Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

martina236
6. jún 2007

ked bude mala tolerantna a dovoli mi balit tak ano 🙂

sillas
6. jún 2007

no naše bábasu fakt "tolerantne".. 😀

renca3
6. jún 2007

ja budem zajtra chystat veci na kopu a ked pospia nahadzem to do tasky alebo tasiek? 🙂
Sillas, to akoze x-krat vstavas k postielke kvoli dudliku? Fuuu to som rada, ze ho nemame. Ale zato ja sluzim v noci ako dudlik. 😝

mario
6. jún 2007

ste zlaté, ale mne sa nemá kto postarať o Juniora a on ísť nemôže, má súťaž v Senci, keby nešiel on na súťaž, tak by kvôli nemu zostalo doma desať detí, ktoré dreli celý šk. rok, má totiž v choreografii solo
tak sa veci majú a mne je to veľmi ľúto, aj som si poplakala, lebo som sa fakt tešila
budem sa cítiť tak čudne, lebo vy sa budete už poznať a ja tu budem taká cudzia, ale hádam ma tu znesiete aj dalej

sillas
6. jún 2007

renca..postielku mam hned vedla seba...no ale kým ju najdem niekedy musim vstať na kolena.. 😀

mario..je mi velmi luto, že nepridete..škoda že nemôže zaskočiť nejaký strýko alebo teta... ☹

viktoria
7. jún 2007

mario a nemôžte príst po sutaži napriklad v sobotu večer....
no ja už postupne večer začnem asi baliť, aj ked mala by som na to čas aj zajtra...
u nás je dnes pekne a horuco a hlasia pekne aj na víkend tak uvidíme... už sa tešíme...

sillas
7. jún 2007

caute baby..máme za sebou štvrtu rušnú noc...maly sa začal budiť o 22:30, nakojila som ho...5 minut klud, potom zase rev...plakal plakal..medzitým mrmla, hrýzol cumel..ja že zuby...už ked som ho nevedela hodku ukludniť zase som mu dala cici, napapal sa, 5 minut klud a zase rev..rev...som bola zufala..dasienka som mu natrela nepomáhalo, tak som šla do kuchyne urobila som 100-ku umeleho mlieka a skusila..no a ten cucal ako keby nejedol..vypil 100-ku po dvoch kojeniach..a ešte by bol jedol aj viac keby bolo, odgrgol si, normálne sa zasmial, uložila som ho do posetel a spal do piatej.. 🙄 teda neviem..už asi mam malo mlieka lebo cez den nekojim, to čo sa mi nazbiera vypije večer a potom sa mi nestíha asi tvoriť..takže môžem baliť o niečo viac veci.. 😝
nejako je tu dneska ticho...balíte??

viktoria
7. jún 2007

sillas aj podla mna máš už bud málo mlieka alebo už tá hustota nie je prenho dostačujuca, asi sa už z teba nenaje, takže nezabudni zbalit aj mlieko...

renca3
7. jún 2007

Caute, ja som si rano dala tabletku na alergiu a bola som ako spolameny film. Notmalne som o 12.00 deti nahnala do postele a spala som s nimi.
Takze som nic nechystala na balenie. Vecer to isti. 😉

viktoria
7. jún 2007

baby vy už aso važne balíte, tak ja už idem pomaly do postele aj tak určite nezaspím pretože už 2 dni mám cestnovnu horučku a aj ma prehana aspon schudnem 😀
my vyrázame okolo jednej takže tam budeme okolo pol 4...

sillas
7. jún 2007

caute baby...naozaj dneska ticho..Riško zaspal tak sa idem pustiť do balenia, muž išiel s malou upratať auto,aby sme necestovali ako prasiatka v chlieviku.. 😀
dufam, že na nič nezabudnem..
viktoria..neboj aj ja mam cestovnu horučku, my sme nikde neboli ani nepamatam, naposledy ja s Luckou na 3 dni v Bojniiach, ale to bolo pred 2 rokmi...ale takto štyria to bude premiera..dneska som bola aj nervozna..
ešte sem večer nakuknem..

jankamanikova
7. jún 2007

Ahojte!
Naucila som Janika mena deticiek.
Od pondelka ho pripravujeme na to, ze ideme do Tatier na vylet za detickami (aby nebol potom v soku :o).
Velmi sa tesi a pacia sa mu vsetky mena -
Leo a Teo, Richard (na tomto mene sa najviac smeje) a Lucka, Karolinka, Alexandra, Janik a Matusko, Lilianka (na tomto mene si lame jazyk 🙂 ), Tobias a Viktorka. Dufam, ze som nic nepoplietla.

Este mu vysvetlujem, ze Leo bude jeho kamos, Lucka s Viktorkou su velke princezne a ostatne su babetka 🙂 . A mame dome aj osvetu, co sa tyka poziciavania motorky, zatial sa tvari, ze tomu chape, tak uvidime, aka bude realita.

Babule, velmi sa tesim. Nemam nic zbalene, neviem, kedy vyrazime (zavisi od toho ako Jany v praci), nemam nic nakupene.

Mario je super baba a velmi nam bude chybat, ale ved sa este stretneme.

renca3
7. jún 2007

Aj ja som vymenovala Leovi starsie deti. On sa hned skamosi. 🙂

sillas
7. jún 2007

veru aj Lucka už omiela mena dookola..sa nevie dočkať. z hračiek si zobrala pirátsku lod, lebo že vraj ta sa bude páčiť aj chlapcom... 😀
koho stretneme každému hovorí že ideme do Tatier a že tam bude mať kamošov...no na spapanie su tie deti..
jankamanikova a zajtra nech sa mužíček v praci neptretrhne, nech sa ide iba rano ukazať.. 😀
a potom hajde do Tatier...no ale hlavne bezpečne a po pravej strane.. 😉
no ja sa už neviem dočkať..neviem ako budem spať.. 😕

jankamanikova
7. jún 2007

Ja ani spat nebudem. Kym to vsetko pobalim, tak to bude rano.

No, Jany sa moze ukazat v praci, ale ked budu mat problem, tak to musi vyriesit on, lebo nik iny to neurobi 😉 .

sillas
7. jún 2007

no tak hádam zajtra žiadne problemy nebudu.. 😉

laurajana
7. jún 2007

mario...stale nie si jedina, co pride o spoznanie tohto uzasneho kolektivu, ale verim, ze nabuduce uz bude stretko platne aj pre nasu rodinku... tak vela zdravia, zazitkov a krasne pocasie prajeme

renca3
7. jún 2007

Sillas...tak my sme mali premieru v stvorke v Egypte. Tak to som mala fakt nervy tyzden pred. Asi preto sa tie kila trochu zo mna odlepili.
Ale aj teraz horsie spim. Nie z nervov, ale z toho vzrusa. 😵

Janka, keby ste sa naozaj zdrzali, odlozime vam veceru a potom si ju prihrejete v mikrovlnke. Lebo kuchyna bude asi len do 19.00.

jankamanikova
7. jún 2007

No, vzruso bude, to hej. Teraz sme uspali deti, asi tiez citia :nieco: vo vzduchu 😵 😵 😵 ...

mario
7. jún 2007

ja tak v kútiku sledujem a ľutujem sama seba, už teraz mi všetky chýbate, aj motorku by som vám požičala

sillas
7. jún 2007

mario...nič si nevymyslela???

renca3
7. jún 2007

mario...nebud smutna, ved na 2. stretku ta cakame. Ale mate velmi talentovaneho syna a ked ste sa rozhodli ho podporovat, musite pri nom stat. On vam to raz vrati, ked vas pozve na svoje solo na predstaveni v SND. 😉

sillas
7. jún 2007

no ja neviem baby...mario je srandistka..takže ja ešte stále verím že je to iba taky blud aby nas prekvapila.. 😀

jankamanikova
7. jún 2007

Mario je velmi seriozna, mlada dama s vynimocnym pohladom na svet a svojskym humorom. Je velmi inteligentna a sama sebou. Este ju budete mat moznost spoznat.

Mario - drz sa. Mame Ta radi ...

mario
7. jún 2007

Janka, ale noooo.
dakujem a budem na vás myslieť, potom mi v tej telke zakývajte
bežte sa pobaliť a nezabudnite na deti

viktoria
8. jún 2007

ahojte baby tak my sme práve vstali a pomaly začínam balit,
laurajana a mario budete nám chybať ale slubujeme že ked príde telka tak vás určite pozdravíme,
no tak idem asi sa tu už niktorá z vás neobjaví kedze budete na ceste... tak v tatrách....

sillas
8. jún 2007

no tak ešte som tu na skok, maly spi, tak ked sa zobudi a naje vyrážame to bude medzi 10.30-11.00 hod..mala ej už ako s nasolenou ritťou sa nevie dočkať..

mario
9. jún 2007

musím držať tému nad vodou, lebo je tu nejak prázdno, tak budem viesť monolog
😀 😀 😀
ked si pomyslím, kde som mala teraz byť a kde som tak ☹ , verím, že sa máte super a napíšete mi všetky zážitky

okta
9. jún 2007

Ahoj Mario, tak ja sa pridavam k tvojmu monologu.... my sme sice nablizsie k miestu pobytu, no nemozeme ich ist ani pozriet ☹ .Simon je uz viac ako mesiac chory, vzdy chyti nejaku virozu, tak posledny stav su sopliky, kasel, zvysena teplota,hnisave ocka-kvapkame antibioticke kvapky. Takze by sme ich tam mohli nakazit, takze ostavame doma.... .Smola, a to som sa tesila, ze je to tak blizko nas a nemusime cestovat. 😒

okta
9. jún 2007

....tak ja pokracujem v monologu..pocasie tu zatial praje, dnes bolo teplucko a neprsi, takze si to dievcata a deticky uzivaju.... mozu grilovat aj dnes vecer 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre