Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

laurajana
9. feb 2007

mario ja som mala chipku a maly nelapol, hoci bol na cici...tak dufam, ze ani ty na nikoho nenakychas...vela zdravia prajem

renca malemu-velkemu Leovi vela zdravicka ostatne sa da "kupit" ako sa hovori 😅

aviril
9. feb 2007

Mario, skoré uzdravenie prajem. 🙂
Petrik, ja mám už 7 roč.syna a ten mi už veru vonku pusu ani nedá. Už sa hanbí, lebo je veľký frajer 😎
Renca, aj ja sa pripájam ku gratuláciám Tvojmu synčekovi.

mario
9. feb 2007

Dakujem!
Môj má 9 rokov a keby mohol tak je na prsníku aj ten, na jednej strane je to dospelák, absolvuje teraz v treťom ročníku štvrtý a aj to je mu málo, ide na piatacku pytagoriádu, ale aj tak potrebuje aby som ho vonku držala za ruku a pusinky musia byť.

aviril
9. feb 2007

Teda, to je ale šikulko. Môj je zatiaľ len prváčik a je aj šikovný, ale tí chlapci. Keď vyrastú, zlenivejú a pozerajú len po sukniach.

mario
9. feb 2007

Tu už svieti slnko, tak som vyhnala manžela s malou von a idem niečo načarovať do hrncov.

sillas
9. feb 2007

noja som bola riadne chorá a maly to nedostal, takže je to asi o tom ako sa dokážu popasovať s bacilami.

renca3
9. feb 2007

dakujeme za gratulacie.
mario, ty mas doma maleho genia? mate z neho doma radost. 🙂

mario
9. feb 2007

Nie je to jednoduché, skôr sú s tým problémi, lebo jeho rovesníci mu pripadajú mimo. Na svoj vek je až príliš predbehnutý, písal a čítal ked mal 4 roky a to sa naučil sám, chodí do triedy pre mimor. nadané deti, ale nestačí to.

martina236
9. feb 2007

pani moji, mario. mate male einsteina. pekne ze vam robi radost. aspon sa ti neflaka a nie hifi dieta. ci? aj napriek tomu?

renca, vsetko dobre synatorovi a velku pusu na celo. nech hlavne nezlobi maminu.

asi sme sa pokakali, idem prebalit.

laurajana
9. feb 2007

nuz babule aj tu vyslo slniecko, tak sme boli od 12:00 do tretej vonku, ale potom sme nevedeli co rychlo od hladu, ci vyzliekat ci papat 😀 ale zvladli sme...tak mario o takom nadanom dietati asi kazda mama sniva 🙂 alebo aspon,ze by to ucenie slo lahsie...

renca3
9. feb 2007

mario, chcem sa spytat ako zvladal prichod surodenca tvoj skoro "dospelak".
Pomoze ti s malou? Myslim ci sa ju snazi utisit, ked place a tak...
A aky bol on ako male dieta?

jankamanikova
9. feb 2007

Ahojte babule!
Vitam vsetky nove mamicky a zelam VAm prijemne pokecavanie tu na tomto fore.

renca - vsetko najlepsie nielen Tvojmu syncekovi, ale hlavne Tebe, ze si ho priviedla na svet a ze si jeho najlepsia mamina na svete. Nebyt Teba, tak tu nie je. Takze je to Tvoje velka zasluha.

petrik - my sme narodeny 26. 9.; asi tak ako Vy. Tak to je super. Tesime sa!

Babule - no, rozrastame sa, ale aj tak si myslim, ze ak vsetko vyjde, tak chata bude super. Uvidime, s cim budete suhlasit. Este Vas trochu ponatahujem 😎 😎 😎 😎 .

Dnes pride Jany, okolo jedenastej, tak sa na neho tesim, ze na neho asi skocim 🙂 . Aj on sa tesi. To dufam, vravel, ze ked spal doma v nasej spalni, tak ani nemohol spat, lebo tam mal zrazu vela miesta. Ani sa necudujem, ked spime vsetci v manzelskej posteli 😅 .

Tak sa tesim a Vam prajem krasny vikendik.

renca3
9. feb 2007

Dakujem ti velmi pekne Janka. Pekne si to napisala, ako vzdy. 🙂

renca3
9. feb 2007

mario, teraz som si spatne precitala, ze aj ty marodujes. Tak to pekne vylez v posteli, podla moznosti. Ani ja som nebola u Dr. Tam je teraz vysoka hustota virusov.

mario
9. feb 2007

Renca dík, snažím sa už dve hod uspať malú a nič, takže vyležanie nehrozí, cmúľam už toľko homeopatík, že ma bolí jazyk a vnútornosti mám uvarené od horúceho čaju. 😖

zuzka111111
autor
9. feb 2007

mario mimoriadne nadane dietatko mas 😉 gratulujem 😀

renca vsetko najlepsie drobcekovi aj ked to az taky drobcek nieje nech len pekne rastie a robi mamke a ockovi len velku radost 😉

inak ja som bola tiez chora a vsetko len homeopatikami a za par dni som bola v pohode 😅

martina236
9. feb 2007

mario, nemas zelezne trubky? moj manzel ano, lebo dokaze pit neskutocne horuci caj

mario
9. feb 2007

Nám starším ročníkom asi dávali menej kvalitné - plastové.

jankamanikova
10. feb 2007

mario - Tvoj syn je uzasny po svojej mamicke. Nepoznam otecka, ale Ty si neuveritelne vtipna osobka, velmi inteligentna a priama. A ked je aj Tvoj manzel take cislo, tak sa Vam podarili paradne deti. Klobuk dolu. A mam pocit, ze dcerka bude taka ista. Lebo deti, ktore nechcu spat, tak sa boja, ze nieco premeskaju a preto nespia. Nahodou by im nieco uslo. To je predzvest vnimaveho dietata. Tak si ich len opatrujte a budte na nich hrdi.

Inac uz ste zdrave? My taka pohodicka. Este chlapci pokaslievaju, aj maly Matusko a nejak sa mu pokazilo papanie, tak som zvedava, co z toho bude.

laurajana
10. feb 2007

ahojte babule ked sme pri chorobe, tak teraz dosla chripka na manzela...takze opatrujem dve deti 😀 a uz ledva stiham stat na nohach, ale to som cela ja, ked sa este okrem obeda aj kolac rozhodnem napiect...ale hlavne je, ze som stihla aj prechadzku bolo nadherne...aj ked dosla potvora mrcha, ktora mi pridala "starosti" uf, co uz udel zien 😝

renca3
10. feb 2007

lauri, aj kolacik pre muzicka, ty stihas...
my sme zase vsetci chori oktem draheho, ale kazdy ma nieco ine. Teo nastastie len tie sopliky.

laurajana
10. feb 2007

ach tie chorobky snad uz odidu, nie? Uz by aj stacilo...ja liecim od piatku manzela a tento maly ciciacik chce byt len pri mne, asi citi, ze ta starostlivost o ocka obmedzuje starostlivost o neho 🙂 ale zatial zvladame...no kolacik ano tzv. "lenivej ženy" ved vies pozosypas co pride, pomiesas upecies a vsetkym chuti chichichi 😀

ikulka
10. feb 2007

laury keď máš mrchu malému mliečko chutí? no chorí chlap je niekedy horší ako dve deti 🙂 prajem skoré uzdravenie nech máš menej starostí. atak isto všetkým septembrovkám a ich rodinkám skoré uzdravenie.

mario
10. feb 2007

Janka dík, ja obdivujem teba ako zvládaš dvoch malých drobcov, ja ledva chodím.
Laura, ešte aj koláč? Nehrozí, taký recept nevymysleli, čo by som teraz vládala upiecť.
Tie choroby...píííp....už ma to nebaví, pri kojení si musím napchať do nosa tampon, lebo by mi potieklo na malú, vyzerám ako 😝 !
Pekný víkend babuľky!

laurajana
11. feb 2007

ika...mliecko, neviem ci chuti ale je castejsie, tak je to o cosi zaujimavejsie zasa v noci...

cipka
11. feb 2007

Ahojte maminy,

dopočula som sa,že sa chystá nejaká stretávka septembroviek.
ČO, KDE, KEDY, AKO...?
Na ktorej strane nájdem o tom info?
Obdivujem vás, že máte čas písať, ja keď mám trochu času rýchlo upratujem, varím...no všetká česť vám..a ináč večer idem spať po napapaní malej, lebo som death.

pa Cipka

viktoria
11. feb 2007

ahojte,,,, tak baby včera ráno nám vyšiel zubok, maly bol dost nervozny , ale do dneska rana nám spal vkuse bez prebudenia od 19:00 do siedmej rána, ale zdá sa nám že tam má asi dva zubky tak uvidíme....

mario
11. feb 2007

Teda gratulujeme daľšiemu zubáčovi! To ho už budete môcť posadiť k nedeľnému obedu. 😀

viktoria
11. feb 2007

ved aj my sme sa smiali že mu dáme už rezne, on keby mohol tak by už všetko chcel jest...

jankamanikova
11. feb 2007

cipka - stretko bude, ale este sa na tom pracuje. Mam plan do konca februara dat definitivne vediet cas, miesto a co a ako. Drzte prsty!

Inac Matusko ma hlienovite stolice. Je tam zrazene mliecko a popritom hlieny zelenkave. Dr. vravel, ze ked je babo zahlienene, tak tie hlieniky vykaka alebo vyvracia. Trva to uz druhy den. A kaka stale. Vraj, ked idu babu zubky, tak tiez tolko kaka, ale on nema v puse nic, len prsteky alebo moj prsnik 😎 . Aku mate skusenost s tymi "kakanickami"?

Prajem Vam este prijemny start do noveho tyzdna. My pojdeme bud v pondelok alebo v utorok do TT, tak sa tesim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre