Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

zuzka111111
autor
10. jún 2008

mario objasnim :::: 😀 telenovela to bola na nasej chodbe rovno pri izbe viktorii kde si majitel urobil romanik s casnickou a zena ho rano vymakla 😀 😀 a bol krik a par krat to aj dostal ...a holy chap tak to uz musi jenis objasnit tych som ani ja nevidela ale vraj si na ich poschodi pobehovali holy a holeee 😀 😀 😀

zuzka111111
autor
10. jún 2008

inak zenuse ..stevo pozeral tatralandiu ze pre 8 rodin ako sme boli je ubytko v zrube za 7 ci 8 tis pre vsetkych ...

zoya1
10. jún 2008

ahojte žienky, veeeeeeeeeeeeeeeeľmi vám závidím to stretko, dúfam že na to najbližšie sa podarí dojsť aj mne. Detičky sú úžasné, maminky a tatinkovia taktiež - ste všetci proste super. je vidno že z vás je super partia.
U nás nič nové, ja stále v práci, deti v škôlkach. Pozdravujeme všetkých.

sillas
11. jún 2008

zuzka to kde našiel?? ja som nič take nenašla..

mario...dufam že už nabuduce sa pridáte... 😉

my sa zajtra chystáme na očkovanie na tie pneumokoky..tak uvidime čo to bude...ja mam pred každým očkovaním nejaký strach..ufff 😒

sillas
11. jún 2008

baby to stretko vas zmohlo...ked sem tak malo chodite.. 😀

alebo že by to bolo tým že je streda????? 😕 😕 😀

jankamanikova
11. jún 2008

Ahojte!
Nebola so tu, lebo mame "horuce" dni a vcera sme absolvovali celodenny vylet, bola som grogy, tak som uz nepisala.
Jany mi vcera priniesol 14 kg jahod, ocistil ich a dnes z nich robi dzem. Ja som asi polovicu uz zjedla nazivo a este zobem a Jany vari ten dzem.

Zuzka - tak Stevo na druhy rok organizuje stretavku, ok? A Mario pride tiez, ok? My prideme urcite.

Inac my mame zo stretavky 150 fotiek, napiste mi do IP adresy a poslem Vam CD s fotkami. Do albumu dam zopar, ostatne si pozriete doma, ok? Dam na CD vsetky, a Vy si to uz roztriedite.

jankamanikova
11. jún 2008

Inac tu telenovelu som ani ja nezaregistrovala a to sme boli s Janym hore 😎 . Jany vraj cosi pocul, ale kedze sme boli v podkrovi, tak tam maloco sa dostalo 😉 .

Inac fotky v albume su fantasticke ...

renca3
12. jún 2008

nedavno som sa vratila zo skolky. mali vystupenie pre rodicov. Leo tam exceloval, az mi slzy tiekli od smiechu a dojatia. bola som dost prekvapena, lebo doma tolko po anglicky nerecituje a nespieva. 🙂

zuzka...hod www na tu tatralandiu, nech si to pozrieme.
Peto mi hovoril, ze Teo bol nakvacsi kriklun stretavky. ano, je dost hlucny, ked sa mu hned nevyhovie. ale ja to uz neberiem tak vazne pri druhom. s Leom to bolo horsie. ked velmi krical, tak sorry. 😉

fotky snad dnes vecer zmaknem, uz ich mam stiahnute v pocitaci.

viktoria
12. jún 2008

ahojte tak mne po tom víkende sa ani ucit nechce a to zajtra mam skusku, este viem len polovicu,
naozaj bolo dobre.....
ja som prave poumyvala podlahy a janik siel von s detmi a psom Oliverom,
koncom juna uz zacinam pracovat v tom masiarstve tak bude sranda, ale uz sa aj tesím.....
od vcera som mala chut na ryzovy nakyp tak si ho prave robim, a zajtra mi mama robi buchty s jahodami, mnam

sillas
12. jún 2008

caute baby...vam drobce neskušaju topanky???
my ichmusíme schovavať, lebo všetky si obuva a chodi v nich po byte...noje bohovsky..
dnes sme mali isť na očkovanie..ale začal sopliť,neviem či mu nejdu zuby, už druhu noc velmi zle spi, nechce velmi jesť...tak snad už vyjdu a bude pokoj..

ešte stále nespí, už ho šiel uspať Mišo...tak rumazga...neviem dokedy vydržím..lebo si dušu vyreve.. 😒

stankalm
12. jún 2008

ahojte...
sillas...nasa Tamarka miluje topanky, hocijake a najradsej ma moje na opatku, obzera sa v zrkadle, tiez som ich skryla, lebo sa bojim, ze si vyvrtne clenok...ale je to mile 😉

renca...no keby sme my boli na stretavke, tak by sa asi nasa mala prekrikovala s Tvojim Teom, lebo tiez nervaci a reve, ked nie je podla nej...uz som z toho niekedy na nervy, ale snad to niekedy prejde ☹

viktoria...aj ja mam v plane zajtra urobit ryzovy nakyp, dufam, ze mala nieco zje, lebo tiez velmi tomu jedlu neublizi.
Tak dobru noc, idem sa ja dalej ucit. Pa pa

jankamanikova
12. jún 2008

Ahojte moje krasne ...

Renca - ja by som asi tiez revala od dojatia. Ale Vas Leo je inac super dieta a uz dospel, tak sa o neho bat nemusis. Je uplne iny ako minuleho roku na stretavke. Deti sa velmi rychlo menia ... A z Tea si nic nerob, lebo nas Matusko je zase dost priebojny a bije hlava nehlava. Vie sa sice ospravedlnit, pohladkat a dat pusu, ale inac si ide za svojim. Vsak Sillas? Ty to mozes potvrdit, chudak Risko ...

A Viki, nieco sa nauc o mase a das mi info, lebo ja o mase neviem nic. Preto jeme stale len kuracie 😀 😀 .

zuzka111111
autor
12. jún 2008

janka napodobneeee 😀 😀 😀 😀

stranku musim poprosit stevaaa 😉
ň

juuj aj my sme mali hroznu noc 39 ucky a hnacka a to som hovorilas ze jak supor jej idu tie ocnee tak maa hroznu pisulku z tych hnaciek chuda

jankamanikova
12. jún 2008

Zuzka - preco nespis? Ty by si sa mala otacat na druhy bok, nie?
Ja uz idem spat, lebo som uspata. Inac sa po tej stretavke citim naozaj vyborne, naozaj som tam vypla.
Dnes sme mali poradnu, tak od buduceho tyzdna chodime na CTcka do nemocnice. Este nevieme, kde budeme rodit, lebo Jany nechce, aby som tu rodila, tak mozno pojdeme do TT. Uvidime ... Este mame dost casu na rozmyslenie.
Dobru nocku ....

martina236
13. jún 2008

ahojte vsetci, konecne som sa tu zastavila dnes, lebo akosi sa nam narusil program 😒 , mala je na ATB. vcera dosla vecer z vonku s teplotou 38,5. v noci ustupila no rano opat a aj hlas mala zastretety, takze najprv ako bolo v plane som rano pobehala svoje terminy u lekarov a potom som zbalila ju a sli sme radsej, aby sme nemuseli chodit po pohotovsti cez vikend. je velmi zahlienena. tecie jej to dole krkom, prekvene hrdielko a malinko zvacsene mandle, takze prvy krat v podstate ATB. lebo este ked mala len okolo 8 mesiacov, tak jej nasadili, ale bezpredmetne. na ten jej "cocrovky" hlas 😒 . dnes poobede spinkala 4 hodiny, takze este tu beha plna zivota, som zvedava kedy sa unavi, kedze sme ani vonku neboli a fuuuuka tu desny vietor.

je mi luto ze sme takto s chorobkou, lebo s Jankou sme mali ist s detickami uz 2x na koncert a opat to nevide 😠 . skoda.

ja som zase v pondelok bola na pohotovosti s neskutocnou bolestou hlavy, az som plakala, co mi po ziadnych tabletkach neprechadzalo, az ma napinalo na vracanie. ze vraj migrenozny zachvat, tak som dnes bola na neurologii. dostala som lieky a som vyriesena. a tiez ma zacina dusit paradny kasel. netusim kde sme to nachytali. spavame sice pri otvorenom okne, ale ved je v noci teplo...

sillas, ano aj Karolinka sa promenaduje v topankach, ale kedze teraz mam obdobie nizkych, tak to nie je az take nebezpecne, ale pady uz boli, aj s karolovymi 44 🙂

jankamanikova
13. jún 2008

Ahojte!
Tak uspala som deticky; tento tyzden ich uspavam ja, tak sa nesmierne tesia 😉 , ze idu spat s maminou. Obaja na mne natesneni, stastni ... Takze mam "romanticke" vecery 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Idem pobalit par veci, lebo ideme na dva dni do Blavy. Jany bude s detmi a ja budem na seminari o dojceni, tak sa velmi tesim, ze budem mat zmenu.
Myslim na Vas, len pred tyzdnom sme sa videli ... dobre to letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Martinka - vyliecte sa a hlavne sa kurirujte!!!!!!! Davaj na seba pozor!

renca3
14. jún 2008

ahojte, vecer sem uz nechodim, lebo pravidelne zaspavam pri uspavani deti. tabletky na alergiu robia svoje.

martinka...nech ste co najskor fit.

aj ja idem rychlo dobalit, o chvilu odchadzame na vikendovku na jedni chatu. partia zo suboru aj s detickami.
v podstate je to akcia MDD.
pekny vikend prajem.

ajduska
15. jún 2008

ahojte....pozerala som si fotky zo stretka, všetky detičky (a samozrejme aj maminky) sú náááádherné, dúfam, že o rok sa nám už podarí zúčastniť tiež 😉

naša Tima má z topánok najobľúbenejšiu hračku, len tak striehne, kedy sa nejaké uvoľnia a už sa promenáduje po byte...a samozrejme má najradšej moje na opätku 😀
konečne jej vyšli prvé 2 očné zuby a ďalšie sa už predierajú, tak len dúfam, že sa to zaobíde bez teplôt a veľkého plaču 😒

martinka, ja mávam migrény tiež, našťastie nie až tak často, zhruba raz do mesiaca, ale je to fakt aspoň u mňa príšerné, vtedy som úplne nevládna... 😝

my zajtra odchádzame na tú dovolenku do Bulharska, už mám aj pobalené, tak snáď nám vyjde počasie...deti sa už strašne tešia 🙂

sillas
15. jún 2008

ahojte baby..tak víkend za nami.. 😒

janka...no Matuško dal Riškovi zabrať.. 😀 ale to iba ten prvý den..potom sa Matuško uplne zmenil a zistil že sa daju nadvazovať kontakty aj inak.. 😀
Riško naštastie neplače ked ho niekto buchen a ked spadne..iba ked mu niekto chce niečo zobrať tak kričí a zlosti sa.. 😀

ajduska..prajeme krásnu dovolenku, som velmi zvedava ako to všetko s 3 detmi zvládnete..

Carolinka nech sa skoro uzdravi, my ešte soplíkujeme...ale cen iba kusok..a večer trošku chrčí..ale prediera sa nam zubok..je nervozny..ani papať nejako nechce.. 😒

no nedela večer čas na papierovačky... 😠

viktoria
15. jún 2008

ahojte.......tak prvy rocnik mam stastlivo za sebou som happy.....
zajtra ideme s vikinou na tu imunologiu tak som zvedava co nam povedia.....
od utorka uz zacinam robit v tej masiarni............
manzel isiel na pivo tak asi oslavuje dnesny den otcov........inac u nas vsetko po starom

jankamanikova
15. jún 2008

Ahojte!
Uz som doma z BA, bolo super. V septembri pokracujem dalsim kurzom, tam uz nabehnem aj s babetkom.
Jany zvladol obe deti hravo a velmi sa tesili, dnes zalahli vsetci traja do postele a zaspali raz-dva. No, ja som tiez unavena, takze Vas len pozdravujem a prajem pekne dni.

aviril
15. jún 2008

ahojte.
takže stretávku už máte za sebou. tak trochu vám závidím, že som tam nemohla byť, ale znovu tie materské povinnosti...

janka, už sa ti to kráti.

jankamanikova
15. jún 2008

Ahoj Aviril!
Este mam cas, ale Ty si sa dlho neozvala. Sme zvedave na novinky, teda hlavne ja.
Blahozelam k Adamkovi, toho roku je vela Adamov, takze pozehnany rok. Prajem Ti vela lasky, pokoja a trpezlivosti. Verim, ze to zvladas a ze je vsetko ok.
Na stretku vsetky na Teba mysleli.

zuzka111111
autor
15. jún 2008

aviriil tak uz to mas za sebouuu gratulujem to uz 3 t ani nedas vediet dostanes 😉 ako to zvladas ake su deturence z maleho??

zuzka111111
autor
15. jún 2008

inak mne zavcala dnes lilka taak hrozne kaslat ale takto som ju este kaslat nepocula .... 😲 musime ist k lekarke ucime sa na nocnbik tak beha z holou dupou a nozky hole same podlahy v byte tak neviem ci z toho ... som jej dala ditiaden lebo nenormalne ju dusiii uplne tvrdyy kasel chuuda moje 😒

stankalm
15. jún 2008

aviril..aj my sa pripajame ku gratulacii, normalne som zostala vyvalena, ze mas v pase, ze Adamko ma uz 3 tyzdne...Kukla som aj fotky, je zlatucky 😉 . A ako sa mate? Porod v norme? A co chlapci, ako reaguju? Prajeme vsetko dobre.
My inak po starom, v utorok sa chystame ockovat proti pneumokokom konecne, dufam, ze nam uz nic do toho nepride ☹ Manzel ide byt v praci celych 7 dni, tak sa moc netesim, ale zase potom ma 7 dni volno, tak vymyslime nejake vylety.
Ajduska...nech Vam dovolenka vyjde super, tesime sa na fotky a zazitky 🙂
Tak pokojnu noc a prijemny dalsi tyzden. Pa pa

zoya1
15. jún 2008

ahojte septembrovky! Pozdravujeme všetky detičky aj ich mamičky.
Aviril gragulujeme a prajeme Adamkovi všetko dobré.
ajduska - krásnu dovolenku prajeme.
janka - ty si proste úžasná. Kurz dojčenia - no proste super. Pri dvoch deťoch a treťom v brušku zvládaš viac vecí ako niektoré bezdetné ženy. Klobúk dolu.
U nás nič nové, akurát Dodo bude mať rozlúčku s materskou škôlkou keďže je predškolák a tvári sa veľmi dôležito. Zoja po starom - ukecaná (asi po mamičke 😀 😀 😀 ).

renca3
16. jún 2008

aviril...blahozelam. no asi nemas cas na net. ale uz sme boli zvedave, ako sa mate. spominali sme ta na stretku.

my sme sa mali dobre cez vikend. uz mi aj bude chybat to piatkove balenie. len toho zehlenia je viac po takych vyletoch. pocasie nam vyslo aj tentokrat. tak sme mohli byt cely cas vonku. deti tam bolo neurekom, tak Leo sa nenudil. 🙂

zoya...co obnasa taka rozlucka so skolkou? diskoteka a tak?

jankamanikova
16. jún 2008

Ahojte!
Tak my znova balime v piatok, lebo ideme na vychod. Janyho birmovny syn bude mat v sobotu knazsku vysviacku a v nedelu primicnu omsu, tak sa velmi tesime. Pozvali nas, tak rozmyslame, co kupit a tak.
Chlapci trochu pokaslievaju, ale snad sa z toho dostanu. Dlho sme chori neboli, tak si to musia odskakat. Drzia sa statocne, stale sa nahanaju a ja im len vravim, ze maju byt v klude 😀 . No, tazko, ked su taka partia.

Mame sa dobre, vo stvrtok idem uz do nemocnice na CTcko, tak som zvedava. Dufam, ze je vsetko ok.

Myslim na VAS!

zuzka111111
autor
16. jún 2008

ahojtee tak sme boli u lekarky ktora mal anakoniec dovolenku isli sme k zastupujucej lebo lianka ozaj hrozne kasle no ale co som tam videla ... 😠 asi 20 ludi z toho 18 romskych kazdy tam kaslal bez toho aby si dal ruku na usta ked vysla sestricka tak sa pytame uprednostnujete deti do 1 roka /mala som aj nelly talk ze to vyuzijem/ a ona ze nie tak som si chcela zaplatit ze ani to a zacala kricat na romsku matku asi 6 deti ze co tu robite mali ste tu nechat len deti pride po nich socialka ved vy ste vazne chora mozte zomriet a etse tu nakazite aj ostatnych ....ja som normalne nemala slov v tom momente som sa otocila a odisla 😠 😠 vybavila som si jenu pluciarku ktora skonstatovala ze je to laryngitida ale ze cipky co nam treba nam predpisat nemoze tak sme od 10 do 16 hodiny behali po lekaroch mam dost normalne 😠 a lianka hroozne kasle stale ju kontrolujem ako sialena aby sa mi nezadusila dufam ze to nemoze aj nelly dostat od nej 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre