Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

sillas
20. apr 2007

a odkial presne martinka?? je to tu riadna diera... 😠

martina236
20. apr 2007

muranska huta, okr. revuca, hotovy koniec sveta

sillas
20. apr 2007

no tak tam som ešte nebola.. 😅 aj muchy sa tam otáčaju??? 😀

martina236
20. apr 2007

urcite, lebo aj doprava 😀

sillas
20. apr 2007

tak teraz som sa dobre zasmiala... 😀 😀 😀 takže je tam taký "kruhový bojazd" kde sa autobusy otáčaju?? 😀

sillas
20. apr 2007

objazd, nie bojazd... 😀

martina236
20. apr 2007

kruhovy? tak taky este nevideli. a o vlaku ani chyru...
otec je rusnovodic, robi v tisovci a ma trasy aj do RS. a bola som tam s maminou v nemocnici pred 4 rokmi, ale mesto som zial nevidela.

my sme sa uz najedli ideme von. tak krasny den. vecer som tu.

sillas
20. apr 2007

martinka o nič si neprišla... 😉 😉
nokeby ste tu nahodou niekedy bludili, tak sa ovzi..

viktoria
20. apr 2007

no baby ja som konkretne z Prakovie, je to tiež dobra džura.... nič poriadne tu nieje ani poriadne pieskovisko.... ta čo už,,,, u nás je tiež riadna kosa, fuka silný a zimny vietor, poobede ideme do KE na nákupy a malého mi berie otec, dufam, že bude dobry.......

viktoria
20. apr 2007

pravujem z Prakoviec

martina236
20. apr 2007

viktoria, z prakoviec poznam janku borosovu, bola na gympli o rocnik vyssie. tot nedaleko je gelnica a tam mam krstnu mamu a na hnilci babku. dobre co?

okta
20. apr 2007

ahojte, tak ja som tu obcas, lebo som kazdy den u rodicov. Janka, drzim vam palce, aby ste to zvladli, myslim na vas...
Renca a vy ako? Uz je to lepsie?
Baby, nestraste s tymi kiahnami 😒
Prajem pekny vecer a prijemny vikend!

renca3
20. apr 2007

My sme uz za vodou, teploty nie su. Ak tak 37. Len Leo ma este dietu. Bola to crevna viroza a prehana ho este. Schytal to aj manzel, tie prehanky 😝
Takze videknd sa rysuje kludny. Dufam.
Prave sa drahy vratil z prace a vraj prac. dobu stravil na zachode. Ze 17x.
No asi sme si priniesli pekny suvenir z Egypta, zda sa. Ja som zatial v pohode 😉

jankamanikova
20. apr 2007

Ahojte!
Mario - dakujem za povzbudenie.
Aj ostatnym babenkam, vdaka!

Boli sme u lekara - mame akutnu, hnisavu anginu. Ked sa lekar pozrel do hrdla, skoro odpadol a ja ked som to videla, tak som odpadla skoro tiez. Take cosi som este nevidela.
Mne napadlo, zuzka, tiez, ze to su kiahne, ale on uz kiahne mal. Aj ked som uz pocula o "falosnych kiahnach", tak neviem. Ma to v puse cele opuchnute a ma take bacili hnisave. Horucky neklesli, Janik ma este k tomu febrilne krce. Je cely dobity a unaveny, lebo nic neje a nic nechce jest.
Je to smutne, ze deti tym musia prejt. A ked im nemozes pomoct.
Matusko sa zatial drzi, neteplotuje, len sa smeje. Tak dufam, ze ho tobobijde. Stale myslim na tie kiahne, ze ich moze mat. Uvidime.
Vdaka za vsetko a prajem Vam krasny vikend.

jankamanikova
20. apr 2007

Inac Jany dnes pride zo sluzobky. Ja som vsak taka unavena, ze neviem sa ani tesit. Ale ja preberiem ... Len neviem, aka bude noc, lebo doteraz len beham k jednemu-druhemu a oci nezazmurim. Tak uvidime.

bubatinko
20. apr 2007

ahojte babenky aj moj maly dnes mal trochu hnacku rano a aj poobede ale inak je zda sa mi OK dufam ze sa nanho nenalepil dajaky bacil abo co .... vsetkym prajem skore uzdravenie a vam mamicky vela sil aby ste to dobre zvladli... aj ked neviem kde tie sily by ste mohli rychlo nacerpat 😒

renca3
20. apr 2007

Juj Janka, myslela som na teba. Musis byt unavena. Ja som mala len 2 neprespate noci, co som kontrolovala deturence a teploty a ked tu dnes bola mama, poobede som si musela pospat. Takze oddychni si cez vikend, ak sa bude dat. Janikovi prajem skore uzdravenie.

jankamanikova
20. apr 2007

renca - vdaka. Akurat najhorsie je to, ze nas Janik je dieta, ktore miluje vzduch a priestor. A byt zavrety doma, nie je nic pre neho. A vies, dieta zatvorene doma 😝 😝 😝 ... Esteze mam "fantaziu" a nieco mi v tej hlave z praxe zostalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sillas
20. apr 2007

no baby...my to všetko zvládneme...Lucka začala pokašlievať, tak dufam, že nič z toho nebude..maly je ok, len velmi dneska o pol siedmej plakal nevedeli sme ho utíšiť asi 15 minut..myslim že zuby, stále nam nevykukli a zvykne mať takéto hysáky asi z toho...no je mi ho luto ale musi vydržať..ved všetci sme vydržali..no nie? 🙂
jankamanikova...tak zapriahni tatika cez víkend.. 😉

renca3
20. apr 2007

Ano, aj my sme v poslednej dobe boli casto vonku. Takze viem o com hovoris.
Ked mal Leo vysoke teploty, len ticho lezal a pozeral rozpravky. Ale ked mu trochu klesli...Nevedel pochopit preco nemoze ist na ihrisko a na bycikel. 😒

jenis
20. apr 2007

Martina poznam ju. Chodila s mojou sesterkou na zakladku. Inak teraz je niekde v Cechach a je z nej doktorka, tam aj chodila na Karlovu univerzitu.
Inak co sa tyka chorob, tak sa asi nieco zacina aj u nas. mala mala 37 stupnov (to este nic) a dnes hnackovala. tak dufam, ze to budu len zubky, lebo dasienko uz je opuchnute.

Renca je lepsie plavat pod dozorom, ale pokial sa nebudes s malym potapat tak to v pohode zvladnes aj sama. A to potapanie sme sa ucili doma vo vani. Na signal Saska aaaa sup a potom som jej poliala hlavicku vodou. zo zaciatku len kvapky a neskor cely poharik. A nakoniec ju troska ponoris.
No a teraz sa uz ucime trocha ich pod vodou posunut a neskor si ich budeme posuvat. 😉

mario
20. apr 2007

Baby nebláznite, ja mám taký malý žalúdok, ved samé choroby, ja mám z chorôb hrozný strach, aj tu zúria hnačky, kiahne....Čo sa to deje? Ja som toho hrozne veľa absolvovala s juniorom a hrozne zle som to znášala. Asi by sme mali dať nejakú spoločnú modlidbičku, nech zmobilizujeme pozit. energiu.

jenis
20. apr 2007

Mario, tak nejaku povedz, lebo ja ziadnu nepoznam. ☹

mario
20. apr 2007

no Jenis fajn, ale ja sa neviem modliť, len také vymyslené

jankamanikova
20. apr 2007

Janik sa zobudil, sadol si ku mne a pozeral pesnicke na Jednotke (Hit storocia). Prisiel a pritulil sa. Prisiel uz Jany, tak siel s tatikom spinkat. Tatik mui priniesol jeho oblubeny dopravny prostriedok - bager, tak siel spat aj s bagrom (ako malo mu staci, nie?).
Inak teplota nam klesla z 39,9 na 39,4. Tak uvidime, co bude dalej.

janis - aj my sme plavali s Janikom najprv vo vani a ptom sme sli do bazena. A aj s Matuskom mame vo vani vsetko odplavame, aj sa potapame, len on je dlhy, tak sa uz do vane nezmesti.

Mario - idem sa modlit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jenis
20. apr 2007

jankamanikova mne sa velmi potapat vo vani nechcela lebo uz len na styri sa stavala a nie a nie ponorit. Mame malu vanu. 😵

Tak si dajme nejaku vymyslenu. 🙂

jankamanikova
20. apr 2007

My sme do vane aj skakali 🙂 , zo strany vane aaaaaa supppp - parada. Ale Matusko je dlhy, s nim sa neda. Ale Janik si to vychutnal

jankamanikova
20. apr 2007

No, zobudil sa Matusko. Neviem, co sa deje. Zatial je na prsniku.

jenis
20. apr 2007

Na ciciku je im najlepsie. 😉

renca3
20. apr 2007

Poharikujeme uz davno vo vani, ale ked som ho skusila ponorit, vzdy sa napije a potom kasle. Tak sme to prestali robit. Preto som chcela 1 mesiac absolvovat na kurze. Trochu mi to je luto, ked som citala aprilove Mama a ja. Aj dnes som pozerala v telke relaciu o plavani v Pezinku. Ale nevadi, vodu ma rad a ponarat sa hned nemusi. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre