Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
5. jan 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 Ahoj hankaa!chlavne e som ti napisala a potom som kukla fotecky s detickami a zmazala som si vsetko co som pisala!!!nuz som asi moc zsikovna 😀 😀 😀 Riesime to tak ze V BRATISLAVE NEIT ANI STOPI PO SNEHU ZE SEDIME DOMA,babyu obcas si pozru nejake dvd a tak obcas na navstevi a tak.Manzel je tiez slovak?Ako sa vam tam zije?nechyba ti Slovensko?Deticky su nadherne,mas aj nejake foto ked boli mensie?Rada by som si pozrela!!
Pozdravujeme krajanou!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa29
7. jan 2008

ahoj babky zabky.vidim ze sa to tu zacina trosku hybat.huraaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .teraz zas moc casto ja nechodim ninka je jak z divych vajec ja uz normalne nestiham niekedy.uz aby bol marec ide do skolky na doobedie tak aspon niaka ulava.my chodime von kazdy den akurat ked je velky vietor tak nie.chodime doobeda na hodinu to aj do obchodu takze prijemne z uzitocnym a poobede tiez tak na hodku.no je pravda ze teraz sme doma uz 2 dni lebo je poladovica jak hrom

smartik11
autor
7. jan 2008

🙂 Ahoj sisa!takze das Ninku do skolke no super a kam?ja tiez spekulujem ze dam baby ale este neviem kam ale az od septembra.Aj tu medzi baraky je vraj jedna ale mne sa vidi ze tam prerabaju tu budovu aspon pred sviatkami tak bolo tak neviem chcela by som cim najblizsie domu,lebo ak si najdem robotu tak aby ich mohol aj Ado vyberat zo skolky.Dobru noc!!!a pekny zajtrajsi den aj ked hlasia poladovicu!!! 🙂 🙂 🙂

digysa
8. jan 2008

Aaaaaa, som tu opat...smartik11 pisala som Ti postu, sice trochu neskor, ale ako som uz spominala....neda sa mi chodit pravidelne na pocitac...

Idem sa vrhnut na tie fotky....ked uz na mna tak naliehate....booooze...dufam, ze to do porodu stihnem 😀

smartik11
autor
9. jan 2008

🙂 ahojte baby!!nejak je tu dlho ticho!!co sa deje ste vsetky ok!?
digysa!!!dik za email precitala som si ,mas docela zaujimavy zivot a uz sa tesim na fotecky1!!pekny den a ozvi saked mozes budem len rada ja tiez obcas nakuknem necham odkaz a idem dalej deticky a rodinka ma zamestnaju 24 hod 😀 😀 😀 😀
Takze som rada ked si mozem nieco o vas precitat.
Pekny den a dajte o sebe vediet!!!!!
Ostatne septebrovky asi uz nemaju naladu si snami pokecat!!! 😒 🙂

sisa29
9. jan 2008

ahoj babyzne.chcela som sa opytat nemate skype alebo icq?tu je stale niaky problem vsetko ide strasne pomaly.radsej by sme si mohli pisat cez to.ja nemam nervy na toto.

digysa jej ty cakas mimco?super gratulujeme

smartik kedy pojdeme von?uz viem kde byvas manzel mi ukazal

digysa
9. jan 2008

sisa29: ano v marci by sa mala dostavit....co sa programov tyka, tak ja mam skype ale pouzivam ho iba na telefonovanie s mojou rodinou......a ked pisem sem, tak to len pocas prace, tu nesmiem mat stiahnute ziadne programy...chapes...

Inak zaciname prerabat jednu izbu na detsku. Mame s manzelom dve kancelarie....jedna je ako taka mala studovna/kniznica-same knizky a v druhej mame zase pocitac. Tak ich ideme dat dokopy, aby mala moja dcera svoju izbicku.
Ale to si neviete predstavit kolko knih musime prestahovat z jednej izby do druhej....no dufam to do porodu stihneme....

sisa29
9. jan 2008

je budete mat dievcatko?no super.ja by som chcela este syna ale asi tak za rok.a uz mate aj meno vybrate?

smartik11
autor
9. jan 2008

🙂 ahoj sisa!citam ze si tu aj bola no teda,co ste boli okolo sa prejist?Ja mam skype vulturu127 pod tymto id ma najdes na skype.Na prehadzku neviem kedy sa vyberiem lebo je to dots narocne s obydvomi pesi!!!ja som uz kocik predala v lete a von sme hodievali len k ihrisku pod panelakum.Zatial sa ,majte!!!Idem este dopisat par emailou!!Dobru noc!!!

smartik11
autor
13. jan 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 halooo baby!kde ste???newjak je tu ticho ste vsetky ok????My sme boli u rodicou dnes sme sa vratili takze az teraz som sa dostala k pc.Bolo celkom fajn len ta voda a blato mi robili starosti 😖 😖 Baby prisli domou jak prasiatka cele od blata!! 😉 😉 😉

sisa29
13. jan 2008

ahoj.tak aj ja uz som tu dneska to celkom aj funguje asi opravili.mame sa fajn akurat ninka vcera noci protestovala proti spanku tak sme boli hore tak si viete predstavit aky bol vcera den.ale dneska uz v pohode.aj vonku sme boli vsak bolo pekne pocasie

digysa
15. jan 2008

TU SOM!!!
Zdravim....ako som pisala, tak pomalicky prerabame.........ale tolko spiny som teda uz dlho nevidela pod nabytkom..... 😨

Vcera som tepovala koberec...

sisa29: ano cakam dievca, tiez som chcela chlapca....ale nevyslo to...Bude sa volat Sarah Catherine alebo Katherine (este som sa nerozhodla). Tu v USA davaju 2 mena. Nepytaj sa ma preco, lebo neviem 😅

smartik11: citala som,ze uz si videla moje nove fotky.........ale mi to trvalo ich tam dat....este nemam december (vianoce). Tie pridam neskor.... 😵

A od marca uz budem mat dalsi album....ale to sa tu uz asi tak skoro neukazem....s malym babom.
Chodim na forum Marec 2008, kde maju baby termin ako ja....ale tie pisu kazdy den tolko odkazov....ja neviem, ci nerobia alebo co 😉 Ja pracujem na polovicny prac. uvazok, a budem az kym nepridu kontrakcie 😀

Baby vy robite, alebo ste doma na materskej?

sisa29
15. jan 2008

ahoj digysa.pekny albumik aj ja som pozerala.pekna rodinka.ja som doma len raz do tyzdna chodin upratovat aspon niaka korunka viac nemozem lebo nasa ninka je strasne ziva a nikto nju nechce strazit ale vsak uz pojde pomaly do skolky.pekne mena mas vybrate.uz aj tu na slovensku sa davaju casto 2 mena .nasa mala je ninka valentina ale to druhe ma len krsna ale tiez jej to chcem dat zapisat do rodneho listu.tak sa majte a pozdravujeme

digysa
16. jan 2008

sisa29: ale co, to som nevedela, ze aj na SK uz bezia 2 mena, podla mna je to celkom zaujimave....mat dve mena.

Nas maly je tiez zivy....prave vcera som mala navstevu, jednu kamosku a moj syn sa rozhodol, ze bude do nej hadzat vsetky jeho male auticka...no ten dostal po zadku. 😎 Ale tu skolku Ti odporucam...aspon na pol dna aby bola Ninka v rovnocennej spolocnosti....sice sa tam aj zlemu priuci ale ake je iba sama zatial, tak sa jej bude pacit, ked bude mat novych kamaratov.

To s tym upratovanim mas dobre...moj muz robi doma, takze on je vzdy po ruke...teda vacsinou, lebo ma aj pracovne stretnutia mimo domu, tak to musim byt ja doma. Ale zatial sa nam dari sklbit nas pracovny cas... 😅
No od Marca to bude brutal.... 😨 Uvidime, ako to budem zvladat...

sisa29
16. jan 2008

a vsak to pojdes na matersku nie?tam je to asi o inom ako tu na slovensku.materska nevystaci ani na pol mesiaca.a vy ste slovaci?alebo si sa tam vydala?a ako sa tam zije?dobre asi.tie fotky su krasne hlavne ta kde stoji maly na tej skale pri mori pri zapade slnka.

digysa
17. jan 2008

sisa29: dakujem....ta fotka pri zapade slnka bola vyslovena momenta a robila som ju z mobilom....ani fotak som nemala ale viac som sa zameriavala na ten zapad slnka, ako na syna a nejako to vyslo...

No na materku sa tu chodi tak, ze 6 tyzdnov Ti zamestnavatel musi drzat miesto zo zakona.....potom uz je to len na "charaktere" toho zamestnavatela, ci ta pockaju....ak dobre pracujes, tak ano....ak najdu lepsiu nahradu, tak zbohom. Je to tu vsetko biznis...A od statu na deti tiez nic nedostanes, iba ak by si bola totalka chudobna...ako napr. cigani....Ale zase na konci roka sa ti deti odpisuju z dani, dostavame kredit $10 000.00 za cely rok.

Ja chcem byt doma pol roka- do septembra a potom budem chodit do prace na par hodin denne tak 2-3, ale s malou.
Ja som povodne z Hlohovca a moj manzel je American, narodeny tu v Tampe, Florida.

digysa
21. jan 2008

Len som sa tu mrkla, ci je niekto zivy....my mame dnes statny sviatok a to je onicom, syn neisiel do skolky...tak som doma...ach jo... 😒

smartik11
autor
22. jan 2008

🙂 Ahojte1 je tu ticho az moc!!!
ja teraz moc nestiham ,mam rozne vybavovacky takze vzdi len nakuknem idem dal!!!
Vcera som chcela ist aj von len som nestihla a potom to vetrisko moc ma nepotesilo!!a dnes to vyzera rovnako!
Tak sa drzte baby a prijemny den!!!

hankaa
22. jan 2008

nejak sa tu pise pomalicky 😀 u nas je tiez zima ani sa cloveku nechce von

smartik11
autor
23. jan 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no vitaj u nas!!!
po takej dlhej dobe!!!!
ide to pomali lebo nas je malo.... takze bolo by super keby sa este nahlasili aj dalsie maminy 😉 😉 😉 😉 😉 😉

hankaa
23. jan 2008

Smartik
asi nic ine neostava len vyhlasit patranie po mamickach ktore rodili tom to ruku a mesici🙂 😀 😀
co robite dnes???
u nasa je zima a ni s ami nechce ist von ale mi treba skocit na potraviny a par veci vybavit tak musime von
ty si soma s detmi alebo ich davas do skolky???

sisa29
23. jan 2008

ahojjjjjjjjjjjj.no par dni som tu nebola.akosi nestiham.ninka ma strasne vela energie tak stale nieco robime.teraz chodime kazdy den prechadzat sa okolo skolky strasne sa tam tesi.smartik kedy sa uz stretneme?vsak sme pomaly susedky.citam ze mate vybavovacky to nemam moc rada.my sme teraz stale na skype lebo sme sa po dlhych rokoch patrania dostali k manzelovej prvej dcere tak stale s nou volame.vsak sme sa nevideli hodne hodne dlho.ona je v holandsku a v lete tam asi pojdeme na dovcu a za nou. 😀 😀 😀.inac sa MAME celkom fajn akurat ninka ma rtrosku sopliky

smartik11
autor
24. jan 2008

🙂 Ahoj Hankaa!asi fakt budeme musiet nieco vymisliet lebo je to hanba tolko deti sa narodilo v mesiaci september ze ani miesta neboli volne vporodnici a tu sotva sa nazierame zopar mamiciek....snad sa este pridaju!!!budem len rada! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ahoj sisa !prepac ale dlho som tu nebola len tak na rychlo nakuknem a idem dalej!
My vibavujeme skolku a doktora som si vybavila a samozrejme sme isli v tom pocasi ked tak fukalo jak o zivot a vsetky tri sme tak trohu ohoreli,Deniska ma chytene hrdielko, Diduska len horucky a zatial nic ine 😒 a mna vcera bolela hlava ze som nebol shopna ani reagovat horsie jak "po opici",tri noci uz nespim ani kav ami uz nepomaha snad uz bude lepsie.
A to ze ste nasli Dceru to je super a ako je stara???
Nuz sa uz musime niekedy stretnut ale podla vsetkeho asi len ked sa to pocasie ustali,lebo tieto vykivy mi vobec nerobia dobre!!!
tak sa drzte a snad sa uz coskoro uvidime!!!
pozdravujeme celu rodinku!!!

sisa29
27. jan 2008

AHOJ SMARTIK.AJ MY SME TROSKU S TOHO POCASIA NAKAPATE.NINKA MA KASEL A SOPLIK ALE DA SA.JA MAM NIAKU ALERGIU NA TVARY VYZERAM JAK MIMOZEMSTAN MAM TO NAPUCHNUTE KED TO DO ZAJTRA NEPREJDE MUSIM IST K LEKAROVY.NIKOLKA MA ROKOV TO UZ JE POMALY DOSPELA BABIZNA.VSAK KED BUDETE MAT CAS A CHUT SA OZVITE A MOZME IST NIEKAM.TU U NAS JE AJ DETSKE CENTRUM.

DIGISA AKO?MATE NIECO NOVE?POZERAM ZE UZ AJ MY TO TU NIAK FLAKAME 😒 😒 😒

digysa
28. jan 2008

Ale nemohla som byt na pocitaci, lebo muz robil z domu, tak som mala take mierne nervicky...ani postu som si nemohla pozriet...
Teraz som v robote...co mame nove? Tak maly je zase na antibiotikach, zase je chory....porazi ma!!!! Ja by som tie skolky aj zrusila...ale ked on tam tak rad chodi. Rano v sobotu sa zobudi a krici, ze ide do skoly...
Takze tak..

Hanka a ty kde v usa byvas? Zda sa mi, ze ti si ta, co nepochopila moj komentar k USA a stahovaniu sa do Europy...bolo to v miestnosti "USA"....nezmenila si si fotku?

sisa29
3. feb 2008

ahoj baby.kukam ze zas prazdno.co nove?vcera ninke konecne dosla postel neuverite ale prvy krat v jej zivote spala bez nas sama.normalne som nechapala.boli aj niake slzy ale to len na zaciatku.ale rano mi povedala ze ona uz je velka princezna tak uz musi hajat sama.neuverite ale konecne som sa mohla vyspat a ja som bola kazdu chvilku hore a kukala som na nu.ale vsak co aj to raz muselo prist.dneska je celkom pekne my pojdeme na prechadzku do lesika len musim pockat kedy sa zobudi moj manzel.on je totiz jak babo naobeduje sa a musi si zdriemnut
😀 😀 😀

smartik11
autor
3. feb 2008

🙂 😉 ahoj sisia!tak to mas dve deticky!!!to je parada!!!my sme sa dnes vratili od nasich!!!
boli sme aj vonku len ked sme dosli domou boli jak prasatka od blata 😒 😒 😒 😒 a teraz spekuluju nechcu sa hrat same stale vyliezaju!!
Som rada ze uz NINKA je velka princezna 😵 😵 😵 😵 😵
aj nas to caka budeme musiet kupit postele!!!DENISKA uz spi v normalnej posteli tu co mal Adrianko ale DIDUSKA este stale v postelke!sme rozmislali nad poshodovimi ale teraz neviem co a ako?Take co sa daju zlozit aj na dve samostatne!!!hlavne teraz pokial su male a ked budu starsie tak to zlozime na poshodovu!Uvidime co nakoniec vymislime!!! 😵 😵 😵

digysa
5. feb 2008

sisa29 & smartik11: to teda zacina dobre neskoro.... 😨 A ako ste spavali doteraz? S detmi vo vasej posteli? Alebo deti mali postielky vo vasej izbe?

Ja sa musim priznat, my sme mali kocik ten velky ako vana v nasej izbe a maly tam spal tak do 5 mesiaco. Zato ja som nemohla spat...kazde zamraucanie, kazde otocenie, kazde suchnutie ma budilo....Od 5-teho mesiaca som si kupila monitor a odvtedy maly spi vo svojej izbe. Najskor v postielke aj ked velku 2-poschodovu postel mal v izbe uz od 8-mich mesiacov, lebo tu pozivali moji rodicia, ked prisli na navstevu.

A ked zacal vyliezat z postielky, to mal 17mesiacov, tak som sa zacala bat, ze si ublizi...Jedneho dna som mu povedala pod spat na postel pre velkych chlapcov a odvtedy do postielky ani za svet nechcel.....vsetky plysove hracky sme tam dali a tie mu tam lezali az do dna, ked sme postielku neprestahovali do dcerinej izby.

Moja sestra mala tiez postielku v spalni a do 5 rokov mala nemohla sama spat. Ona mala vlastnu izbu az ked isla do skoly....no bol to horor a poucila som sa zo sestrinej chyby...aj ked ono to az taka chyba nebola...oni nemali viac miesta...takze nemali vychodisko...

Ale baby poponahlajte sa...sisa29 dobre, ze si zacala...
A smartik11 pre vas by to malo byt lahsie...ved su dve.

smartik11
autor
6. feb 2008

🙂 🙂 🙂 Ahoj digysa!!! Som rada ze obcas si najdes cas napisat zopar sloviciek!!!
zatial sme este nekupili nic ale snad uz coskoro!!!
Podla mna je lepsie ked deticky spia zvlast vidim ten rozdiel aj teraz ,Adi vydrzi az do noci hore bez problemou aj do neskorich rannicj hod a baby mam tak naucene ze najneskor uz o 20 su v postelke a spia do rana tiez do takej pol osmej!!!horsie je ked su hore ale ked su zdrave je vsetko ok!

Tak sa drzte a pozdravujeme!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

digysa
6. feb 2008

Tvoje dvojcata spia od 8 do 8:30????????? 😅 😅
Tak to Ti zavidim....moj syn je hyperaktivita sama o sebe....o 8 hod ideme spat spolu, uspavam ho asi tak 40min, sam nezaspi, lebo to by sme ho museli priviazat o postel a "tyraniu neuznavam", len bitku 😀 . A rano pride strasit do nasej postele uz o 6:20. My s manzelom mu hovorime "budik"....On nas presne zobudi, aby sme vsetko stihli rano urobit- ranajky, ranne rozpravky, obliect umyt a sup do skolky...

Ale ked si synator obcas pospi dlhsie, tak my s muzom vzdy zaspime do roboty 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre