Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

martina236
12. jún 2007

cawte, vcera bol karci este vecer v praci a dosiel, ze pozeral som fotky na konikovi. normalne su vtipni vsetci

zuzka111111
autor
12. jún 2007

no este si urobia temu ze "muzi septembroviek06"

renca3
12. jún 2007

😀 😀

jenis
12. jún 2007

Ahojky, tak Saske vysiel piaty zub. Ani by som si nevsimla, len ma tam nieco skrabkalo 😀

sillas
12. jún 2007

blahoželáme k zubku.. 🙂
som velmi rada že sa tým našim chlapom páčilo...aspon už nebudu tolko podpichovať za koníka..nie??
dneska som Riškovi urobila prvý krát tekvicu so zemiačikom a s mrkvou, som zvedava čo na to povie ked sa zobudi.. 😀 zatial zjedol všetko.

laurajana
12. jún 2007

ahojte babule, super fotocky, krasne maminy a deticky ani nehovorim, no proste mame Vam co zavidiet a tesime sa s Vami zo zazitkov z pobytu...nech je takych viac...pekny dnik prajeme vsetkym

jankamanikova
12. jún 2007

Ahojte!
Tak vcera mi prisla babysatka a ked som zbadala ten navod, ako sa ma pouzivat, tak som myslela, ze to vratim, tak komplikovane to vyzeralo.
Normalne som mala nervy, ze tolko penazi a nic z toho. Ale dnes deti hrali uzasne a dlho sami a ja som skusala a skusala. Raz Janik v satke, raz Matusko a nejako to vychadza. Matusko mi teraz v nej zaspal a tak som ho ulozila. No, zda sa, ze babyvak na chvilu odlozim. Ak by ste ho niektora chcela, tak poziciam.

Inac, to ako sme sa fotili v piatok, tak ja fotky z toho fotenia nemam, lebo Jany hral na tom nastroji, aby deti ukludnil a tak fotit nemohol. Aj preto mam zaujem o tie fotky. Vdaka.

jankamanikova
12. jún 2007

Inac ta posledna fotka v tom nasom albume je perfektna a ten komentar k tomu je vystizny ... Super ...

martina236
12. jún 2007

hej, posledna fotka s trefnym a vtipnym komentarom 😀

dosli sme od dr., mala uplne hotova z tepla zaspala. ja tiez total upachtena, lebo som dostala este chut aj na melon, tak sme sa zastavili kupit, nemala som so sebou u lekara kocik, tak som ju niesla na rukach. v jednej ona, v druhej melon. v aute aspon 40 stupnov. ale uz sa chladi. mnam.
zajtra zase na krcne. v podstate je vsetko OK, len ten nestastny hlas. ci nieco nezostalo po zapale na hlasivkach.

janka, vy ste ako?

renca3
12. jún 2007

uz som ti poslala Janka. dufam, ze presli.

jankamanikova
12. jún 2007

Ahoj! Dakujem za fotecky. JA totiz tie z toho piatka nemam a tie, co ste mi poslali, su uzasne. Dakujem! Sme na nich krasne a deti su nadherne. Take momentky ...

sillas
12. jún 2007

tie fotky z piatku by som chcela aj ja..kto ich má? renca??
baby...ja som hotova..mam nejaku laktačnu krizu či čo..maly by sa iba kojil a kojil a ja už nemám tolko mliečka..v noci už chce aj po hodine a pol, nukala som mu v noci aj umele, tak horko ťažko "suhlasil" a v noci o jednej vypil 180 a už o štvrtej bol hladny..a kojila som každu hodinu..aj večer po kaši mu už nestačil iba jeden cici ale oba.. ☹
a ešte do toho aj mrcha... 😠

jenis
12. jún 2007

Sillas a nebude to z tej mrchy?

mario
12. jún 2007

Ahojte maminy!
Viktoria, ved ja sa poctivo hlásim každý večer, asi ma prehliadaš 😀 .
Tie fotky sú naozaj úžasné a už viem o vás všéééétko, Janka mi rozpráva v takej euforii, že je to radosť počúvať. Ale mi ju závidíte, čo? 😀
Mužské osadenstvo stretávky, ako partia modelov, teda baby máte vkus, som na vás hrdá.
Dnes ťažký den a tak idem relaxovať pri večeri.Pá.

sillas
12. jún 2007

mario...veru závidíme...no len hod sem čo na nas Janka nabonzovala... 😀 😀

jenis
12. jún 2007

Vidis Mario akoby si tam bola s nami. Janka ti vsetko zreferuje. 🙂

sillas
12. jún 2007

jenis...žeby to bolo fakt tou mrchou??

jenis
12. jún 2007

neviem, ale organizmus je vtedy oslabeny, zeby bolo aj mlieko slabsie? ale ked ani UM nepomoze, tak je to asi hlados.
Ja som nocne kojenie vystavila pomocou caju. Ked sa zobudila dala som jej napit a bolo to. Postupne sa prestala budit. Mozno je aj on len smadny, z tepla. Ktovie. skusaj a uvidis

renca3
12. jún 2007

Tak to si viem predstavit to Jankine zive rozpravanie. 😅
Ja idem pozerat Pestunku, nech nieco okukam ako na Lea. Niekedy mu hovorime, ze ju zavolame. 🙂 Snad to zvladneme sami aj neskor... 😉

jenis
12. jún 2007

Preco, ved Leo bol super. Aspon ked bol u nas na izbe. Venoval sa Saske a pekne sa s nou hral aj z Luckou.

jankamanikova
12. jún 2007

sillas - ja Ti dam vsetky tie fotky na CD, poslem to, neboj sa.
A asi to bude aj teplom alebo ma len "svoje dni" a s Tebou suciti. Skus ho osalit s tym cajom, skus take dva-tri noci, detom staci tyzden a sa naucia na nove veci. Bude to pre Teba tazke, ale zvladnes to. Ja som este nemala "M", tak neviem, ci to vplyva alebo nie. Ale myslim na Teba, moja krasna.

renca - aj ja pozeram s Janym Pestunku. A hned nieco aj aplikujem na Janika 😀 .

zuzka111111
autor
12. jún 2007

ahojte srdiecka moje ..mam len chvilku musim ist robit poriadok ved zejtra pride janka a by som nemala hambu 😀 😀 😀

jenis
12. jún 2007

zuzka prestan, este ze budes upratovat. kvoli mne nemusis! ja mam neporiadok vkuse a nic si z toho nerobim. 😵

zuzka111111
autor
12. jún 2007

no taky nemas ako ja 😀 😅

sillas
12. jún 2007

fíííííha...stretko na obzore.. 😉

s tým čajom som to skušala...ale ked mu ho ponuknem začne revať ešte viacej... 😀 no uvidime ako to dopadne..Lucka ked mala 9 mesiacov sa budila raz za noc a zdalo sa mi to vela, tak som jej miesto kojenia nukala umele mliečko a po 2 dnoch sa prestala budiť, lebo umele nechcela...no ale na Riška to platiť nebude.. ☹

jankamanikova...ok...diky... si super..a teším sa na balík.. 😀 CD

jenis
12. jún 2007

ale mam, dnes som aspon povysavala, ale inak ako bomba v kazdej izbe kde ma Saska pristup

zuzka111111
autor
13. jún 2007

ahojte tak ja cakam janku ranajky ma ma stole nieco sladke ku kavicke tiez a nejak tu este nieje idem jej cinknut 😉

sillas
13. jún 2007

to už takto na ranajočky??? no aj ja by som si dala take spoločne... 😀 nieže nás budete ohovárať..xi xi 😀

viktoria
13. jún 2007

no to je super zuzi že sa s jankou stretnete, aj ja by som sa s vami rada stretla aj s ostatnými,
ja som práve zavarila 4 kg jahod , nakrmila som maleho a už spí tak som zvedavá dokedy, no a musím sa pochvaliť, už zrobil maly prvy pohyb dopredu na štyroch tak dufam, že ochvilu bude loziť, u nás je dnes neskutočne horuco a normálne sa mi nechce ist ani von ked je tak teplo...
sillas a čo keby si mu skusila no noc dať detsku krupicu...

renca3
13. jún 2007

my sme boli v praci odniest robotu a pre papiere. to je pre mna relax, lebo kolegyne sa hraju s detmi a ja si pofotim veci, posadim sa a pokecam.
boli zvedave na stretko, tak som im aj fotecky ukazala. pacilo sa im to. 🙂
poobede pojdeme len niekde pod stromy v tej horucave.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre