Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

renca3
22. mar 2010

ahojte v novej verzii
Leo mal vcera svoje prve tanecne vystupenie na javisku z tanecnej, co chodi v skolke. i ked isli obcas mimo rytmu a vypadli im kroky, boli podareni. 🙂

zajtra ma Leo rano test na prijatie do jednej skoly. drzte nam palce. 😉

Teo je v pohode, dnes maju v skolke fotografa. ale ucitelke hned rano zahlasil, ze on sa nechce fotit. tak som zvedava, ci sa im to podari. 🙂

laurajana
22. mar 2010

ahojte maminy dávno sme tu neboli, skôr píšeme v téme júlovčiatok - tak Vás ideme pozdraviť a pochváliť sa detičkami 😉

renca3
24. mar 2010

laura....podareny parik. nevidim malej pusinku, ale podobaju sa na seba deticky. 🙂 v tej ciapocke je mila. 😎

sillas
24. mar 2010

jeeeej..laurajana...no som postrehla niekedy davnejšie, že mate doma už parik...ale tu si sa neozvala teda snad aj dva roky...
velmi su velmi zlatí a naozaj sa aj podobaju na seba...
Renca, tak teda vy mate plno zažitkov...dufam že ta škola ktoru chcete tak vam vyjde.

My sme ako tak ok, nech je už april po danovych...už mam toho plne zuby...

Buduci týžden mame zase sviatky, deti doma 6 dni...no velmi vela prazdnin je...a o chvilu koniec roka...

ale konečne sa nam oteplilo aj ked rano su ešte dost zimy..brrr

laurajana
24. mar 2010

ahojte maminky...ďakujeme za pochvalu...áno podobajú sa s Mattim, aj keď myslím, že malá má viac zo mňa, ale to ako kto posudzuje 😉 hlavne nech sú zdraví, no nie? 😉

Tak príjemné ukončenie vybavovačiek, a krásnu jar...nech už je slniečko krásne...aj keď na sobotu vraj zas dážď....čo narobíme "bláznivý apríl" sa blíži 😉

mario
24. mar 2010

Dievčatá, nejak to tu flákate, zostavila som tretí foto album, aby ste videli, že sme skutoční a nech sa zabavíte. Prajeme krásnu jar.

renca3
25. mar 2010

jeeeej mario....konecne vidime komplet celu vasu rodinku. nadherne fotky. pripominaju leto, dovolenku. deti su asi viac na teba, do blond. mala je taka herecka. syn je maly fesak. no a ta partnerka...kocka. 😉 nebudu tancovat niekedy v BA? daj vediet. isla by som mrknut. 🙂

ja som sa chystala tento tyzden zucastnit Zumbatonu. teda Zumba maratonu, ale som po ATB, takze nic. aspon sa pojdem pozriet, ako sa tam zabavaju a potia. mozno nabuduce. 😉

aj v tejto novej verzii treba fotky zmensovat na 700? lebo aj ja by som uz aktualizovala album, len sa mi to nechce uptravovat.

laurajana
25. mar 2010

Mário krásna rodinka...super fotky...ste riadne podrástli - detičky samozrejme 😀 našej Laurinke už dnes vidím obe vrchné jednotky - bielučké, tak sa snáď už prerežú, lebo vystrájame statočne...

pekný dník Vám

mario
30. mar 2010

Kde ste, maľujete vajcia, pečiete koláče a pletiete korbáče? Presunuli ste sa do inej témy, aby som vás nenašla? Ja si najmem súkromné očko a potom si ma neželajte, prídem na stretávku a uvidíte........

laurajana
31. mar 2010

Mário...ahoooooooj dá sa tak povedať..toto je náš výtvor, dnes pôjdeme s Mattim do škôlky sa predviesť 😀

renca3
31. mar 2010

pekneeeee laurajana. 😵

tak u mna podobne vytvory nehrozia. minuly tyzden som sa pustila umyt okna na tomto nasom "domceku" a skoncila som zase v posteli. choroba sa vratila. teraz som uz podstatne lepsie. na buduce radsej stiahnem zaluzie a pojdem v zdravi s detmi von. 😉

vytesujem sa z Leovho prijatia na skolu, kde sme robili skusky. z 54 deti obstal 15-ty. od septembra nas caka tvrda praca, ale uz nebudem musiet cestovat po BA ako taxikar. 😝 tuto skolu mame podstatne blizsie. 😎
po Velkej noci mam este za ulohu upovedomit 3 dalsie skoly, kde bol Leo prijaty, ze k nim nenastupujeme a pekne sa podakujeme. 🙂

renca3
31. mar 2010

a este som zabudla, ze zobrali 18 deti, takze sme sa este zmestili. 😉

laurajana
31. mar 2010

Renča blahoželám k prijatiu Lea na školu...super, šikulko...nech sa rýchlo z tej chorôbky dostaneš, ja som to asi prehnala a tak som tiež chorá...

renca3
3. apr 2010

ahojte,
verim, ze vsetky prijemne a v zdravi sviatkujete. davno sa tu nespomenula stretavka. uz sa to krati, necele dva mesiace a ide sa. ako sme so zalohami? zuzka ...napis, ci sme sa niekam pohli.

zuzka111111
autor
3. apr 2010

No ahojte ...mario konecneee som ta videlaaaa na fotkee ... krasna rodinka ..mohla by si tie skocit uz na stretavku..

renca uzas ze ho prijali urcite si rada prerada...

a stretavka .zatial mi prisli 4 platby tak davjte zenuse ..aby som to mohla polsat...

zuzka111111
autor
3. apr 2010

poslat 😀

renca3
4. apr 2010

caute,
sviatkujeme doma, lebo Leo chytil nejaku virozu (alebo viroza jeho?)
vcera sme mali navstevu s 5,5 rocnym dievcatkom. s Teom sa hrali v detskej na poschodi a my sme sedeli dolu. ked bolo dlhsie ticho, isla sa kamoska pozriet, co robia. a obaja v nasej spalni na balkone, Teo preveseny cez zabradlie a mala na vonkajsej okennej parapete, kde uz nie je balkon. krvi by sa nam nedorezal. normalne som nemohla zaspat, ked som si predstavila, co sa mohlo stat. sice je pod tym oknom okrasny krik, ale aj tak ma to desi. 😝

zuzka111111
autor
5. apr 2010

renca aj u nas viroza..

panecku tak to by sa asi nikomu krvi nedorezali...hroza ..pocuvaj tak ty si uzijes ozaj.... ked je chvilku ticho uz treba kontrolovat ...

mario
6. apr 2010

Dievčatá, nevie niekto čo je s Jankou? Volala som jej, ale ona má večný problém s mobilom, neviem sa jej dopátrať. U nás tiež šarapatil vírus, najprv Junior, potom malá. Na stretávku nič nemožem sľubiť, ale dajte mi prosím termín a miesto určenia, nech som pre každý prípad v obraze.

renca3
7. apr 2010

netusim. mozno sviatkovali na Vychode a ona tam zostala s detmi. snad je vsetko v poriadku.

zuzka111111
autor
7. apr 2010

Dievcata ..zalohu trebaaaaaaaaaa zatial poslala len Renca ,Vierka a Evkaaaaaa................

virus nakazil uz polku rodiny ja sa drzim az som prekvapena..

zuzka111111
autor
7. apr 2010
mario
8. apr 2010

Dakujem zuzka. Skúsim zajtra prezvoniť jankinho manžela. Dám vedieť večer. Pá

jenis
10. apr 2010

Zuzka, peniažky poslané v utorok ich máš na účte😀

jankamanikova
12. apr 2010

Ahojte dievcata!
Tak ospravedlnujem sa za osobny vypadok, ale tazko som prijimala fakt, ze Modry konik zmenil image a v nedelu som stretla Mario a povedala mi, ze ma zhanate. Tak sa ozyvam a pozdravujem Vas.
Mame sa dobre. Mame momentalne krasne, pokojne a stastne rodinne obdobie. Velmi sa z toho tesime a hlavne z deti, ktore nas naplnaju radostou a smiechom.

Co sa tyka stretavky, napis mi Zuzka do IP, kde a kolko mam poslat. Ja poslem peniazky aj za Majku a jej rodinku. Dakujem velmi pekne, ze to vybavujes a velmi sa na Vas tesim.

Skusim Mario prehovorit, nech pojdu. Verim, ze sa mi to podari. Snad som nestratila na svojom sarme pri tolkych detoch 😀 😀 😀 😀 😀 .

renca3
13. apr 2010

janka...zvyknes si, len treba chodit castejsie na MK. 😅

sillas
13. apr 2010

caute baby...no nejako som bola po tých danových mimo..som potrebovala pauza..vrhla som sa na cvičenie a už mi nezostavali sily... 😅

Som rada Janka že si v poriadku, ja sa už velmi teším nastretko, som na vas po dvoch rokoch velmi zvedava.
A Janka tak nejake donucovacie prostriedky na Mario nech sa pridaju..

My sa máme ok, Riško už taha 6.tyžden v kuse v škôlke, tak dufam že nam to vydrží. 😉 a že som to teraz nezariekla.

jankamanikova
13. apr 2010

No, tak babule a co mate nove?
Aspon napiste ako vyzerate, ako sa mate; nech mam co citat. A deti - co vystrajaju a ake maju zaluby a sny a tuzby. Mozno sa Vam to tu nechce pisat, lebo to citaju aj iny, ktori sem nepatria. Tak mozme zalozit "sukromnu skupinu". To moze byt lepsie. Ak suhlasite, tak ja tu sukromnu skupinu pre nas otvorim ...

renca3
14. apr 2010

mozme vytvorit skupinku. len potom aby nas nase septembrovky nasli. treba im tu nechat odkaz.

nasi chalani sa tesne po Velkej noci hrali na oblievacku a kym som bola chvilu hore, povylievali na seba 2 mineralky (aj sladenu). kuchyna bola pod vodou a oni mokri a polepeni ako mysi. tak to len tolko, co vystrajaju. 😝
Peto by chcel velmi psa, aj deti by boli za. ja ako jedina protestujem. ja este musim behat okolo chalanov a riadit po nich. ked budu samostatnejsi, mozno sa dam ukecat. 😉

sillas
15. apr 2010

fíííha to už aj taketo sa tu dá??? to ako tí koho sa to netýka tam nebudu vedieť "vojsť"?

renca,,, ty si užiješ... 😀 u nas tiež su stále nejake drobnosti.ale najvačšia radosť su momentálne pre nás gumáky....ktore teraz maximálne využívame... 😀 😀 za pekneho počasia nam trva cesta do škôlky 5 minut a v tomto daždi 15... 😀 😀 kontrolujeme všetky "moria"...či správne odteká voda do kanalov...či z hydrantov požiarnici budu mať dosť vody na hasenie...prečo je niekde hlbšia mláka...no sranda...len kým toto absolvujeme ja riadne zmoknem.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre