Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

sillas
24. mar 2007

viktoria...prajem vám super návštevu, my sme doma tieť rozmýšlali, že kam sa poobede nasačkujeme an návštevu kedže sa vonka neda ísť.. 😀

mario
24. mar 2007

U nás už neprší, fúka len trošku a ani chladno nie je, tak som malú vyhnala s manželom von a ja varím, už som sa stihla aj dobre popáliť 😢 .
Silas, všetko naj s novým autom, veľa km v pohode.
😀

sillas
24. mar 2007

dakujeme...no staronove...pre niekoho stare..ale pre nas nove.. 😀

cipka
24. mar 2007

*Maminky,

tak do nedele musíme vydržať, potom bude lepšie počasie, ale to zas budeme viac vonku s deťmi ako vo vnútri za PC.

JankaManikova,

takže idete do NZ? Tak to budeš na skok od Nitry. 😀

Sillas,

autíčko? To je super!

renca3
24. mar 2007

Sillas...supeeer, ze mate autícko. Uz len to pocasicko a ficite na vylety do prirody.
My sme travili tento uprsany den u svokrovcov na vidieku. Manzel sa snazil nieco urobit v zahrade ked prestalo na pol hodinu prsat, aj to mu Leo rozbil hlavu motykou. 😒 Nie velmi. Nemal mu ju nechat v rukach, ze? Ved si pozna syna. 😉

lenulienka
24. mar 2007

ahojte maminky

chcela by som sa opytat ake plienky pouzivate, bo ja si neviem vybrat ktora znacka je najlepsia...hm??

renca3
24. mar 2007

kazdemu vyhovuje nieco ine. ja som zakotvila pri Babylove. Ale ci je tato najlepsia....

lenulienka
24. mar 2007

a kde ich kupujes, bo ja si uz neviem rady bud su mu male abo velke..

viktoria
24. mar 2007

no ja som bola velmi spokojná s plienkami Happy, ale teraz ich vo velkosti od 9-18 kg, bud ich maju malé alebo až tie velké, no mala som aj pampersky su tiež dobre, no a teraz mám plienky Tesco ale niesom velmi spokojná, pretože som myslela že kupujem tie na suchý zips a kupila som na lepky, myslela som že ma porazi, a ja frajerka som si kupila dva pakle, ale čo už teraz ich musím použiť ale potom neviem aké budem dávať....

lenulienka
24. mar 2007

ahoj viktoria ja som mu tiez kupila plienky tesco s lepkami a mas pravdu su hrozne...

renca3
24. mar 2007

Kupujem v DM-drogerii velkost 7-18 kg. Maly este nema 8 kg.

martina236
24. mar 2007

Ahojte maminy. konecne som sa sem dostala. posledne 2 dni ubehane, ze som totalne dead. este ze malinka zaspala. ma toho asi tiez celkom dost. vcera v rakusku, dnes navsteva sem a tam, zajtra taky tak. ani nestiham vnimat, ze pocasie je nanic, ale to asi preto ze nie sme same doma, ako to je cez bezny tyzden a ked vonku prsi, neda sa ist von, tak nemam doma ani co pod zub, lebo s kocikom v takom dazdi a s nakupom k tomu, ach jaj. a tato len pracuje a pracuje... ale v piatok ficime k rodicom a budeme az do velkej noci 😎. svokrusa oslavuje 60, takze trochu formalit, ale inak sa tesiiime.cize sa s velkonocnym upratovanim nestresujem, ved upratujem kazdy tyzden a som rada, ze som neumyla okna, lebo by mi ich vsetky zlialo, snad este tento tyzden, ale kedze som s Karolinkou sama, tak nepripada do uvahy.
... a mame dnes polrok...

sillas, tesim sa s vami novemu priblizovatku, uprimne, lebo viem ako oslobodzuje

manzela som vyslala do tesca na nakup. a ja by som aj zehlit aj nieco v rukach oprat mala, aj polievku na zajtra uvarit a neviem, ci to nenecham len na zajtra.

vsetkym pekny vecer

jankamanikova
24. mar 2007

Ahojte!
No, tak mam za sebou sileny den. Janik kaslal, kychal a vsetko mozne a kvoli tomu kaslu nemohol poobede spat a tak si viete predstavit dieta, ktore nespi cez den. Hotova katastrofa. A este k tomu vonku dazd, tak zavrete dieta doma. No, super atmosfera. Este ze funguje v takych pripadoch fantazia, a tak sme s Janikom spravili po celom byte kolajnice, pripli snurkami o seba vlaciky (mame ich dost) a tie tahal velky rusen, ktory chodi sam na baterky. To bola sranda, ze az sme pukali od smiechu a maly Matusko nevedel, kde ma skor pozerat. No, Janik az zabudol, ze ma kasel. Ale akonahle som ho mala vecer ulozit spat, tak v polohe lezmo zase zacal kaslat a tak som ho uspavala dve hodiny. A teraz akoze mam balit? No, tak to sa mi vobec nechce. A do stredy to vobec nestiham, iba ak by sa stal zazrak.
Jany si isiel sadnut s kolegami na rozlucku do baru a tak tu cucim sama.
Ale ved aj ja si pojdem s Vami sadnut do baru ne tej nasej stretavke. Uspime deticky a hybaj do sveta, nahodime sa, vyparadime a ideme. To bude zur. A najlepsie na diskoteku, joj, ta ja sa tesim. Vsetky VAS pozyvam!!!

jenis
24. mar 2007

Lenulienka ja pouzivam tesco fialove a aj tie s lepkami na noc. Inak aj Lidl su dobre a este aj Helen Harper z billi. Musis skusit sama ake ti vyhovuju. 😵

mario
24. mar 2007

Aj my máme Babylove a sme spokojný, lebo sa nám podarilo pár krát Pampers v noci prečúrať, tak som sa naštvala a už máme tri mesiace tieto.
Renca tá motyka, nasmiala som sa, ale vtedy to asi veselé nebolo, no darmo záhradné práce sú riskantné, preto sa do nich nepúšťajte.

jankamanikova
25. mar 2007

Dobre rano! Dufam,z e ste presun casu zvladli. Ja som si to kvoli rusnej noci ani nestihla uvedomit, ale Janik ten si to uvedomil velmi dobre. Spal do osmej. Joj, ale Matusko? Klasika - o siestej bol hore. Tak jarny den (u nas slniecko vyslo ...).

mario
25. mar 2007

Aj my máme slniečko a samozrejme vietor nesmie chýbať, som najedená ako 😝 , tak to idem vybehať von, ahojte večer.

lenulienka
25. mar 2007

ahoj jenis dnes som malemu kupila huggies tak uvidim...a ako sa malinka??

bubatinko
25. mar 2007

ahojkajte .... konecne dnes bolo krajsie 🙂 uz som to nemohla vydrzat v tom hroznom pocasi doma 😠 .... ale uz ma byt krajsie.....

babenky ja mojmu Sebastianovi uz asi zatrhnem dudlik... vy pouzivate???
ked s nim v noci spi tak ma rano taku kozu na prerach akoby od vody vyblednutu alebo ako to nazvat 😲 dufam ze sa mi to podari a zvykne si aj bez neho....

myslite ze to nieje skoro 6,5mesiaca???

mario
25. mar 2007

Bubatinko ja som moju udučila v štvrtom mesiaci a nechýba nám, veľa síl ti prajem, nebude to jednoduché.

renca3
25. mar 2007

Nastasie toto neriesime, kedze dudel nemal.

Ten casovy posun sposobil akurat to, ze nebude drobec zaspavat o 20.00, ale o 21.00. Som zvedava ako sa bude budit v noci. Lebo 1. budenie bolo 00.30 skoro ako hodinky, takze teraz 1.30.

zuzka111111
autor
25. mar 2007

juj tam my bez dudu by sme nezabuvali asi 😖 uz sa toho do predu bojim

okta
25. mar 2007

Sillas, dakujeme 🙂 . Martinka, vsetko najlepsie k polroku, hlavne vela zdravia! My sme skusali Huggies aj Babylove - no ked bolo teplejsie, tak vzdy sa mu pokozka zaparila - na brusku alebo na nozicke a tak sme stale na Pamperskach, aj ked ich obcas precika.... . Janka, prajeme skore uzdravenie.
... a cumel... maly ho vyplul asi v piatom mesiaci a uz ho nechce 😅
no a dnes sme si zasa zazili... maly zasa styri dne nekakal, nepomohlo ani jablcko, tak som mu kupila Hipp slivkovu a spapal 3/4 flasky a za tri hodiny tak zvracal, ze som uz bola vychystana na pohotovost... no des... zbledol a plakal, tak s vyzivou opatrne 😔 , no potom sa to zlepsilo, tak uvidime, co bude dalej. Zmena casu nam tiez posunula spanok o hodinu, tak tu so Simonom manzel este pochoduje po izbe. Tak pekny vecer!

martina236
25. mar 2007

okta dakujeme kraaasne.
to mi je luto, ze malemu bolo spatne. vidis aj malej som ju prave dnes davala, lebo od vcera ma tvrdu stolicu a je OK. ved kazde dieta je ine...

cumel... zavislaci nie sme, ale ked ide spat, tak si cucne. ked zaspi, ho vypluje.

mario
25. mar 2007

Aj my sme čakali na stolicu už piaty deň a dnes sa podarilo, dala som jej čajík, ja sa tých výživ tiež bojím a radšej to neskúšam, čítala som, že mám jesť ovsen. vločky, tak budem cpať do seba tie, aj ked nerada, mám radšej čokoládu. 😝

sillas
25. mar 2007

baby, ja musim poklopať odkedy Riško papa jablčkové výživy tak kaka každý den, nie vela ale každý den jednu hrudku..tak som rada, lebo on kakal len raz za 7-10 dní..

sillas
25. mar 2007

inak my zatial nie sme posunutí.... Riško zaspal tak ako vždy, ale ja som mu všetko davala podla noveho času, takže to vychádzalo.. 😉

zuzka111111
autor
26. mar 2007

zienky ja uz nervacim doma ja nemam lilku doma ale uzlik nervikov spala tak ze vkuse robila hmmm hmmmmm eeeee uuuu na nervy normalne sa prevalovala hlavu dala doprava a dolava aspon 100 krat no cim je starsia tym je vacsi cert uuuu uz sa bojim ked vyrastie ake sidlo to bude 😒 ani cez den nevie v klude posediet a sa pohrat

jankamanikova
26. mar 2007

Ahojte!
Nemam vela casu, tak len na skok - inac vzdy, ked som pripojena, aj tak tu nik nie je a potom pozeram, ze Vas tu bolo kooopeeeecc. Mam smolu 😖 -
Takze dnes mame polrok a ja dakujem Bohu, ze sme sa toho dozili, lebo su babenka, ktore sa ani polroka nedoziju. A dakujem Vam. Za Vas cas, rady, podporu, babenka; ze mame rovnake problemy, radosti a ze nas neopusta optimizmus ... Prajem Vm krasny den!

Inac noc bola otrasna, nechapem. Dnes je poradna. Ak budem mat cas, tak sa potom ozvem. Momentalne som grogy, lebo som spala dve hodiny, tak idem zo seba spravit cloveka ...

zuzka111111
autor
26. mar 2007

janka u nas to bolo podobneee 😠

a aj den pokracuje velmi podobny ako noc ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre