Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jankamanikova
19. jan 2010

Baby, tak dajem jeden stabilny termin a uz nieco zajednajme, nie?

Renca - to nie je vobec sebecke. My to chceme takisto robit, jeden den v tyzdni - len pre jedno dieta. Akurat, ze to budeme kazdy tyzden striedat, aby to bolo pestrejsie. Nasi sa dost dobre sami zabavia. Maju rovnake zaujmy, zaujima ich priroda (aj preto Janik pojde do Zelenej skolky)

jankamanikova
19. jan 2010

... a ked sa musim napr. venovat len jednemu, tak druheho musim max. zamestnat a stale opakujem "ucime sa trpezlivosti". U Janika to funguje, Matusko je tvrdsi oriesok a Jakubko si zije v svojom svete.

renca3
20. jan 2010

janka...janik ide od septembra do skolky? ved vlastne do predskolskej musi, nie?

tak zuzme vyber terminov.
28.-30.05.2010
04.-06.06.2010
11.-13.06.2010
napiste, komu sa ktory termin viac paci, nech sa to moze objednat. tusim pri Family to ma Mata.
pripadne ak sa vam Family nepaci, piste tiez, aby nedoslo k nedorozumeniu.

ja sa priklanam skor 28.5. alebo 04.6. ten jun je kriticky. moze sa mi pritrafit este nejake to vystupenie.

martina236
20. jan 2010

som za family. zuzka zvi sa, ci to budes vybavovat ty, ci ako. lebo si sa hlasila za family.

ten maj sme ved vypustili, aby sme sa mohli stretnut s viktoriou, nie? my mozeme oba junove.

mozeme zacat hlasovat za ten prvy junovy datum ako spomenula renca 04-06.06.10

renca3
20. jan 2010

dobre, tiez som za 4.6.2010. s Viktoriou potom oslavime statnice, ci co to ma. 😉

jenis
20. jan 2010

4.6. vyhovuje aj nám. A som za Famili ak sa dá vybrať. Píšem aj za kolegyňu, takže počítajte 2 rodiny.

jankamanikova
20. jan 2010

Renca - oni mi ho do predskolskej nemusia zobrat, lebo ked vidia, ze je mamina doma na materskej, nechcu brat deti do skolky a predskolska uz nie je povinna podla zakona. Tak uvidime, ked pojde, pojde. Ked nie, tak ostane doma so mnou a bude mi pomahat ... s babetkom 😉 . Tak a je to vonku. Radostna sprava - cakame dietatko a velmi sa tesime. Deti asi najviac 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

Drzte prsty, aby bolo vsetko v poriadku ...

My sme ten 4.6. a Family ...

mario
20. jan 2010

: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jankamanikova
20. jan 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

renca3
21. jan 2010

uaaaau janka...takze do Family uz pride velka family z vasej strany. gratulujem. takze chalani sa tesia na sestricku? 🙂

martina236
21. jan 2010

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

blahozelame 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mario, nepridas sa ?

sillas
21. jan 2010

jankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....blahoželame...tak teda...maš môj obdiv...tak už len nech je to sestrička...tá sa teda bude mať ked bude mať troch bráškov...a termín ti nakedy vychádza???

sillas
21. jan 2010

no už mi to Janka nedalo a nakukla som do augustových babatiek 2008, takže termín okolo 10.9. takže budeš mať dve septembrovčatka..alebo augustovčatka...no budeš na roztrhanie prispievať do tolkých tém.. 😀 😀

zuzka111111
autor
21. jan 2010

jankaaaaaa gratulujeeeem ....no kedy mate cas na tutu mutu lebo ja uz mam doma staznost od steva ze je tu len na zarabanie penaziiiii 😀 odkvecnem pri detoch v postely skor ako oni.... a teraz sme chore lilka nakazila mna aj nelly
mne tiez vyhovuje 4.6

jenis
21. jan 2010

Janka gratulujem aj ja. Budete krásna veľká rodinka 😀

mario
21. jan 2010

Martinka, vraj či sa nepridám? Myslíš k rozširovaniu potomstva 🙂 ,alebo k stretávke.Na to prvé už nemám vek a na druhé je mi ťažko tak vopred plánovať, hoci by som vás rada videla a počula, lebo vás poznám len cez Janku a verte, tá vás vidí ako najkrajšie, najúžasnejšie, najlepšie a naj...., tak by som už rada videla toľko top mamičiek pokope. U nás všetko po starom. Junior tancuje a riadne nám vyrástol, Laura to je taká energetická bomba v našej rodine suchárov, lebo my traja - ja, tatko a jr. sme ako z klubu dochodcov a ona nás vždy preberie do reality. Minulý týžden sme šli ako starí rakúski manželia na večeru po troch rokoch a malú sme nechali s babkou u nás doma. Jr. bol lyžovať. Vrátili sme sa domov o polnoci, všade sa svietilo, tep sa mi kriticky zvýšil a ked vojdeme dnu, oproti mi beží Laura v pyžamku s helmou na hlave, vraj kde toľko sme, ona sa nemá s kým hrať a babka spí. Tak vidíte, nič sa nezmenilo, stále nepotrebuje spánok a verte-neverte, ale za tri roky prespala bez prebudenia až tri noci.
Janka dávaj na seba pozor, naozaj to nebude ľahké, ale to vieš.

sillas
21. jan 2010

Mario.. 😀 tieto tvoje príspevky tu velmi chýbali, dufam že si si dala zavazok do tohto roka a zalbudiš sem častejšie.. 😀

martina236
22. jan 2010

Mario, normalne ze mam dobru naladu takto po ranu 😀 , ked citam tvoj prispevok 😉 . hej, myslela som tu stretavku 😀 . a zalezi na tom ake mas ty top kriteria, aby si sklamana z nas nebola 😀 😀 😀 .

renca3
22. jan 2010

mario... 😀 naozaj musis pisat castejsie. lebo potom som cela happy, ze nemam az take zive deti a dokonca v noci aj spia. 🙂 ale aspon sme v nasom veku stale v strehu a len tak nepolihujeme vecer ako nase rovesnicky, co uz maju iba pubertakov. 😉

jankamanikova
22. jan 2010

Ahojte babule!
Dakujem pekne za podporu a povzbudenie a blahozelanie ... My sa velmi tesime. Najviac deti. Matusko povedal, ze ja mam v brusku Kristinku a on ma babetko a ze on ho pojde porodit a bude ho kojit a ja pojdem len pre babo do nemocnice. Je uzasne ako to deti vnimaju a prezivaju. Stale mi hladkaju brusko, pusinkuju a mojkaju; Janik dava na mna pozor ... Su uzasni. Aj ked to da zabrat, lebo mi je stale zle a som unavena a v noci nemozem spat, ale nevadi. Pride cas aj na to ...

Zuzka - Ze tutu-mutu. A to je co?

Mario - chybala si a chybas ...

jankamanikova
22. jan 2010

Renca - Janik sa tesi na Kristinku, ale ho pripravujeme, ze mozno bude bracek. Ale on veri, ze bude Kristinka. Tak uvidime ...

zuzka111111
autor
23. jan 2010

Janka uz bude Kristinka ved musiš mat aj nejaku pomocníčku 😉

tak ku stretku ..ktory sa vlastne vybral??

renca3
23. jan 2010

podla doterajsich odpovedi je to penzion Family v termine 4.6.-6.6.2010.

dnes Leo absolvoval zapis na nasej domovskej skole. vobec sa mu tam nechcelo ist (v sobotu do skoly...) 😝
no ale nakoniec sme ho presvedcili, ze je snad jediny buduci prvak, co sa netesi na zapis do skoly.
zvladol to dobre, aj sa mu to celkom pacilo. 😉
snad do marca ho este spracujem, ze pojdeme este na jeden test do vyberovej skoly. potom sa rozhodneme, kde vlastne v septembri nastupi. 😉

viktoria
23. jan 2010

ahojte...........tak na to stretnutie Family s nami ratajte,,,,,ale teraz sa mi je dost tazko vyjadrit, ci to vyjde, pretoze este do juna je daleko a hocico sa môze stat.....ale dufam ze to vyjde........inac kolko ma to vyjde 4 clenna rodina a kde je ten family,,,,,,????
janka blahoželammmmmmeeeeee.... 😎

renca3
23. jan 2010

ja som to ratala na predoslej strane pre nasu rodinu. ubytko, Teo bez postele a polpenzia pre vsetkych 114,- EUR

ale bolo by dobre to spisat a poslat mailom do penzionu, aku nam daju cenu, ked sme viaceri. mozno to bude aj menej.

jankamanikova
23. jan 2010

Zuzka - ja mam doma troch pomocnikov a Janyho, ktory mi teraz naozaj neskutocne pomaha a som mu za to vdacna. Co sa tyka Kristinky, u nas je problem s kompatibilitou krvnych skupin. Je najväcsia pravdepodobnost, ze ak by bolo dievcatko, tak by boli dost velke problemy nielen pocas tehu, pôrodu, ale mozno aj s dievcatkom. Tazko povedat. Neriesim to a radsej si prajem zdrave dieta. Je mi zvlastne z ludi okolo, ktori maju reci typu "ta nech je konecne dievcatko" a "ze dovtedy budete mat deti, pokym nebude dievcatko" ... A take hluposti. Ja sa len usmejem a idem dalej. Prajem si zdrave, radostne dieta. A vlastne uz teraz je to dieta radosti, lebo nam prinieslo neskutocnu radost do zivota.
V stredu idem k dr., tak som zvedava, co a ako bude ...

zuzka111111
autor
23. jan 2010

Janka ja som to nemyslela tak..... smozrejme ze je podstatne aby bolo dietatko zdrave ...a mas stastie ze mas takeho baječneho manzela ....ja by som so Števom uz 3 .tie nechcela...ale to tu nebudem rozobert... 🙄

tak ja niečo spisem a zavolam tam ...len napiste kolko postelovu izbu chcete....

renca3
24. jan 2010

zuzka... pre nas trojpostelovu izbu s polpenziou pre 2 dospelych a 2 detske.

renca3
24. jan 2010

omrkla som ten penzion este raz na webe. je tam 6 2-izbovych apartmanov a 4 1-izbove.

takze zmena, pre nas moze byt ten 2-izbovy apartman a v tom pripade 4 postele a 4 polpenzie. 2 dospeli, 2 deti.

zuzka111111
autor
24. jan 2010

ok .
len ma mrzi ze tam vo vnutry nieje nejaky detsky kutik ked nahodou zle počko bude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre