Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

viktoria
20. jún 2007

no mi máme iba taku hadičkovu odsávacku a velmi dobre sa s nou odsáva... no robí to manžel lebo ja by som sa asi pozvracala...
zuzi blahoželám k turnaju a k tomu že mala je taka šikovnica, náš malý zacína sa plazit tak uvidíme či už začne aj po styroch, na styri sa postaví ale potom sa len kýve a nevie sa pohnut dalej...
dnes u nás zase horuco za blokom maju deti už nafukaný malý bazen... hned by som tam skočila...
ja nekojím 😀

sillas
20. jún 2007

aj my máme hadičkovu a nam zatial stači, sopliky mal Riško iba dvakrát a dalo sa to vytiahnuť aj tak..ale s problemom, lebo stale vrtel hlavou..
viktoria...takže aj najvačší chlap už začína loziť...no len tak dalej..
naozaj minuly tyýžden nás vážili, tak mame 9200 gramov, tolko sme mali pred vyše dvomi mesiacmi, ale ked bol v apríli chory tak schudol 450 gramov a teraz tie pribral nazad.. 😀

zanaza
20. jún 2007

jenis, aj ja používam tú hadičkovú, ide to docela v pohode. 😲
My sme sa boli dnes odvážiť. Veronika má 7900g, no nebola tam lekárka, sestrička povedala, že keď papá všetko, tak môže aj trvanlivé mlieko. Mala som strach, pretože naša lekárka moc neuznáva trv. mlieko.
Aj u nás je ako v skleníku, máme dolu strechu a je to prikryté fóliou proti dažďu. Už aby to bolo hotové, keby som tak mala ten Arabelin prsteň 😀
Všetci sme doma ako uvarení, nikomu sa nič nechce . Tak sa zatiaľ majte holky moje.

zuzka111111
autor
20. jún 2007

ahojte kocky
jenis ja mam na vysavac ale teraz by som uz kupila na baterky nemusis zakazdym vysavac tahat nehuci to tak a je to aj mensie 😉

renca3
20. jún 2007

jenis...ja mam vysavacovu, baterkova vraj nema taky dobry tah. ale zase ma vyhodu, ze nehuci. pre mna radsej nech huci a vsetko vytiahne von z nosika. 😉
zanaza...bola som zvedava, co ti povie lekarka na to trvanlive, lebo ja by este pockala. Ale to je vec nazoru. Inak aby si bola v obraze, tu si kazda napise svoj nazor co je lepsie pre dieta, ale nikto nic nikomu nevnucuje.
🙂

renca3
20. jún 2007

A este co sa tyka nocneho budenia, tak aj my sme sa nevyspali ani nepamatam.
Teo sa budi tak 5 x a posledne noci sa budi aj Leo aspon 2,3 x.
Asi to bude tym teplom. 😝

sillas
20. jún 2007

dneska je tu nejako ticho.....asi bolo dneska teplo a vam sa nič nechce.. 😀

viktoria
21. jún 2007

ahojte tak ja som od pondelka chora ako pes... najprv ma bolelo strasne hrdlo a teraz mám nádchu, je to na nervy lebo vonku je 30 stupnov a ja chorá... no von s malým musím ist každy den...
dnes aj zajtra ma manžel dovolenku... a v sobotu máme 6.te výrocie svadby tak uvidíme že ako to oslavíme...
dnes idem s vikou ku logopedičke teraz preberame s...

renca3
21. jún 2007

caute,
teda vonku je na skapanie, tu fuka horuci vietor. teplomer ukazuje 38 stupnov. asi bude poriadna burka z tepla.
viki...nezavidim v tychto horucavach chorobu, mam dost aj ked som zdrava 😝

zuzka111111
autor
21. jún 2007

jankaaaaaaaaaaa manikovaaaaaaaaaaaaaa kde siiiiiiiiiiiiii

inak vas vsetky zdravim len volam janku kedy zajtra pride a ako sa dohodneme ale nieje tuuuuuuuuuuuuuu 😒

renca3
21. jún 2007

vecer sa ti urcite ozve, zuzka. 🙂
takmer cely den sa mordujem s novou tlaciarnou. nainstalovala som CD a nechce potvora tlacit. asi sem zavolam nejakeho technika, lebo mna to hrozne otravuje, ked sa zdrziavam s robotou pre taketo technicke zalezitosti... 😒
Teo teraz pospava, som zvedava aka bude zase noc. Idem ho radsej zobudit.

zuzka111111
autor
21. jún 2007

chod chod ja som lilku tiez zobudila pre istotu 😉

sillas
21. jún 2007

no my sme mali rekord, maly nespal od dvanástej, zaspal iba teraz o siedmej .
ale to preto lebo sme boli o tretej v nemocnici na očnom lebo ked sme boli doobeda na kontrele u dr., tak si všimla že má jednu zreničku vačšiu ako druhu, tak nas pre istotu poslala k očnemu, tak sme sa tam zdržali zaspal mi v autosedačke tých 5 minut ked sme šli o polpiatej domov.. 😒 ked som ho vyberala jasne že sa zobudil..no a už potom sníček ušiel.. 😉
vonku to bolo aj dneska nenormalne, ja som totálne celá polepena, idem hodiť sprchu, lebo snad sa prilepim aj o stoličku.. 😕

sillas
21. jún 2007

jaaj,,a dopadli sme tak, že ma to ok, ale naozaj ma jednu zreničku zvačšenu, ale že je určite percento ludi ktori to maju v poriadku a aj napriek tomu je to tak. dufam, že nebude slepy po mne.. 😠

jenis
21. jún 2007

Caute, tak dik za rady ohladom odsavacky, tak uvidim ktoru kupim. Potom dam vediet ked kupim na baterky ako taha.
Inak uz zuby su vonku, takze pocet je 7. Riadna zubana sa z nej stava.
My sme dnes boli na navsteve pri tete a Saska si pobehala na travicke naholaca. Tak sa jej pacilo, ze si tam moze tapkat len tak 😀
Mne sa nejak kruti hlava, asi som dostala upal,lebo som sa slnila. A este k tomu aj mrcha dosla (a ja ze to bude nepravidelne...) tak hadam to prejde.
Zuzka ako si dopadla na tom turnaji? Prva?

sillas
21. jún 2007

a baby zabudla som...od včear sa Riško sám postaví v postielke...a je z toho velmi vytešený.. 😀

jenis
21. jún 2007

Jej to je super, drzime palce nech sa cim skor rozbehne. 😀

zuzka111111
autor
21. jún 2007

jenis cosi prva neviem asi som bola predposledna 😀 😀 😀 este vela musim trenovat zenusky

jenis
21. jún 2007

Nevadi, ved hlavna je ucast a este par krat pojdes a potom uz budeme od teba pocut len to ze prva, prva, prva.

zuzka111111
autor
21. jún 2007

janka tu dnes neprisla a ja ani cislo na nu nemam teraz neviem ci pride ci nie ☹

jankamanikova
21. jún 2007

Ahojte!
Tak konecne som tu. Este som pred polnocou nebola na nete 😎 .
O desiatej sme dorazili do PO. Cesta bola brutal horuca, 35 stupnov vsade okolo (vo mne aspon 50 stupnov 😝 ).
Ale cestu sme zvladli, samozrejme s bohatym kulturnym programom 😀 .

zuzulika moj krasny - prepac, ze som sa neozvala, ale vcera som sa nemohla pripojit na net a dnes som balila a este s chlapcami vonku. Neviem, ako bude zajtra. Chlapci nam zaspali o jedenastej. Janik uz spal v aute, ale sa prebral a Matuskovi bolo v aute taaaak horuco, ze nezaspal. Tak sme ich nechali po byte polozit, nech sa spriatelia s novym prostredim a potom sme ich ulozili. Teraz spinkaju a akurat prisla na vychod "burka". My vzdy, ked prideme na vychod, tak prinesieme dazd 😀 .
... zuzulik rano TI este dam vediet ako. Kedze chlapci zaspali az o jedenastej, tak rano budu dospavat a Jany musi byt v KE o deviatej, tak nevidim to ruzovo 😢 . Rano napisem.

jankamanikova
21. jún 2007

zanaza - trvanlive mlieko by som nedavala. Aspon ja urcite nie!!!! Ale to je Tvoja vec. Ak uz chces davat, tak pockaj aspon do roka. O nic neprides. Nas Janik doteraz papa Nutrilon, lebo trvanlive som mu nechcela davat a ani mu nechuti. Matuska zatial kojim.

jenis - my mame vsetky druhy odsavaciek. Najlepsia pre nas je vysavacova!!!!

zuzka111111
autor
22. jún 2007

aha tak daj vediet ked do deviatej sa neozves tak znamena ze asi uz nepridete??vsak??

aby som sa vedela zariadit 😉

zuzka82
22. jún 2007

ahoj zuzulik..mame sa??

zuzka111111
autor
22. jún 2007

ahooj pod na skype

bubatinko
22. jún 2007

ahojte uz som tu taak dlho nebola.... akosi nestiham ... maly uz zacal sam chodit bez pomoci a tak stale musim nanho davat pozor lebo je ako blesk otocim sa a uz ho niet.... 😀 ani som vas nestihla vsetko precitat co sa tu uz popisalo ... fnuk.... vidim ze vam deticky robia radost aj zubky sa tlacia a tak... no aj nam sa tlacia uz ma 7 zubov a teraz sa mu tlacia dalsie tri a asi aj jedna stolicka tak je drobec dost nervozny z toho....

inak ako ste na tom s rozpravanim??? my zatial hovorime mama papa daj ham tata cica/akoze macka/ a "tooo"/to je auto/ 😀

a davate sa malym krmit aj aby sa sami?? lebo moj drobec strasne chce sam jest ale ese sa nevie trafit plnou lyzickou do pusinky 😉 dovolujete im to?? ja ho obcas necham....

nehnevajte ze som tak vela popisala.... krasny dnik prajem...

sillas
22. jún 2007

haloooooo....čo už všetky spíte?
no nuveríte ale aj ja som teraz v stala, pri kojení o siedmej som zaspala s malym.. 😀 dala som si sprchu a idem pokračovať..dneska kašlem na robotu..

jankamanikova
22. jún 2007

Ahojte!
Tak vzdy, ked sme na vychode, tak je toho taaaak vela.

zuzka - prepac, ze som neprisla. Je mi to luto. Jany bol v KE, ale my sme ostali doma, lebo sme mali velmi tazku noc a rano som chlapcov nechala lebedit v posteli a nesiel nam net po tej strasnej burke. A aj teraz je burka, tak len na rychlo pisem, lebo vypadava siet. Tak este raz prepac!!!!!!

Mame za sebou tazky den, zajtra je este tazsim, tak drzte palce.

Prajem prekrasny vikend, myslim na Vas a piste ako sa mate, aby som mala co citat 🙂 .

renca3
23. jún 2007

Tak aj na vychode zuria burky? Je to zaujimave, co sa kazdy den vonku deje.
Vcera som si bola sadnut s kamoskou v podniku, ale po 23.00 mi uz klipkali oci. Dalsia nocna sichta pri malom a som ako matoha. 😝

Janka, prijemnu oslavu...

renca3
24. jún 2007

Pozeram, ze sa poctivo venujete rodinnym prislusnikom.
Ja som cely vikend sama s detmi, tak o zabavu mam postarane. Ale o chvilu ideme k nasim. Tak prajem nedelnu pohodicku. Caute.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre