Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

laurajana
5. apr 2007

sillas co sa tyka deti, tak si mozme ruky podat, akosi idu "spolu" s vymyslami nasi dvaja drobci...ten nas tiez "miluje" flasu a euroobal 😀 super...akoby sme si radili...

sarah tak len vymaknite, nas tiez len mimo objektiv stale si zuzle na nozkach palceky, niekedy skusa aj s pancuskami, ale naboso je to asi ono...pekny vecer a dobru noc... 🙂

laurajana
5. apr 2007

viky co sa tyka vlaskov, tak ten nas ma blond a vzadu "plesinku" vydratu od otacania a na spodu pri krku tmave...sranda musi byt...mamina si davala pocas tehu melir, ze by to chytil aj on? 😅 😀 🙂

mario
5. apr 2007

Naša naj hračka je obal z Be-Be Brumíka lodičiek, je to taká dlhá krabica a niet nad ňu, len už mám obavy, aby z toho neodžužlala, nemôžem napísať, že neodhryzla, lebo zatiaľ nemá čím.
Vlasy - tmavý blond, plešinka vzadu, aby sa páčila Mattimu, oči olivové, štíhla postava, záľuby - ponocovanie, spev a turistika.

martina236
5. apr 2007

ahojte, aj my sme mali dnes nadherne pocasie. stihli sme toho az az, tesim sa hlavne upratanemu autu, takmer celodennemu pobytu s malou vonku, kt. je uz nz tvari celkom slusne opalena a tiez navstevy cintorina. boli sme zapalit mamine sviecku a ukazat malu karolinu 😅 .
aj navstevu sme absolvovali, kt. malu tak unavila a v aute zaspala, ze sme ju uz netrapili ani kupanim... nebola som nadsena, ale bolo asi rozumnejsie ju nestresovat.

vlasy? ked sa narodila, mala takmer cierne, no neviem, ci nebude blondava. tak jej to bledne.

laura... boze, ze 250 ml caju. ked to prepocitam, kolko vypije teraz, tak proporcionalne vypije take mnozstvo caju co matti, ked bude mat 2 roky. ale to hadam nie.

tomaslavka3
5. apr 2007

Ahojte.Nase malicke tam uz nieco mali.Jedna mala cierne.Teraz nema ani jedna nic,su plesate.Takze neviem posudit farbu.

laurajana
6. apr 2007

jej aha mamina nova sa nam sem pridala...

ou - mario -nepochybuj, Mattimu sa budu pacit vsetky, len aby sa nepobili s Tobiasom a Riškom, ale myslím, že stále je tam prevaha babuliek, tak nemáme strach, ale Laura je predsa len "vekovo" k Mattimu 😀

mata neboj - cajicek bude pit spolu s Mattim, dufam, ze to Laurinka dovoli 🙂

mario
6. apr 2007

Zdravíme Scarlett, Selynu a Slávku, a hlavne maminu, tá by mala dostať oskara za výkon. Jaj, už sa nebudem sťažovať, lebo čokoľvek napíšem, tak tejto maminke to bude asi na smiech 😀 .
Môžete čajovať, to myslím Laura pripustí, ale flirty bokom, ona ked sa naštve je riadne tornádo.
Ste asi všerky vonku, alebo pečiete? U nás je hrozný vietor a neboli sme vonku, lebo..., to je na dlho.
tak nech sa vám vydaria koláče, korbáče, klobásky a tak, večer sa vidíme 😎 .

cipka
6. apr 2007

Tomaslavka,

tak to je paráda, trojičky. Teda, gratulujem, že to zvládate. To sa nevidí len tak každý deň. My sa trápime s jedným a sťažujeme sa, no keby sme ich mali na raz tak veľa ako ty...zbohom ☹

martina236
6. apr 2007

tomaslavka, patri ti moj obdiv. to sa mozeme s nasimi staznostami pri jednom babatku skryt.
dnes tu bolo opat krasne. mala zvladla aj obrady, sice pred kostolom s tatom ale neprespala. zato ju bolo pocut az dnu.

laurajana
6. apr 2007

mata to zas ten nas je na omsi neskutocne dobrucky, pre neho ked sa spieva a svietia svetielka, akoby "musel" byt len ticho, taky je podareny...

mario jasne, budu len pri cajiku, este to aby Lauru nahneval 🙂

sillas
6. apr 2007

tomaslavka..krásne deti, ja som si už ten album všimla davnejšie...až sa mi slzy tisnu do oči ked to vidím..kráááása..

dneska sme mali návštevu no a Riško bol divoký chcel sa iba na rukách nosiť, bolo na jeho vkus vela ludi, no a som si spomenula na našu akciu čo bude, tak ked to vynásobím tým množstvom ludí, tak asi ho budem aj v noci držať na rukách 😀 😀 ...no dufam, že to bolo iba preto, lebo je mrzutý zo zubkov aj večer zaspal iba ked som mu natrela dasienka gelikom..
dneska som na ČT2 pozerala dokument Ludske mlada, no super, takýchto dokumentov by malo byť viacej..tie detičky su na spapkanie.. 😉

laurajana
7. apr 2007

jej "ludske mlada" skoda ze som to nevidela...muselo to byt krasne - sillas my ked sme chodili na poucenie pred svadbou požical nam farar dvd "zazrak zivota" teda my sme sa naplakali...ako sa pocne a vyvija dietatko v tele matky...teda to je skutocny ZAZRAK a vidiet to presne bod po bode no nadhera, ako kazda budnka vie kde ma "pracovat" kde maju byt rucicky, nozicky a pod....no senzacia...peknu sobotu prajeme

viktoria
7. apr 2007

tak vám bambule prajem veselu a mokru velku noc, u nás dnes zamračené tak uvidíme či nebude aj pršať.....

mario
7. apr 2007

Pekný deň babuľky! Ja som zasa s malou sama, chlapi sú na taneč. súťaži. Včera sme boli v nitre a Laura sa táááák pokakala, že sme museli výlet predčasne ukončiť a ísť domov, to jednoducho potrebovalo sprchu.
dnes jej skúsim dať do polievky kúsok mäsa, snád to bude viac chutiť, lebo zatiaľ nič moc.

sillas
7. apr 2007

laury...to verim..je to fakt zázrak, sice som vynosila a porodila dve deti ale aj tak je to pre mna velký zázrak a "nepochopitelne".. 😅

baby aj ja vám prajem krásne sviatky, hlavne aby ste si oddýchli a vychutnali aj svoje polovičky, lebo hádam budu doma viac ako obvykle.. 😀

laurajana
7. apr 2007

tak krasnu Velku noc prajeme aj my, vela vody mamickam, vela vajicok detickam...papa - u nas je viktoria kraaaaaaaaaaaaaasne slnieckovo...tak sme Vam to slniecko ukradli, chichi...

mario...tak to verim, takze ste to zazili uz aj vy...to "totalne prekakanie" 🙂 kolky skoncil junior???

jenis
7. apr 2007

Ahojte! Krasne sviatky vsetkym. 🙂

jenis
7. apr 2007

Tomaslavka som rada ze si sa konecne pridala.

Plavat sme este neboli az v utorok pojdeme, ale potom vsetko zreferujem 😉

jenis
7. apr 2007

;`;ghgiyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup0 ]
efbbdz fd

Tak toto vam vsetkym odkazuje Saska 😉

jenis
7. apr 2007

Ako dobre, ze si tu pisem sama zo sebou. ☹

bubatinko
7. apr 2007

ahojte :o) ako sa mi mavate??? my sa mame uzasne ... maly je tak rozkosny stale chce chodit a tak len beha a beha 😀 som ho ucila ze tap tap tapusky aby urobil rucickami a dnes mu hovorim ze aby urobil a on normalne ze tapkal tymi rucickami hovorim si nahoda a tak som mu asi este 3 x povedala a on zakazdym urobil 😲 taka som stastna ... stale mi to pripada neuveritelne ....

jenis
7. apr 2007

Bubatinko, aj nasa mala uz tapkala asi pred tyzdnom, ale potom prestala. ☹ A dnes len tak z nicoho nic zacala zasa. Tak som sa aj ja potesila. Tak sa vytesujme obidve.

martina236
7. apr 2007

ahojte, aj my sme mali prevazne slnecno, takze sme boli vonku. opat v dvojke, chlapi na lyzovacke. ale bolo nam aj tak super. aj salat sme stihli urobit, aj oprat. na omsu sme nesli, bola az o 19.30 a to sme sa prave kupali.
a posledne noci sa budi 2x na papanie a vypije po 210 😲 . nechapem. ako sme tu, tak sa nevie vobec dojest. ale samozrejme som rada, lebo to nebol jej styl.
tak vsetkym krasne sviatocne dni...

sillas
7. apr 2007

no Riško zatial netapka, takže z toho sa zatial nevytešujeme...ale zato keby už mal zuby tak máme všetky hračky rozhryzene... 😀 😀 a cumlík si tak šikovne vie dať do ust... 😉
martinka...tak nam chutí stále...v noci hore každé dve hodiny a odkedy spí v postielke, tak som z toho vyštavene, lebo ho treba stále prekladať.. 😠 tak som nejaká z toho unavena.. 😢

jenis
7. apr 2007

Tak moja uz v postielke nechce spinkat, iba s nami. No a odvtedy kojime len dva krat za noc.

Inak dnes oslavujeme. Mame 7 mesiacov. 😀 😀 😀

sillas
7. apr 2007

sašenke blahoželáááááááááááme....hlavne vela zdravíčka.
Jenis aj maly so mnou spal, kým sa 2 krás nestrepal z postele, tak sa bojim riskovať, a bolo to super, lebo som mu len dala cici a bolo to ok, takto je to pre mna ovela zhložitejšie..no ale na druhej strane istejšie

jenis
7. apr 2007

Silas my mame taku malu spalnu, ze ked sme tam dali nasu manzelsku postel a vedla postielku tak mala nema kam z manzelskej spadnut. 😀 Hned vedla je jej postielka. Takze zatial nemam strach. A spava vacsinou medzi nami. Ale pre istotu poklopem

mario
7. apr 2007

Saške veľa zdravia a všetko naj!
Junior sa dostal do finále a tam skončil šiesty, čo je veľký úspech, lebo to bola kategoria od neho vekovo o tri až štyri roky staršia. Budúci týžden Trnava.
Polievka s mäsom malej chutí viac, takže vegetariánka nebude.
Aj u nás svietilo slniečko, ale nejak teplo nebolo.
Užite si sobotný večer a neponocujte. Pá.

jenis
7. apr 2007

Dakujeme pekne za gratulacie. Juniorovi tiez blahozelam, a drzim palce do Trnavy.

laurajana
8. apr 2007

mario tak nedavno ste zacinali prikrm a uz ste aj pri mase? Teda parada, ja som malemu este maso chutnat nedavala, ked mu ta zeleninka nejak nejde, tak neviem...nejak to skusim pomiesat...tak blahozelame k uspechu v tanci a drzime palce v Trnave...

jenis, tiez aj ked pozdejsie prajeme Sasenke vela, vela zdravicka a nech krasne rastie a robi velkuuuuuuuuu radost...

sillas presne tak "tesme" sa ze este nemaju zubky, inak to bude "parada" ach jo...tak peknu nedelu babule...

martina236 tiez sme vcera nesli na omsu, lebo bola tiez na 19:30, ale najhorsie bolo to, ze maly od 18:00 spinkal a aj ked som ho "akotak" poumyvala (poutierala) a prezliekla do pyzamka, bol uzasny, spinkal a drzal si nozicky pokrcene k puse - nie a nie ho obliect do pyzamka...ale podarilo sa pocas spanku a hajal dalej...juj ha, neviem co to ma s tym kupkanim, uz nam takto druhy krat zaspinkal...

idem pozriet chlapov do spalne, zrejme zaspal aj tato, ked siel uspat Mattiho 😅 tak ahojte zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre