Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jenis
26. apr 2011

@zuzka111111 Tak v podstate aj Ty by si sa mohla pridať. Do tretice chlapčeka 😀
Čo doniesla zubková víla Lilke? U nás to ešte na kývanie nevyzerá. Ale asi je ešte čas.

Zuzi pridaj foto zo soboty 🙂

renca3
26. apr 2011

@jenis - gratulujeeeem. to bude take Mikulasske babo. 🙂

@zuzka111111 - uz bola zubkova vila? dost skoro, ale ved to je jedno. my mame zatial len Lea bezzubeho. hrozne pomaly tie horne jednotky rastu. jemu uz coskoro vypadne 8. zub.

jenis
26. apr 2011

@renca3 Ďakuje. No vyzerá to tak, že okolo Mikuláša bude. Uvidíme, ešte je veľmi skoro.

zuzka111111
autor
9. jún 2011

no tak tu to kvalitne viazne ... ani Janka manikova sa neozvala dlho ...

vierka3
14. jún 2011

@zuzka111111 Zuzka, veru, už Vás aj stíham čítať 😀 . Inak som rada, že sme sa minule aj s @jenis stretli. Sme si dali mini stretko 😎

jenis
17. jún 2011

@vierka3 Tak to bolo fakt mini stretko 😀

renca3
17. jún 2011

@jenis - myslis take kratke alebo ze vas bolo malo?

jenis
18. jún 2011

@renca3 Aj málo, ale aj naozaj krátke.

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viktoria
25. júl 2011

ahojte........konecne po dlhej dobe som vas ako tak precitala,,,,,,jenis blahozelam, ja by som chcela tretie babo ale manzel nechce.....od maja rmobím v skôlke, paci s mi tam,,,,ale nie je to skolka u nas ale asi tak 15 km od nas, chodi so mnou aj tobias.........od septembra zase skola,,,,uz sa aj tesím aspon budem mat co robit,,,,,tak sa mi drzte.....

renca3
10. sep 2011

ahojte
tak uz sa zebehli mali skolkari v novom sk. roku? Teo stale protestuje, nechce chodit do skolky. dala ste uz niektora septembrovca do pripravky? my sme v predpripravke, ale uz mame domace ulohy. som zvedava, ako sa Teo bude pri tom tvarit. 😉

@viktoria - ty pracujes v skolke? no klobuk dolu. ja by som bola unavena vecer ako po praci v bani. 😝 ako sa ti tam dari? ktory rocnik teraz studujes? uz budes hadam aj koncit.

zuzka111111
autor
21. sep 2011

Ahojte tak skolka zacala a uz sme aj chore ...tak sme pekne zacali samozrejme ze do skolky chodime ako za trest .... mne 29 začina škola vobec niesom potešená znovu kolotoč skušok ... uf ..ale musim dobojovat 🙂))

renca3
21. sep 2011

@zuzka111111 - aj Teo je uz soplavy, ale je v skolke. tak bojuj a drzim palce. 😉

zuzka111111
autor
22. sep 2011

u nas už nezoberu soplave tak neriešim ....uz ste dali zaočkovat deti ? nebolo nahodou to očkovanie až na 6 rokov? Lebo v piatok nas objednali ale o ten vyrozke grcajucej ju nedam rtaku oslabenu ...ale aj tak by som ju trosku neskor chcela aj ked kila ma asi ako 6 rocna 😀

martina236
22. sep 2011

ahojte, ja som dala malu k predskolakom. adaptacia prebehla uspesne 🙂 . aj ockovanie uz mame za sebou, este v augustesme boli.

renca3
23. sep 2011

aj my uz mame zaockovani. stihli sme to este pred chorobami zo skolky.

renca3
23. sep 2011

@martina236 - takze na buduci rok ide mala do skoly?

na 5-rocnej prehliadke mal Teo 107 cm a 19 kg. este stale je najmensi zo septembrovciat? kedze v ich triede je 2. najstarsi, tam vyskovo zapadne. 🙂

martina236
23. sep 2011

jo

vierka3
6. okt 2011

ahojte, my sme tiež zaočkovaní, aj keď aj teplotu potom mala a trochu napuchnuté a boľavé... kebyže som vedela, že to nie je očkovanie na 5 rokov, ale po 5. roku života (očkuje sa medzi 5-6 rokom), tak jej ho dám neskôr, ale aj tak som chcela mať preventívku na 5 už zasebou, aby sme rozbehli logopédiu, a pod.

@renca3 my sme mali 113 cm a 17,5 kg 😎

Lenka chodí s prípravkármi, ale do školy pôjde až neskôr, takže po dvoch rokoch prípravky (a samozrejme teraz platíme školné, až budúci rok nebudeme), tak som zvedavá, ako to bude, ale snáď sa aspoň viac naučí 😉

renca3
6. okt 2011

@vierka3 - Teo chodil vlani na logopediu pre "r". uz mu nabehlo, tak uz mame pokoj.

zuzka111111
autor
6. dec 2011

No tu zdochol pes ..... musím vam povedat novinku kedze Janka ma asi veeela prace ...tak Janke jenis...sa 26.11.2006 narodil maličký Jakubko 51cm a3650g

Ako sa inak mate? Tak my len marodujeme mesiac a potom 2 dni v skolke a zas marodujeme ..

renca3
6. dec 2011

@zuzka111111 - jeeej tu niekto napisal. no tesime sa z Jenis prirastku. len to sa snad narodil tento rok, cize 2011. pekny datum 11/2011.

my sa zatial drzime, este nebol Teo doma. ale dnes nejako podozrivo zakaslal, tak uvidime, co sa z toho vyvinie.

@jenis - gratulujeme k babatku. velky chlap. tak maly stihol aj Mikulasa. 🙂

jenis
9. dec 2011

@renca3
@zuzka111111
Ďakujem pekne. Zuzi aj za info pre ostatných. Aj keď ten rok si dobrý dala 😀
Akosi som nemala čas sem napísať. Stihli sme to všetko do Mikuláša, tak som rada, že nie tesne pred Vianocami. Malý je zatiaľ dobručký, tak uvidíme ako to bude ďalej.

renca3
9. dec 2011

@jenis - kraaaasny 😵

zuzka111111
autor
9. dec 2011

jemineee ja som si to ani neuvedomilaaaa ze 2006 som napsala

jenis
10. dec 2011

@renca3 Ďakujeme

vierka3
6. feb 2012

@jenis jeeej, gratulujemeeee!!! krásnučký je!!!

jenis
6. feb 2012

@vierka3 Ďakujem 🙂

zoya1
14. apr 2012

@renca3 Cau Renči!!!! Ako sa máte v tej dalekej Blave???? Po dlhom čase som zablúdila na koníka a zisťujem že táto téma už nie je to čo bývala ☹ A Janka Maníková ako?????

renca3
15. apr 2012

@zoya1 - ahoj, no dobre sa mame. netusim, co je s Jankou. uz sem baby nechodia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre