Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

zuzka111111
autor
14. máj 2007

juuj to uz tak skoro kedy to vlastne je??

sillas
14. máj 2007

8-9-10.6...nieže zabudneš!!

zuzka111111
autor
14. máj 2007

juuj o chvilu panecku to tak preslooo

sillas
14. máj 2007

veru a tieto 3 týždne uteču ako voda...takž sa musíme pomaly baliť.. 😀 😀

viktoria
14. máj 2007

ale zuzi ved vôbec nie si tučná, a baby nono už sa navzájom spoznávate a na stretku budem asi jediná ktorá nepozná osobne ani jednu, no zuzi ty si z Ke a v piatok sme boli v Ke tak sme sa mohli stretnuť, aspon by sme sa spoznali my dve...
no dnes som bola opat s detmi u doktorky, tak Vika má chytené hrdlo a predstavte si Tobias má chytené priedušky a to pred týždnom ked ho počuvala mal ich čisté, tak nám dala antibiotika no som zvedavá ako ich prijme, lebo naposledy čo sme brali antib. tak zvracal, tak zatial....

viktoria
14. máj 2007

ozaj neviete niektorá ako sa volá vec pre dieta, čo sa zavesí a dieta v tom skáče, asi je to z gumy, ale chcem to pozriet na internete že kolko to stojí ale neviem ako sa to volá,,,,je to niečo také ako džamping či ako sa to píše 😀

jenis
14. máj 2007

Ahojte, tak musim troska opravit Silas.Zastavili sa u mna v Plesivci a nie v Jelsave, ale to nie je podstatne.Tak sme sa tesili na Riska a on neprisiel. ☹ Tak to asi preto Saska trucovala a nechcela sa zobudit. No ale bola tam Lucka (krasne dievcatko) tak predsa len vstala.
Silas preco si myslis, ze si tucna??? Ved si uplne v pohode. Upravena mamicka. Vobec nie tucna.
Bolo to fajn sa stretnut, a este lepsie bude v Tatrach. To nam asi usta nezastanu. Uz sa tesim.
Krasny den je dneska tak hurrrraaa do kocika.

jankamanikova
14. máj 2007

Ahojte!
Viki - dostat to kupit aj v Dracikovi, je to skakacie vrece (2ks v baleni) a je to super!!!!

Zuzka - neviem, ci si najtucnejsia, lebo ja sa vo vahovych dimenziach nepohybujem, mne to je jedno; ale na tych fotkach sa stale smejes a to je signal, ze si super baba a velmi sa na Teba tesim!!!!

Mario - ked ma spoznas, zakyvaj mi, ok? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

My sa mame dobre, chlapci spia a ja sa venujem sebe - t.z. idem spat aj ja.
Prajem Vam krasny den a este krajsi cely tyzden!!!!

sillas
14. máj 2007

ježiž...mna asi včera pripieklo Jenis..ked som napísala Jelšavu 😀 😀 ved to je od veci a nie je to ani po ceste do RS.. 😀
dneska je u nás krásne boli sme vonku už aj doobedu, teraz Riško spí, ked sa zobudí napapa tak ideme zase..vonu je lepší ako doma.., lebo doma by sa iba navlačoval na rukách.. 😒 a ja už nevládzem..

jenis
14. máj 2007

Silas my pojdeme tiez len cakam kym prestane tak pripekat. Okolo tretej.
Saska je uz dost samostatna, lozi si po celom byte a ked si spomenie tak pride, takze cakaj kym bude lozit a potom ho budes hladat ty, ze chces navlacovat. Saska pri mne uz neposedi ani minutu.

aruska
14. máj 2007

ahojte, prepacte ze otravujem, ale chcem sa opytat strasne ma boli brusko - ale tak ako keby mi mali prist kramy. neviete mi povedat co to je??? ☹ ☹ ☹ ☹

sillas
14. máj 2007

aruska..to môžu byť poslíčkovia..a môže to byť aj 2-3 dni pred pôrodom..

jenis..ja sa už neviem dočkať kedy bude tak loziť, lebo je nervozny že sinevie zobrať to čo chce.. 😀

viktoria
14. máj 2007

jankamanikova no pozrela som si to skákacie vrece v dráčikovi ale to nie je ono, to sa pripevni o zarubnu na dvere a do toho sa vloží dieta a je to určené pre našich drobcov....takže ktorá už o tom počula napíšte mi...
aruska no podla mna sa pôrod blíži ale môže to byť aj falošný poplach, neboj ked nastanu tie prave bolesti určite to spoznáš že sa začína pôrod, držím palce...

jankamanikova
14. máj 2007

Ahojte!
Viki - neviem, co myslis, ale pozri stranku www.babyvak.cz (tak su take kolisky, ci co - no, pojdem hladat este dalej).

Tak a chlapci uz spia. Prajem Vam krasny vecer.

Jenis - inac dievcatka su ine ako chlapci (vraj). Chlapci, ti su mamickovy vo vsetkom 🙂 ...

Inak ako sa mate?

renca3
14. máj 2007

Caute babule.
My sme dnes tiez boli u Dr. Leo dnes dobral ATB a Teo zacal. No hruza.
Odporucila mi Lea stiahnut zo skolky do septembra, lebo Teo si to vzdy zlyzne s nim. No ked ho budem mat teraz doma, za 3 tyzdne pridem na stretavku asi sediva, ak mi dovtedy vlasy nevypadaju. 😀
Nastastie tu mam nasich, tak tam travime vela casu u nich na dvore.
A mama mi pomaha s Leom, ze si ho na cas zoberu.

Baby, tak vy sa uz postupne zoznamujete. Janka bola kusok odo mna. Skoda, ze sme sa nevideli. Ved oni este vybehnu do BA.

Dnes ma privitali v praci s fotkou v denniku SME. Kocikujem tam asi v tretom rade.

renca3
14. máj 2007

sorry za hrubku "zlizne" 😝

jankamanikova
14. máj 2007

renca - teraz mi napadlo, ze moj dr. vravel, ze deti ako surodenci (ak su tak tesne vedla seba) maju byt spolu. Nie je dobre ich oddelovat, aby sa naucili spolu "existovat". Je to sice rozne, ale mozno je na tom kusok pravdy. Ty si vsak mudra mamina a rozhodnes sa spravne. A z tych liekov si nic nerob, deti to preziju (teraz sa mi to lahko hovori 🙂 ). Drz sa!

jankamanikova
14. máj 2007

Inac skus Homeopatika - Oscilococcinum alebo nieco na imunitu. Je to lepsie a deti to lahko znasaju. Aj tak si myslim, ze to je zubkov ...

zuzka111111
autor
14. máj 2007

ahojteee pusinky moje 😵 zenusky povedzte mi co mali vase deturence dnes oblecene lebo si pripadam jak blbec ze je lilke horuuco a to mala len take baloonove nohavice ponozky tricko a tenku mikinku ale taku trickovuu a ciapocku ako satku a bola spotenaa na chrbatiku a bola ceky den zlaaaaa plakala asi zub alebo neviem co ale uz som nevladala

iank ak niektora pojdete do kosic tak dajte vediet 😀

jankamanikova
14. máj 2007

Nas Mastusko bol naboso, lebo si ponozky vyzul a mal kratasy a kratke body a siltovku a bol spokojny (ale on je vzdy spokojny 🙂 ) a Janik bol tiez bosy a s kratasami.

jankamanikova
14. máj 2007

Inac zuzka - tu si pozri ten kociar.

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=586578#x

zuzka111111
autor
14. máj 2007

heej kratasy a kratke bodyyy ja som sa bala ze by ju nespieklo alebo nebola zima joooj ale zajtra uz ma byt chladnejsie nie??

jankamanikova
14. máj 2007

Ja deticky natieram kremom.

jenis
14. máj 2007

Ahojky, tak ja som malej dala ponozky, trickove body a kratasky trosku pod kolienka a hackovanu ciapocku, ale tu si sem tam strhla dole. 😀
Jankamanikova, ona je mamickovska. Chvilu sa pohraje a ked jej je dlho tak pride ku mne a stvera sa mi na nozky a to znamena ze sa chce varovat. A tak ma lubi, ze ma "bozkava" s tymi jej troma zubkami na nos.

Zuzka ja idem zajtra a aj v stredu do Ke. Ak sa chces stretnut tak skor v stredu.

jenis
14. máj 2007

Ja som mala pre kazdy pripad v taske veci, ale nepotrebovali sme. Este ja nenatieram, ale krem je uz objednany tak zacnem.

zuzka111111
autor
14. máj 2007

v stredu kedy?? ja mam plavanie 😉

renca3
14. máj 2007

Janka, mas pravdu ze surodenci maju byt spolu, tak to ma byt. Ale ked ja pri dvoch cely den voooobec nic neurobim, lebo nespia cez obed naraz. Tak je obcas Leo i u nasich. 😒

jenis
14. máj 2007

Zuzka, neviem ale od rana a mozno pojdeme do mesta sa prest. Od kedy mas to plavanie?

zuzka111111
autor
14. máj 2007

od 11:OO a do kedy budete v ke??

jenis
14. máj 2007

Neviem, akurat mi vola priatel ze mozno len v piatok pojdeme. Od rana. Daj mi kontakt na teba a ja sa ti ozvem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre