Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

zuzka111111
autor
10. jan 2011
jenis
31. jan 2011

@zuzka111111 veru super bolo. Dúfam, že ešte pôjdeme niekedy spolu.

renca3
1. feb 2011

to je fajn, ze sa stretavate septembrovky. mile fotky @zuzka111111.

a co je u nas nove? prekonavame chripku. Leo je uz po tyzdni v skole a Tea mam este doma 2. tyzden.
mame doma 1. vysvedcenie. skola je dost narocna na domace ulohy, ale bojujeme. 😉
momentalne mam dost prace. to je tak na kazdy zaciatok roka. ved Sillas to pozna. 🙂

zuzka111111
autor
4. mar 2011

Ahojte tak tu to viazne ....
taký čas sa uz pozeralo kde sa pojde na stretko alebo sme uz aj mali vybrate tento rok nic neriesime?
Tak a naša nelly ma 3 roky skoncila mi materska a ja som z toho nejaka rozhodenááááááá

renca3
5. mar 2011

@zuzka111111 - uz 3 roky? ten cas letiiii. 😝 rada by som vas videla, ale tento rok sa nehlasime na stretko.
z taneckov chystame v juni prve velke vystupenie a budem oslavovat okruhle narodky asi na 3 x. takze nezostava volny vikend.
ale ked mate chut, stretnite sa. my sa pridame na buduci rok. 🙂

zuzka111111
autor
5. mar 2011

no len tu nejak nikto nieje ...
stevo 7 .3. .... 40-ka no poviem Vam serie ho to riadne 😀 povedal že tento nastup do školy si určite zapamätá

jenis
5. mar 2011

Akosi to tu naozaj upadá... 😒

vierka3
5. mar 2011

ahojte, tak dame nejake stretko na vychode? 😎

jenis
7. mar 2011

Na východe mi vyhovuje 😀

renca3
8. mar 2011

@zuzka111111 - vsetko najlepsie stevovi k vcerajsim narodeninam. 🙂 a co ho teda serie? jeho vek, ci tvoja skola?

zuzka111111
autor
8. mar 2011

jeho veeeek ho serie 😀 😀

renca3
8. mar 2011

@zuzka111111 - co uz ma problem rano sa postavit z postele? ked nie, je to v pohode. 😅 muzom roky neuberaju na krase, tak nech sa tesi, ze zdravie sluzi. 😀

viktoria
16. mar 2011

Ahojte..........Ozývam sa Vám asi po roku........nejako som to nestíhala stale niečo bolo,,,,,,, Tak bakalára uz mam za sebou a robím si dalej Mgr... Viktoria v škole je šikovná, vobec ju netreba kontrolovať, akurat ze nechodí na žiadny kružok lebo nechce, Teraz v máji bude mat 1.sv. prijímanie....Tobias stále rovnako vela je ako od mala ale vobec to na nom nevidno,,,,,dost je vysoky na svoj vek. V skolke je vraj velmi dobre dieta no doma je lucifer, vkuse viku bije a nadava jak pohan. Inač ma dost velku fantáziu. Ja momentálne nerobím som doma,,,,,Ale uz sa nudím tak dufam ze nieco najdem,,,,,Víkendy trávim v skole.........Tak sa mi vsetky pekne držte, budem sa snažit chodit tu častejsie.... 😉

zoya1
17. mar 2011

Ahojte kočeny!
Straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaššššne dlho som tu nebola. Akosi nebol čas. Ako sa máte? Niečo som si prečítala, ale dajte ešte nejaké info. Renca teba by som už chcela znova vidieť aj na živo 😀 😀 😀 Janka Maníková má ďalší prírastok do rodiny - no obdivujem. Mať doma 5 chlapov musí byť naozaj zaujímavé. Ja by som to nezvládla. Jój tak sa teším, že som si o vás kde čo prečítala, je to ako by som znova našla kúsok svojej stratenej ale nie zabudnutej rodiny. Pozdravujem Vás.

renca3
18. mar 2011

ahojte stratene

@viktoria - citam, ze skola ti ide od ruky. gratulujem. Viktoria uz na sv. prijimanie? Leo chodi na nabozenstvo. nedavno sa prezehnaval: "Najmenej otca a potom syna a ducha svateho amen". Tak neviem, ci on pojde na prijimanie. Nebavi ho to az tak, ale chodia tam kamosi. 🙂
Nudis sa vedla skoly a 2 detoch? Tak to mas dobre.

@zoya1 - poslu ta este niekedy na skolenie do BA? potom sa ozvi. 🙂

ja uz mam danove porobene. 😝 Leovi sa v skole dari, len doma sa mu do toho stale nechce. Teo zacal konecne v skolke hovorit anglicky. uz bolo nacase, ked tam je 3. rok. ma tam kamosa Japonca, tak sa vytesujem. uzasne poslusne dieta. teda ten jeho kamos. 😅 vcera rano mu Teo ponukol cukriky a on na to, ze dame si ich az po obede. skoro som odpadla. 🙂

zoya1
24. mar 2011

Aj náš Dodo bude mať v máji prijímanie. Tiež ho to nejak veľmi nebaví, ale motivujú ho peniažky ktoré mu sľúbili staré mamy keď to absolvuje 😀 😀 😀 Ja som aj hovorila manželovi, že to nie je dobrý nápad dať ho na náboženstvo, keďže mi do kostola vôbec nechodíme, ale MM trval na tom, že aj on ako dieťa chodil a nič sa mu nestalo tak nech chodí aj syn. A teraz keď musí s ním chodiť každú nedeľu na omšu tak hundre - a ja sa vychechtávam, že má čo chcel. 😉

jenis
24. mar 2011

Ahojte, ja som slamená vdova. Muž je aj s malou v kúpeľoch. Lučivná - dýchacie cesty. Už sú tam druhý týždeň. ☹ Ešte som ich ani pozrieť nebola, lebo som si svojou šikovnosťou obarila stehná. Maródujem už týždeň.
Držte palce nech nám to rýchlo ubehne, lebo mi veľmi chýbajú ☹

sillas
7. apr 2011

Caute baby....tak ja som už napasovana iba na FB, a nejako nestiham všetko.. 😀
je po danovych..tak parada...stahujeme sa z bytu do domu, byt sme predali...lebo nas hypo zraža na kolena...musime ešte podokončovať a snad v juni sa stahujeme, dovtedy budeme byvať u našich.. tak nas čakaju dva všelijake mesiace...
začala som baliť a mam z toho traumu, neviem si najsť system a všetky veci už pretriedujem tak sa mi do toho nechce....totalne nechce... 😠
prajem vam všetkým krásnu jar...a stretko naozaj nehrozi tento rok u nas určite...

renca3
7. apr 2011

@sillas - fuuu tak to su zmeny. stahovacku nezavidim a 2 mesiace utecu ako voda. hadam sa zatial nenarusia rodinne vztahy. 😝

@zuzka111111 - nebol Stevo minuly tyzden ci kedy to bolo v BA? som mu vykyvovala z auta za jazdy. hadam to bol on. lebo mi aj odkyval. ja som mu asi trochu vbehla do drahy a zatrubil. tak teraz neviem. 🙂

u nas je takmer vsetko po starom. Peto bude tento vikend s detmi, lebo idem so 6 babami na welnes do Piestan.
sme si povedali, ze v nasom veku si aj zasluzime nejake tie procedury. neviem si to predstavit, ale su tam aj
cvicenia a aerobiky, tak beriem aj sportove veci. a na vecer potom ako dama. 😉

zuzka111111
autor
7. apr 2011

renca hej hej to bol on aj Stevo hovoril ze ta videl...

jaaj welnes s babami zavidíííím ... u nas chodime do skolky uz celkom uspesne a ja mam pocit ze este menej stiham nez pri nich 😀 ..
tak to stretko asi ozaj ostaneme len ja a janka v madarsku aj minulý rok sme boli ...a bolo super

renca3
7. apr 2011

@zuzka111111 - Nelly uz chodi uspesne do skolky? tak Tea este stale odo mna trhaju ucitelky a musia ho drzat, kym zdrhnem. je to na prasky uz 3. rok toto robi. obcas aj place, ale to je vynimka. skor sa tak vzpiera. z roka na rok je to narocnejsie, lebo ma silu. neviem si predstavit, ako pojde do skoly. co ho priviazem k lavici ci co? 🙂

zuzka111111
autor
7. apr 2011

renca nelly ide statocne nereve nebrani sa len skolnená hlava ide ako za trest a vraj vpjde dnu a usmev na tvaricke to na nas rpbi oci a lilka ta pri odchode fuuuurt reveeeeee

jenis
10. apr 2011

@zuzka111111 Zuzi jasne že Maďarsko môže byť. Už sme o tom aj s Ronim hovorili. Ale tento rok už lanovú dráhu vynechávam 😀

vierka3
11. apr 2011

@zuzka111111
@jenis ahojte, dajte potom vedieť, a možno by sme sa pridali aj my 😎. Kedy by ste asi chceli ist?

jenis
11. apr 2011

Dobre dám vedieť. ale kedy to bude ešte nevieme. Niekedy koncom leta to vidím reálne. Veď uvidíme, do vtedy ešte treba dožiť ako sa hovorí 😀

zuzka111111
autor
11. apr 2011

jenisssss gratulujeeem

jenis
11. apr 2011

Zuzi ďakujem 😉

vierka3
11. apr 2011

@jenis dik (daj mi potom prosím vediť cez IP, alebo cez @), a aj ja gratulujem! 😎

jenis
11. apr 2011

@vierka3 díky 🙂

zuzka111111
autor
22. apr 2011

Jaj dievcata ...tak Lilke uz vypadol prvý mliečny zubok dolna jednotka 😀 bola to souuu .... lilka stres ze sa jej kýve zub a nakoniec po 5 dnoch v skolke pri obediku vypadol vsetci jej tlieskali len Lilka plakala ale prisla zubková víla vnoci tak uz skusa stale či sa jej este nejaký nekýve 😀

Jenis... no ktovie či Jenis nezačína dalšie kolo tehulkovania taká Martinkaaaa by sa mohla pridat 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre