Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

laurajana
28. máj 2007

Janka Matuskovi vela zdravicka a stasticka k 8 mesiacikom a Janymu tiez vsetko najlepsie...

Renca tiez sa pripajame ku gratulantom a prajeme vsetko naj...

Mario pomaly mame 8 mesiacikov, vsak?

zuzka111111
autor
28. máj 2007

aj my vsetkym gratulujeme 😀 😀 😀 😀

tak uz aj my sme boli chorucky sopliky nas trapili este trosku pocut ze tam nieco je ale je to uz omnoho lepsie nastasie nemozme ochoriet ved zachvilku ideme do tatier 😀

kocky hodte to ip vahu a dlzku na 6 a 8 mesiacov chcem obnovit tabulku

sillas
28. máj 2007

caute baby...tak máme pred sebou další týžden..u nás je krásne konečne nie až tak teplo, ranajšiu prechádzku máme za sebou..
Baby dneska som už neodolala a dala som malemu teraz pred spaním bielu activiu s ovšenými piškotami, tak teda otváral ústa ako keby ešte nikdy nejedol.. 🙂 ja už mu asi pomaly začnem dávať jogurtíky biele čo myslíte? dala som mu teraz polovicu, tak uvidíme čo to spravi.
zuzka...tak to do tatier budete fit.. 😉

martina236
28. máj 2007

ahoj sillas,ako moc? uz mate vysledky?
mne lekar tiez kazal bielu activiu, alebo biely smotanovy. takze myslim, ze je to ok a ani nie skoro.

sillas
28. máj 2007

martinka..no tak dufam aj ja že ten jogurt bude ok.
čosa týka toho moču zajra budu vysledky, tak uvidime. 😒

laurajana
28. máj 2007

ahojte babule - sillas nas maly od vcera papa biely nizkotučny jogurtik a pohoda, nic "zvlastne" sa neudialo...tak myslim, ze v pohode moze

sillas
28. máj 2007

baby...nejako to tu flákate...čo už balíte do Tatier,,??? 😀 😀

bubatinko
28. máj 2007

inak babenky vedeli ste ze detom do troch rokov sa nemaju davat nizkotucne jogurty, lebo oni potrebuju aj ten tuk z nich .... aj ked mlieko kravske uz budete davat davajte plnotucne 😉

jankamanikova
28. máj 2007

Ahojte!
renca - neboj, ved my est do Blavy prideme a v Tatrach si to vynahradme vo velkom. Velmi sa tesim!

lauri - dakujeme za blahozelania ...

Babule, nechcem byt zla, ale s tymi jogurtami opatrne a hlavne teraz v lete. Ja by som na Vasom mieste pockala a radsej miesto jogurtu dala babetkam nejake ovocie. To je lepsie. Alebo zeleninu. Nizkotucne jogurty detom nedavajte.

Inac sa mame dobre. Matusko od soboty sa sam stavia. Vyhlada si nejake miesto, kde sa moze opriet a uz sa taha. Stvornozky beha jedna radost. A velmi je chutny. A mame uz druhy zubok.

renca3
28. máj 2007

Caute,
tak konecne som zasadla za pocitac. Cely den bol hekticky, od rana s muzom nieco vybavujeme. 😝
Janka, tak vy uz budete hadam aj v Tatrach behat. 😉
Teo v poslednom case velmi zle zaspava. Prave sa drahy stazuje, ze ako ho uz boli chrbat, co ho nosi po byte a nie a nie spat. Vcera vecer som na dvoch bola sama a po hodine uspavania, ked mi ho este aj Leo budil, bola som uz fakt nervozna. Ked to Leo videl, hovori mi: "Ved mala si mi dat po zadku a ja by som posluchal". 😅 No co uz na to mam povedat? 🙂

jankamanikova
28. máj 2007

renci - no, uspavat dvoch naraz je makacka a hlavne riadny zaberak 😝 . A tie deti su z toho tepla dost nervozne a este k tomu tie zubky a ich rast. To vsetko vplyva na ich naladu ... A drahemu povedz, ze ho vymasirujes, nie?

jenis
28. máj 2007

Ahojte

vidis renca tvoj maly sa uz aj sam vychovava.
Mne mala tiez zaspava tak ze pol hodinu ju len nutim aby lezala, lebo ona len stat a stat. Nakoniec ked uz je unavena tak zaspi. Ale vacsinou zaspi pri kojeni. 🙂 Takze pohoda.
Ja sa chystam dat jogurt len od jedneho roka, ale uvidim este ako bude. Zacnem uz od 9. mesiaca nejakymi mliecnymi vyrobkami, ale co, to este neviem. 😖

jankamanikova
28. máj 2007

renca - to je super. Leo je teda cislo.

jenis
29. máj 2007

Dobre ranko vsetkym, u nas je trocha pod mrakom a celkom sa ochladilo ale aj to treba sem tam.
Malej ide stvrty zub tak sme nespali velmi dobre, ale ona si to teraz dospava. Ako jej je fajne. Keby som nemusela robit obed idem si lahnut k nej.

jankamanikova
29. máj 2007

Ahojte vsetci!
mario a laurajana - vsetko najlepsie k Vasim 8 mesiacom zivota, aby ste boli zdravi a stastni a spokojni. Posielame pusinky!!!

jenis - ja sa niekedy na obed vykaslem a spim s chlapcami. Jednoducho je to niekedy tak lepsie. A teraz v lete mi Janik aj tak menej papa, lebo je horuco a pre Matuska je vzdy pripraveny prsnik 😀 , takze pohoda.

Pekny den vsetkym!

mario
29. máj 2007

dakujeme pekne za pusinky a priania, odovzdáme
my varenie obeda nechávame na profesionálov,
tu sa zatial nejak výrazne neochladilo, asi nás to čaká

viktoria
29. máj 2007

no aj my sa pripájame ku gratuláciam, no včera večer bola u nás taká burka , že padali krupy a fukal silny zimny vietor, a dnes je zase horuco a dusno...
aj náš maly v poslednom čase večer zle zaspáva aspon pol hodinu sa vrti kym si najde miesto a potom zaspi, ja si myslím že je to určite z horučavy...
dnes prišla malemu nova sedačka do auta lebo vajičko mu už je malé tak uvidíme ako sa mu bude páčiť... 😀

jankamanikova
29. máj 2007

Ahojte!
Tak je jasne, ze vsetky ste niekde zalezene, lebo nemate cas pisat 😀 ; alebo ste vonku a ked pridete z tej horucavy domov, tak ste na odpadnutie 😝 😝 😝 . Alebo jednoducho sa Vam nechce 😉 .
Ja momentalne - konecne - tronim a tak mam konene cas aj zase pisat. Lebo inac sa to u mna ani neda 😀 .
Deti uz konecne spia. Matusko zalahol hned o pol osmej. Ani kasu nechcel, len prsnik a uz spal. A Janik? Ten pre zmenu zaspal o deviatej, co u neho nie je zvykom. A tak uz spia a je veget. Tak dobru nocku a pekne sny.

sillas
29. máj 2007

caute...taku nas bolo dneska príjemne...niekedy aj trošku chladno. ale po tých horučavach ulava..
dneska sa mi nejako nič nechce...tak asi zostanem takato stručná..... 😀
papa..

viktoria
30. máj 2007

ahojte, tak som volala na tu gynekologiu čo som bola na tie kontrolne stery a je to už v poriadku, takže som štastná, u nás je dnes chladno a prší...
baby už len 8 dní a sa uvidíme naživo...

sillas
30. máj 2007

viktoria super že je všetko ok..aj ja som bola tiež je to ok, opakovať až o rok.
u nás dážd visí za nohy..tak vonku asi doobedu nepôjdeme..čo nie je bohviečo , maly je nervozny asi zase zo zubov až nakoniec zaspal.

jenis
30. máj 2007

ahojte, tak dalsia neprijemna nocka. Mala hnackuje uz druhy den a dost sa mi to nepaci, take zelene a skoro kazdu hodinku. Dufam, ze su to len zubky, ale ked to do zajtra neprejde tak neviem ci niekam cez vikend vobec pojdem

viktoria
30. máj 2007

jenis tak dufam že vám to prejde, nás maly tiež tak hnačkoval a to až 2 tyždne a potom ked mu vyšli tie zubky akokeby utalo a prestal hnačkovať, držíme palce...

renca3
30. máj 2007

jenis, tak nech to rychlo prejde.

jenis
30. máj 2007

Viki dva tyzdne? tak to dufam prejde skor

zuzka111111
autor
30. máj 2007

aj lilka tyzden hnackovala az ked jej visli zubky bolo dobre 😉

jankamanikova
30. máj 2007

Ahojte!
jenis - hnacky su zo zubkov a moze to byt aj dva-tri tyzdne, kym nevyjdu zubky. Nas Matusko sa pre zmenu ma problem vykakat uz dva dni. A ked kaka, tak len s pomocou a to take "tvrde", ze nechapem a place pritom hrozostrasne, chudacik.

Uspavame deti, takze parada.

sillas
30. máj 2007

no my sme nehnačkovali prio zubkoch, tak je to asi všetko individuálne.. 😉
my kakáme take zajačie bobky.. 😀 občas sa najde aj niečo makšie... 😀 😀

jankamanikova
30. máj 2007

Tak nas caka dalsia rusna noc. Matusko sa budi, tak ako minulu noc, dost casto. Zase nic nepospim. Neviem, co mu je. Mam pocit, ze asi uska (co ho uz dlho netrapilo). Alebo zeby tak citlivo reagoval na zubky? Tak budem na Vas mysliet pri nocnej sluzbe 😉 . Caute!

sillas
30. máj 2007

jankamanikova..sme dve..maly stále plače, budí sa, masíruje si dasna..no katastrofa...od rana od štvretj nerobim nič iba kojim..a medzitým sa ešte budi a ticho je iba ked ho hladkam.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre