka. Zvladla aj prve cestovanie MHD. A velmi sa jej to pacilo a ked sme prisli k Zuzke no krasa. Super bytik, ranajky, fajnoty na stole. A Saske sa aj tak najviac pacili Lilkine hracky a lehatko. A potom sme ich pokukali ako si plavu s tichou zavistou. Zmrzka a domov. Super bolo.

sillas
13. jún 2007

jankamanikova...super fotky..už sa teším na CD.. 😀
Riško bol dneska velmi nekludný...poobede sa zobudil s velikánskym plačom..ledva som ho za polhodinu utišila..aj teraz plakal podarilo sa mi ho učičíkať..ozývam sa pozdejšie, lebo som teraz zbehla aj na nakup, lebo sa nam už v chladničke myš obesila.. 😀 😀
čo sa týka toho nočného jedenia, tak v noci som bojovala a nakoniec vypil 180 mliečka a 4 hodiny bol klud a ani ráno nepýtal každu polhodinu, a aj plienky ma odvtedy ovela viac pocikane, takže jemu je už v noci moje málo. zrejme si potiahne iba nejakých 50 a to mu staci iba na hodinu..
v noci bude zase boj, ale nejako to zvládneme.. 😒

janka..som zvedava ako dopadne vaše spanie.. 😕

jenis...no na taku navštevu by sme išli aj my... 😅 zuzka škoda že nebývaš bližšie.. 😠
a to ako kde plávali??

renca nezávidím do desiatej, no sice ja do jednej tiež budem robiť..ako včera..uff nejako nestíham, som v sklze.. 😠

jenis
13. jún 2007

plavali tam kde sme aj mi chodievali, v jednom wellnes domceku

jankamanikova
13. jún 2007

Ahojte!
Tak pozehlila som, este ma caka nieco, ale odkladam to na zajtra.
Tak Janik spinka a Jany skonstatoval, ze ked dame oboch chlapcov hore na postel, tak mame letisko iba pre seba 😀 . Zatial spia obaja a ja idem tiez, lebo nevidim na oci. Pusinkujem Vas vsetky a aj deticky.

Jenis - super, ze ste boli spolu. Je to parada, mat taky dobry vztah a byt si spolu na blizku. To je tak ako ked tu mam ja Mario, je to super!

sillas - drz sa! Zvladnes to!

zuzka111111
autor
14. jún 2007

no janka len vy ste blizsie cez ulicu a my asi 100km ☹ a to je najblizsia spriaznena dusa inak ste vsetkyyyy dalekooooooooooooooo

janka dam ti bojovu ulohu ...co tak trosku pofotit mario a mlinku nech uz mame predstavu aj o nej ked je tak bliiizko 😉

tak dnes sme boli rekordne skoro hore 😖 tak tu sedim ako vypluta 😖

jenis
14. jún 2007

Ahojky, ma uz niekto bajecnu zenu? sme tam? Ja len ci mam kupit alebo nie. 🙂

zuzka111111
autor
14. jún 2007

este som sa ani z domu nepohla 😀 takze neviem

melory
14. jún 2007

a kdo vas tam daval? to z toho vyletu v tatrach?

sillas
14. jún 2007

caute baby...máme za sebou hroznu noc... ☹ somtaka grogy, že ked som ledva maleho doobedu uspala tak som si lahla s nim,ma aj zvyšenu teplotu 37,5..tak neviem či to nejaký zubok alebo čo...takže uvidime čo bude zase večer...
teraz tu prehrmela burka, bolo nenormalne teplo..burky su u nas každý den aj viackrat..takže aspon na chvílku osviežia..
teraz dobehla svokra, tak chcem zbehnuť do mesta, Riško konečne zaspal..

renca3
14. jún 2007

U nas bude v stanku az po 15.00, tak vybehnem.
Dnes sme boli v poradni. Maly ma rovnych 9 kg. Dala som obom pichnut tie pneumokoky, tak dufam, ze nebudu teploty. Tu je dusno, ze sa dychat neda. 😝

jenis
14. jún 2007

tak v bajecnej zene nie je nic pisane o nas, tak to asi bude nabuduce

renca3
14. jún 2007

Volala som tej redaktorke, je na dovolenke a fotograf mi povedal, ze to zrejme bude v buducom cisle a ona to asi nahanala preto, lebo odchadzala mimo republiku. Tak tolko som zistila. Este tyzden pockame... 🙂

jenis
14. jún 2007

ved hej aj tak s tym nic nenarobime 😉

renca3
14. jún 2007

Tak mam ten casopis pred sebou a na strane 35 sme vpravo dolu taka miniatura. Fotka je super, ale ten komentar je o tom, coho som sa najviac obavala - o mne.
Ta pani ma vobec nepochopila, ze to ma byt o nas. Preto mi to ani neposlala do mailu, lebo by som jej to dala prerobit. Tak sorac. Ze "organizacny talent" no mam dost.
Aspon sme urobili minireklamu modremu koniku.

renca3
14. jún 2007

A este tam capla cele moje meno, neviem sa z toho spamatat...

jenis
14. jún 2007

jeeeej, tak to fakt riadna miniatura. fotka super, a komentar tiez. je to pravda, fakt si to zorganizovala. My ostatne sme sa len nahlasili. Este aj Laurajana v tom ma prsty 😉

mario
14. jún 2007

No tak hore hlavy dievčatá, na začiatok je to fajn, neskôr bude aj dvojstrana 😀 .

jenis
14. jún 2007

Mario, dik za podporu, asi musis nabuduce prist s nami aby bola ta dvojstranka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre