Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

renca3
21. júl 2008

mario...dufam, ze zo splachnuteho WC 😅
nestras takymi informaciami. my sa chodime s detmi kupat radsej do jazera. kedze mame teraz svoj bazen, vodu ma na starosti Peto a leje a sype tam kopec chemie. aj to je o nicom. ale deti sa tam vyblaznia, unavia. 😉

ajduska
21. júl 2008

ahojte.....tiež vás aspoň každý druhý deň čítam, čo máte nové, ale nejak nestíham prispievať ☹

už ani neviem, čo všetko ste toho popísali, je toho kopu od môjho posledného príspevku, tak len tak všeobecne....máme sa celkom fajn, zatiaľ sme všetci zdraví a prázdninujeme, teda skôr deti, ja chodím do roboty....teraz máme návšetvu z východu, prišla moja mama a sestra s dvomi deťmi, tak máme veselo 😀 😝
ale je fajn, lebo sestrine deti sú vo veku mojej najstaršej a najmladšej dcéry, a tiež sú to baby, tak sa vytešievajú, aj keď tie najmladšie dve sa ešte spolu nevedia hrať, Timka je od Barborky staršia o 8 mesiacov a samozrejme jej to dáva aj patrične najavo, neustále ju vychováva, že "nononoô 😀 😀 😀 ....zato Tomáš je medzi nimi jak ruža medzi tŕňami, alebo skôr "tŕň medzi ružami" 😀 😉

my na kúpaliská moc nechodíme, muž je stále preč a ja sa sama s 3 deťmi bojím ísť.... inak, ja osobne som vždy na kúpalisku niečo schytala a musela som navštíviť zakaždým gynču... 😠
...tiež mám radšej jazerá, ale to zas s malými deťmi tam ísť nie je bohviečo...

jani, a ty si ešte celá???????????, tak to už vydrž, kým sa presťahujete, nech prídete do nového.....
my sme sa sťahovali, keď mala Saška 14 mesiacov a dodnes ju vidím, ako prvý mesiac visela na kľučke, že ona chce ísť domov....dovtedy aj sama zaspávala a po sťahovačke som ju musela začať uspávať, lebo ručala v postieľke ja tur....no ale zvykla si a teraz zas medituje nad tým, že prečo sme nekúpili radšaj dom, ale byt 😒

mario
21. júl 2008

Renca, domáci bazén, to je niečo úplne iné.
U nás sa presťahovaním tiež narušil spánok a ešte stále plače, ak ju nechám v spálni samú, tak odchádzam až ked zaspí. Deti to sťahovanie samozrejme vnímajú najviac. Ale zvyknú si , hlavne, ked idú do lepšieho.
Inak Juniorovi som zmluvu s Markízou nepodpísala, takže sa v súťaži neobjaví, je trochu urazený, ale podľa zmluvy nemôžeme nič, musíme všetko a pokuty za nedodržanie sú nehorázne šesť ciferné sumy. Dokonca ani domáce video a fotografovanie , napr. na výlete alebo doma je zakázané, kým beží súťaž, keby ochorel, tak musí ich vybraný lekár rozhodnúť, či môže nenastúpiť, žiadne vystúpenia mimo ich súťaže.....

renca3
21. júl 2008

tak trochu jednostranna zmluva, ze? dobre si urobila mario. ved o juniorovi este budeme pocut, ci vidiet. 😉
drobova a spol. asi vedia v tom chodit. 😒

jankamanikova
21. júl 2008

Ahojte!
Tak v noci som vobec nespala, nedalo sa mi. Nejak stale mi hlavou prebieha porod, stahovanie, deti a tak. Stale dufam, ze najprv sa prestahujeme a po par dnoch v novom mozem ist rodit. Ale pripravujem sa aj na moznost, ze to bude opacne. Je to asi aj o psychike, ale dost to prezivam.

Dnes sme zase boli v tom byte, tak maliari zacnu od zajtra makat. Budu chodit len poobede, ale do piatku bude vsetko vymalovane. Velmi som s farbami nevymyslala, len na chodbu taka oranzova a mozno do detskej jedna stena na modro, ale to si namalujeme s chlapcami sami, ked budeme uz tam byvat. Ostatne bude biele.
Vo stvrtok pridu z PO nase veci - manz. postel, komoda, chladnicka atd. a hned ich davame do bytu. V sobotu stahujeme odtialto a hned tam aj ostaneme spat. Vela veci nemame, takze stahovanie bude v pohode. Len aby sme to zvladli, teda asi ja.

Mario - dakujem ...

martina236
21. júl 2008

ahojte, Janka klidek... a vlastne teba si inak neviem ani predstavit ako v klude, takze ak si nervozna, musi to byt vazne. urcite to vsetko super zmaknete a ked bude malinke doma, tak hadam deti nebudu ani tak vnimat zmenu ako to ze maju doma surodenca, nie? uvidis bude fajn, je toho zda sa vela, ale co nevidiet, bude to za vami. drzim palce.

sillas, nemocnica 😕 😕 . to hadam nie. vy si tam ale sem tam odskocite, ako si dobre pamatam, vsak. no iste to nie bohvieco, ale podstatne je, ze ke uz Risko v poriadku. tesime sa.

ajduska, 5 deti a dospeli k tomu v jednom byte. ojojoooooj. trma vrma, co? kazdopadne musi byt sranda 😉

akurat som este nalozila do pracky, uvarila na zajtra polievku a pekne si hryzkam kukuricu sladku presladku, mnam. Karci este odisiel do prace, mala uplne v pohodke zaspinkala, ved sme dosli z vonku o pol osmej, ale taky vietor neprijemny fukal. ale doma nevedela obsediet. a teda hlasime, ze pravdepodobne koncime s plienkami. zacali sme len tak v sobotu s tym, mala som sice nervy, lebo to bola katastrofaaa, x krat som utierala, prala atd. vcera to bolo uz o nieco lepsie a dnes sme cely den bez aj vonku sme tak boli a pekne pride ze chce cikat. uplne bez jedinej nehody. tak ju chvalim do nebies, aka je velka slecna s gatuskami 🙂

pekny vecer

renca3
22. júl 2008

mata...gratulujem velkej slecne bez plienociek. my si este pockame...

janka...je tych zmien privela, ale ak sa da, bud kludna a radsej sa vyspi. energiu potrebujes. 😉
ale my sme sa ani nestahovali a ako si pamatam, pred porodom som tiez nevedela spavat.

martina236
22. júl 2008

breeee rano. a rodinky co byvate v novuckom, sup sem foto, nech my kuk 😉

renca dik, uvidime co dnes v jaslickach... len mam zase obavy a striehnem aby nesadla tu a tam, ze je vsetko studene, aby neprechladla. tak super, jedneho sa zbavis a dalsie striehne v podobe nachladnutia 😒 . a este teraz ked sa ochladilo. hojdacky, smykacky, vsetko studene. rano sme tu mali 12 stupnov 😕

ja som si pripravila hrbu zehlenia, tak sa idem dat do toho, potom rychlo auto nahlasit do servisu a hned pojdem aj pre drobca.

sillas
22. júl 2008

ahojte baby...ja akosi nestiham nič..v praci po dvoch týždnoch neviem čo skorej..nejako sa na nas valia problemy a starosti...tak vladne u nas nervozita... 😒

janka ty sa snaž teraz ešte pooddychovať...budete toho mať vela noveho naraz..ale ty to zvladneš...

matka veru už 3 krat som bola s Riškom v nemocnici...už dufam že dlho tam nepôjdeme...
a Carolinke blahoželame k takej udalosti...no darmo všetko ma svoje pre a proti, takto je fakt že mi nevadi ked si hocikam Riško sadne, lebo plienka to isti... 😀
my tiež skušame ale včera som to zase vzdala, ked mi v priebehu hodinky a pol 3 krat očural kuchynu..on jednoducho to ešte asi nema v hlavičke "upratane", sice plienku nechce...ale nechce sedieť na nočníku, tak ešte počkame...

martina236
22. júl 2008

sillas, tiez presne ako ty som rozmyslala, lebo mala totalne ignorovala kde sa vycikala a to nehovorim, ze s velkym placom prisla povedat, kde sa vykakala a to som uz nezvladala a povedala si ze nebudem trapit obe a dala som jej plienku. tento vikend s tym zacal karci, takze som mu povedala, ano ak chce, ale nech stopuje mlaky on, ja som prala. no ako pisem od vcera sama od seba sa pyta. dnes, ked som ju v jaslickach zazrela v tych istych teplakoch, ako sla rano, tak ma veeeelmi potesila. jednoducho sa pytala. no nemozem tomu uverit. 🙂

viktoria
22. júl 2008

ahojte......mati aj ja blahozelam, mala to pochopila rychlo, aj pri vikine to prislo zo dna na den, ale pri tobiasovi to bude asi az do 18 tky....jeho ked dam na nocnik tak krici ze ma bibi,au ... aj ked ho prebalujem ta krici bibi....a pritom tam nic nema......a on dokonca nechce byt bez plienky, vôbec nechce chodit holy.....
jani drzim palce stale na teba myslim, ci uz nahodou nerodis, a ty si pohodacka urcite to hravo zvladnes a mas aj super manzela ......
od piatku mam dovolenku tak ideme na siravu ako kazdy rok,,,,,,,,,,,,uz sa aj tesim......no a robit v masiarni budem len do konca augusta lebo mi zacina zase skola, a ucim sa cez den, po veceroch sa neviem ucit......takze tak.........
zacali nam zateplovat panelak, tak polystyren mam az v byte................

martina236
22. júl 2008

viktoria, ze do 18 😀 , to bude oslava 2v1, matura aj na holo 😉 a peknu dovolenku na sirave, nech vam to vide, uzite si a vratte sa zdravi

jankamanikova
22. júl 2008

Ahojte!
Tak dnes zacali maliari malovat a zda sa, ze sme nasli velmi dobrych majstrov (na poslednu chvilu ...). Velmi pekne a cisto robia. Janik tam makal aj s tatinom, lebo v komore je este tapeta a boli tam aj take dreva a ja to nemam rada, tak to spolu pratali. Velmi sa tesili obaja, ze mozu makat. Boli sme prekvapeny s Janika, ze to chcel robit a ze ho to bavilo. Maliari uz dotiahnu ostatne ...

Zajtra pride Janyho brat z dovolenky, budu spat u nas a vo stvrtok nam pomozu stahovat veci, ktore pridu z PO na dodavke. Tie veci prinesie manzel Janyho sestry a tiez nam pomoze - takze "maka cela rodina" 😀 . Najviac sa tesi Janik a Matusko sa tesi, len ked ma mna ... No, prestal nam aj jest, tak to bude zaujimave. Spat sa mi nechce, asi budem citat a zaspim ako vzdy o pol stvrtej rano 😀 .

Vdaka vsetkym za podporu, snad vsetko dobre dopadne. Akurat s Janym rozmyslame nad menom, asi ten vyber necham na Janyho ... Janik povedal, ze chce Kristinku; tak keby to tak bolo, vyriesilo by to problem 😀 . Ale inac vsade sa chvali, ze budu traja bratia ...

renca3
23. júl 2008

janka...tak je fajn, ze vam rodina pomoze. taketo udalosti utuzuju vztahy.
janik sa citi dolezity, ze moze pomahat. 🙂 Leo sa tiez tesi, ze ma brata, ale povedal, ze keby mal sestricku namiesto Tea, tak by ju nebil. 😅

viki...tak prajem dobre pocasie na siravu, lebo tu je to ako keby ani leto nebolo. 😒

sillas
23. júl 2008

príšerný čas....
a aby toho nebolo malo ked sme sa včera vratili z navšetevy tak Lucka hovori že ju boli hlava, chytim a horuca 38,5, ale ani nekašle ani ensopli ani hrdlo ju neboli..nič...mala aj v noci tak uvidime..asi nejaka viroza...ked ju nič neboli..uvidime čo bude dnes večer.

v praci mam toho plno...buduci tyždne nema kto byť s detmi, tak budem musieť zliepať a asi si zobrať dovolenku..no neviem..ale už mi nič nezostane..som zufala..

janka...vela na teba myslim a na to aby ste to všetko stihli a aby ste s drobčekom prišli do pekneho novučkeho vonavučkeho...

no naša Lucka by chcela ešte sestričku 😀 😀
inak Riško na nu velmi žiarli som zufala..nemôžem Lucku ani vystiskať a objímať pred nim... 😒

viki...nech vam počasie praje na dovolenke, lebo tento týžden je to katastrofa..

no idem makať

mario
23. júl 2008

Vonku pekná jesen!
Janka, super, že pomáha celá rodina a ty si mala obavy, že nemáte požehnanie na sťahovanie. Teším sa, že pomáhajú, to je dobre.
Gratulujeme bezplienkáčom, my sme ešte neskúšali, počkáme až na budúci rok jar-leto. Dnes som jej musela naťiahnuť bábikine šaty, mala ich po prsia a ledva dýchala, ale aj tak ich chcela a chodila sa obdivovať do zrkadla. Náš tatko zrejme zbankrotuje na jej garderobach, strašne rada aj nakupuje šaty a skúša ich.
Nám zajtra začína veľký jarmok,klobáskové dni, cukrová vata, kolotoč.....samé zdravé aktivity.
Junior ide znova do jazyk. tábora, ale len tu v meste, rozhodol sa tak dnes, vraj sa potrebuje stále vzdelávať, lebo má veľa energie - povedal.
Prajeme pekný jesenný den!

stankalm
23. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 ,
dlhšie som tu nebola, nešiel nám net, tak ani nestíham čítať, čo ste popísali...

Máme sa fajn, Tamarka sa pustila rozprávať, aj veľa opakuje po nás, tak sa musíme krotiť pred ňou, lebo my sme s manželom veľmi výbušné povahy 😒 "Odplienkovať" skúšame, doma behá dole bez, tak to je v pohode, ked to na ňu príde, sadne na nočník a príde sa pochváliť, ale akonáhle jej dám gaťky alebo tepláčky tak pustí do nich ☹ Tak neviem, kedy na to príde...Vonku sme sa ešte neodvážili ísť bez plienky, aj keď skoro vždy prídeme domov a má suchú plienku. Uvidíme...Ale snáď to bude skôr ako pred 18kou ako píše viktoria 😉

Máme stále aj rôzne prejavy hnevu, hádzanie o zem všetkého čo príde pod ruku, kopanie a pod., už to ignorujem, lebo sa mi to vypomstilo...v pondelok robila scény vonku, tak som sa neovládla a prehla cez plece a vyťala po zadku, ale bola som taká "náruživá", že ani neviem ako a narazila som si ukazovák pravej ruky, cez noc mi to hrozne opuchlo, tak som isla pre istotu na RTG a na chirurgiu, tak ho mám krásne ofačovaný s takou malou akoby dlahou... 😠 No super, ako stvorené pre mamičku na materskej...a mám to tak mať 2 týždne!!! Som teraz ako kľavá, všetko mi padá a ide hrozne pomaly...ach jáááj.

Ale inak pohodička, snažím sa vždy myslieť na Janku, ako všetko rieši s kľudom a nadhľadom...drzím palce Janka, nech sa maličké narodí v poriadku a do nového krásneho bytíku.

Mario..veru vonku krásna jeseň, ešteže bola doobedu kamoška s malým, tak sa nám minulo. Inak ten Tvoj junior to je iná káva 😎

Tak idem ešte poumývať riady v rámci možností čo najrýchlejšie so sáčkom na ruke...Pa, pa.

renca3
23. júl 2008

stankalm...aj ja sa viem nahnevat, ale budem si davat odteraz pozor. lebo s obvazom na prste, nic moc. 😉

no isla by som aj ja do takeho jazykoveho tabora. nie ze by som mala vela energie, ale AJ by som potrebovala.
Leo chodi do AJ skolky a obcas mu uz nerozumiem. 😅
mario...nezaskoci ta niekedy junior otazkou, resp. vetou, kedy sa uz nechytas? lebo asi toho nosi uz dost vela v hlavicke. 🙂

sillas
24. júl 2008

baby...a čo je zo Zuzkou a kočkami??? velmi dávno sa neozvala..neviete niekto niečo?? 😕 😕

Lucka stale teplotuje..vyše 39..boli sme u dr..tak nič nevidia, takže sme iba na paralene..Lucku nič neboli, zobrali jej krv..tak uvidime budu poobede výsledky..ale asi viroza..tak snad to už zajtra prejde..dr vravela že do troch dni..tak dufam,

čo sa týka AJ, tak som si stiahla do notebooku 20 filmov s titulkami a ide počuvať...tak velmi vela rozumiem, občas kuknem na titulky, ked su nejaké odborne vyrazy...ale tak sa mi uči najlepšie.. 😀 len ešte neviem kedy ich pozriem- 😕 😕

martina236
24. júl 2008

ahojteee, no my mame taku zimu v byte, ze sme obe naobliekane ako tesne pred vykurovacou sezonou. doobeda sme boli v meste kupit zeleninu a ovocie, este ze tak, lebo teraz zase totalne zamracene, sem tam poprcha a fuci, brrrr

vcera sa mala natahovala len tak zo srandy o nejaku vec s karolom a jasili sa a vravi mu ze zabijem ta 😲 😲 😲 🤐 🤐 🤐 . slovna zasoba sa v jasliach obohacuje kazdym dnom 😉 . ani sme na to nereagovali, ved ako by som aj. len som onemela ze cooo????

zajtra ideme do BA, idem vyberat stehy sa "tesim" 😒

juuuj sillas, vy ste nieco pocas vyletov pochytali tusim. najprv Risko, teraz Lucka. nech sa jej rychlo polepsi.

jankamanikova
24. júl 2008

Ahojte!
Tak poctivo hlasim, ze mame za sebou velmi pekny stahovavy den.
Janik nadseny, lebo od vcera tu bol Peto (Janyho brat) s manzelkou a dnes stahovali, tak sa vytesoval. Matusko bol z toho mimo, len "mama, mama". Prisla aj spominana dodavka z PO, takze Jany sa rozhodol vystahovat aj vsetko odtialto. Nemame toho vela, ale vzali "vsetko".
Nechali sme si len periny a pribor a oblecenie na dva dni. A ja tasku do nemocnice (pre istotu).
Maliari omalovali cely byt, boli naozaj velmi sikovni. Vraj to vyzera vynikajuco, tak zajtra ideme popratat (vraj nie je co, lebo pekne cisto pracovali) a v sobotu hor sa do noveho.
Babo na prietokoch, CTG a UTZ sa tvari, ze ani na svet sa mu nechce. Tak som vdacna, ze mame take chapave dietatko, ktore rozumie, ze musi este pockat 😉 . Velmi sa z toho tesim, citim sa vynikajuco a som stastna, ze dnes to tak rychlo a pokojne zvladli.

Mario - pozehnanie som myslela od rodicov. Surodenci stoja na nasej strane a s rodicmi sa o tom vobec bavit nemozeme. Moji rodicia s nami nekomunikuju vobec a Janyho sa vyhybaju teme ako sa len da. Surodenci su super!!!! Hlavne Janyho brat!

Renca - Ty a nazlostena? Ibaze vo sne, lebo Teba si nazlostenu neviem vobec predstavit. A to mam bohatu fantaziu 😀 .

Sillas - vyliecte sa!!!!!

Inac vsetkym dakujem za podporu; velmi to pomaha, lebo citim, ze vela ludi na nas mysli a dodava to neskutocnu energiu. Vdaka a zelam pekny vecer.

renca3
24. júl 2008

matka...drzime na zajtra palce, nech je to co najmenej citis. 😉

janka...tak si uzivajte posledne 2 noci v starom bytiku. tesime sa s vami, ze to vsetko super zvladate.
no a nazlostena dokazem byt samozrejme pri mojich huncutoch. asi sa viem dokonale ovladat pred druhymi. 😅
alebo ked sme niekde s inymi detmi, tak tolko nevyvadzaju a hlavne sa nebiju medzi sebou.

zuzka111111
autor
25. júl 2008

ahojteeeee
nestihacka baby nestihacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka tesim sa s tebou viem ake to je pri lilke som prezivala to ze sme neboli prestahovany a som do poslednej chvile balila vybalovala zariadovalastredu vesala zaclony a vo stvrtok do nemocky.... a pri nelly zase shtra c o bude s lilkou ...ale deti vsetko zvladnu najlepsie ... tak uz len nech si matusko zvykne a rychly porod a budete krasna reodinka....

pienky ...tiez uz riesime ...doma vie byt bez chodi uteka piska jenda radost ...ale ked dam gatky tak sa aj snazi ich dat dole ale nestiha a povedat neviem hovoriii len heeeej?? a coooo???
k
ocky su zlate lilka sem tam robi nerv ale je zlata v podstate.. nelly uz ked nespi v kociariku tak aka musim robit polosportovu verziu lebo je krik...a vdaka janke chodime v babyvaku ked je uz najhorsie a tam prespii veeela hodin 😀

tiez sme boli chorlavy najprv kasel obe a potom este lilka hnisava angina no jedna radost 😠

mario a ja osm sa uz tesila na ten program ze budem posielat smsky 😀 😀 😀 😀

tak sa lucim lebo nelly je este v pyzamku ale tichoo a lilka len ukazuje na rozpravku tak sa lucim paaaaa

jenis
25. júl 2008

Ahojte, tak bez plienky sme uz aj my. Chodime von z dvoma az troma nohavicami keby daco, lebo ked sa zacne hrat, tak zabudne 😉 . Ale som rada, este ze mam brata, komu mozem dat plienky, lebo ich mam do zasoby. A ak by ste niektora potrebovala viem zohnat lacno. Viac info cez postu.
U nas nic nove, chystame sa pomalicky na dovolenku, inak sama praca. Ani nestiham sem chodit. ☹
Janka, myslim na teba, dufam,ze porod bude OK.
Vsetkym posielame pusinky.

Pridam par foto ak sa mi podari 🙂

jankamanikova
25. júl 2008

Ahojte!
Tak caka posledna noc (dufam) v tomto byte; potom este mame tyzden na to, aby sme ho ako-tak dali do poriadku 😀 . Zajtra ideme do noveho, Jany tam doobeda pojde nieco nachystat, rozlozit postele a tak. Ako poznam Janika, tak pojde s tatinom 😉 . Velmi sa tesi! Matusko - tak ten sa v noci budi a hlada ma a cez den len okolo noh. No, bude to zaujimave.
Chalani su velmi zlati, taka dobra banda.
Idem jest a pozriet film, aby som nemyslela na porod, lebo ma chyta panika. Neviem, co a ako, kedy sa male rozhodne ist na svet. Tak som v pohotovosti. Chalani sa na babo velmi tesia a aj my, tak sme zvedavi. Toho roku take pekne zivotne zmeny. Tak sa majte!

zoya1
25. júl 2008

Ahojte kočky, tak poslušne hlásim návrat z dovolenky. Bolo super! Maďarsko ma veľmi príjemne prekvapilo. Najmä počasie, lebo tam bolo naozaj super slnečno. Všetci sme opálení ako od mora. Ak sa mi podarí hodím do albumu nejaké fotky - tak kuknite. Aj my sme už bez plienky, Zoja sa v tom Maďarsku naučila chodiť na nočník. Akurát ju môj riaditeľ naučil, že po každom vycikaní resp. vykakaní sa do nočníka musíme všetci tlieskať jak zbesilý a kričať že super super. Inak môžem po tomto výlete skonštatovať, že ten socializmus bol v niečom aj super. Naša dovolenka (akože ROH) bola úúúúúúplne super. Všetci z roboty (cca 45) ľudí sme sa perfektne spoznali a bavili. Aj detičky sa pozoznamovali, vznikli nové priateľstvá.
Janka - aj my držíme palčeky nech všetko dobre dopadne.
Pozdravujeme všetkých.

jankamanikova
25. júl 2008

Tak film som dopozerala a teraz neviem, co mam robit. Spat sa mi nechce a nic sa mi vlastne nechce.
Zoya - tesime sa, ze si si oddychla.

My nocnik neriesime, vzhladom na stahovanie a prichod babetka. Nebudem Matuska este viac stresovat. A sa mi ani nechce. Bezplienkacom blahozelam. Ja si pockam na to, ze sa to nauci tak, ako Janik. Vysvetlili sme a po tyzdni bol bez plienok. Ved sa nauci, kedy sa naucit ma.

No, mne by sa mozno plienky zisli, lebo chodim na WC nepretrzite a tak by som nemusela, nie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

martina236
26. júl 2008

cawteee, vcera vyberanie stehov, no uff, nic prijemne, ale vydrzala som, mam to OK, zahojene. aj preventivka na onko je v poriadku, tak sa tesim. stihli sme aj trochu shoppingovat...

dnes take leharo, mala spinka, my sa chystame na nakup do tesca, doobeda som stihla este v meste ovocie, zeleninku, tej nikdy nie je dost a navarit. chlapi chceli vianocnu kapustnicu, mala mala cestovinky s tuniakom a ja pecene kuracie stehienko, kazdy na co msl chut. zajtrs si dam s kuchynou oddych, hadam niekam vybehneme.
este k veceru mozno nieco upracem, ak sa mi bude chciet.

zoya, vitaj doma. super ze sa vam tak pacilo a okolnosti priali. a Zoji a Saske blahozelame bez plienok.

krasny vikendik vsetkym

renca3
26. júl 2008

ahojte

zoya...vitaj z ROH dovolenky. takze ste dobra particka. to sa musis aj tesit do prace. 😅

janka...mozno na novom budes lepsie spavat. 😉

zajtra padame z BA, lebo uz potrebujem trochu zmeny. v kuse upratujem v byte po detoch a v dome po robotnikoch. opravovali nam tu vodu, tak ked to nebude vlhnut, zamuruju co rozbili a mozme balit. 🙂
ideme do Ciech na 3 dni. ubytko nemame zabezpecene, snad nieco zozenieme. tak peknu nedelu prajem.
konecne ma byt teplucko. 😎

jankamanikova
26. júl 2008

Ahojte!
Tak sa hlasim z noveho hniezdocka.
Dnes sme este postahovali par veci, pomohla kamaratka a tak sme to pekne stihli. Jany doobeda pripravil jednu miestnost, kde sa bude spat. Rozlozil nasu krasnu, drevenu, velku postel (tak sa tesimeeeee) a aj Janikovi jeho postel. Jedna miestnost je zatial zvana "bordel", kde budu prebyvat krabice a to, co je v nich.
A ta najvacsia (akoze obyvacka) je buduca detska izba; deti sa tesia, lebo budu mat vyyyybeh. Co sa dalo, sme popratali; kuchynu som si popratala a ukladala, co sa dalo a kupelnu. Ostatne neriesime. Budeme to vlastne riesit za pochodu 😀 😀 😀 😀 😀 . O dva tyzdne nam budu menit okna, takze obsah krabic este vyberat nebudeme. Velmi sa tesime, ale idu na nas take zvlastne stavy. Tak ako pri kazdom stahovani. Stahovanie da zabrat; dufam, ze deti to zvladnu. Janik, ten je v pohode. Matusko, ten sa mi nezda, ale snad to zvladne (ked sme sli spat, tak chcel ist domov ☹ ).

Myslim na Vas, dakujem za podporu a drzte palce. Babo je este v brusku, aj ked ma dnes podozrivo bolia krize a brucho mam napnute. Takze cas sa blizi ....

Renca - uzite si to, vela zabavy a kopec radosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre