Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

laurajana
1. máj 2007

mario pekny kocik...fakt

jenis
1. máj 2007

Baby,tak vy ste vsetky riadne prachate. Ja si taky drahy kocik nemozem dovolit. aj ked malej by v nom bolo isto super. Ja sa musim vmestit do 5000 korun. Takze hladam, hladam a hladam... ☹

sillas
1. máj 2007

jenis ja som kupila len taký lacny
http://www.dema.sk/baby2007/baby25.4.07.html

u nas ho predavaju za 2990,-Sk, dufam že takto to mesta nam to staci, nestihli sme otestovať, lebo sme odvtedy ešte neboli vonku.. 😉

sillas
1. máj 2007

zlý odkaz na stranku,
je to SUNNY A v tej zelenej farbe

jenis
1. máj 2007

ja by som prijala tento, ale este ho nie je nikde dostat. stoji 5000 korun
http://www.dema.sk/baby2007/baby25.4.07.html

renca3
1. máj 2007

Sillas, prakticky kocik a za taku cenu...

zuzka111111
autor
1. máj 2007

ahojte renci aky kocik ste kupili ja som hladala s preklapacou ruckou ale nic som nenasla a tak by sa mi zisla lilka je nervozne ked ma nevidi uz tak dlho v kociariku nevydrzi ako ked ma videla 😠

a zajtra ideme na pohreb 😢 zomrela mi babka neuveritelne je to vecra tu bola a dnes uz nieje ☹

mario
1. máj 2007

Zuzka úprimnú sústrasť.
S tými kočíkmi je to fakt des, lebo preklápacie rúčky má len minimum kočíkov, ale napr. Dema Step Lux áno a má aj fajn cenu do 5000.-sk, ak by ste niektorá hľadala.
My sme dnes májovali doma, lebo ten vietor mi nejak nesedí, boli sme len na kávu a trdelník.

martina236
1. máj 2007

Zuzke... uprimnu sustrast.

a vsetkym novym kociarom vela stastnych kilometrov. pozeram po sidlisku, tak vacsinou baby, co kupovali polske kociky a vobec tie co teraz tak letia a su na jedno kopyto a su trojkombinacia, tak napriek tomu maju nove sportiaky, lebo sice usetrili, ale ze su tazke ako hovado a nespratne.
Zuzka, mas ten zeleny?

Mario farba aka, ruzova?
a ze si pedant si pisala, upratujes priebezne a tot prisla Janka a chces umyvat okna, ups 😉

mario
1. máj 2007

Teda Martinka, to ty si tá kronikárka? Mám ich čisté, to keby sme sa zasa vybuchli a prišli by hasiči, nech je vidieť dnu 😀 , ale na privítanie Janky to chce profi očistu. Nebudete veriť, ešte som ju nebola aj detičky vyobjímať, lebo ju musím nechať zabývať, tak sa tešíííííím.
Náš kočík je bledo šedý na úplne bledom ráme a kúpili sme kontrastný červený slnečník, nech je nás vidieť. Ružovú mám rada, len na cukrovej vate 😝 .

martina236
1. máj 2007

nie, nie, nie, to tusim Jenis, alebo?

mario
1. máj 2007

http://www.bonus-detom.sk/gal.cgi?pid=2380 ,je to posledný v tomto rade

jenis
1. máj 2007

nie oranzova 🙂

laurajana
2. máj 2007

zuzka uprimnu sustrast

mario - mas pravdu, ten vietor je otravny a hlavne dost chladny, my sme vcera zasli na pizzu, ale s malym to bolo o drzku, kedze v poslednej dobe kocik "nenavidi" bud by len sedel v nom a obzeral, ale musime sa pohybovat a nakolko sme sa chceli najest, tak sme museli na striedacku, jeden s nim chodil a druhy jedol 😉 pretoze on sa len do noh stavia a ked vidi deti behat, tak by najradsej bezal tiez... presne tak ruzova na cukrovej vate - mnam robis zasa chute 😉 ale dala som si na jarmoku s maminou 😀

krasnucke kociky a to s polskymi mate pravdu, poznam vela mamiciek a teraz kupovali sportaky, presne ako pise Mata, lebo su tazke ako hovado...

pekny dnik vsetkym - snad nebude uz ten otravny vetrik...lebo raz tak raz tak obliect, to je strach...

okta
2. máj 2007

Zuzka, uprimnu sustrast!
Citam, ze kupujete kociky. Aj mne treba, len sa mi nechce vyberat. Maly tento vikend vydrzal sediet v kociari a neplakat az hodinu a pol, takze svita na lepsie casy 😉.

renca3
2. máj 2007

Zuzka, taky je zivot. Stari ludia su uz na to pripraveni, len my sa s tym musime vyrovnat. Uprimnu sustrast. 😔

Ja som teraz kupila v Rakusku ABC Design sportak. Je to myslim ich vyrobok.
Len nema nanoznik, tak je to len na leto a v zime budem jazdit s velkym.

No aj my sme pre ten vietor skoncili u nasich na dvore. Teo este stale sopli
a kasle. Aj ja ruzovu nemusim, ale pre babu by som nejake cukrikove satocky kupila. No ale co uz. 😉

viktoria
2. máj 2007

zuzka uprimnú sustrasť... niekto musí zomrieť ale na druhej strane sa vždy narodí nové bábo...
no mário a mati ako to čítate ja som tá akože kronikárka, to ja si robím záznamy o každej 😉
no dnes u nás svieti slnko ale stále fuka vietor, boli sme s malým v poradni, všetko o.k. pýtala som doktorku aby malemu stiahla predkožku lebo odkedy ku nej chodím nikdy mu to nerobila, tak mu to stiahla a je to v poriadku....
jankamanikova takže máš mario tak blízko super, už sa budete poznať skôr ako bude stretávka,

bubatinko
2. máj 2007

Zuzka uprimnu sustrast, je mi luto ze ta babka opustila ale hadam teraz sa uz na vas diva a strazi vas......

my snes oslavujeme 8. mesiac za sebou..... mam taku malu sukromnu oslavu pozyvam aj vas xixi 😀

inak drobec je este stale chory ☹ stale ma dost velky kasel ale stale si dufam ze mu to uz prejde....

renca3
2. máj 2007

Lauri, presne takto sme sa prestravovali 10 dni na dovolenke. Jeden jedol a 2. drzal Tea. A ten 1. este krmil a obsluhoval Lea. Preto sme prisli taki pochudnuti. 😅

Bubatinko, ako dlho uz ma maly ten kasel? Aby som vedela kedy to asi skonci u nas.

jankamanikova
2. máj 2007

Pekny den vsetkym!
Idem citat, co ste napisali.
A zase o kociaroch ... Tak my mame PegPerego Aria (je to taka kara) a mame aj kociar dva v jednom, to aby sme mohli vozit oboch naraz 😀 . Je cerveny, to aby nas bolo vidiet, tak ako Mario s tym dazdnikom 😀 .
Chlapci spia, ja oddychujem.
Vcera sme boli v ZOO v Bojniciach, bolo tam toooolkoooo naaarooooda, ze nechapem. Najvacsi uspech mali slony 🙂 🙂 🙂 🙂 , aj Matusko im zakyval papa.

bubatinko
2. máj 2007

renca maly ma kasel od minuleho utorka tak dufam ze mu uz skoro prejde 😒

jenis
2. máj 2007

Zuzka uprimnu sustrast. ☹

mario
2. máj 2007

Čo máte romantickú stredu? ved tu nikto nie je, ja mám chvíľu čas a keďže romantiku nemusím, aspoň tu povediem monolog.
Dnes konečne nefúkal protivný vietor a tak sme sa kočíkovali a spali vonku, dokonca som kojila v cukrárni. Junior je už v poriadku a celý vytešený, lebo o dva týždne má školu v prírode.
Zajtra ideme do poradne a dúfam, že Laura trochu pribrala, lebo je to taký malý adrenalín.
idem niečo povečerať, ak aj mna postaví dr. na váhu, tak budem reprezentovať vychrtlé modelky 😀

sillas
2. máj 2007

mario...nie romanticku stredu ale hokejovu .. 😀 😀
no my sme konečne boli vonku po 11 dnoch, ale bolo dosť chladno, na slniečku ako tak, ale fukal vietor..
Maly je dost mrzuty od včera, a zuby nikde..ja to už nechapem, je mi ho tak luto že ho tie zubky tak trapia..
zuzka..uprimnu sustrasť..

martina236
2. máj 2007

ahojte, boli sme dnes v poradni. mala ma 7930g a 69cm. davate uz niekto mliecne vyrobky? vraj mozeme zacat bielym smotanovym jogurtom na olovrant.

sillas, takze premiera na cerstvom vzduchu. dufam, ze ste uz fit.

zuzka111111
autor
2. máj 2007

ahojte tak uz mame aj po pohrebe a v kosicankach nam dnes jenda tehulka porodila tak asi je to tak ze niekto zomrie aby niekto iny sa mohol narodit 😕

musim aj ja kupit slnecnik ..aj ked si neviem zvyknut na to ze lilku nevidim a som zvedava kedy si aj ona zvykne

jenis
2. máj 2007

Martina ja som citala ze mliecne vyrobky az od deviateho mesiaca (mama a ja) a jogurt dokonca az od 12 pokial je dieta dojcene.
Ja zatial nedavam nic mliecne.

jankamanikova
3. máj 2007

Ahojte!
Tak my sme asi tiez mali romanticku stredu 🙂 , ale len ja a deticky, lebo manzel bol do noci v praci. A tak sme sa tulali po ulickach a tak.
Matrio - vcera sme boli za Vasim blokom 😀 , Janik sa tam vysaloval a aj si udrel nos (co je u neho normalne, lebo tie modriny uz ma komplentnu zbierku).

Dnes sme hore od piatej, takze zase bude romanticky den 🙂 , ale ako pozeram von oknom, tak slnko sa skrylo ... Takze len dufat, ze nesprchne, lebo to sa z domu potom nepohnem ...

Martinka - s jogurtom este pockaj, ale ked Ti dovolila dr., tak ako chces. Dobra je Activia sladka biela alebo Activia biela. Obsahuje nejake pribiotika, ale kazda mamina ma ine skusenosti. My papame Activiu ...

Jenis - s tymi mliecnymi je to rozne u kojenych a nekojenych deti. To tiez pisali v Mama a ja. Nekojene mozu papat jogurty skor, kojene az od roka. Takze my si pockame ...

Pekny den!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre