Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

zuzka111111
autor
24. jan 2010

len skoda ze tam nieje vo vnutry detsky kutik co ak bude skaredo ?

renca3
24. jan 2010

no, to tam nie je. jedine podonasat nejake hracky z domu a budeme v restike. alebo sa este poobzerat po nejakom inom penzione? take detske kutiky vo vnutri maju asi prevazne hotely, ci chaty alebo vacsie penziony.

lacosste
24. jan 2010

ahojte! tak sa mi konecne podarilo najst cas prihalsit sa a pridat aj svoj komentar...som kolegynou Jenis a ako ste sa uz od nej dozvbedeli tak som tiez maminkou jedneho septembroveho sibala Lukasa ( 13.9.)
Sme velmi radi, ze sa mozeme pridat ku Vam na vylet 🙂 boli by sme tiez za penzion Family a termin 4.6. je OK, teda zatial... u nas sa to rychlo meni ale to uz my si poriesime...co sa tyka apartmanov...ak pod pojmom 2izbovy apartman sa ma rozumiet 2 oddelene spalne plus kupelna, zachod, atd.tak myslim, ze nam by to vyhovovalo s Jenis..teda nepytala som sa jej nato ale myslim, ze nebude protestovat, vsak Jenis🙂 ak je to len 1 spalna a druha izba je obyvacka cez ktoru sa prechadza tak potom nie...predsa sukromie je sukromie🙂
nabuduce pridam aj foto, slubujem...ale teraz musim utekat ...poznate to ake sme my maminky zaneprazdnene🙂

jankamanikova
24. jan 2010

Tak myslim, ze nevadi, ze tam nie je detsky kutik. Prinesieme hracky a bude sa dat dohodnut. A modlit sa za dobre pocasie, ok?

Zuzka - to je ok, ja mam furt potrebu nieco vysvetlovat 😉 .

My chceme tiez dvojizbovy apartman a 4 polpenzie - 2 dospely a 2 deti, da sa? Jakubko medzi nami a on vela nepapa, tak mu nieco sem-tam dame.

My sme boli s augustovkami v Tatrach www.euforia.sk a bolo to tam skvele. Aj zlavu sme mali a majitel uzasny a mali sme vlastnu miestnost na jedenie a tam sme dali nase hracky a deti sa tam hrali. Aj masaz sme mali v cene, ale to su Tatry, tak neviem, ci by ste tam chceli ist. Nieco pozriet mozno na tej Orave. A to Galanto, ci co nebolo dobre?

martina236
25. jan 2010

ja by som v tom nejaky velky problem nevidela, neviem... doteraz sme nemali nikde detsky kutik... dalo sa, nie? ano, je to plus, ale medzi family a galanto pokial viem rozhodla nizsia cena, ci?
my by sme teda tiez dvojpostelovu a 2 dosp. polpenzie, jednu detsku

idem omrk este tu euforiu

martina236
25. jan 2010

ups, to nejaky nem dobry link 😕

martina236
25. jan 2010

www.euforiatatry.sk

je to velmi pekneeeee 😵 . pozerala som cenny pre nasu rodinu 121 € , ale je tam nejaky balicek vikendovy rodinka a to by dalo 96 €.

mna odradza trochu ta vzdialenost od nas 😒 , my to mame furt nejako daleko... posledne to madarsko bola cesta spat na slucku 😲

jankamanikova
25. jan 2010

Tam je to pekne, len je to daleko, to hej odtialto. A tam bola nenormalne dobra strava, taky domaci kuchar a ochotny a aj zlavu nam dali. Ale konecne nieco vyberme, nie?

martina236
25. jan 2010

tak teda??? 😉

renca3
26. jan 2010

vyzera to dobre aj v tych Tatrach. volala som tam. pre nasu familiu je to v 3-postelovej izbe s polpenziou pre vsetkych bez procedur 186,- EUR. hovoril mi akciovu cenu na jar, ktoru este nemaju na internete zverejnenu.
vraj to bude ta ista ako v zime cez vikend.

renca3
26. jan 2010

prepocitala som si to este sama a myslim, ze sa pomylil. prihodil tam aj Teove lozko 2 x 13. teda nie 186,- ale malo by to byt 160,- EUR na vikend.

teda 2 x 56 = 112,- dvaja dospeli vikend s polpenziou bez procedur
4 x 5,50= 22,- polpenzia deti na 2 dni
2 x 13 = 26,- pozko Leo na 2 noci
SPOLU 160,-

zuzka111111
autor
26. jan 2010

No zenuse mne je to jednooooo
zatial aby to bolo pokope
Renča ...2.izbový apartman ..2 dosp.polpenie 2 detské
Lacosste., Jenis .. 2.izbový apartman ..4 dosp polpenzie 2 detske ...AK sa bude dat do jedneho apartmnu ...
Janka... 2 izbovuý apartman.. 2 dosp. polpenzie , 2 detske, Jakubko bez postele..
Matka..2 izbova izba , 2 dosp. polpenzie , 1 detská

zuzka111111
autor
26. jan 2010

este silas , mario ??????neviem
viktoria aku izbu???

renca3
26. jan 2010

zuzka...dobre si to rozpisala. to som myslela konkretne na Family. keby sme isli do Euforie do Tatier, staci nam trojpostelova izba. pridam sa k vacsine. datum mame, len vybrat KDE.

janka...v tej Euforii maju aj detske ihrisko a gril vonku? chodili ste mimo alebo ste sa zdzriavali pri pezione?

jenis
27. jan 2010

Ahoj Lacosste, vítam Ťa v našej skupinke. Ostatné na to asi v zápale organizácie stretka zabudli 😉

Ja sa stále prikláňam k lacnejšej verzii a na Orave som ešte nebola, tak radšej Family. V Tatrách sme už boli a vyšlo nás to aj vtedy dosť draho, tak by som skúsila niečo nové. To ihrisko a gril vonku vo Family sa mi dosť páči. Na prvom stretku sme si fajne zagrilovali a posedeli. Toť môj názor.

jenis
27. jan 2010

Kukla som tú eufóriu, tak to tam vonku veľmi nevyzerá prítulne. Všetko také otvorené, ani ihrisko ani krb... 😒

renca3
27. jan 2010

lacosste...samozrejme vitaj v nasej teme. registrujem ta, len ako pise jenis, pozabudla som pri tom studiu penzionov na privitanie. 🙂

zuzka111111
autor
27. jan 2010

aj ja vitam....
tak co nechvame family aby som vedela ci zacat vybavovat ..ak ano este viktoria nech da vediet... a janka mnaikova nieco spominala ze niekto pojde

lacosste
27. jan 2010

ahojte 🙂 dakujem za privitanie 😀
co sa tyka vyletu tak tiez by som sa radsej priklonila k tej Family na Orave...na Orave dobre, na Orave zdravo 🙂
pa 🙂

renca3
27. jan 2010

mozme ist aj do Family. nechame sa prekvapit? 😉

viktoria...daj vediet, ci vam ma Zuzka objednat izbu a aku.

janka...pojdu aj ti vasi znami, co ta v Madarsku tak dokonale zastupili? rada sa zoznamim s novymi tvarami. 🙂

organizujem Leovi narodeninovu oslavu na 7.2. od decembra mam zajednane priestory, pozvanky natlacene a teraz som sa dozvedela, ze 1.2. sa rusi ten klub. sok. zohnala som narychlo nejake MC, ale nie na tu hodinu. tak prelepujeme pozvanky. este ze som ich neporozdavala.
chodim sa skolit, roboty vyse hlavy a taketo veci este riesit. 😝 ten Leo sa velmi nestastne narodil. 😉

renca3
27. jan 2010

teda stastie, ze sa narodil, 🙂 len ten zaciatok roka je taky hektickyyyy.
som si zaspominala, ze takto pred 6 rokmi som prace z takehoto skolenia rovno ficala do porodnice. sice to bol len poplach, ale stalo to za to. 😉

viktoria
27. jan 2010

ahojte tak rezervujte to bez nas, pretoze ako som spominala posledny majovy tyzden mam statnice, a mesiac predtym beriem dovolenku na ucenie, takze akurat zaciatkom juna budem uz musiet robit, lebo volno mi nedaju, a este sa mi rysuje nova robota v tom obdobi v mojej profesii, takze ani tam by som nemala dovolenku........je mi to luto........ale kdyby nahodou tak mozno by sme prisli pozriet, no nevidim to ruzovo.......a tak velmi by som vas uz chcela vidiet, aj vase deticky.......

jenis
27. jan 2010

Z týchto je najlepší bobiranc. Hlavné ten domáci dvor 😀

martina236
27. jan 2010

bobiranc 🙂

mario
27. jan 2010

Teda poviem vám, pomaly tu budete mať viac ponúk ako CK v katalogu, uf :-radosť vyberať. Ja Vám ponúknem alternatívu top. Hľadáte detský kútik, ten úplne najideálnejší majú vaše poklady doma, takže postup je jednoduchý: uvariť jedlo na dva dni, dať manželovi a babke kontakt len pre krízový stav núdze, zabaliť plavky, šaty a šumivý celaskon, v piatok sadnúť do auta, vlaku a vyraziť na stretávku len pre maminky. Pretancovať a preklebetiť dva dni, využiť mamina kútik- sauna, masáž, bazén..... Večer je povolených 5 min na vymazanie všetkých sms z domu od zúfalých tatkov 😖 . Tak maminky, sci-fi, alebo 🙂 .

zuzka111111
autor
28. jan 2010

jaj tak to hej mario 😀 😀 😀 😀 ale pre mna veru ze sci-fi 😀

renca3
28. jan 2010

mario...dobreee. len ja uz nemam narok pri to mojom taneckovani. 😉

Bobiranc je dobry ako komplex, len tam nookolo nic zaujimave. je to v blizkosti mojho rodiska-Levic. ale ked odhlasujete Bobiho, pridam sa. mari sa mi, ze sillas tam bola s rodinkou niekedy.
sillas...napis, ci je to pravda a ako sa vam tam pacilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre