Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

laurajana
3. apr 2007

babule co sa tyka masazi - postup je aj na stranke www.nivea.sk a je to fakt super, nas maly to tiez miluje, kto by to nemiloval, ze? 😉

sprcha to je kopec srandy jani, ich to musi super "lechtat" a nas maly je strasnyyyyy steklivko...inak boli sme v poradni, mame 8400g co znamena, ze sme pribrali - naposledy sme mali 8kg...kasicky a vyzivky robia svoje... 🙂

jenis
3. apr 2007

Juj Laurajana to ste uz riadne velky. Moja ma len sedem kil a to je o par tyzdnov starsia. Lenze ona je strasny neposed. Lozi, kruti, otaca sa ako kolotoc. Tak asi vsetko zhodi a nepribera. No toto po mame nema. Ja nie a nie zhodit po porode. ☹

laurajana
3. apr 2007

jenis...no co sa tyka lozenia, prevalovania, neposednosti...o tom by sme mohli knihy pisat aj my...tak to bude asi prikrmom 😉 ...juj a kolkoze vazis, ved na foto vobec nevyzeras baculkato...hm, ja mam cosi na brusku a na zadku, ale to sa strati, ked zacnem aktivne bicyklovat 😀

viktoria
3. apr 2007

no aj ten náš malý už neposedí aj pri jedle sa stále vrtí a vykruca, všetko navôkol ho zaujíma, no mne po pôrode ostalo ešte 5 kg a nemôžem sa ich zbaviť, náš malý važi už okolo 10 kg.....

sillas
3. apr 2007

caute baby, my dneska oslavujume, Riško má meniny, kupili sme mu policajné autíčko,policajta treba budhnuť po hlave a autíčko sa pohne... 😀

sillas
3. apr 2007

vyzera to tak, že Riško si povedal že kedže ma dneska meniny tak sa na to poriadne vyspí.. 😀 už spí od 11:30!!!

viktoria ...riadny chlapisko, my máme 9 kilo a mam dosť ho mať na rukách..malý sa pekne naučil spať v postielke, akože nechápem zo dna na den, takže v noci kojenie je už zložitejšie, lebo ho musim vybrať a potom zase "odložiť"..ufff..ale aspon nespadne.

jenis
3. apr 2007

Tak aj mne ostalo pat kil po porode a som zvedava kedy pojdu dole. Mame ist buduci tyzden na babyplavanie, tak sa normalne hambim ako som pribrala. 😖

sillas
3. apr 2007

no ja mam na sebe jedno kilo...ale mam pocit ako keby to bolo viacej...citim sa už ako huspenina, najvyšší čas začať trochu cvičiť.. 😠
jenis....sašenka je krásna..super fotky. 😉

jenis
3. apr 2007

Silas diky ako zvykneme hovorit: Snazili sme sa velmii 😀

zuzka111111
autor
3. apr 2007

zenuse 5 kil 1 kilo ja mam skoro 12 tak co mam robit ja a tiez idem buduci tyzden na babyplavanie ja mam hrozu ze si mam kupit plavky 😖

jenis
3. apr 2007

Zuzka kam pojdes na to plavanie??? Nepojdeme nahodou spolu?

zuzka111111
autor
3. apr 2007

jenis ja odpadnem tak my asi ideme spolu 😉

sillas
3. apr 2007

kam budete baby chodiť na to plávanie?

jenis
3. apr 2007

Do Kosic do takeho welnes domceka. Ale asi nie spolu ☹

zuzka111111
autor
3. apr 2007

joj skoda asi budeme pred vami lebo sme chceli okolo 12 aby sme chodili no skoda ☹

jenis
3. apr 2007

Ta mi sme dobre aj na fore aj cez IP si piseme to iste. 😀 😀 😀

zuzka111111
autor
3. apr 2007

no ved inak som pozerala album a to ti mala uz tak pekne sedi ?? a uz aj loziiii my este nic 😖

jenis
3. apr 2007

No, ona vraj bola na svoj vek trosku vyspelejsia. (vravel doktor) Tak uz minule som musela odlozit vsetky kvety z obyvacky lebo sa ku nim uz doplazila a zvalila na zem. Inak nelozi v pravom zmysle slova len sa premiestnuje tocenim a cuvanim. 😀

zuzka111111
autor
3. apr 2007

ale lilka este ani na nozky pod seba nedava 😒 a ja si etse stale neviem vybrat sportovy kocik lilka uz nechce byt v hlbokom saj ked sa da vypolohovat 😕 🙄

mario
3. apr 2007

No do debaty o zvyšných kilách som sa nemohla zapojiť, lebo ja som nordická rasa, riadne vychrtlá, trčí mi už len nos, všetko mi je veľké.
Zuzka neoprén zoštíhľuje, skús ten, niekde v Diving centre ti požičajú 😀 😀 , Silas tebe to jedno kilo navyše zakryje aj hroznový list.
Plávate, masírujete, vy normálne vychutnávate to bábatkovanie, to ja sa chcem pozrieť v ZOO, či nemajú na adopciu malé vlčatá, lebo moja je besná ako malý vlk a tak nech to odchovám naraz. Má síce len cez sedem kíl, ale je neudržateľná kvôli temperamentu.
Idem večerať. Zatiaľ pá.

jenis
3. apr 2007

Zuzka mi sme si vybrali Demu, ten co mame nam nevyhovuje, tak ideme kupit novy. Nezmesti sa nam do auta. Inak ani mojej sa uz velmi nechce byt v kociku. Ale ked kuka naokolo tak je spokojna.

sillas
3. apr 2007

no mario...to je fakt že to kilo zakrijem..ale už pred tehu som chcela schudnut, lebo som sa necitila dobre a pribrala som 2 kilo, takže do dobrého cítenia musim zhodiť 3.
tak stále čakám že sa to stane nejako same od seba....A stále nič.. 😀

jenis
3. apr 2007

Ja som mala pred otehotnenim 55, potom som za dva mesiace pribrala na 60, ale to som este nebola tehu. No a pocas tehotnosti 75 a teraz 65. ☹ ☹ ☹

jankamanikova
3. apr 2007

Ahojte!

Zuzka - to nic, ze TI este nelozi alebo nesedi alebo co. Kazde babo ma svoje tempo a robi si podla svojho rezimu, ako chce. Do roka aj tak vsetky babetka vsetko stihnu, len kazde po svojom. Napr. nas Janik, ked mal pol roka, tak chodil uz po styroch, normalne po kolienkach. Ale Matusko ten sa len plazi a otaca ako pavucik a cuva. Je to taka sranda, uplne nieco ine ak opri Janikovi. A to je super. Drzte sa, plavanie Vam pomoze, uvidis.

Co sa tyka kilogramov, tak sa do debaty neridavam, lebo ja mozem jest vsetko a nie je vidiet na mne nic, chuda som vraj (podla znamych). Ale mne to je aj tak jedno, kolko mam kg. Pre svojich chlapov som krasna, no nie?

zuzka111111
autor
3. apr 2007

tak ja som tu asi jedina XL baba ☹ na nervy v nasej rodine schudli vsetky az ked prestali kojit okrem jednej sestry 😠

jankamanikova
3. apr 2007

Ale Zuzulik moja krasna. Kojenie pomaha ku chudnutiu. Aspon vsetky moje kamaratky vyzeraju ako "missky" a koja ostosest uz dva roky. Neboj, to vsetko sa zhodi, ked pride spravny cas.

zuzka111111
autor
3. apr 2007

no ja kojim a stojim na vahe ☹ hrozne zle sa citim 😖 no ale niekedy to len uz dole dam duufam

jankamanikova
3. apr 2007

Zuzka - podla mna to nie je az take zle, ale ked sa citis zle, musis sa nabit aspon pozitivnou energiou. Neboj plavanie TI pomoze a skus cvicit s malou na fitlopte (ja mam vdaka tomu pevny zadok - aspon Jany to tvrdi). Ale kvoli kojeniu sa v jedeni neobmedzuj, jedz vsetko naco mas chut. Pride cas, kedy tie kg das dole.

zuzka111111
autor
3. apr 2007

janka beriem ta za slovo 😀

jankamanikova
3. apr 2007

... ok a teraz uz podme spinkat, aby sme mali zajtra kopec enrgie pre tych nasich huncutov ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre