Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

sillas
12. sep 2007

caute baby,
no neviem už čomám robiť...mne malý nie čím dalej menej je v noci ale čím dalej tým viac, už mu dávam aj gríz na večeru, s masielkom a šo škoricou, ešte pred spaním stiahne 150 mlieka, predtým papal dvakrát v noci ešte 150 , teraz už dva krát 180..a zda sa mi že mu začnem robiť vyššie dávky..dneska cirkusoval o tretej ráno po 3 hodinách...!!! a zas vypil flašu, v noci ho musim prezliakať, lebo celý dočurany a prebalovať..sa nečudujem ked tolko pije, Lucka mi od 9 mesiacov prespala bez jedla celu noc, budila sa iba rano o šiestej na mliečko..uff..
chodíme stále iba za ruky...akonáhle ho pustim tak hned na štyri.. 😀

teraz zaspal, ide sa najesť a popratať kuchynu a všetko naokolo, ked varim, tak je neskutočný bordel, lebo ked potrebujem variť, tak si Riško robí čo chce a všetko porozvlačuje.. 😉

sillas
12. sep 2007

jankamanikova...to je super že sa vam páči a že ste všetci v pohodičke...hadam sa aj tu vyčasí kým sa vrátite, aby ste nemali velký šok.. 😉

viktoria
12. sep 2007

ahojte, tak ja som konečne dnes skončila s upratovaním, konecne mám euro okna a som stastná, už ma čakaju len menšie upravy...
zajtra má tobias rok ale oslavovat budeme až v sobotu... ale vôbec sa nato neteším, zase bude plný dom............
jankamanikova nezabudni doniesť trochu tepla na slovensko... aj u nás dnes fuka silný vietor ale zatial neprší....

renca3
12. sep 2007

sillas... to budenie podla mna nie je smadom, ci hladom. Pri flasi aj zaspava? Tak si si to pri Lucke uzivala... My sme mali s Leom velmi caste budenia od 8 mesiaca a ten bordel v byte a vyhadzovanie obsahu skriniek bol ako pri Leovi tak aj pri Teovi. Chalani sa nezapru. 😉

anjelik85
12. sep 2007

ahojte žienky. párkrát som tu bola, ale vy už asi máte zabehnutý tím. ale chcem detičkám popriať všetko naj k narodeninkám. všetkým, tým čo už mali, tí čo majú a aj tým, čo ešte len budú mať. nech detičky rastú do krásy, nech sú zdravučké a šťastnučké. posielam pusinky.

ajduska
12. sep 2007

ahoj anjelik, vdaka za blahoprianie, my sme už mali rok, ale neoslavovali sme zatiaľ, asi až koncom mesiaca, spojíme to s oslavou narodenín aj jej súrodencov, tí majú v októbri
tvoja malá má kedy narodeniny? (aj moja svokra je Júlia,veľmi pekné meno 😉 )

anjelik85
12. sep 2007

ahoj ajduska. malá ma narodeninky 25.9. asi máš dobrý vzťah so svokrou, keď chváliš aj jej meno. to by si si mala prečítať môj príspevok v téme Svokry. 😝

sillas
13. sep 2007

renca...no od smadu nie, lebo čaj nechce...aj dnes v noci vypil o dvanastej 250 plnu flašu a rano o piatej zase 200...akože nechapem..
Mali sme nekludnu noc, a mame 10 zubok dalšia štvorka horna prava..takže mame polovicu zubov za sebou..

jankamanikova
13. sep 2007

Ahojte!
Dnes je presne tyzden, co sme tu.
Pozicali sme si auto a tam lietame po ostrove. Darmo, lezi sa nam pri mori velmi dobre, ale dvom detom treba robit program. Tak im robime po ostrove sprievod. Matusko vsetko prespi, ale Janikovi sa to paci. Ja mam nastudovane knihy, robim sprievodkynu 😀 a Jany nosica 😀 .

V pondelok sme doma vecer, tesime sa. Ale je tu veeeelmiiii dobre. Dnes fucalooooooo, ale inac je parada.

Matusko ma 6 zubkov, zacina sam chodit. Urobi dva-tri kroky, zastavi sa, ze co sa deje a ide dalej po styroch. Zlate.

Myslim na Vas a tesim sa na stretko. Zatial nemam nic tu precitane, lebo tu sa za net tvrtdo plati a ja nestiham. Tak ked pridem, nastudujem,co ste pisali.

Bozkavam Vas!

jenis
13. sep 2007

Tak u nas kojenie nejak stagnuje. Saska sa rozhodla, ze uz cickat nebude. Takze asi koncime. Som rada, ze sme to vydrzali jeden cely rok. A to som si myslela, ze budem kojit, mozno par mesiacov, lebo ma v nemocnici strasili, ze cez klobucik sa kojit dlho neda. A aha, podarilo sa. 😀 Skusam jej este davat ale spusti taky plac, ze to asi nechame tak.
Zubky stale 9, chodenie sa meni na beh ale dava si pozor. A co sa tyka rozpravania, snazi sa opakovat vsetko co poviem, takze sa nasmejeme 😀 .
Veci po byte su roztahane stale, sufliky vytahane, kuchyna hore nohami... 🙂

renca3
13. sep 2007

Jenis, uz sa na Sasku tesime na stretku. A vobec to bude asi sranda ich pozorovat. 😅

ajduska
13. sep 2007

anjelik, asi som to blbo napísala, meno Júlia je síce pekné, ale svokra je len svokra,bez komentára (inak, narodeniny má 26.9.) 😀 😀 😀

martina236
13. sep 2007

Janka, tak salajte este do posledneho dna teplucko, toho vetra menej a statnu cestu domov. tesime sa na vas. ozvite sa, dajte o sebe znat.

my od dnesneho dna chodiiiime. vcera len skusala, skusala... dnes naostro. srandovne je to.

ja som dnes absolvovala navstevu zubara, na injekciu nebol cas, tak som si to odtrpela. dal mi este 2 terminy v oktobri. nejako sa mi tie zubaky kazia 😒

jenis
13. sep 2007

Renca, bude zabava, hlavne ked sa budu spolu hrat. Saska sa tesi kazdemu jednemu dietatu, co je v okoli. Ale u vas je to asi ine, ked ma braceka. sranda bude. 😉

renca3
14. sep 2007

Aj my uz urobime zopar krockov. Potom sa zastavi a pokracuje po styroch. 🙂
Je to fakt zabava. Ked vidi, ze sa chystame von, chyti si svoje topanky a podava mi ich. 😅

renca3
14. sep 2007

mata...tak ja vrtanie zubov iba pod injekciou. Inak by ma do toho kresla nedostali. Ale ked boli tak boli. Vtedy treba utekat k zubarovi. 😒

zuzka111111
autor
14. sep 2007

ahojteee vsetci taky zubaty a my mame len 4 zubky aj to sme uz boli u zubara ☹ zapalilo sa jej dasienko lbeo si ho narazila o stol

inak k chodeniu asi tak ako vsetky prejde 5 metrov ako robot 😀 a potom sadne na zadok a chce rucku 😀 bude to mile na stretku

renca dakujem za upozornenie v IP 😀 😀 😀 😀 😀

viktoria
14. sep 2007

tak baby nás tobias vie akurát ukazat ked má prázdnu misku, a potom vrčí aby som mu tam niečo nasypala...
tak a zubary, no ten môj zubár už vie že radsej by som každy týžden rodila ako si sadla do jeho kresla, tak dosť bol z toho prekvapeny, proste mne kým od bolesti zaberaju tabletky tak ku zubárovi nejdem...
zajtra máme oslavy, dnes som bola po tortu tak je v tvare kamiona, potom pofotím a dám do albumu...

mario
14. sep 2007

Ahojte, ja len na skok, ešte trochu soplíme, manžel najviac 😀 . Ten vždy chytí každú detskú chorobu, asi má komplex zo stárnutia 😀 .
Janke sa starám o kvety a jeden už asi nerozchodí moju opateru, asi jej kúpim nový 😲 .

sillas
14. sep 2007

caute baby...no jankamanikova...ty stíhaš všetko sme radi že mame aktuálne infošky aj z dovolenky..

no my ešte nechodíme akonáhle ho pustim tak ide na štyri, ale ide tak že sa drží za malíček..no tak uvidime, oslavu budeme mať o 2 týždne,tak možno sa dovtedy pusti, to by bolo pekne..

ja idem teraz s babami trochu von, sa mi nechce lebo mam vela roboty, ale snad mi to neuškodí.. 😅

mario... 😀 😀

viktoria
15. sep 2007

len si sillas vyraz s kámoškami, ja tiež niekedy idem a je to super...
no nás malý tiež chodí iba po styroch a po dvoch iba ked sa ma drzí alebo okolo nábytku ale podla mna to este u nás dhlšie potrvá kym začne chodiť sam...

sillas
15. sep 2007

caute...no my sme mali rušnu noc a vyzera to tak že aj dnesna bude,..Riško mal dneska aj zvýšenu teplotu 37,8, trošku soplíky, naverete dasna spodne štvorky, škriabe si uška...takže neviem čo z toho nakoniec bude, aj Lucku boli hrdielko...takže celkom rušný víkendík.. 😝

renca3
16. sep 2007

Pridavame sa do klubu soplavych. Zatial to ma velmi mierny priebeh iba u Lea. Uvidime ako sa to vyvinie a kedy to chyti Teo. 😒

viktoria
16. sep 2007

no my soplíme už 4 den, a včera sa mu prerezal 9 zub asi stolička hore, ale stále je nervozny tak uvidíme či mu pôjde ešte nejaký zub,
včerajšia oslava prebehla super, malý bol nervozny z tolkých ludí, dostal tatru, tak sme ho museli v nej voziť...
dávam foto do albumu tak môžte pozrieť...

mario
16. sep 2007

klub soplavých nám rastie, tak prajem pevné nervy 😢 , u nás naj funguje Olynth do zástrčky a rozvešané mokré plachty 😢 , ale dostali sme aj Pamycon do nosa - neodporúčam, hrozne vysušuje sliznicu

jenis
16. sep 2007

Tak rozsirujem klub soplavych. Zatial pouzivame Olynth a Marplus. Tak dufam, ze to co najskor prejde.

zuzka111111
autor
16. sep 2007

ahojte tak aj ja sa pripajak ale iba k trosku soplavym lilka zatial OK klop klop klop len ja tu trubim 😀
Tiez sme mali oslavu v sobotu v restike a vecer bolo polke z rodiny zle na zaludok tak som prevracala pol vecera neviem ci masko alebo torta 😖 brrr
inak bola lilka zlata dostala taky kocik akoze golfac s babikou a tooolko chodila zlata bola az zabudla ze sa chce niekoho drzat a lietala hore dole

sillas
17. sep 2007

no tak ja som decka dala cez víkend dokopy, takže su ok, tak som zvedava kedy sa to vrati, neboli sme nikde sedeli sme doma, teda behali a hrali po byte...horkoťažko sme to zvládli, napodiv aj Riško bol dobrý a stačil mu iba byt..
inak v byte mame strašnu kosu, asi iba Riškovi nie je kosa..lebo sa nesťažuje.. 😀 😀 😀

renca3
17. sep 2007

Tak my sme cely vikend boli mimo domu napriek soplom. Ja by som to doma sama s nimi asi nezvladla. Ale nastastie bolo pekne. Od vcera sopli aj Teo. Dnes som dala Lea do skolky a hovorim im, ze trochu ma nadchu, ak to bude problem, zoberiem ho domov. A oni ze minuly tyzden tu soplila cela trieda, tak on to schytal az teraz. Takze fajn. 😒

Dnes vecer idem na letisko vyzdvihnut Janku s rodinkou.

renca3
17. sep 2007

zuzka...aspon na Lilkin 1. rocik polka rodiny tak skoro nezabudne 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre