Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jankamanikova
8. feb 2010

Zuzka - Majku este musim o tomto vsetkom poriadne poinformovat a dajme ten posledny majovy vikend ... Joj, tesim, tesim, tesim ...

martina236
10. feb 2010

Aj my sa tesiiiiime 🙂
Janka, bolo by asi dobre, aby si Majku uz informovala, aby sa vyjadrila a Zuzka mohla dalej pokracovat vo vybavovani.

renca3
10. feb 2010

ahojte
pytala som sa na tie nase taneckove aktivity. tak nejaky ten vikendovy zajazd sa este rysuje bud zaciatkom juna alebo zaciatkom augusta. ja by som potom preferovala posledny majovy vikend. 😎

janka...ved nech sa majka mrkne k nam do temy a bude informovana. 😉

sillas
12. feb 2010

baby ten posledný májový môže byť...mi nemame žiadny víkend nič.. 😉

martina236
12. feb 2010

moze byt aj posledny majovyyy 🙂

martina236
14. feb 2010

ved tu sa to vooooobec nehybe 😒

sillas
15. feb 2010

ježiši..ta moja hrubka...
MY nič nemame... 😀

renca3
15. feb 2010

sillas...to je z prepracovanosti. to nevadi. 😉 ja tu tiez tuknem pismenko vedla hocikedy. 🙂

mala som pracovny vikend. nejake tie priznania uz mam za sebou. 😝
Teo ma tento tyzden v skolke jarne prazdniny. pojdeme trochu polyzovat a nabrat sily do dalsich danovych.
som zvedava, ci Tea postavime na lyze. lebo ked raz povie NIE, tak sa budeme len prechadzat. 😎

renca3
17. feb 2010

ahojte.
k tomu terminu stretnutia...vcera som sa dozvedela, ze sme pozvani na festival na Moravu 11.-13.6.
takze pre nas je vhodny len ten majovy vikend.

jankamanikova
20. feb 2010

Ahojte!
Hlasim sa po dlhej odmlke, ale ako vidim, nehybe sa to tu. Tak ani vlastne neviem, ako sa mate a co robite a co nove a stare a ako vyzerate 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Ja sa mam dobre. Mame s babetkom za sebou tyzdnovy pobyt v nemocnici. V stvrtok minuly tyzden som zacala velmi krvacat a s placom som prijimala fakt, ze sme asi prisli o babetko. V nemocnici si ma nechali a babetko je Vdaka Bohu v poriadku, len ja mam na maternici velmi velky hematom, a tak si ma v nemocnici nechali. Velmi ma ukludnil fakt, ze babetko je v poriadku a ze deti to znasali velmi statocne. Najtazsie to bral a stale berie Matusko. On sam prirodzene vycitil, ze nieco nie je v poriadku a bez toho, ze by som mu nieco vravela, tak Janymu pri prichode domov v osudny stvrtok povedal, ze "mamicka je smutna a asi sa nieco stalo babetku". Velmi citlivo berie vsetko, co sa tyka mojej osoby a velmi sa ho cela situacia dotyka.
Z nemocnice ma pustili do domacej liecby, ale sam moj dr. skonstatoval, ze si ma mali este nechat v nemocnici a ze musim doma prisne lezat 😀 😀 😀 😀 😀 . Tak som sa zasmiala, ale musim priznat, ze lezim a deti neskutocne pomahaju a snazia sa o mna starat.
Jany vcera zobral deti na vychod, bola tu Jankova mamka a velmi nam pomohla a tak ju isli s detmi odviezt do PO. Velmi sa tesili, ale ked sme spolu volali, tak im vsetko nebolo jedno. Velmi im chybam a hlavne Matuskovi ... Takze tak.
Musim poctivo lezat, lebo hematom tam este je; beriem lieky a aj nejake hormonalne, co som nikdy v zivote nebrala, tak cely moj organizmus je hore nohami obrateny a len sa modlim, ze bude dobre. Vsetky testy mam negativne, aj krvne a aj stery, tak vobec netusim, co sa deje a co a ako bude. Ale dakujem Bohu za tuto situaciu, lebo aspon chapem zeny, ktore maju v tehu problem. Ja som nikdy problem nemala a tak si to teraz viac vazim a dufam, ze bude vsetko v poriadku.

Drzte nam prsty, aby sme to zvladali a aby babo bolo v poriadku.

Na stretko zahlaste nas a aj Majku. Oni a aj my chceme dvojizbovy apartman a strava ako bude - 2 dospely a 2 deti a snad ti nasi mali sa popri nas najedia. Vdaka ...

jankamanikova
20. feb 2010

Aj Majka - 2 dospely a 2 deti ...

jenis
20. feb 2010

Janka drž sa a hlavne ležkaj. Ja som ležala tiež prvé dve mesiace, tak to viem pochopiť. Všetko bude v poriadku neboj.

renca3
21. feb 2010

caute
teraz sme sa vratili z lyzovacky. trochu dazdivo, ale nieco sme polyzovali. dokonca aj Tea sme prehovorili. 😎

janka...aj ja som lezala pri Teovi s hematomom doma. Lea mi vtedy zobrali nasi. aj preto by sa mi uz do dalsieho tehu nechcelo. ale drzim palce, vsetko bude v poriadku. len vydrzat chvilu v klude, kym babo podrastie. 😉

martina236
21. feb 2010

janka, myslim na teba 😅 , opatruj sa... mas moj obdiv 😉 . myslim ze vsetky mi za pravdu daju.

sme OK, sice soplime, kasleme, ale to sme uz dlho doma boli, vyse tyzdna, zajtra nastupuje do skolky... kto vie na ako dlho...

vierka3
24. feb 2010

ahojte, tak vidim, ze to tu este pekne zije, ani som nedufala. Mate moj obdiv!
Takze planujete predsa dalsie stretko? To znie zaujimavo 😉. Poslite mi prosim link, ze kam to teraz, ak sa k Vam teda este zmestime...porozpravam s manzelom, ci je to pre nas realne. Radi by sme Vas zase videli ;).

Janka, no to su mi novinky... dalsie babo 😉. Obdivujeme a drzime palce!

















0


,

vierka3
24. feb 2010

tak link na family som uz nasla, ak je to ten vyvoleny.. tak uz len ceny ;)

vierka3
24. feb 2010

a vidim, ze mi Danko pekne pomahal v prvom prispevku 😀

jenis
24. feb 2010

Ahoj Vierka, veľmi dlho si sa neozvala. Ceny sa pohybujú okolo 117 € pre 4 člennú rodinu aj s polpenziou. Takže celkom dobré. Bolo by super keby ste došli aj vy s rodinkou. 😀

jankamanikova
25. feb 2010

Renca a Martinka - vdaka za povzbudenie. Pri mojich detoch vela nepolezim, ale co sa, sa da ...

... bola som u dr., tak hematom sa zväcsil, nechapem preco a ako, lebo som poctivo lezala. Tak brat lieky, lezat a o tyzden k dr. zasa. Babo je inac ok, tak verim, ze bude dobre ... Brali mi zase krv, uz zase 😀 ; inac vysledky boli negativne, co ma tesi.

zuzka111111
autor
26. feb 2010

ahojte..
Janka... tak sa drz aj ked verim ze sa vela polezt neda ... ja som mala hematom tiez pri Lilke brala som dufaston alebo nieco take uz neviem..na udrzanie plodu a sa mi nskoniec vstrebal....bez krvacania ...tak drzim palce aby bolo vsetko ok.....

vierka... kludne sa mozes pridat len daj vediet nech ta nahlassim..

vierka3
26. feb 2010

tak sa teda pridavame. Dvaja dospeli s polpenziou, jedno dieta s polpenziou a jeden rocny drobec (ten sa snad naje s nami - ak vobec bude chciet nieco z toho jest, je strasne preberavy,...) a zrejme mu donesieme aj cestovnu postielku (pripadne poziciame od nich). Lenka samozrejme potrebuje postel, kedze mi sme stale pri papani a naslednom uspavani na manzelskej traja.

jankamanikova
26. feb 2010

Tak to je parada, Vierka. Tesime, tesime.

A kedy je ten termin a ako je to so zalohou?

renca3
28. feb 2010

Vierka...super, ze pridete.

zatial viem o termine 28.-30.5. ved zuzka da coskoro vediet co a ako. 😎

my mame oslavovaci vikend. vcera u svokrovcov traja oslavenci a dnes s nasimi traja oslavenci.
danove mam hotove, takze este jedna oslava navyse. 😵

renca3
28. feb 2010

a este sme si mysleli, ze dnes oslavime hokejovy bronz. skoda, nevyslo to. 😖

jankamanikova
28. feb 2010

Renca - o hokeji mi ani nehovor. Ale nevadi, hrali dobry zapas ... Nemaju sa za co hanbit!

renca3
28. feb 2010

ano...ved prave, boli dobri. tu bronzovu by si zasluzili "stari pani" na rozlucku. na buducej olympiade to uz bude o nicom. 😒

jankamanikova
28. feb 2010

Ved to, mna to mrzi velmi, lebo si to zasluzili. A vlastne takato zostava nebude. Este si mozno zahraju na MS toho roku, ale koncia ... A novych nejak nemame ...

mario
28. feb 2010

Ahojte babuľky, čítam, že sa vám to stretnutie pekne nabaľuje, tak sa teším a budem na vás myslieť. Vlastne ani neviem, kam ste sa nakoniec rozhodli ísť. Janka, ty sa opatruj, bude dobre, ty si statočnica. Ja som mala ťažké tehotenstvo a veľmi nerada naň spomínam. Máš skvelú rodinu, tak sa nechaj rozmaznávať, aby bolo všetko o.k. Naozaj je v tomto prípade dôležité ležať.
Tešíme sa na jar, Laura už chce nafukovať bazén a skákací hrad, ved vraj svieti slnko. Tento týžden sme mali ísť lyžovať, plány nevyšli, lebo Henko má treningy.
Prajem pekný večer.

sillas
1. mar 2010

caute baby...nejaka som bola nerovzna minuly týžden...sa mi nechcelo nikam ani prispievať... 😀

Janka držím palce aby všetko bolo ok...hlavne pokoj a klud...myslim na teba.. 🙂

ja už dufam že pomaly príde jar...dei su zase chore..Lucka 3 krat od decembra ma chytene dutiny, tak zase na atb, ale do školy už šla..Riško v pondelok laryngitída, tak sme mali papučove prazdniny...ale sme vegetili, ja mam spanok nejako prehodený sme zaspali aj do školy.. 😀 ale už je po olympiade tak sa dam dokopy...hehe

velka škoda tej medaily...aj toho postupu o zlato..boli sme blízko...a to je fakt, že žiadne nové nádeje... 😒

všetkým oslávencom prajeme všetko naj...myslim že u Renci.....tak to super že máš po danových...si to zvladla super...mna ešte niečo čaka...ale tiež som si švihla...toto v praci som si nechala nakoniec.
tak idem makať

martina236
1. mar 2010

Mario, preco sa nepridas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre