Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jankamanikova
27. sep 2007

zuzi - to bude super v tehu nohaviciach. Ja som bola na jednej babskej cokoladovel party z utorka na stredu (normalne v noci) a bola tam jedna tehulka a tak sa mi to pacilo, ze aj ja by som chcela brusko 🙂 . Ale ... asi az neskor. Ale je to take krasne byt s bruskom. Tesime sa na Teba. A my mame 6 zubkov, takze pohoda. Papame ako-tak, co sa da.

mario
27. sep 2007

Oslava u Janky bola super, na stretávku musíte od nej chcieť, aby vám upiekla tortu, je v tom fakt dobrá.
Nočník, dobre som sa pobavila, skôr ako o rok ho malej neukážeme.

sillas
27. sep 2007

caute baby...krásne fotky a detičky tým čo ste popridávali fotá...ostatne šup sem s nejakými z oslav..my budeme mať oslavu v sobotu..

nočník??? malý z neho uteka, tak som ho odložila...vytiahnem asi na jar.. 😀 Lucka mi na nom pekne sedavala a aj cikala...no ale Rišo je uplne iny, ovela viacej pozadu..tak už to nejdem porovnavať..

jankamanikova
27. sep 2007

Pozdravujem Vas a posielam pusinky.
Mame sa dobre, zajtra mame poobede oslavu s detickami, tak idem cosi nachystat.

mario
27. sep 2007

Aj ja vás zdravím a posielam pusinky.
My sme vydržali bez soplíkov päť dní a od dnes je znovu v klube, ja už neviem čo robím zle, ale zdá sa mi to veľa aj na koňa, hoc aj modrého.

renca3
28. sep 2007

My sa tiez drzime v klube s tymi miernymi soplami. Stale cakam, kedy to prerastie do choroby alebo odidu celkom.

martina236
28. sep 2007

ahojte, sme na ceste z BA do jasnej. manzel nas pozval na vikend 😅 . rano sme odchadzali z NR, total pesalo, teraz je krasne slnecno, hadam sa to v niz.tatr. nezmeni. i ked tatry su tatry. trochu, asi o 200 km, sme si cestu predlzili, mala som termin u gynekologicky v BA. takze este cca 4hodky pred nami.
my sme teraz bez smrkanic. nech to tak pekne zostane.
vsetkym krasny vikend zelame. ti co idu oslavovat, dobru zabavu a oslavencom vsetko dobre.

sillas
28. sep 2007

fííííííha...tak Karči sa stara... 😉 prajem dobre počasíčko.
tu máme jarmok a lejeeeeeee....

no my sme soplíkovali len 3dni pred 2 týždnami a odvtedy pokoj...klop klop...
Lucka už taha 4 týždne v škôlke...tak dufam že to ešte vydrží 8.10 ide na očkovanie a musi byť zdrava..aleneviem či to nepresuniem na buduci piatok.

ajduska
28. sep 2007

ahoj sillas, a odkiaľ si, ak sa smiem spýtať? lebo aj unás bol dnes jarmok a lialo 😉

jankamanikova
28. sep 2007

Tak dnes bolo u nas 11 deti a 5 mamiciek a 3 traja oteckovia. Joj, bolo dobre. Vsade deti a balony a hracky a darceky a v kuchyni papanie. No, druha oslava sa podarila, tak som rada. Este tolko ludi v byte som nemala.
Mame sa dobre, sme bez soplikov, zatial a chcem, aby to tak bolo stale. Zajtra ideme do BA na konferenciu, tak sa tesim. Budeme spat u renci, tak urobime spolocnu oslavu Tea a Matuska 🙂 . Joj, tesim sa.
Ideme upratovat, lebo je tu takyyyyyy neporiadokkkkkkk 😎 , ale som rada. Prisla akurat Janyho sestra so snubencom, lebo aj oni idu na konferenciu, tak oni upratuju kuchynu a ja zatial vegetim. Ale este hracky a tak ...
Pusinkujem Vas a tesim sa na stretavku.

renca3
29. sep 2007

Janka...to kde si pozhanala 11 deti? Teda otvaras doma 2. MC v NZ?
Ved ja ta uz vlastne vyspovedam u nas.
Teo mi prave zjedol kus z bankoveho vypisu, co mam na zauctovanie. Tak koncim.

lindda
29. sep 2007

Ahojte mamicky velmi by vam vadilo keby sa sem nanominovala 🙂 moja svagrinna s dcerkou ale september 2005 lebo ve 05 nik nieje uz hodne dlho ☹

ttina23
29. sep 2007

Všetko najlepšie MATTIASKOVI,posielame vela pusiniek

luci
29. sep 2007

ahojte dievcata....mate niekto mobil na laurajanu???ja som mala,no synator mi pokazil mobil a stratili sa cisla....a chcela by osm popriat mattiaskovi,kedze sem aj janka nechodi.....ak mate,poslite mi pls do IP....dakujem lucia 🙂

renca3
30. sep 2007

luci...myslim, ze martina236 ma mobil na Laurajanu, posli jej IP.

Navsteva Manikovcov dopadla super, deti boli podarene. Tesim sa uz na stretko, ako budu deticky na seba reagovat.

mario
30. sep 2007

My máme kvôli soplíkom rušné dni, ale zvládneme to 😝 .
Moja sestra včera nachystala Laure oslavu aj výzdobu a tak sme boli chvíľu u nej a všetko jej pojedli a vypili 😀 , povozili sa na poníkovi, zajazdili na koni, ponahánali mačky - ideálna oslava. Nijakí hostia, žiadny neporiadok, plastový párty riad.

sillas
30. sep 2007

mario... 😀

my máme tiež po oslave hodím potom foto..všetko ok, som prežrata sladkosti.. 😝 no takže si idem dať dobošku... 😀 😀

jankamanikova
30. sep 2007

Ahojte moje krasne ... tak sme uz doma.
V BA bolo super, konferencia neskutocne vyborna, u renci bolo fantasticky. Deti sa vysalili, maly Teo ma balil po cely cas 🙂 , Leo a Janik ako stari kamarati sa salili po byte. Renca je vynikajuca kucharka, taky fool servis sme necakali. Bolo super, vdaka renci. Aj my sa tesime na stretavku.

Blahozelame Laure a Mattimu k 1. narodeninam.

Pozeram Superstar, a dnes su baby ovela lepsie ako vcera chalani, ze?

zuzka111111
autor
30. sep 2007

ahojtee..

Janka aj ja kukuckujem na jedno ocko lebo druhe mam uz skoro zatvorene ...miminko sa prevaluje v brusku 😵 lilus spinka ...konecne sama chodi aj ked najistejsia je ked jej dam prst 😀

jankamanikova
30. sep 2007

Jej tehulka, tak nech sa babo nakazi spevom 😀 😀 😀 😀 😀 .

renca3
1. okt 2007

janka...tak to "vynikajuca" by som vynechala. Ale snaha sa ceni. 😅
zuzka...babo uz robi kotrmelce? To je super. 😵

zuzka111111
autor
1. okt 2007

NO TO SU ESTE LEN TAKE BUBLINKY .. 😵
konecne som pridala par fotiek z narodenin 😉

jankamanikova
1. okt 2007

renci - obed bol fantasticky a vlastne si ma prekvapila ... Si skvela!

zuzka - a co to bude, az to bude?????? Sme zvedave?´Tesim sa na stretavku ......

Chalani spinkaju a ja vegetim. Vonku je dnes inac nadherne 🙂 . Keby tak bol stale 😉 . Papapa ...

sillas
1. okt 2007

caute baby...Zuzka ste krásna rodinka a ešte ked aj drobec vyskočí z bruška... 😉

hodila som aj ja par foto..

veru Janka keby takto bolo stále, to je akurát tých 21 stupnov.. 🙂

sillas
1. okt 2007

haloooo baby...kde ste????

jankamanikova
1. okt 2007

Prajem dobru nocku ...

mario
1. okt 2007

nočný monolog - Laura má hnisavú nádchu, takže mi až takú dobrú noc nemáme 😖 . Dnes sme obehávali lekárov, bol to horor, lebo priam jačí, ked sa jej niekto dotkne. Večer už bola taká nervozna, že odmietala aj tatka.
Počasie je fakt fajn, ale už asi len pár dní, potom to príde 😠 .

renca3
1. okt 2007

mario...nech radsej nic nechodi, dobre je nam s detickami na slniecku 😅
zuzka, sillas...krasne fotocky, pekne torticky. 😵

zuzka111111
autor
2. okt 2007

ahojteee no pocasicko ma tieztesiii je nadherne a vcera sme boli na ihrisku takom velkom a nikto tam nebol len mi a nejaka rocna zorka a lilka s usmevom k nej prisla dvihla rucku ako keby ju sla pohladkat este taky pohlad na mna hodila ze " mamka pozri aka som zlata " a naraz sa rozmachla a drgla ju pocujte to babo snad 20 centi odletelo na zadok no hrouna je sa hanbim 😢

a 18 idem na ultrazvuk dufam ze uz to bude vidno co to bude tak o na stretku bude cerstva novinka 😉

jenis
2. okt 2007

Zuzka tak nech je to chlapcek aby mal Stevo radost, alebo baba nech sa Lilka ma s kym hrat.Alebo je to jedno hlavne nech to je zdrave.
Inak ako ti to ide s odstavovanim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre