• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrovky 2005. Pridajte sa

19. januára 2012 
ahojte babulky.

my mame zial jednoizbovy byt tak ninka je s nami v izbe.zatial sa nam spinkanie vo vlastnej posteli paci aj ked sa mi obcas stane ze sa chcem otocit a prilahnem tu moju potvorku.ale niekedy spi az do rana vo svojej.ja aj to povazujem za uspech.uf od rana upratujem teraz som prestala.ale mam generalku bytu za sebou.vcera vecer som sa nepohodla s manzelom a tu su nasledky.vzdy ked sa chytime tak robim poriadok.aspon ze je to na nieco dobre,nie??? :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: ahojte!!
je tu cim dalej tym menej aktivity!!!
baby kde ste????
vsak sa ozvite!!!
pekny zvisok dna vam prajeme aj ked vonku je riadna zima a desne pocasie!!! :slight_smile:
13. feb 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: AHOJTE SEPTEMBROVKY!!!!!
STASTNY A VESELI VALENTIN VSETKYM MAMICKAM AJ DETICKAM!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.tak ja som tu zas dlhsie nebola uz akosi nic nestiham.ninka je cim dalej tym zivsia.a vonku je tak hnusne.dneska jak snezilo tak ninka stala pri okne a povedala jej mamina ide jezisko. :grinning: :grinning: :grinning: aj tie deti su pomylene niake
16. feb 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som zeny...tak u nas nic nove....maly je celkovo zdravy, ja odrabam posledne 3 dni v praci....minuly piatok som dostala kopec darcekov pre malu a tiez aj penazny darcek, za ktory som zdekorovala malej celu izbu...
Co dalej...u nas Jezisko nesnezi....my mame celkom chladno, ale sneh sa tu tak skoro neobjavi :dizzy_face:
A dnes pridu do Jack-ovej skoly poziarnici, tak maly stal pri dverach 15 minut pred odchodom do skoly....a nie a nie ho odtial dostat :sunglasses: On si asi myslel, ze pridu pred nas dom :dizzy_face:
20. feb 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj digysa!!!
tak to musel byt pre neho zazitok!!!
tie deti su take zlate ked si clovek predstavy ako musia oni sa tesit z takej malickosti!!!
No ssuper tak drzime palce nech je vsetko ok!
pozdravujeme ocina aj Jacka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smartik11- no tak zazitok sme mali s poziarnikov cely den. Dostavali poziarnicke ciapky, tak ju nosil cely den :sunglasses:
Uz nerobim....od pondelka mam posledny tyzden prazdniny...a potom uz cakam na porod...
:fearful:
V utorok si idem dat ostrihat vlasy na kratsie...aby som nemala vela prace s upravou, ked budu 2 detina krku...
Vo stvrtok idem na posledny ultrazvuk.....a mozno aj nie....mozno pride mala skor...
Tak sa aj vy drzte a smartik napis, co mas ty nove....
24. feb 2008 o 05:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj digysa!dnes sme mali prisernu noc!!!Deniska sa stale budila hodievala po byte,nasla som ju u Adrianka v posteli zobrala som ju do detskej a zas cestovala,potom zacala grckat a ani neviem z coho asi musela niekde nieco najst v noci a dala do pusinky!Teploty nema takze vyzera ze je ok!!!Rano o piatej som poslala muza do prace a od rana som hore!!Adrianko ma prazdnini tyzden tak trohu mi pomoze.Takze je predpoklad ze malinka sa narodi skor?To nevadi ked je inac vsetko ok!Baby moje sa narodili skor v 33 tyzdni len museli prireberat aby sme mohli ist domou!Tak teda drzime palce!!!A pozdravujeme aj chlapsku polovicku :dizzy_face: :dizzy_face:
potom daj vediet ked sa malinka narodi!!!
lahky porod!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ BABKY ZABKY.

DIGYSA:PRAJEME TI VELA STASTICKA PRI PORODE A ABY BOL PEZPROBLEMOVI.DRZIME PESTICKY A POSLI POTOM FOTECKU MIMINKA.POZDRAVUJEME AJ HRDEHO TATINKA A VELIKEHO BRATA.

SMARTIK AHOJ.AKO?JA UZ IDEM ODNIEST PRIHLASKU DO SKOLKY MAM Z TOHO VELKU TREMU NEVIEM CI ZVLADNEM MALEJ DO SKOLKY STRASNE SA MI CHCE PLAKAT ZE MI UZ TAK RYCHLKO VYRASTLA.INAC SA MAME V POHODE AKURAT MAME TROSKU SOPLIKY
26. feb 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby: tak podavam spravy, este sa nic nedeje...dakujem vopred, ze na mna myslite....ja uz by som rodila aj dnes...ale ked sa jej nechc, tak sa jej nechce...co narobim :dizzy_face:

smartik a tvoje dvojcata su v poriadku? Myslim tym po vyvojove stranke...Su vo vsetkom rovnocenne s rovesnikmi?

Sisa29: len sa neboj, zvladnes to a este budes rada, ze mas trochu casu pre seba. Ja tiez davam maleho iba na pol dna, lebo si neviem predstavit, ze by prisiel o 5hod domov a uz o 8:30 ide spat...to by som s nim nestravila ziadny cas.... Ako dlho bude tvoja dcerka v skolke? Pol dna, ci cely den?
27. feb 2008 o 02:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj digysa.co nemozes spavat?2.41 uf.ide na cely den ona sa tam strasne tesi tak uvidime.dufam ze sa rychlo adaptujeme :wink: :frowning2: :grinning:
27. feb 2008 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby.tak dneska sme doma.ninka mala hnacku naposledy sice kakala doobeda tak uz to asi prechadza.davam jej od vcera zas probiotika.brali sme ich mesiac tak som si povedala ze vysadim a sup je to tu.my mame asi slabsie crievka.aj teplotu mala 37,5 ale ze to moze byt s toho.tak som zvedava aka bude dneska noc.dufam ze uz sa nepokaka a nebude mat horucku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. feb 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte baby ako tak citam tak ste sa trohu rozbehli a to som rada!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Digysa !! baby su v poriadku dokonca aj niektorych rovesnikou aj predbehli!!!
ved maju obidve cez 14kg a 95cm takze si myslim ze v pohode! aj co sa tyka vyvoja vo vsetkych sferach!!!

Sisa !!tak to som rada ze uz ste sa prihlasili do skolky!My sme uz mesiac prihlasene len cakame na verdikt :grinning:
Zatial sa drzime co sa tyka zdravotnej stranke!!!
A je mi luto malej Ninke ze je horuckava to je vsetko v tej zmene aj pocasia ved ja som bola tiez mimo 2 dni bolo mi jak po hodne dobrej opice!!! a to ani alkohol som nevidela :grinning: :grinning: :grinning: ale na stastie uz je to prec!!!

Tak pozdravujeme vsewtkych!!! a hodne zdravicka prajeme!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zeny.tak neuverite nic nam neni.a dokonca dneska tolko zjedla ze aj 3 deti by sa s toho najedli :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smartik kedy pojdeme uz von.vsak sme skoro susedkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa29: smartik sa asi hanbiiiiiiiiii :dizzy_face: Tak Ninka chodi do skoly na cely den? To budes mat fasa...a druhe babo nechystate?
Inak spavat sice uz nemozem, lebo ma vsetko tlaci....ale nezabudaj, ze ja sem o 2 rano nechodim, ja mam posunuty cas o 6 hodin..... :sunglasses: Takze, vzdy ked vidis moj cas odoslania,tak si odrataj 6 hodin. To, co som pisala o 2 rano, to bolo o 8hod vecer ...takze asi tak :grinning:

smartik11: to je skvele, ze nemaju ziadne problemy....to by som nikomu nezelala...akurat viem, ze tie komplikacie mozu nastat pri predcasnom porode...ale ako citam aj nemusia..

Baby vy ste obidve z BA?
28. feb 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano dokonca sme skoro susedky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
byvame blizko seba!!!
ale este sme sa nestretli snad ked sa to pocasie uz opravi lebo stale je striedave aj vybavovacky sme mali takze stale nieco nam do toho prislo!
pozdravujeme a drzime palce!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. feb 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u mna zase nic...uz mame 1.marec...tak to bude urcite marcove baby. Mne by sa pacilo 3.3.2008, celkom pekny datum, nie? Ale to aby mi zacali kontrakcie tak v nedelu vecer....
1. mar 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby.

digysa to by bolo super a uz aj nieco citis alebo nic?super ja uz sa tesim.a co maly uz sa tesi na sestricku?bude velky brat.

smartik:ahojte ako rodinka?dnes je super pocasie co?nam skoro vyvalil ten vietor okna.zas sa neda ist von a ninka len vymysla a vymysla.
1. mar 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj sisa!! je to hotova pohroma toto pocasie!!! Aj u nas baby uz su mrzute a vymislaju vseliake blbosti!!!
vcera sme boli u kamosky nech sa na chvilu zahraju aj tam uz nevedeli co vystrajat :unamused: :angry: ale potom sme dosli domou a v momente spali takze bola pohoda!!!

Digysa!!! Nuz drzime palce nech sa to podari podla tvojich predstav!!!Pozdravujeme rodinku!!!a daj vediet akos i dopadla!!!

BABY drzte sa uzite si zbytok nedele!!! a pekny zaciatok tyzdna vam prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak zasa krasny den.prsi a je mokro.zas mozme tvrdnut doma ach joj :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: .uz teraz mam z toho hruzu ninka ked nejde von tak je to na maslu.zatial je celkom v klude no uvidime co bude okolo tretej.snad sa to vycasi a budeme moct ist
3. mar 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som tu a nic...........kua, ta mala nechce ist von....
Mama mi hovorila, ze je jeden strom v zahrade padol za obet vichrici....Co to tam mate ake pocasie zeny?
Ze az na 100km/hod sa vysplhala rychlost vetra...

My uz mame pocasie ako na Floride- slnko...prazime sa.....
Dakujem, ze na mna myslite, uz aby som to mala za sebou :astonished:
3. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte baby!
Tak veru desne pocasie sme mali tento vikend!!

a to nevadi malinkej sa tam paci tak nechce sa jej ist von!!!
ved u maminky je najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pozdravujeme vsetkych!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

digysa ja som ninku prenasala presne 14 dni a to keby mi nedavali 2 dni vyvolavacky tak urcite ani neporodim.asi je im tam dobre.

pocasie na chuja dneska je zas 1 stupen zima jak v pitli no co uz.ach taka plaz a slniecko to by bolo.

aj my vsetkych pozdravujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte!!
My sme jak svtata trojica :grinning: :grinning: :grinning:
stale len mi tri!!!
skoda ze osatatne nas nechali v stihu!!!
nuz nic mi si vystacime aj sami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ze si vystacime.nebudeme sa snad niekomu prosit.len si nemozme dohodnut ani stretko lebo digysa asi tazko dojde zanami do materskeho centra ma to predsa len dalej ako my so smartikom,nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.

tak ako dievcata?

digysa este si cela?uz som netrpezliva kedy uvidime foto novej obcankine Floridy

smartik a ty?ako sa MATE?dneska je celkom fajn vonku konecne sa moze ninka vybehat.rano som s nou bola skoro hodinu ale potom uz bola velka zimka tak sme isli domov lebo este stale mame sopliky.
5. mar 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: ahojte baby aj mi mame sopliky uz treti den!!! hlavne DENISKA huda male ledva diha stale jej to odsavam skusa aj sama si vyfukat nostek ale predsa odsavacka vytiahne toho viac!! Takze von sa tak skoro nedostaneme asi len cez vikend mozno!!!

Digysa!! si este cela ale uz asi nie lobo by si nechala nejaky odkaz!!!

potom sa ozvi az budete doma!!!

Pozdravujeme rodinky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ahojky.tak dnes mame konecne celkom fajn pocasie aj ke d jhe trosku chladno.nam uz sopliky prechadzaju.

smartik je mi luto denisky dufam ze jej to rychlo prejde a potom uz dufam pojdeme pobrazdit ulice.ninka sa uz stale na vas pyta

digysa uz????????? :wink: :wink: :wink: :wink: napis potom nech mozme aj my pooslavovat nove miminko :grinning: :grinning: :grinning: .uz sa moc tesime na malu.

tak babky zabky idem pomaly uspat svojho satanika(krici mi tu ze nieje satanik ale princezna).tak sa majte a pis pis pis lebo ta zje mys :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hihihi to som pisala mamine do dopisou ked som chodila do skoly v prirode.sranda clovek ked ma male dieta tak sa vracia do detskych cias.teda ja urcite.

PAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPA
6. mar 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zas nikto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. mar 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok