♥Septembrove bábätka 2010♥

anarida
24. dec 2009

Ahojte hľadala som túto temu žial bez výsledku ak tu taká už je tak sa ospravedlňujem.
Ja mám už potvrdene tehu lekárom a termín mám podľa PM 6.9.2009
Zatiaľ je to malé-veľké tajmostvo 🙂 Chcem s tým trošku opatrne pretože mám za sebou potrat...o bábätko som prišla v 15tt tak mám teraz veľký strach ale verím,že všetko dobre dopadne a ja dám svojej dcérke nádherneho zdavého súrodenca 😵

anarida
autor
24. dec 2009

2010 😅

jankaat.
26. dec 2009

anarida gratulujem 😵

jankaat.
26. dec 2009

a drzim palceky aby teraz uz bolo vsetko ok 😉

anarida
autor
26. dec 2009

Janka ďakujeme veľmi pekne 🙂

ema.nz
26. dec 2009

jeeeeeee anarida gratulujem a drzim palce 😉 😵 😵

anarida
autor
27. dec 2009

Ďakujem véééľmi pekne 🙂

rhodosbb
27. dec 2009

ahoj anarida 🙂 srdecne ti gratulujem k babatku v brusku a drzim palce, aby vsetko prebiehalo tak ako ma 😉 🙂
uz som ti pisala aj do augustoviek 🙂 mam TP 1.9., ale neviem presne, kedy bola ovu, takze pri inom vypocte mi vychadza aj na 31.8. aj na 30.8., musim pockat na prve vysetrenie, aby som vedela, kam sa mam zaradit 😀
ani ja som este nijaku septembrovku nestretla,vyzera to tak, ze sme prve 😀

rosienka
27. dec 2009

takze septembrovky zacinaju 🙂 vela stastia, nech sa pekne rozrastiete ako my augustovky pred vami 😉

tiriel
27. dec 2009

😉 vela šťastia ... preberáte po nás štafetu

rhodosbb
28. dec 2009

rosi, tiriel, dakujeme 😵
jeej anari zmenila ciarky na srdiecka, pekne 🙂

anari, este si budeme musiet pockat kym sa k nam pridaju dalsie tehulky, mna dnes sestricka objednala na prve vysetrenie az 18.1., vraj mi rovno urobi aj odbery a zhodli sme sa na tom, ze nema vyznam chodit na kontrolu skor 😉

anarida
autor
28. dec 2009

rhodosbb ahoj vitaj 😵

rosienka,tiriel Ďakujeme 🙂
rhodos ja idem na vyšetrenie 15.1 🙂 Super prve septembrovky 😵 Som zvedava kedy sa to tu rozbehne asi až po novom roku 🙂

anarida
autor
28. dec 2009

rhodosbb

krásne ste úžasna fotečka 😵Sofi vie,že bude mať súrodenca?
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

krista
28. dec 2009

Ahojky holky,
nebudete se zlobit když z Vás udělám jen SK? Poslední dobou se i tyto spol. termíny dost rozdělují a všimla jsem si, že už je založeno i české Září.

anarida
autor
28. dec 2009

Ahoj krista jasne môžeš 😉

krista
28. dec 2009

Dobře, díky ať se daří (sama mám septembrové babatko 🙂)

maurizia
28. dec 2009

juj uz je zalozeny sept 2010? 🙂 no dufam, ze sa k vam coskoro budem moct pridat 😅

anarida
autor
28. dec 2009

krista Ďakujeme 🙂

maurizia držíme palčeky 😵 😉

rhodosbb
28. dec 2009

ahojte 🙂 , anari, moja sofia to uz vie, s usmevom vyhlasila, ze sa netesi, lebo babatko bude stale len revat, ale nakoniec povedala, ze chce braceka a bude sa volat marko 🙂
anari, budes mat malz vekovy rozdiel medzi deturencami, budu sa spolu hravat, to ja od mojich nebudem moct ocakavat 😀
maurizia, necakas mrchu? budeme netrpezlivo ocakavat, ci sa k nam pridas a drzim palce 😉 🙂

inac, dnes som mala poobede take silne bolesti, akoby som mala dostat mrchu, kupila som si magnezium, dufam, ze vsetko bude ok, pri sofii som zazila silne krvacanie v tretom mesiaci, ale nakoniec to dobre dopadlo, verim, ze tentoraz ma take stresy obidu 🤐

je tu niekto?

rhodosbb
28. dec 2009

anari, zmizli nam tie pekne srdiecka z nazvu 😕

maurizia
28. dec 2009

ja tam srdiecka vidim 😉 no, damy dakujem za zelania, tiez zelam vela zdravia, myslim, ze ak sa aj podari, tak k lekarovi pojdem po 12tyzdni, vtedy tomu uverim, ze naozaj 🤐 tajne dufam, ze sa nam zadari na prvy pokus, ked sme sa kvoli nasej malej brali, tak snad neplati zakon schvalnosti. no ale uvidime, este musim taky tyzden vydrzat. ale potrebujem sa niekam zaradit, lebo toto nase rozhodnutie je tak trosku viac manzelove nez moje 😅

maurizia
28. dec 2009

inak rhodosbb, to co opisujes, su tehotenske priznaky 😎 myslim, ze to magnezium ani nebolo treba 😵

anarida
autor
28. dec 2009

rhodosbb ahooooj 🙂 super zlatá babulka 😵
Tie srdiečka sú tam od založenia témy 🙂 😉
Ja som patrila medzi Májovky 2010 no potratila som v 15tt 😒 tak sa aj bojím každe pichnutie všetko sledujem 😔

rhodosbb
29. dec 2009

dobre ranko 🙂
anari, my sa tu tusim nikdy nestretneme naraz 😀
jeeeezin, az ma zamrazilo, neviem si to ani predstavit, je mi to velmi luto 😔 ale verim, ze teraz dotiahnes tehulkovanie do uspesneho konca 🙂

maurizia, dnes ma uz brucho neboli, som zvedava ci sa to zase v priebehu dna neobjavi...nepochopila som celkom dobre, preco musim pockat este tyzden, necakas vtedy mrchu?

maurizia
29. dec 2009

dobre rano ladies. no ja este cakam, ale nie na mrchu ale na to, aby som si mohla urobit test. mrchu nechcem, 😀 sa bojim, ze by som si to rozmyslela..dnes ma celu noc moj jedinecny potomok kopal do hlavy, casto sa budim uplne na kraji postele pol hlavy vo vzduchu..uz ju tusim chyta obdobie vzdoru, rano tu vrieskala ako pavian.. 😠 asi tak. anarida uprimne zelam, aby to teraz vyslo. aj ked vidim, ze ty mas este male babo, tak to mas moj obdiv.. 😔

marielik78
29. dec 2009

Ahojte babulky,

ja som oktobrovka 2009, ale Emmka sa na svet ponahlala uz v septembri 🙂

Chcem vam len zazelat kraaaasne tehulkovanie, bruskatenie, uzivajte si to, ubehne to vaaaazne neskutocne rychlo a teraz nam oktobrovkam bruska velmi chybaju 🙂 Esteze mame krasne pokladiky pri sebe 🙂

Opatrujte sa a zelam vam zdrave nadherne miminka!!! 🙂 A nech ste vyborna partia 🙂

anarida
autor
29. dec 2009

rhodosbb hej my sa stále obchádzame 😀 😀 to ja o 09:03 ako si písala ešte spím 😀 😀
Ďakujem
maurizia aj tebe ďakujem 🙂

marielik78 Ďakujeme veľmi pekne 😵 😉

maurizia
29. dec 2009

dievcata ja som sa vam sem totalne vtierkla 😅 dnes som si robila dva testy i ked mozno je este skoro, ale som dufala... ale zatial zial nic 😔

anarida
autor
29. dec 2009

maurizia v pohode 😉 ešte stále stíhaš 😉

anarida
autor
29. dec 2009

My sme tu zatiaľ len dve tehule 😕 nech sa to tu už rozbehneeee 😵

maurizia
29. dec 2009

no som to tu presurfovala, asi tie testy nema zmysel robit pred meskajucou ms..a som pocitala teda vselijake pribehy, mam pocit, ze si ani nezasluzim, aby sa to podarilo na prvykrat 😔 no ved uvidime, idem sa radsej konecne ucit.alebo mozno pojdem rovno spat. drzte sa baby, ozvem sa az ked to uz budem naisto vediet, este je fakt skoro. priznaky si asi privolavam, lebo ich mam 😀 tak dobru noc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre